• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@hedushka Ahojky, Tomášek je šikulka, takový blonďatý čertík :grinning: ! Nezkoušela jsi na tu jizvu pár sezení s laserem? Myslím, že na poliklinice nebo v nejbližší nemocnici by možná stálo za to se zeptat a zkusit to. Já jsem měla na rameni dost škaredou jizvu po pokousání vlčákem a po zhojení jsem právě tu červenavou barvu jizvy doléčovala laserem a musím říct, že mi dost pomohl. Jizva krásně vybledla a nepřitahuje tolik zraky ostatních. Byla jsem na tom laseru asi 10krát, tak uvidíš, za zkoušku nic nedáš :wink: . Jinak to promazávání je určo v pořádku, ale je to taky dlouhodobější záležitost. Tak ať se to hezky hojí, Tomášek ať dělá jen radost a skříň z ikea zrovna tak :grinning: :slight_smile: :slight_smile:!!!
4. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Tak, tak, za jedno stání u plotny udělat několik dalších obědů-to je i má taktika :grinning: . Náš čas je drahý a nebudeme jej trávit jen v kuchyni, ne :grinning: :grinning: :wink: ??!!
4. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule No právě.. navíc vařit 1/4 mrkve a 1/10 cukety.. kdo by se s tím piplal :grinning:. takhle je to za stejný čas a je to na týden. Jani, určitě se mražení neboj :slight_smile:. Ještě mám jednu taktiku.. dávám to ještě horký do skleniček od jogurtu (jihočeský tuším), zavíčkuju a ono jak je to horký, tak se to zavaří.. a strčím to pak do ledničky (pro jistotu), jestli se to bojíš mrazit :slight_smile:.
Teď jedeme na víkend zase pryč, tentokrát do jižních čech na chatu filipových rodičů, tak tam asi zvolím přesnídávkovou a instantnokašovou taktiku.., nestihla jsem si nic uvařit dopředu, už na to nemám sílu a tam se mi stát u plotýnky (doslova, je tam jednoplotýnkáč) fakt nebude chtít.. :bude stačit, že tam budu klohnit zeleninku s masem..
Přeju hezký víkend.
a na ten chodov bych to někdy zvládnout mohla (jede tam (nebo na háje? no každopádně někam tam) ze smícháče autobus, ideální :slight_smile: ).
4. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 :grinning: tak to jo, nám se hodně líbilo i jméno Anička, ale známe jich tolik, že nás to odradilo.
4. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka jejda ten je vlasatý..naše Rozinka si pěstuje takovou srandovní přehazovačku ještě z porodnice, ale už to roste i jinde..nechce se mi to stříhat :slight_smile: já s obědama přešla občas na ty skleničky s masem..dnes měla telecí se zeleninkou..ona sní stejně jen tak půlku a druhou má na další den.. jinak sní jednu přesnídávku s piškotkama a jogurtík s piškotkem, taky večer krupici..jinak pije pořád mlíko+čajík trochu, nepřehání to
no do prahy asi nedojedu:slight_smile:
Já bych snad neměla čas ani dojet do Ostravy
Jinak mám pořád asi tři kila nahoře.. a velké břicho..musím něco začít dělat..třeba nepřejídat se dobrotama :grinning:
Známá mi ted poslala oblečky co prodává přes net a´t si vyberu..no krása..tak mám nové krásné tričečka, kalhoty aj. pro malou... vzala jsem jen asi 6 věcí za šest stovek a to jsem se brzdila aby to vynosila...
jinak já občas mažu, koupila jsem třicítku Hallo kity..má to nějaké certifikáty a pěkně voní, je to tento, ale já ho koupila jinde http://eshop.jaj.cz/?Mode=Sti&StiId=84738
a už mám objednané i první botičky..tak uvidíme co dojde:slight_smile: V létě se chystáme na Slovensko a dovolenou, už se moc těším co vy? Plánujete něco?
5. kvě 2012 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi koukam, mela jsem za to, ze se do lednice nema davat nic, co neni vychladle. mrazeni se nebojim, ale pro julcu ho zatim nepouzivam, abych ji davala co nejmin znehodnocenou potravinu. mrazeni kvalite zkratka neprida. ze je to 100x pohodlnejsi, to je mi jasne. az nebude jina cesta, tak to taky zacnu delat.
5. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já to do tý lednice dávám až vychladlý.., to je jasný. O tom, že by mražení potraviny znehodnocovalo přesvědčená nejsem.., ale i to je možný.
7. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my plánujeme první čtyřdenní dovču na šumavu, jsem na to zvědavá, zatím s kočárem(sporťák), chtěli jsme krosnu deuter nebo salewa, ale nějak se nemůžeme rozhodnout zda jo nebo ne, sice jsme dost venku a chodíme také často, ale zda je lepší kočárek nebo nosítko pořád váhám, samozřejmě s nosítkem se člověk dostane i přes překážky, stejně tak váháme u vozíku za kolo, tak ráda bych už začala jezdit :frowning2:
jogurt s ovocem má u nás úspěch, piškot nedávám ani o něm neuvažuji
7. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Já to blbě napsala není to piškot, ale nějaké oplatky sunarky..má to být pro děti od asi šestého měsíce..no chutná jí to a mně taky.. obyčejné piškotky bych taky malé nedala :slight_smile:
Jinak teď jsem zjistila, že jí neuvěřitelně chutná acidofilní mléko, je jak šílená.. normálně mi to upíjí z hrnku a pak má fousek :grinning: .. je to takové to poctivé asi 3,5% tuku...i doktor mi říkal ať jí zákysy dávám...
7. kvě 2012 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem uplne vyrizena. julca mi vubec nepije. zhorsovalo se to od zahajeni prikrmu, kdy prestavala mit zajem o kojeni. ted uz temer nekojim a nicim se to nepodarilo nahradit. jsem zoufala.
Zkousim odsate moje mleko, umela mleka, caj, vodu, šťávy....ruzne lahvicky, savicky, pitka, hrnicky, sklenicky, strikacku a pri kazdem jidle ji davam tekutinu po lzickach. Vsemi zpusoby pit umi, pokud chce, ale presto se do ni nedari nic dostat. Snazim se predevsim dostat do ni mleko. V tomto veku by ho mela mit 0,8 – 1 l za den (podle toho, co jsem vycetla). Dostava kasi, tak neco ma v tom. Ze zoufalstvi ji zkousim davat lahvicku i ve spanku, nekdy tak trosinku vypije. Cca 20 – 60 ml. Za cely den a noc do ni dostanu zoufale malo. Odhaduji 200 – 300 ml. Snazim se ji redit prikrmy, ale to je treba 1-2 lzice vody. Pri snaze dostat do ni tekutinu se velmi vzteka. Lahvicky u pusinky vystrkuje rukama, krouti se, tekutinu z pusinky pousti ven a krici tak, ze je to skutecne nemozne i pri velke snaze. Takto reaguje casto i ve spanku, kdyz se ji snazim lahvicku dat. Nektery den zkousim casteji, jindy mene, abych ji to nezosklivila, ale zadny pristup nepomaha.
8. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Taky plánujeme krosničku :slight_smile:, taky jsem chtěla deutera nebo salewu, ale filip přinesl od kolegy z práce chicco a odmítá se ho vzdát, tak uvidíme, co bude říkat po použití (podle mě to má moc tenký popruhy, takže mu odumřou ramena.. ). Jen kamarádka říkala, že její holčička v tom trochu dýl vydržela až tak někdy v srpnu (je květnová).., předtím to zkoušeli, ale bylo to spíš na kratší vycházku, celou túru v tom vydržela právě až později..
A s vozíkem za kolo jsmena tom stejně.. neumíme se rozhodnout, jestli ho pořídit nebo ne.. taky bych už ráda vyjela.. (ale zároveň se dost bojím, že místní kopce neudejchám).

@pazdh My na prázdniny plánujeme týden s kamarády s dětma na týpkách kousek od Dačic a pak bychom rádi někam na týden na hory (máme hrozný absťák). A pak se asi budu s Madlíkem poflakovat na chatě s našima a tak (mamča má prázdniny a už loni se těšila, jak tam budu s ní, ale pak jsem musela chodit hrozně často do Podolí na monitor, tak z toho nebylo nic moc :frowning2: ).

@janka12 Tak to je blbý, ale myslím, že ona se nenechá umřít žízní. Jestli ti jí kaši, tak bych jí zkuila dát i několikrát denně, ale hodně řídkou. Nezkoušela jsi jiné UM? Dětem vcelku chutná sunar, ale každé dítě jí něco jiného. A asi bych jí vybrala jeden typ sosáku nebo dudlíku, aby třeba nebyla zmatená? A asi bych jí nechala vyspat a ve spánku nic nezkoušela, zvlášť, když ti i takhle nespí moc dobře. Ale mě se to radí, když s tím problémy nemám, viď. Tak ať se to brzy zlepší, chápu, že je to "na palici" :frowning2:.
9. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
julca asi vyslysela me uplne zoufalstvi a dnes trosinku pila a nebojovala pri tom se mnou. vypila i tak hodne malo, ale ja to povazuji za hotovy raj. a to, ze se u toho nevztekala a nevyrazela lahvicku z pusinky a podobne. no proste dnes to bylo o necem jinem. kez by to tak vydrzelo.

@mahafi Julca dostava Sunar. od vcera zkousim jeste Hami spokojene brisko. Nevidim zatim rozdil v tom, jak to akceptuje/neakceptuje.

@mahafi
@hedushka v cem je krosnicka lepsi nez nositka typu Manduca nebo Ergo? ja uvazuji ted o Manduce, at jsem to nikdy vubec neplanovala. julca ted uz vubec nemuze byt v hlubokaci. snazi se porad dostat ven. byla by schopna vypadnout, pestoze je korbicka hluboka. ona je desne zdatna. sportak si musim dovezt od nasich. myslim ale, ze v nem nebude moct byt. je malinkata a nas sportak je zrovna opravdu veliky. navic na ni bude svitit slunicko, tak to jsem zvedava, jak to vyresim.
dnes jsem koupila opalovaci krem, ale zatim se snazim ochranit ji pred slunickem zvednutou korbickou a plenkou, je to ale narocne, kazdou chvili ji korbicku davam nahoru a dolu, musi videt ven, jinak tam vubec nechce byt. pak plenkou zastinit, plenka se stane utokem julci :slight_smile:.....

@mahafi
@hedushka
na ktery den bychom se zkusily domluvit na tu prochajdu v lese u chodovskeho nakupniho centra?

holky, chodite plavat nekdo do chlorovaneho bazenu? v sobotu pujdu s juli zkousit lekci plavani, kdyz se na m to bude libit, tak bych zaplatila kurz, ale moc si od toho neslibuji.
9. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 to je supeeer, že pije :slight_smile:, jen tak dál :slight_smile:. Ona až bude mít žízeň, tak se rozpije.
Já taky uvažuju o Manduce/ergu.. teď ještě budu v pátek testovat Beco (je to nějaká vylepšená Manduca). Zatím se mi víc líbí manduca, ale zase spoustě lidem přijde lepší ergo.. chce to vyzkoušet naživo (je to i mimino od mimina), Madlík je hodně drobná, v ergu se mi tak trochu ztrácela.. Podle mě je krosnička a manduca trochu jiný typ nošení.., krosnička je podle mě fakt až na větší děti, manducu využiješ už teď :slight_smile:. I když jde dát manduca na záda, tak je dítko napelepný na tobě, v krosničce má víc prostoru, sedí si tam a kouká do kraje :slight_smile:. Zatím používám šátek (a k tomu bych tu manducu přirovnala) a je to fajn, Madla když potřebuje kontakt a já už umdlévám, tak si jí dám do šátku a je v něm v klidu a spokojená. Nevím, jestli je to srozumitelný, dneska už nemám mozek :sweat_smile:
Včera a dneska při koupání vycákala z vaničky skoro všechu vodu.. asi by jí to plavání taky bavilo.. vy mě nahlodáváte :grinning:.
9. kvě 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ja cetla na internetove diskusi, ze u Erga se pretaci popruh kolem beder. manduca ma kazdopadne vic priznivcu. vsude se radi obchudek www.branakdetem.cz. vse se da snad i pujcit.
myslim, ze Tvoje madli je podobne drobna jako Juli. Ta ma ted necelych 70cm a necelych 7kg.

ja nejsem velky priznivec plavani. vubec se mi do toho nechce. trochu me ale masiruje svagrova a nejsem dost asertivni, abych to ustala. tak zkusime tu sobotni lekci a uvidime. dojizdeni do slane vody ale odmitam. chodila bych jen tady nedaleko a tady slana voda neni.
9. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jojo, ten obchod znám (důvěrně), nakupuju tam plenky :slight_smile:, je to hezký obchod :wink:. Určitě to zkus.. v mém okolí je to tak 50/50.. ale já jsem taky spíš pro manduku.. Ergo má ale lepší ramenní popruhy (víc polstrovaný a širší). To Beco je prý ještě lepší než Manduka, je tam líp vychytaný právě to nošení na zádech (no budu mít v pátek "nalejvárnu" u kamarádky, tak pak dám vědět. Je teda pravda, že je o litr dražší. ještě tahle nosítka mají třeba na www.latkovky.cz (to je na spořilově, jestli to máš blíž).
jo a ten den setknání mi je v podstatě jedno :slight_smile:.
9. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi@janka12
tak co se týče krosničky, tu chceme právě až klukovi bude tak rok, už teď má 8kilo a do roka ještě něco nabereme, tak by nošení v manduce nebylo moc prima pro něj, ale i pro nás, krosničku chceme, protože jsme dost cestujeme po horách, a tam to jinak fakt nepůjde(pokuď ho nechceme nosit na konička :dizzy_face: ) , nevýhody vidím, když je dítě unavené a chce spát, tak to není moc ideální na záda
plavání-po mnoha diskuzích a rozhodování, jsem se rozhodla pro zdravotnické zařízení, žádný bazén do kterého chodí i veřejnost, kde je větší riziko různých alergií apod,, co se velikosti týče, jde jen o malý bazén, kde teplota vody je 32 a vzduch 32, v koupelně 30 a převlékárně 28 a herna 24-26, takže vedro!!, a voda je slaná, děti musí mít plavky ne jednorázovky, a mamky s dlouhými vlasy čepice,první lekce u nás byla tragická, brečel, nemá rád cizí prostředí a cizí lidi, takže na první lekci nepoznáš zda se to líbí či ne, teď už si libuje, a půl hoďka uteče strašně rychle, máme za sebou snad 5 lekcí, a zkoušíme se pomalinku potápět, s podivem si to mimča užívají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příští a přespříští týden nic v plánu na pevno nemám, tak klidně bych vyrazila s vámi na chodov
10. kvě 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@mahafi
holky, ja mam pristi tyden v patek 18. 5. rano s julcou ehabku. jinak bych mela byt volna. ma byt chladnejsi pocasi, tak se nebudou deti tak pect. kdyby vas to nahodou zajimalo, tak pred chodovskych centrem (nakupnim) je ve ctvrtek takovy mini farmarsky trh. fakt mini. par malych stanku a velmi omezena nabidka zbozi. alespon dle meho nazoru je to takove "kapesni". je to tam teprve asi potreti, tak se to mozna teprve rozjizdi. kdyby to pro vas bylo dalsi plus ke srazu, tak to jen zminuji. na zadne velke nakupy to ale neni. jinak je samozrejme ve hre jakykoli den.
10. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem asi narocna, ale vyrobci Manducy se s designem moc nenamahaji. tak nudny vzhled..... mam pro deti rada barevne vesele vzory. nemusi byt preci vsechno uz od narozeni cerne. neodvaznejsi je snad modra barva. ach jo.
pak se "predvedou" limitovanym edicema, ktere jsou hned o par stovek drazsi. taky se z tech vzoru na zadek neposadim :slight_smile:
v tomhle jsme teda fakt pozadu.
nemusim mit vsechno ruzove, ale pred rokem jsem shanela novy mobil, neco obycejneho a alespon trochu zenskeho. no uplna utopie. kamaradka si kupovala ruzovy notebook na druhem konci zemekoule.
kdybych byla podnikava, tak tohle je podle me ne "dira na trhu", ale propast :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@mahafi
holky, k tomu voziku za kolo. Dvoji nasi znami to maji. jedni maji 3 deti, druzi 2 deti. Obe rodiny jsou veeeeeelmi sportovni. oba tatinkove rikali memu manzelovi, ze je to hodne zklamalo. za kolem to temer nepouzivaji. leda jako alternativni kocar do terenu. na tahani za lyzema to pry nelze skoro pouzit. je to desne tezke. a za tim kolem - dite je tam uveznene, vyhled ma pry mizerny a hlavne - veskery "bordel", ktery pri jizde na kole svisti kolem, jde na dite. takhle to nejak kluci popsali. a jeste dodali hromadu dalsich argumentu, ktere si nepamatuji.
10. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ono, kladu si otázku, zda to pořizují lidé, kvůli dítěti nebo kvůli sobě, aby nepřišli o svůj koníček..
my bychom to rádi zkusili, půjčili si, zda najdeme nějaké klady a zápory sami, a podle toho se rozhodneme
11. kvě 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh po včerejším dni blbec mne to trošku povzbudilo :slight_smile:
11. kvě 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tak jsem dneska dostala přednášku a ukázku nosítka Beco a jsem unešená :slight_smile: a líbily by se ti i designy :wink: http://www.babynositka.cz/produkty/ oproti manduce má opravdu několik vychytávek, nosila se mi v tom nejlíp a madlenka v tom mnohem líp seděla-byla v tom nejkompaktnější nebo jak to říct, prostě se to hodně podobalo nošení v šátku (takže pořadí u mě: Beco, Manduca, Ergo). Hlavní předností oproti manduce je to, že se dá napřed vepnout do nosítka dítko a pak teprve instalovat na tebe (což je ideální hlavně při nošení na zádech, což je občas potřeba) a prý se nějak líp manipuluje s dítětem při kojení (to jsem ale nezkoušela, takže to jsou jen postřehy té kaamarádky, co má srovnání).

S tím vozíčkem za kolo jsem na tom stejně jako @hedushka , nevím, nakolik je to pro dítko zábava (asi moc ne).. ale kamarádi (pravda, že jen jedni) si to pochvalují a projeli takhle dvakrát alpy (po silničkách údolíma), že se ve vozejčku děti zabavily, dělaly dost často zastávky na protažení a na hru "vozíčkářů" a užívaly si to.. ale chce to asi vyzkoušet, já právě o tom slyšela taky dost názorů, jak tu psala Janka. Jo a na lyže se to nedá použít vůbec.. za 1) je to těžký a za 2´to jde mimo stopu, takže to to ještě znesnadňuje.., jedině to mít jako sofistikovaný sáně.. (ale ono se k tomu lyžičky myslím standardně nedávají, musí si to člověk dokoupit).

Dneska jsme byly na kyčlích a konečně dobrý a jsme propuštěny ze sledování :slight_smile: a pak jsem jela za kamarádkou do dejvic, kde mě seznamovala s becem a šli jsme na babu.. blbej nápad v tomhle vedru :grinning: :grinning: :grinning:. ale přežili jsme všichni :grinning:.
11. kvě 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi A jak to vidis? pujdes do BECA?
jo jo. design Beco se mi libi, ale cena ne. nositko bych potrebovala koupit co nejdriv. ac jsem to jeste pred tydnem vubec nechtela. je ted julca v kocaru tak aktivni, ze mam pocit, ze se mi to bude fakt hodit. a manzel uz by nejradeji jezdil po horach.....to je samozrejme nerealne, ale sem tam vylet byt musi. tak nevim, jak se rozhodnu, protoze behani po obchodech a zkouseni neni pro me.
11. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 No cena je kapku brutální.. ta kamarádka ho koupila na aukru z druhé ruky (vlastně druhých zad :grinning:) a je spokojená.. koukala jsem i na mimibazar, ceny tam jsou fajn.. ale já nějak nevíám, posílat někomu 2300 a doufat, že mi pošle nosítko se mi moc nechce :frowning2:. Já jsem se teda zamilovala do designu, který teď nemají na bráně k dětem skladem :frowning2: (sovičky.. no jo no.. biolog :grinning:). Hele ale jestli to chcete na chození po horách, tak asi to beco bude nejlepší.. protože dítě sio naštěluješ na zemi do nosítka a pak ho hodíš na záda (podle mě na břiše už moc dlouho nosit nepůjdou (nebo jo, ale na horách je to o ústa). Do Manducy se v jednom dává na záda blbě.. Předpokládám, že u Juli neskončíte, tak se to pak ta cena trochu umenší :wink: (nebo se pak dá s docela malou ztrátou prodat). no já to vidím na to beco (ale ještě to budu chviliku promýšlet, ale teda vede opravdu hodně :slight_smile: ).
11. kvě 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ty sovicky zrovne nakde prodavaji, ale jako uz hodne pouzite. bud na mimibazaru nebo na sbazaru nebo na bazosi. vcera jsem to nekde videla. mas pravdu, ze posilat nekomu neznamemu takovou sumu a doufat, ze posle nositko je preci jen risk. to jo.
ze se da dite do nositka nachystat na zemi a pak hodit na zada je prima. to rozhodne.
12. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Už jsem našla i sovičky prodávat nový.. teda pokud nekecaj :wink: http://www.boom-babyshop.cz/nositko-beco-butterfly-ii-owls/d-70927/ ještě se mi líbí sierra.., přečetla jsem k tomu ještě nějaký diskuze.., zatím jsem stále nerozhodná jestli beco nebo manducu nebo nic a třeba lepší šátek.. i když ten šátek asi ne.. teď jak ho motám pořád dokola, protože z klokana je teď dost často šátkan (je hrozně chovací a já už to v rukou celý den nezvládám.. a i ven tak občas chodíme).., nosítko bych zapla a bylo by.. :slight_smile: takhle chodím pořád omotaná šátkem nebo ho pořád zase namotávám zpátky :grinning:. Jak jsi pokročila v rozhodování ty?

Jaký jste měli víkend? My tedy nebyli na žádném výletu :frowning2:, ale bylo moc fajn.., madlík má už druhý zub a začíná se trochu pohybovat i směrem dopředu, nejen jako rak :slight_smile:)). ale je to takové nejisté.. :slight_smile:
14. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak teď už vím o jakých sovičkách je řeč :grinning:
víkend? nebudu komentovat, jen podotýkám u tchyně
Tomášek se neplazí, neleze, on se prostě kutálí a že je to rychlost, kam chce tam se dokutálí, otočím se a je fuč, pak jen slyším pláč, jak se dobývá do dveří další místnosti apod., na čtyři ani náhodou, jen občas se zahoupe, a to je vše, rostou nám další zuby(už jich máme sedm, klube se nám dolní dvojka pravá, to bude zase pláče)
výlet jsme taky nedali, jen prochajdu po letné, bylo docela chladno a větrno
@janka12, @mahafi s tím srazem, hodilo by se mi spíš asi odpoledne, kolem jedné nebo druhé třeba , nebo dopoledne na 10h, chodov beru, dojedu metrem, den kromě pondělí,
taky se mi podařilo před třemi týdny, porpvé píchnout kolo kočárku, na vině je ale dříve "přírodní stezka" nyní stezka vysypaná zbytky asfaltu, nechápu koho to napadlo to tam rozhodit,
už jsme začali s jogurtem a chutná, snad asi nejvíc s rozmačkaným banánem, ale i bez něj, dávám hollandii,
@mahafi tu rýžovou kaši instant jsi zkoušela? a jakou? já teď koupila od Natural Jihlava a nejsem moc spokojená, obsahuje malé kousky rýže a dost tvrdé i na mne, tak kdyby jsi měla typ na lepší značku
zdatně jsem rozlouskla koupi opalováku, nakonec jsem vybrala garnier, užili jsme jej jednou a prd zima :rolling_eyes:
a protože jsem chtěla mít kluka fešáka, koupila jsem mu první kšiltovku, skončilo to tak, že si jí neustále sundavá a já neustále nandavám, a co vy? snesou mimča kšilt?
14. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Náš Kubík sundává jakoukoliv čepici, nejen kšiltovky :sunglasses: . Ale sundává si je podle mě proto, že jsou strašně mňam mňam :grinning: :grinning:. Jen ji sundá šup s ní do pusy...
Jinak Kubík se plazí jako o závod, a začal si i sedat. Teda klasické sednutí to není, klečí vzpřímeně na kolínkách, neumí si správně srovnat nožičky aby to bylo regulérní sednutí :grinning: :grinning:.
A více příště, už je tu zase rvačka o mluvící hrnec...
14. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek