• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@mahafi@janka12@ivca_doubek
nějak se to tady rozjelo, o plavání mám stejnou verzi, svojí i od naši fyzio, záleží na rodičích, my chodíme, ale je to jen pro tento kurz, brala jsem to jako zpestření, cvičení pro děti jsem taky hledala, ale v mém okolí nic není, sice tu máme MC, a i propagují páteční cvičení, jenže ten se pro nezájem většinou nekoná, další možnost bych měla jezdit na černák, no nevím, o tom dost budu muset popřemýšlet
co se týká vstávání u nás je to jak kdy, ale většinou v rozmezí od 5:30 do 6:30
po fyzické stránce jsme se moc nehnuli, jen se bravůrně kutálíme kam se nám zachce, o sedu ani památky, takže nic moc, nemá motivaci lézt, na vojtovku už nám nereaguje delší dobu, tak teď už jen zkoušíme hrou různé cviky, po neurologické stránce je Tomík v pořádku, jen je prostě fyzicky pomalejší, hypotonie sice pomalu ustupuje, ale ruce máme pořád slabé, a to je kámen úrazu
zubaře snad vyřešíme v červnu, doufám, že Tomíka vezme do péče
příští čtvrtek jedeme poprvé na dovču na šumavu, bereme jen kočár, žádné nosítko či krosnu, sice budeme omezeni co se týká cest, ale přesto se těším :grinning:
21. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po dlouhé době jsem zase tady:slight_smile:
@hedushka Kampak na Šumavu jedete? Když budete mít cíl cesty někde poblíž mohli bychom se na nějakou túru připojit:slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 ahoj kaculniek1 no ahoj jak se máš, co je u vás nového, ten tvůj nezbeda ti asi nedal už čas moc na brouzdání po netu, hlavně že je zdravý a hravý klučina :slight_smile:
my jedeme směrem k železné rudě, přímo do hojsové stráže
21. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@ivca_doubek

ahoj holky, mne osobne by se takove cviceni libilo. to mi prijde nejprirozenejsi. take by mi slo hlavne o to, aby juli byla obcas mezi detmi i jinymi dospelymi. je se mnou jak sklenikova kvetinka.

uz k zubari? ja slysela az ve 2 letech. nekdo teda rika v roce. no ja to jeste neresim.

nevim jak u vas, ale tady dnes fuci, ze me to i s kocarem malem odneslo.

@ivca_doubek Matysek je osobnost :slight_smile:)))))
@mahafi Julca dnes pres den spala jen 2x 30min :frowning2:. od 4 rano uz spani nestalo za nic. tak se tesim, ze dnes vecer pujdu fakt driv spat - tohle si rikam kazdy den. musim nas ale zabalit. chceme zitra na par dni opustit prahu. nenavidim baleni. tak to budu muset nejak prezit.
s tim nositkem jsi me uplne polekala. ja naivne myslela, ze vsechna nositka BECO maji tu kapsu. ne jen Butterfly. No tak to jsem zvedava, co nakonec stihnu v tomto ohledu zvorat. to jsem cela ja. nic si predem nezjistim a pak se divim. hodilo by se mi ted silene. zvlast na ten zitrejsi odjezd. budu mit nekolik varek veci na noseni do auta a jsem na to sama. kam dam julcu, to mi teda neni jasne. navic prijde pan kvuli zaskleni lodzie, tak mu budu muset jit mozna dolu otevrit....
jak jsme se bavily o tech motorickych kostkach a co vsechno se v tomto duchu da koupit v IKEA, tak v IKEA maji i pocitadlo. to take byva soucasti motiricke kostky.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90064846/

nevim, jak sis nositka na MMB filtrovala, ale tohle nemelo v nazvu slovo "nositko", takze kdyz jsem to filtrovala jako nositko, tak tohle se neukazalo. leda na samotne slovo "beco" jsem to vystrachala. mozna proto jsi ho nevidela, kazdopadne tam bylo, ja ho tam posledni dny prave videla. kdybych vedela, ze na nej pomyslis, tak bych Te rozhodne nepredbehla.
21. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jen v rychlosti :slight_smile:, s tím nosítkem si nedělej hlavu, já o něm uvažovala jen tak vlažně :slight_smile:, budu ráda, když se s paní domluvíte :slight_smile:. A ano, jen beco butterfly má tu kapsu (je to kus látky mezi tebou a dítkem), gemini to nemá, to má jen jiný styl štelování velikosti (je tam nastavitelná šířka mezi nožičkama.. ale osobně bych v tom případě šla radši do manduky.. Neboj, beco má jen tyhle dva typy a to, co sis našla ty (to šeé) je butterfly, takže žádný strach :slight_smile:.
My v ikea byli v sobotu a koupila jsem tam spousty věcí.. (labyrint, kelímky, nějakou dřevěnou pyramidu z kroužků a jedno krásné soví povlečení, jenže jsem pak doma zjistila, že je až na větší peřinu, takže to bude mít až vyroste (no než se vdá, tak ho snad využije :grinning:).
A teď si tu hrála s krabičkou od čokolády a tak s tím máchla, že rozflákala skleničku.. je šikovná :grinning:.
Jejda jejda, to zní děsivě, tvůj zítřejší scénář.. asi bude nejleopší dát juli do postýlky, na tu chvíli než to dotaháš do auta.., nebo jí umontuj do autosedačky a dej jí nějakou oblíbenou hračku, to ui nás trochu funguje.. kam razíte?
dneska jsme se byli kouknout po kobercích.. jak začala lézt, tak je to nutný.. je tu hrozná zima od podlahy.. akorát trochu váhám, protože dělá takové své pojetí "bezplenkovky" když jí nechám bez plenek, aby trochu provětrala, tak si odleze z deky a udělá louži či hovénko.. :grinning:.. z plovoučky to setřu, ale co budu dělat s kobercem.. :grinning:.
@hedushka Jééé, ty hory závidííím :slight_smile:. :sweat_smile:
tak nakonec vydržela si hrát sama, tak to zas tak v rychlosti nebylo a je z toho zase román :sweat_smile:
21. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Na Hojsovku? :slight_smile: To je fakt jen pár kilometrů - dokonce pojedete přímo přes Nýrsko:slight_smile: To byste se vážně mohli stavit, nebo můžem dorazit jedno odpo my na chvilku. Nebo můžeme společně vyrazit na jezera, tam je to dobré i s kočárkem. Moc ráda bych Tomíka viděla. Ale jestli si chcete užít klidnou rodinnou dovolenou, vůbec se neurazím:slight_smile: Jinak Luky je pořádný lumpík. Sice "ještě" sám nechodí, ale kolem nábytku je rychlík, všude se snaží lézt, už zvádá schody a nejraději by dělal jen blbosti. Fakt mám co dělat:slight_smile: Co bych dala, za pár dní, kdy by jen válel sudy:wink:
21. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi tak to jste v IKEA dobre nakoupili.
snad se mi na zitrek podari dotahnout sem tatu, abych se mohla v klidu vypravit. navic nam vybourali vchodove dvere do domu v ramci rekonstrukce a jsou pryc i rampy na najezd pro kocarky do schodiste. takze dobre, ze se chystame na par dni vypadnout. kdyz jsem dnes vecer prijela k domu, vubec jsem is toho nevsimla a ritim se ke schodisti a bylo mi divne, ze za mnou sami od sebe jdou 2 delnici, co sedeli u vedlejsiho vchodu. kdyz jsem chtela na schodiste zacit stoupat, koukam jak puk - rampy nikde :slight_smile:. tak mi to delnici vzali do schodu. nastesti.
chystame se jen do Rican. kdyz je manzel pryc, tak toho vyuziju. jinak bychom ho tu samotneho nenechali. bylo by mu tu smutno :slight_smile:
rika se, ze deti si nejradeji ulevi, kdyz jsou bez plenek.
21. kvě 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi bezplenek necháváme Tomíka taky často, máme koberec jen částečně pak parkety, takže neustále hlídání jestli nespustí nějakou akci, tchyně dělá ve zdravotnictví, tak mi přinesla takové velké podložky na postele (podobné těm pro mimča na přebalování) a tak to jistím tím, ale nedá se pokrýt celý prostor to je jasné :wink: když byl ještě uzlíček, tak klasika sundala se plínka a vodotrysk :grinning:, takhle mne jednou počůral i při návštěve poradny, držím ho na přebalováku, doktorka na mne mluví, tak se otočím na ní stále ho jistíc, ale v tom....doktorka jen jeeeee čůráme
do ikei taky chci, jen ty davy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janka12 my v domě rampy nemáme, kočárek nechávám, dole na podestě směrem ke sklepům, naštěstí zatím problém nebyl(zas tak se tu nekrade a v domě jen 5 bytů) ale kdyby si někdo stěžoval, tak fakt nevím jak bych to táhla do pater :confused: , už vidím jak by byl problém s rampy, babky by hudrovaly, že není prostor pro chození :rolling_eyes:
a manžel je na služebce?
koupila jsem asi před dvěma týdny v ceáčkách nové hadříky pro tomíka, vyprala, vyžehlila, včera dala a to červené tričko sakra pouští!! jak se potil, tak pustilo v podpaždí, no to je mi kvalita :fearful:
@janka12 @mahafi teď budu dva týdny taky dost mimo, ale nechtělo by se vám pak v prvním týdnu června třeba dát sraz na vyšehradě na prochajdu, měly bychom to tak nastejno daleko neee :slight_smile:
22. kvě 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak jak šla příprava na cesty a cesta samotná?

@hedushka No já pod ní dávám takový ten chránič matrací z ikea (takže plachta jak kráva).. a co myslíš?? vždycky to znesvětí vedle :grinning:. A janka právě nemá nájezdy po celém domě, ale mají ke vchodu pár schodů (no pár, docela dost), takže nájezd je jen venku. A já jsem určitě pro další sraz :slight_smile:.

Dneska jsem byla akční (na mé poměry :grinning:), vyparavila jsem se ke kamarádce na Floru (má holky 2 roky a osm měsíců a osm měsíců), přijela ještě jedna kamarádka bez dětí a pak ještě jedna, která má holčičku na den starou jako M., ale má jí u sebe jen měsíc (pěstounská péče), tak bylo veselo. Madla z nich vypadala nejvíc jako mimino :grinning: a trochu špatně snášela snahy o sociální interakce ze strany dětí..., ale ona si snad zvykne :slight_smile:)). Dnekska jsme doma poprvé bez tatínka.., ale zatím to zvládáme :slight_smile:.
22. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my byly včera na osmiměsíční prohlídce v devíti měsících..on má poradny jen úterky a byly svátky.. malá má 68 cm a 7,8 kg a vše je ok.. jen ekzém pod kolenama mně štve, doktor mi dal kortikoidy, ale nechci je dávat tak jsem si raději protože kojím nařídila hypoalergenní dietu.. máte někdo taky ekzémek? Jak to řešíte..promazávám excipialem.. asi bude atopický já taky měla.. má trošu ekzém i na obličeji, ale možná je to tím jak je pořád upaplaná, že jsem jí pusu začala častějí mýt. Jinak strašně se jí líbí malí kluci.. kouká na ně s otevřenou pusou :wink:
Taky se těším na dovču, jedeme na Slovensko v srpnu.. musím vyřídit pas, zatím jsem to vzdala prý jsou tam fronty na několik hodin.. hrůza. Jinak malá chodí kolem nábytku, má už i své první boty a za ručičky taky chodí.. strašně se jí to líbí:slight_smile: taky jí vykoukly dva první zuby, tak už hledám na netu šaty :wink:
23. kvě 2012 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh já jsem byla dnes dělat pas a během deseti minut hotovo, to záleží kam patříš, my jsme maloměsta, takže hned hotovo, paní velmi ochotná, hodná, paráda, takhle by to mělo být všude
23. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Ahoj, na ten ekzém zkus napatlat a-dermu (zelená, s výtažky z ovsa exomega se to jmenuju, mají to v lékárnách a je to docela pálka.. ale já to používám na svůj obličej, nic jinýho na něm nesnesu :frowning2: ) nebo biodermu (atoderm, to samý co u a-dermy :grinning:), je to bez parfemace, mělao by to být lepší než excipial. Teď jsem nám koupila megalbalení, patlala jsem s tím obě a vydrželo to asi dva měsíce..
Malá je šikulka :slight_smile:)).

@hedushka fakt jste byli takhle rychle hotoví? My se snažili objednat přes net a volno mají na pas v říjnu a na občanku v září :grinning:. My spadáme pod úřad černošice (sídlí v podskalksý v praze.. ). Zatím jsme kvůli tomu právě zavrhli dovolenou na slovensku/alpách (no nejen kvůli tomu.. myslím, že by madla z našich celodenních výletů moc nadšená nebyla a my bychom zas neradi koukjali na hory z dálky.. takl to asi vyřešíme šumavou/jizerkama :slight_smile:, ke spokojenosti všech :slight_smile: ).
23. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Já jsem teď kupovala tento http://www.lekarna.cz/a-derma-exomega-lait-400ml-emoliencni-mleko/ nebo mám zkušenost s tímhle: http://www.lekarna.cz/a-derma-exomega-creme-200ml-emoliencni-krem/ u obou je toho tam hodně, to mléko má pumpičku, takže se to trochu líp dávkuje (ale spousta toho zůstane "nevypumpnutého, teď jsem tu pixlu krájela a dolovala zbytky :grinning:). ALe jinak myslím, že čímkoliv z téhle zelené řady neuděláš chybu. Možná cenově nejlíp vyjde ta bioderma http://www.lekarna.cz/bioderma-atoderm-creme-500ml-253268/. koupila jsem i čistící gel a malou meju tím (po mýdle sebamed byla suchá jak sušenka :frowning2: a v lékárně mi místo krému jednou prodali ten mycí gel, tak to používám a jsem s tím spokojená :slight_smile: ). Ale odbroník nejsem, třeba někdo má zaručenější tipy :slight_smile:.
23. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je to ono, jen levnější obchod.. já právě hledala přes lékárnu a pak to dala do zboží a vyplivlo mi to ten můj odkaz v nejlevnějších, díky, zkusím :slight_smile:
23. kvě 2012 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Jo to je jasný, já tam koukala jen na ty typy, co znám :slight_smile:. normálně to kupuju v lékárně (pak teda hrozí, že si občas přinesu domů mycí gel místo krému :grinning:).
23. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi maloměsto s vlastním úřadem :slight_smile:
díky Tomáškovi jsem se seznámila s paní, která má stejně starého kluka a s manželem vždy často a rádi cestovali, nejdříve jsem myslela, takovou klasiku ubytování a túry, postupem času co se známe, chápu, že její pojedí jít na túru znamená vzít stan(kamkoliv tatry,alpy, indie atd.), stejný přístup razí i nyní s dítětem, malý byl už ve čtyrech měsících ve stanu přes noc kdesi v horách, plánovali před měsícem přechod nízkých tater s klukem, to však zavrhli kvůli sněhu, teď mají v oku alpy..no prostě každý je jiný :slight_smile:
Tomášek naštěstí snad exémy nemá, občas má pupínky na čele, snad to tedy není nic strašného
23. kvě 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi maloměsto s vlastním úřadem :slight_smile:
díky Tomáškovi jsem se seznámila s paní, která má stejně starého kluka a s manželem vždy často a rádi cestovali, nejdříve jsem myslela, takovou klasiku ubytování a túry, postupem času co se známe, chápu, že její pojedí jít na túru znamená vzít stan(kamkoliv tatry,alpy, indie atd.), stejný přístup razí i nyní s dítětem, malý byl už ve čtyrech měsících ve stanu přes noc kdesi v horách, plánovali před měsícem přechod nízkých tater s klukem, to však zavrhli kvůli sněhu, teď mají v oku alpy..no prostě každý je jiný :slight_smile:
Tomášek naštěstí snad exémy nemá(a mít nebude), občas má pupínky na čele, snad to tedy není nic strašného
23. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Ahojky, starší dcerka měla od půl roku do roku a půl dost velké ekzematické plochy. Bylo nám řečeno, že nejagresivnější je vlastní pot. Jakmile začla horka, měla jsem denně připravenou zředěnou vodu s octem a několikrát (nejlépe při přebalování) jsem malou potírala celé tělíčko žínkou namočenou v té octové vodě. Musím říct, že efekt byl úžasný!!! No a samozřejmě vyloučit ze stravy alergeny typu-čokoláda, koření, med, rajčata.....Tak asi tak, uvidíš, každopádně ekzém je běh na dlouhou trať chce to pravidelnost a trpělivost :slight_smile: :wink:!!!
23. kvě 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak zubařku jsme zvládli úplně v pohodě, Kubíčkovi se strašně líbila. Ale maminku moc nepotěšila, Kubíček má silný předkus, uvidíme jak se to bude vyvíjet, nejspíš se ale rovnátkům nevyhneme (samozřejmě musí podědit po mamince jen to nejlepší... :rolling_eyes: ). Jinak máme pokračovat v čištění prsťáčkem, a pomalu se začít poohlížet po tréninkovém kartáčku. No a Matýsek opět hrozně řval, zoubky ukázat nechtěl, ale má je naprosto vzorové, v nejlepším pořádku. A maminka přišla o další osmičku :grinning: :sunglasses:. No a to všechno jsme zvládli za 20 minut :grinning: :grinning: :grinning:.
Holky kojící teď trošku odjinud: jak často ještě teď děti kojíte? My ráno po probuzení cca. 6 - 6:30, pak ještě jednou kolem půl osmé - ale to už spíš ne, a pak zase až večer před spaním. A pak ho budím ještě v deset když jdu spát. Přijde mi to málo, nebo je to normální?
26. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konecne jsem na internetu, jdu vas postupne precist.

@hedushka kdybych mela kocar nechavat kdekoli v dome na chodbe, tak bych se se nim asi brzy musela rozloucit, prestoze je tu jen par bytu. chodi sem kvanta cizi mladeze za jednim z najemniku.....a nekteri jsou fakt typci. neni vyjimkou, ze prijdou sjetí.
cervenou barvu mam rada, ale velka vetsina oblecku cervenou barvu pousti, ze to pousti i na miminkovskem ,to je teda bida.

@mahafi myslela jsem na Tebe, jak to s Madli bez manzela zvladate. jste sikulky.
cestu z prahy jsme zvladla dobre, to uz v aute vedle Julci sedela mamka, ale pripravy byly narocne, nosila jsem veci do auta kdyz julca spala, tak jsem vzala chuvicku (ktera ale kousek za bytem ztraci signal), letela do auta a zase zpet. navrat byl vcera divoky, nastesti se mou jeli nasi a tata mi pomahal vynaset veci, zatimco mamka byla s juli v aute. vchodove dvere do domu jsou ted uplne nepruchozi, je odendane schodiste a musi se zadnim vchodem, ktery ale vede doprostred schodiste, kde samozrejme neni zadna rampa pro kocar. takze ted se nemam jak dostat z domu s kocarem. kdyz mi nekdo nepomuze kocar snest a vynest, mam smulu. ach jo. nevypada to, ze by to bylo nejak brzy opravene.

@hedushka @mahafi
pro sraz jsem, ale musim zjistit, jestli se ten tyden nechystame nahodou zase pryc. meli bychom poprve jet az na MOravu. zjistim, kdy to ma byt.

@pazdh takto je mala sikovna, ze uz chodi. to je celkem brzy.
@ivca_doubek
26. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek o uz se ted pozna predkus??? ja julce zoubky jeste cistti nezacala. to se ma zacit hned jak vylezou?
26. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule octova voda musi docela vysusovat, ne? kremovalas potom necim?
26. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Jj, hned jak se proříznou dásničkou... No ono je to u Kubíka prý dost markantní, má mezi vrchními a spodními zuby prý skoro centimetr. Nevím, nikdy jsem si toho nevšimla - a ani to nezkoumala. Samozřejmě se to může časem srovnat samo, zoubky i pusinka stále rostou, ale spíš mě připravovala na tu možnost že to samo nepůjde. Navíc když u nás v rodině je to dost častá "vada". Co já si s rovnátky užila.. No aspoň že Matýsek má zoubky rovné po Martinovi...
26. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek ja prave take predkus mam - po mamce - poradny a rovnatka me strasi ve snech jeste ted.
26. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. já a motolská pohotovost jsme si asi souzeny :grinning:. včera jsem koukala kde co lítá (tedy sedí.. koukala jsem na kočičku, jak si hoví na naší rozestavěné terase.., v rukou koš s prádlem na pověšení.. a šlápla jsem z ddveří na zahradu na schod.. jenže jsem ho minula.. take jsem se svalila... kotník hned natekl, mně bylo blbě.. no kráása.. po přemýšlení jestli jet nebo nejet na pohotovost jsme se nakonec rozhodli jet, naštěstí tam nikdo nebyl, tak nás to stálo jen hodinku času. no.. zlomený to není, ale výron pořádný (dle slov dr.) a natažený vazy v kotníku.. zatím bez sádry, ale chůze o berlích (no jinak to stejně nejde :grinning:), v úterý se půjdu ukázat na polikliniku a tam rozhodnou zda jo či ne (takže sraz vám holky nevím nevím.. :frowning2: ). Madla spí teda s náma v posteli, protože bych si jí nevyndala z postýlky :frowning2: a jsme odsouzeny k placatění se doma a to ještě jen dole na podlaze).., no.. už teď mi vadí, že jí nemůžu pořádně pochovat (a jí teda taky... bude to veselý).

@ivca_doubek ten prsťáček se kupuje normáln v lékrně? a používá se to s nějakou pastou, nebo jen s vodou? už vidím, jak se jí to bude líbit, když si nenechá ani utřít nos :grinning:.

@janka12 jsi šikula, žes o takhle zvládla.. :slight_smile:. ty vchodový dveře jsou fakt blbý.. tak honemsehnat to nosítko (u mě tedy zatím bezpředmětné :grinning:) (i když táta si ze mě dělá srandu, že si uvážu Madlíka do šátku a půjdeme se o berlích projít :grinning:). Jak jsi se nakonec domluvila s tou paní? bude tvoje? :slight_smile: Já byla na tenhle týden domluvená v bráně, že si to tam půjdu vyzkoušet.. hahaha :grinning:.

jo a madlík začala normálně krásně lézt, dělá takový to tláptláptláp po podlaze :slight_smile: a sedět mezi patičkama a už i normálně..

a abych dokončila svůj román :grinning: tak ve čtvertek jsme byly s holkama z gymplu a jejich holkama na hřišti.. bylo to prima, jen madlenka opět nesensla sociální kontakt od Kazi :grinning:. a pak jsme se šly podívat do práce.. bylo to fajn..
27. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Ona hlavně neutralizuje, pocit vysušení jsme teda neměli :wink: . Měla jsem pak z lékárny nějakou spec.namíchanou mastičku se sírou :slight_smile: .
27. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule tak ja myslela, ze ocet hodne vysousi. treba to tak neni. masticka se sirou je spis take na vysuseni, ne? sira rozhodne nepromasti ani nehydratuje. tu masticku jste meli na co? na vyrazku?

@mahafi tak ten vyron je mrzuty. hlavne aby se Ti to brzy zahojilo a melas pokoj. nezda se to, ale je to komplikace poradna, co?
Madli je sikula s lezenim i sezenim. je to roztomile, co? julca sedi mezi patickama, ale jinak sama jeste ne. jestli se nepletu (jista si ale nejsem), fyzioterapeutka ze sedu mezi patickama uplne nadsena neni. minule to ale julca jeste nedelala. pani fyzioterapeutka mi to rikala jen tak obecne, ze to neni uplne nejidealnejsi.

jak jsi rikala, ze je Kazi stara? starsi, vid? julca ze starsich deti ma spis strach nez radost. jakmile se k ni prihrnou a zacnou do ni placat , brat ji hracky a podobne, rozplace se a je po zabave. takze se nedivim, jestli madli take nebyla nadsena.

nositko bychom si mely s pani predat zitra odpoledne. tak jsem zvedava, jestli si nebudu nadavat, co me to zase napadlo :slight_smile:. v tuto chvili mam dojem, ze ho ale hodne potrebuji. tak uvidime :slight_smile:. vcera jsem koukala na MMB, ze se tam v tydnu objevil novy inzerat na BECO (nevim zda butterfly) za 2000Kc s barevnymi puntiky. je to asi potreba porad sledovat.- urcite se Ti neco naskytne. noha bude brzy OK a nositko se bude hodit. uvidis.
27. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jéé, no to je skvělý s tím nosítkem, tak pak podáš osobní, nezprostředkované reference, viď :slight_smile:. Vidíš, já na to teď o víkendu už nekoukala a je to velká škoda.. to nosítko za dva s puntíkama je nádherný, jenže už na to ěkdo odpověděl (nedivím se :slight_smile: ). Já koupi nosítka samozřejmě nezavrhuju, jen to odsunuju trochu dál, až bude noha dobrá.. zatím s ní nemůžu ani hýbat, natož se na to postavit :frowning2: (ale budu teda pečlivě koukat na mmb). Je to komplikace značná (i když je to prkotina), hlavně v dvoupatrovém bytě, když koupalna, ložnice, oblečení apod. máme nahoře.. dneska jsme si udělali detašované nocležiště na matracích dole (protože sama neslezu z patra a už vůbec nesnesu madlíka, takže bychom musely vstávat s filipem v pět :confounded: ). Tchýně slíbila, že by mi přijela pomoct, kdybych to nezvládala, tak uvidíme :slight_smile:.
Kazi je o tři týdny mladší.., ale vývojově je o dost dál (teda motoricky a sociálně, jak je mladší sourozenec). už stojí, i sama v prostoru a udělala i první kroky.. ale z ní mindráky nemám :slight_smile:)).
27. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi no ja vyron nepodcenuji. mne vyradi kazda blbost z provozu, takze s vyronem bych byla uplne nemozna. drzim palce, at se to zacne zlepsovat. moje teta si udelala velky vyron pred 2ma tydny a po tydnu uz zacala docela pobihat, prestoze ji to porad boli, tak drzim palce, at je kotnik lepsi a lepsi.

mne osobne prislo, ze nejvic v pohode byla juli, kdyz jste tu byly vy s Madli. jinak vetsinou pri navsteve deti plakala. takhle na sebe holky obcas mrkly, nevrhaly se na sebe.....julca neni na nic zvykla, takze by nejspis s Kazi taky nevychzela uplne dobre :slight_smile:

tak se drz!
27. kvě 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek