• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Ahojky,
jak já vám holky závidím, že budete mít kontroly do konce roku. Já to kvůli nepřítomnosti mého dr, musím vydržet až do 22.ledna :frowning2: No u nás to nemůže být překvápko pod stromeček, protože nebudu vědět, zda je vše O.k., ale už to ví mamka, manžel, ségra a dneska teta, protože jsem s ní potřebovala vyřešit papíry do práce, tak že jsem to provalila :grinning:
@poupátko tak jak :o))
13. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehule, hlasim se po delsi dobe, pze v praci frmol. Gratuluji vsem nove prichozim :slight_smile:) uz se to tu pekne rozrusta... ja se teda taky docela rozrustam, ale je to spis takovy pocit nofouklosti :slight_smile:, takx je mi furt spatne, ale nezvracim, jsem porad unavena a moje hormony sili. Chudak manzel o vikendu to asi pekne schytal, pze byla dost podrazdena..
jinak na kontrolu jdu koncem tydne takze moc doufam, ze je vse v poradku.
hezky den vsem, venku konecne zase sviti slunicko tak mam hned lepsi naladu :slight_smile:)
13. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 já sem taky napnutá ale ještě nic nevím..mám tam být až v 16 hodin
13. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Jé tak to jo, tak pak dej vědět :wink:
13. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 jj neboj neboj dám vědět:D
13. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 jheště zustan napnutá
13. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, něják jsem sem dorazila z místnosti Srpen 2011 nejen v Brně, chtěla jsem konečně něják potkat někoho, kdo je též z Brna a těhotný :D. Jinak Srpečňátkům gratuluji já se tu "táhám" (s láskou myšleno) s Dubňátkem :D
13. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k doktorce pujdu az 7. 1. No, ja uz to tady psala... v srpnu se nam spontanne narodil Jakoubek v 19.tt. Byl zdravy, placenta v poradku... pozitivni tripple testy pitva neprokaza. Tak kdo vi.
13. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady je toho nového za těch pár dní!
@mona78 @veruska007 @mkr vítám vás a držím všem palce, aby všechno bylo jak má
Taky gratulace všem nově potvrzeným a doufám, že se taky dočkám.

Minulý pátek jsem malilinko zašpinila, spíš to byl výtok malinko nabarvený do béžova, tak jsem se bála. Od té doby mne pobolívá podbřišek jako obvykle před MS, jinak mne vlastně tento cyklus nebylo nic. Tak se bojím, aby se mimís udržel a neodešel mi se zpožděnou ms. :((((((( Teď už mám teda zpoždění 8 dní, teplota se pořád drží, ale pořád bojím bojím.

13. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ou .. to mi je líto.
13. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beata.n Taky mám mimi pro přítele jako dárek k vánocům, ale straaaaaaašně se to vleče. Dokonce jsme teď dělali večírek,dlouho plánovaný a já nepila, tak snad si nevšiml. :sunglasses: Ještě nás čeká návštěva u jeho rodičů před vánoci, to se zase bude slavit výročí svatby, tak to to taky musím nějak zvládnout utajit.
13. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Tak to je mi líto. A dělali jste i tripple, tam prý falešné výsledky vychází častěji. No ať už je to z jakéhokoliv testu, tak je jasné, že to je stress, ale hlavně, že mimi bylo nakonec v pořádku!
13. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě k tomu seznamu - nemyslíte, že by bylo lepší psát TP než tt? Protože to se každou chvíli mění a každé se nám to láme v jiný den v týdnu.
(Já se teda zatím připisovat nebudu, doufám, že se nebude zlobit, ale nechci to zakřiknout, viz ty potíže, jak jsem psala výše. Tak se dopíšu až po návštěvě dr. Jsem objednaná na 6+2, tak když budu mít štěstí, možná už bude i srdíčko. Ovulku jsem měla tento měsíc tabulkově 14.den, tak šance je.)
13. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil Držím palce. Já jsem na to přišla na dovolené se svojí sestrou, kterou jsem jela navštívit do Anglie. Přesněj po tom, co se se mnou řádně přivítala Becherem :D, byla jsem v 6tt a uvěřila tomu až po 3. testu :D Teď je vše ok, takže doporučuji, co nejméně stresu a ono se to vybarví :D
13. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prosepina Díky moc. Já testy pozitivní mám už týden, hezky silné, vlastně tam tu čárku mám dřív než se celý nasaje a objeví se ta kontrolní. O klid se snažím v rámci možností, ale zrovna teď se to na mne vše sype, holt před vánoci, to je klasika. :(
13. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil Já to travila zhruba celý den :D :D A trvalo několik měsíců, než mi to vlastně došlo, vlastně dokud mě pořadně nenakopl :D
13. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja udelala testiky dva, na prvnim byl duch, dneska uz je pekna carecka. No, na mne je to brzo, jsem cca 4+3, a // mivam az od 6.tt.
K doktorce jdu az 7. 1., tak to uz bude srdicko... a vsechno pak bude veselejsi.
Je to pro nas trochu bolave, zrovna ted se mel narodit Jakoubek... ale misto miminka mame aspon nadeji. Honzik je radosti celej rozdivocenej :sweat_smile: .
13. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prosepina Mně to taky úplně nedochází. Já jsem schopná se srovnat s tím, co bude pak, ale těhu, nevolnosti, porod, na to raději nemyslím.

@veruska007 Držím ti moc palce, aby už jsi viděla srdíčko . Svoji smůlu už jste si vybrali a teď už určitě vše dopadne dobře a budete v létě kompletní rodinka.
13. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil já na to taky moc nemyslela, řešila jsem jiné problémy. Ku podivu jsem patřila k jedné ze 3, sice mi nebylo zrovna prvních 14.týdnů do zpěvu, ale aspoň sem nechodila navštěvovat Paní Mísu poránu. Takže držím palce, abys to měla, aspoň takové :D
@veruska007 Držím též palečky, ať je vše jak má být.
13. pro 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 Tak bublinka se zvětšila ale jsme pořád malý.říkal že vidí náznak srdíčka ale je to maličky zatím tak jdu ještě jednou 23.12. ale měl radost že se to zvětšilo krásně:slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Tak to jsou dobré zprávy. U mě by mělo příští týden už něco určitě vidět. TAk aspň že tak a spoň že jsi zase o něco klidnější :slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já netrpělivě čekám na kontrolu, dneska jsem zas trochu špinila, tak jsem zvědavá...
13. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se úterka asi nedočkám. Mám z toho takovej strach, ale když dr. říkal že tam už něco je tak by to mělo být ok. nejraděhji bych si tam zavolala jestli mě nemůžou vzít už v pátek.

13. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 o něco málo ano..ale myslela sem že podle ms jsem 6+4 ale říkala že ne..že podle uz je to min
13. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 tak si tam zavolej a nech se vzít dřív..budu na tebe moc myslet a držet palečky..aby vše bylo v pořádku..
13. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate neboj všechno bude v pořádku.dnes mi dr říkal že pokud bych jemne spinila že to neva že to k tomu patří:slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Tak si zase říkám ať vydržím do úterka že už tam bude jistota že to srdíčko tam bude
13. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 no jasný no možná to bude jistější no to je fakt..a to budeš jaký tyden?,jneže já se ho dnes ptala kdy je videt srdíčko a říkal že je to individ.a je to od 6-8 týdne
13. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také bych se ráda přidala. Dneska jsem byla u dr a dle měření jsem dnes 6+4, bylo už krásně vidět i srdíčko...no prostě zázrak. Je mi celý dny zle, beru Dupahaston, jelikož, jsem tenhle rok měla 2x zamlklý potrat, nikdy se mi neobjevil plod, jen prázdný váček...tak snad do třetice do dotáhnu do zdárného konce :slight_smile:
13. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nosalice tak to gratuluji já jsem dnes taky 6+4, ale byla jsem moc brzo a srdíčko ještě nebylo
13. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek