• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
nevím kdo je z toho plavání víc unavený, jestli já nebo Tomík :sweat_smile:
mluvící hrnec Tomču taky dost zaujal, hned by se i o něj pral s Mikuláškem :astonished: ale to má smůlu Mikulda je silnější a zdatnější
14. kvě 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka U nás hrnec milují oba, Kubíčkovi se strašně líbí blikající nos a okusuje vkládací kostičky s pokličkou a Matýskovi se zase líbí jak hraje když strčí ruku dovnitř. A vždycky si s ním chtějí hrát oba ve stejnou chvíli... :angry:
14. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Tu kaši jsem nakonec nezkoušela, ale kamarádka doporučuje tu Nestlé rýžovou bez příchuti (od ukončeného 4. měsíce), jiná kamarádka si hrozně chválí kaše babylove.. já to pořád vařím :slight_smile:. Teďko měla z ječných a žitných vloček a bylo to mňam (i mně to chutná a to já tyhle kaše nemusim).
jo a kšiltovku má taky.. se stejný, úspšchem jako vy :grinning:, sundává si to (a ona si sundává teda všechno.. čepice, capáčky, ponožky (to je velký hit).

My dostali hrací želvu (fisher price) od filipova kolegy v práci (jeho už to doma štvalo, tak se nám pomstil :grinning:) a madlí se to taky líbí... horor.. :grinning:. Nemáte nějaký tip na hezkou hrací hračku? ta želva zpívá děsnou písničku :grinning: (a ač má teda plus, že je to želva, tak je to.. no.. ne úplně hezký mluvící kus plastu :grinning:)
14. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli myslíš hrací jako hrací a ne hrací jako na hraní :wink: tak malá si hodně vyhrála :wink: s kytičkou od lamaze..dnes jsem omylem tu kytku vyfotila, vysmekl se mi foťák při focení malé :slight_smile: jsou tam melodie, pak se dá přepnout že každá kytka vydává jiný tón a taky jedna písnička která je na pokračování, vždycky jak do kytky strčíš.. tu má malá od Vánoc a moc se jí líbila... jinak máme taky jednu šílenou želvu, to byla pomsta mé sestry, dala mi ji :slight_smile: .. malá ji vždycky nějak zapne a mně to pak hraje v uších celý den... navíc když tu mám známou s mimčem, tak mimču se to taky líbí, pořád to zapínají a my dospělí šílíme..
14. kvě 2012 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@ivca_doubek
co je to hraci hrnec?

@hedushka take jsem koupila krem Garnier. namazala jsem ho jednou a ochladilo se :slight_smile:. ale on se jeste hodi.

@hedushka
@mahafi
tak holky, pondeli je pryc, na zitrek se domluvit nestihneme. tak co streda , ctvrtek nebo patek? ja bych patek dopoledne nemohla. mame rehabku.

@mahafi nestle kasi po 4. mesici ryzovou - moje prvni kase - davame a ma uspech. neni ani doslazovana.
14. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zadnou hracku, ktera by hrala, nemame.
14. kvě 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tohle je ten hrnec: http://www.easytoys.cz/fisher-price-novy-mluvici-hrnec-p-65264.html

No a pak ani my jsme neunikli hrající želvě (hrající bude ten správný výraz aby se nedal zaměnit s hrát si). Má na krunýři 4 tlačítka na zamáčknutí, každé vydává svůj zvuk, a když se zamáčknou všechny, tak hraje písničku. Matýsek ji dostal k 1. narozeninám od babičky, a vydržel si s ní hrát v kuse i dvě hodiny. To už jsem měla chuť ji vyhodit z okna, a těšila se až dojdou baterky. No bohužel za ty dva roky ještě nedošly :rolling_eyes: :angry: .
15. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janka12 čtvrtek bych brala
15. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka @janka12 taky snad nic nemáme.., ještě to musím zkonzultovat s filipem, jestli by pro nás pak mohl přijet, ale myslím, že by to mělo jít :slight_smile:. Kdy asi tak (dopo/odpo) a na jak dlouho asi (jestli mám vzít jen šátek, nebo i kočár)? A ještě.. koukala jsem, že bus 125 jede na tyhle zastávky.. http://idos.dpp.cz/idos/Route.aspx?i=23695&ttInd=1&Cycle=0&s1=2190&t1=11:42&s2=876&t2=12:01&tt=pid je to tam někde u vás, nebo se musí až na háje a do metra?
15. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janka12 to mi dejte taky vědět, já stejně budu muset jet na háje, takže pak kam dál?
15. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka @janka12 tak čtvrtek schválen rodinnou radou.. tak jen to doladit :slight_smile:.

@ivca_doubek ten kolega měl želvu 4 roky a baterky nedošly.. nevím, jestli tě to potěší :grinning:. Já jí nenávidím.. ta písnička je děsná.. :grinning:. Máte taky tu s tím počítáním? (pooběž poooběž, pojď si s námi hrát., je to zábava, učit se počítat.. 1,2,3,4,5,6,7,8,9 no tak poběž k nám.. 10 bude nás?) (to je prosím z hlavy.. je to doost vtíravý :grinning:). Opravdu se nám pomstil.. nechtěla jsem žádnou takovouhle hračku.. a mám to.. :grinning:. Jen doufám, že se toho nechytnou babičky, že když už tu máme želvu, že nemohly odolat :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek neco podobneho hraciho ma fyzioterapeutka, ke ktere chodime. to je teda uzasne, ze si s tim vydrzel maly hrat i 2 hodiny. teda, ze Ti hlava praskala, to verim.

Ctvrtek je fajn. kdy se vam to bude hodit? ja se prizpusobim. spinkame zpravidla dopo kolem 9-11 a odpo 15-17, ale to jen tak zhruba. klidne vemu julcu spat ven v kocaru. takze si reknete vy.
holky, pokud budeme chtit tady do toho lesa, tak primo u nej jsou zastavky: "CHodov" (metro a rada autobusu), "Petýrkova" (bus), Dědinova.
@hedushka
@mahafi Nemela bys to nejlepsi jet metrem az na CHodov? Bus 125 by Te sem nablizil nejsikovnejs asi na tu CHodovskou tvrz, ale tam bych Te musela cekat a dovest Te na ten Chodov. jde se tam kus mezi rodinymi domy a je to tak cca 10min chuze. Satek je na cestovani sikovnejsi, co? jinak bych asi volila kocar, ale pokud satek necini potize ani Tobe ani male na delsi dobu, tak klidne.
15. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já beru tu zastávku chodov, aspoň nemusím nějak moc přestupovat, hodina podle dohody, ale nejpozději ve tři musím být zase doma, v šest jdu totiž cvičit, takže spíš od 9 do 14h, beru kočár(sporťák)
16. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @hedushka Metrem je to nahouby, musela bych na florenc a tam přestupovat, časově vyjde líp jet vlakem na smícháč a počkat na ten bus.., zkusím to najít na mapě, kudy bych se z tvrze dostala na chodov, případně dojedu až na háje a pak metrem... já to asi dřív jak v deset nezvládnu (s pohodlným vypravováním).. Jo ještě.. ono má prý zítra dost přeháňkovat.. nevadí to? A vezmu asi taky kočár, přece jen se šátkem bych jí občas potřebovala dát na zem, aby se trochu protáhla a já odpočinula, na celý dopoledne to s šátkem nezvládám :slight_smile: ).
16. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi@janka12 holky znovu sorry tady je důvod mého nedorazení
17. kvě 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka neomlouvej se, vzdyt to se neda nic delat. jsi procestovala dopoledne a nic z toho, co? tak priste se to snad zadari :slight_smile:.
17. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
co je u vas noveho?

@mahafi
tak jsem dnes dopoledne byla s juli na rehabce- ptala jsem se ji na plavani a cviceni a taky na nositko - rekla mi, ze pokud mam chut chodit plavat a cvicit, tak at si to samozrejme delam, ale ze v tom nevidi zadny prinos pro dite. co se plavani tyce - potapeni vubec nedoporucuje a rikala, ze se dokonce ozyvaji gynekologove, ze nekdy devcatka z vody maji obtize. zanety v ouskach samozrejme taky nejsou vyloucene. jeji kolegyne, ktera dela v mistnosti vedle ni - take specializovana na deti - ma pry 4 vnoucata, 2 chodila plavat, 2 ne. nyni jsou malinko odrostlejsi a pry u bazenu neni vubec poznat, ktere na plavani chodilo, ktere ne. co se cviceni tyce - tak je pani velmi skepticka k tomu, kdo cviceni vede. zpravidla pry lide, kteri o vyvoji ditete nevedi nic. jeji shrnuti bylo - samozrejme chodte, chcete-li. pokud ale dite nechate hrat si normalka doma, rozhodne o nic neprichazi. a rikala mi, ze kdybych si doma napustila do nasi ciste vany cistou vodu a s julcou si tam zablbla nejdriv na zadickach, pak na brisku, tak pry vse jako na drahem kurzu a potom pry stejne nejde vymyslet nic dalsiho nez dite vertikalizovat, coz (treba pro nas) jeste neni uplne vhodne.
co se tyce nositka, tak kupodivu nebyla nijak proti, ale samozrejme s tim, ze se vyuziva na dobu omezenou a ne pravidelne (treba kazdy den na pul dne.....). ne - hodit dite do nositka a jit na turu. to ani nahodou. takze o nositku dale uvazuji.
18. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Zdravím! Tak přesně tenhle názor měla bývalá pediatrička mé starší dcerky. Ale téměř doslovně!!!!! Naštěstí ještě některým lidem i v dnešní komerční době zůstal prostý a zdravý selský rozum :grinning: :wink: :slight_smile: !! Chápu, že byznys je byznys, ale......všeho s mírou :wink:. Budou-li děti v pořádku a zdravé, ještě určo budou mít příležitostí k plavání i cvičení nespočet :wink: :slight_smile:.
18. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Díky za info z rehabky, tak jsem trochu klidnější.. hlavně kvůli tomu nosítku, že to úplně neztrahala :slight_smile:. To myslím, že už mi asi nic bránit nebude (no teda výše konta :grinning:).
Po včerejším téměř probdělém dni usnula hned něco po osmé... a dneska usnula na návštěvě :grinning:, ale stihla i okoukat od Vojty jak se leze.. tak to trochu začíná zkoušet (po včerejší návštěvě u tebe se začala plazit dopředu!!! (konečněěě :grinning:), tak kdo ví, třeba se i rozleze :grinning:.
18. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tak s tím naprosto souhlasím!!! Ono třeba to plavání je taky dost o povaze dítěte, s Matýskem jsem plavat jezdila (10 lekcí a nikdy více, krásně jsme podpořili ekzém) a že by to na něm bylo nějak vidět to fakt není. A Kubíček plaváním nedotčený vyvádí ve vaně takové kusy, že si kolikrát říkám že utopí sebe i s Matýskem :grinning: :grinning:. Počítám že pokud nám Matýska vezmou od září do školky, tak bychom s Kubíčkem bazén zkusili, ale to už mu bude přes rok a hlavně žádné placené lekce!! Hezky sami a po svém. Matýska tím teď asi trošku šidím, ale se dvěma dětma si sama do bazénu fakt netroufám :sweat_smile:.
No jinak u zápisu do školky nám s Matýskem řekli že uvidí, přijímají letos 13 dětí a přihlášek mají asi 35, tak na nás asi nedojde... No hlavně že jsme vyplnili asi 6 papírů, a tři museli donést potvrdit doktorce :confounded:
A nakonec naši kluci likvidátoři - je tam dobře vidět Kubíčkův styl "sezení", no ale aspoň něco :grinning: :grinning: (včera si takhle "sednul" uprostřed obýváku a zapomněl že se nemá čím jistit a normálně se skácel dozadu jen to zadunělo. Vzadu na hlavě má solidní bouli... :sweat_smile:)
18. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Jéé ty máš krásný kluky :slight_smile:. K tomu sezení.. Kiedroňová píše, že sed mezi patičkama a překážkový sed je pro dítě mnohem přínosnější než klasický sed s nohama před tělem (proč, to už jsem zapomněla :sweat_smile: , ale to je dobře, že Kubík sedí takhle :slight_smile: ). Madla už taky začíná se sezením, ta jde tedy napřed do šikmého sedu (přes jednu půlku zadku), včera zkusila už překážkový a mezi patičkama taky trochu.. ale rozhodně se teda ještě musí držet před tělem rukama, bez rukou nesedí. A ve vodě je taky šťastná.. pro ní by byl největší trest jí nekoupat :grinning:, ale na plavčo s ní se bojím a jsem ráda, že se mi potvrdilo, že jí nezanedbávám v jejím rozvoji :sunglasses:. Už se ale těším až konečně bude krásně a napustím jí bazének :slight_smile:.
19. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule ja jsem si pamatovala, zes uz drive psala, ze plavat chodit nebudete, ze se vam to s prvni hocickou neosvedcilo. tak jsem rada, ze nase fyzioterapeutka ma podobny nazor jako vase lekarka. asi to neni uplne ojedinele.

@ivca_doubek
kraasni kluci. drzim palce na skolku.

@mahafi Madli teda skutecne malo spinka. Predstav si, ze Juli se dnes rano vzbudila v 7:30 a spala celych 11 hodin (krmili jsme, to samozrejme ano). dnes spala pres den jen jednou. byli jsme na prochazce, v kocaru neusnula, protoze musela pozorovat a po navratu domu se v postylce dala do radeni a spani zadne.
mimo jine jsme byli u Tve prace. tak jsem tam obhlidla napisy na budove, abych mela predstavu, co tam vsechno sidli :slight_smile:
jeste jsem zapomnela napsat, ze pani fyzioterapeutka vcera sama od sebe udelala jeste nejaky komentar na ten vozik za kolo- neco ve smyslu jak si rodice mysli, jak je uzasne, ze jsou sportovni a delaji kdo vi co pro dite a ono se tam chudak pece prispendleny a vydrncany.....
19. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co víkend? včera madla vstala už v pět.. tak filipa to v šest vyburcovalo a prohlásil, že když stejně nespí, jde na kolo :grinning:. My jsme pak šly do místní kapličky na mši (pan farář trefně prohlásil, že byl pozván a až tady zjistil, že je v podstatě další atrakce na jarmarku, ale že tolik lidí snad v kapličce už neuvidí., že škoda, že nemá foťák :grinning:). Ale potkala jsem tam jedny lidi z našeho "domácího" kostela, co bydlí taky v nučicích a mají teď roční holčičku, tak mě paní lákala ať přijdeme do klubovny (něco jako mateřské centrum), že je tam i cvíčo.. když jsem se ptala, co bych měla mít s sebou, tak prohlásila, že nic, že tam všechno je a že to stojí dvacku (jsem nevěřícně koukala..), pak taky říkala, že jezděj na plavčo do slaného bazénu do berouna a že to tam stojí 200 za lekci.. to je docela dobrý.. pár kilometrů za prahou a třetinový ceny). Nicméně plavčo fakt neee a na to cvíčo na suchu se možná zajdu podívat.
Madla se dneska hrozně rozlezla.. i dopředu.. a i byl hrozně znát pokrok mezi odpolednem a večerem :slight_smile:, odpo to byly takový váhavý dva popolezy a šikmmý sed.. a večer už metelila (sice teda občas vypadala jak právě narozený kopytník, jak trochu "vrávorá" :grinning:).

@janka12 jé vidíš.. a jak to tam vypadá? taky bych tam měla zajít.., nějak se k tomu nemám (asi se bojím, že by mě hned zapřáhli a vrazili mi praktika :grinning:). My jsme hend ten dům naproti přf (ne rehabilitace, ale fyziologie).
A ten vozíkl za kolo.. asi máte pravdu.. á si to teda tak trochu myslela, ale i tak si myslím, že ještě rok bez kola vydržím. Ale teda takový ty sedačky za kolo mi taky nepřijdou bezpečný (podle mě to dítě hrozně mění těžiště, hejbne hlavou na druhou stranu a je po rovnováze.. ale možná to vidím moc černě.. ale to mi bezpečnější přijde ten vozík) (zkrátka je to všechno k ničemu :grinning:).
Jo a dneska náhodou madla vytuhla po obědě, tak jsem vytuhla taky :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi proc byl pan farar atrakce? bylo tam malo lidi?
ja jsem si to presne myslela, ze mimo prahu jsou ceny plavani i cviceni jine. 20 za cvico je ale opravdu legracni. kdyby se vam to libilo, tak byste to s Madli mely sikovne.
ja jsem si to myslela, ze je to ta fyziologie. vcera tam bylo uplne mrtvo. nikde nikdo.
julca se taky rozlezla. prijde mi, ze po kazde navsteve u pani fyzioterapeutky je jakoby namotivovana. je to blbost, ale tentokrat fakt najednou desna zmena. mozna se holky namotivovaly navzajem ve ctvrtek. leze po kolinkach, coz predtim umela, ale delala malo. tak ted uz celkem dost.
tak Ti nevim, ale mozna koupim to nositko beco i bez zkouseni. mam vyhlidnute jedno na MMB. zkusim se s pani domluvit na osobnim predani. ale to asi neklapne, protoze chci byt tento tyden mimo prahu. chci mit doma neco operativniho. kdyz jsem tu treba sama s julcou.....navic mi ted v hluboke korbe kdyz ji nesu ta 2 patra do kocarkarny dela takove veci, ze se bojim, ze mi fakt vypadne. tatinka ted mame na tyden na sluzebce, tak uhanim spat. kdyz tu je, tak vecer mame jedinou chvili pro sebe a do postele ne a ne se dostat rozumne.
20. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 On byl jarmark v sobotu a zjevně mu to neřekli..., tak si tam připadal jako další atrakce.., ale měl radost, že kaplička byla plná (to neni zas takový problém :grinning:). Cvíčo uvidíme.. buď tohle úterý nebo to další se tam zkusím podívat. Ale vzhledem k ceně to tipuju na to, že to tam vede nějaká maminka, takže si o jejích znalostech o psychomotorickým vývoji nedělám iluze (ale třeba se pletu :slight_smile: ). A taky si myslím, že se holky namotivovaly.., Madla pak měla ještě motivaci v pátek u Vojty (ten už si i stoupá).
Téda, já na mmb koukám pořád na beco a tohle prošvihnu :wink:, hele ale piš tam ryhcle (máš asi na mysli to, u kterýho není žádný zájemce.. a jen měsíc nošený, no to je sen :slight_smile:)) ), já tam takhle měla vyhlídlý jedno, koukám na něj za hodinu a už tam dva lidi odpověděli, tak ať ti ho nevyfouknou :slight_smile: ). A přesně jsem si říkala, že bys to využila na cesty do/z bytu :slight_smile:.
Služebku nezávidím :frowning2:, já budu poprvé s Madlou ssma přes noc teď v úterý a už teď se toho děsím..
20. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Treba to cvico zrovna povede nekdo schopny. obcas se neco tak dobre vysmekne.

ja uz par noci bez tatinka mam s Juli za sebou. kopudivu to zvladam lip nez kdyz jsem byla tehotna. to jsem byla sama fakt nerada.

rika se, ze se deti nekdy fakt v aktivitach povzbudi. jsou to azazrky.

ja mam na mysli toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55656177&tab=6
uz na MMB par dni je. je mi prave divne, ze na to zatim nikdo nereagoval. ja dnes poslala pani vzkaz, takze se to tvari dal, jako ze nikdo neodpovedel. to nosene mesic se objevilo fakt dnes, zatim na to nikdo neodpovedel - teda zavazne.

padim do postele :slight_smile:. mej se.
20. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 No to je přesně to, který se mi hooodně líbilo :slight_smile:, zobrazilo se ale asi jenom párkrát, poslední tak 3 dny vůbec, takže jsem usoudila, že už je prodaný.. :slight_smile:. Tak snad na tebe čeká :slight_smile:. To nošené měsíc se mi zas tak nelíbí.., tak na to asi ani odpovídat nebudu. Madlí dnes vstávala v půl šestý, ale nějak ještě teď usnula.. tak jsem zvědavá :slight_smile:, aspoň dopíšu pohled kmotřence na školku v přírodě a nasnídám se v klidu :slight_smile:.
21. kvě 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 A teď koukám na to beco nošený měsíc http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55930649&tab=1 a vypadá to jako model gemini, ne butterfly (takže nemá tuvnitřní "kapsu" na mimi, nedá se s tím tedy amnipulovat jako s batohem, ale je to jako manduca), i původní cena by tomu odpovídala..
21. kvě 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janka12 Ahojky, my jsme s Matýskem taky jezdili do mateřského centra tady v Třemošnici, taky nás to stálo 20,-Kč za návštěvu :slight_smile:). A bylo to fajn, Matýsek se aspoň trošku "otrkal" mezi jinými dětmi a nestál pořád jenom u mě :grinning:. No a bylo tam taky cvičení, ale vlastně povídání básniček a k tomu různé tleskání, ukazování... Třeba tahle: Bim bam hodiny (děti se měly naklánět a dělat kyvadlo), chlouba naší rodiny, táta klíčkem otočí (děti otáčely ručičkama), v hodinách to nadskočí (to si asi dovedete představit :grinning: :grinning:). No většinou "cvičili" maminky a některé děti - převážně ty starší kolem tří let, ale většina menších po prvních pár básničkách utekla. Náš Matýsek to bojkotoval rovnou, přece nebude dělat to co ostatní (a to mu vydrželo do dneška). Takže všechny maminky a děti se postavili do kruhu že budou "cvičit" a náš Matýsek kolem nich jezdil s Tatrou...
Tak třeba je cvičením myšleno něco podobně neškodného :grinning: :grinning:
Jinak Kubíček se rozhodl, že lézt nebude, pořád se plazí. A včera zjistil, že když si jenom klekne na kolínka, tak stejně nedostane na nic co máme v obýváku na konferenčním stolku, takže se pokoušel postavit na nohy...
Dneska jdeme všichni 4 k zubařce, to zase bude. Matýsek tam chodí děsně nerad, i když vždycky jenom ukáže zoubky a jdeme. Většinou je ukazuje s řevem. No a Kubíček když uvidí že se to bráškovi nelíbí tak ho samozřejmě řevem podpoří. To zase vyděsíme celou čekárnu :grinning: :grinning:
21. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Tak nějak to cvičení paní popisovala.. tak to bude fajn.. já právě musím madlu trochu socializovat, jinou ambici nemám :slight_smile:)).
No visdíš zubař.. taky bych měla zajít a zkusit udělat psí oči, jestli by mi jí nevzala paní zubařka taky do péče.. Tak ať to dobře dopadne a kluci moc nebrečí :slight_smile:.
21. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek