• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@janka12 k těm hračkám, lavor je fakt dokonalá věc :grinning:, lahvičky u nás taky dobrý.. kolegyně říkala, že dětem do petky dala knoflík a měly ztoho rázem chrastítko :grinning:. Madlíkovi tam nechávám kus vody, protože se jí líbí, jak to šplouchá a chrastidel má tunu. A moc se nám osvědči ten motorický labyrint, ten z ikea je velký, dobře se jí s tím manipuluje (výsledek je teda jeden přendaný korálek za hodinu :grinning:, ale ona si ho vždykcy vyveze a pak pustí dolů.. docela dobrá věc) pak jsme to koupili ještě v menší verzi, ale s tím zatím jen chrastí, je to na ní ještě moc malý. A pak miluje knížky, ráda si jima listuje (nejradši by teda četla (rozuměj znehodnocovala) moje knížky nebo filipovy noviny :grinning:, ale to jí nedovolíme) a nejvděčnější by byla za mobil :grinning: (ale taky má smůlu). taky jí baví ty kelímky (věž) a kroužky na tyči. ale kam se posunout dál taky moc nevím.. ona ale dost ráda "krámuje", takže sedí u košíku s hračkama a tahá je ven, já to pak zas naházim dovnitř a zase nanovo :grinning:.

Manžel je fakt dobrodruh.. lední medvěd? kam to jezdí bádat? je geograf jsi říkala?

Ten kartáček by mě taky zajímal, až budu fit, tak se stavím v lékárně a poptám se :slight_smile:.

nemáte někdo zkušenost s funkčním prádlem pro miminka (teda pro ty naše odrostlejší kojence)? třeba tohle znáte? http://www.ditaangel.cz/detske-obleceni/body-outlast/vel-80 potřebuju něco do autosedačky nebo do šátku/nosítka. teď maj právě v ditě na červen slevy, tak přemýšlím.. ale zase nechci kupovat nějakou blbost za každou cenu. hledala jsem osvědčenou moiru a na netu jsem našla jen jedno bodýčko, ale bez rukávů :unamused:
5. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi mas pravdu, do PETky je treba dat trochu vody, aby to moc neutikalo a do krabicky od kremu neco na chrasteni a hned je to zabavnejsi. labyrint chci koupit.
knizky ted julcu zajimaji jen jako kousatko. casaky zboznuje, ale rozruzla behem okamziku a snazi se pozrit. ted jsem ji zavedla osatku, kterou jsem celou vycpala az navrch a tam ma hracky, aby dosahla. to ji moc bavi. klekne si k tomu a vyndava a vyndava :slight_smile:
kartacek v lekarne asi maji, ale drahy. na MMB jsem nasla neco i kolem 30Kc ale plus postovne (samozrejme - i tak se to vyplati). mam ted slevove kupony do Rossmanna na cele leto (myslim 10%) - mam jich hodne - nechcete nektera?, ale nemam Rossmanna nikde uplne blizko, tak nevim, zda to tam vedou. az pojedem na rehabku, tak tam mrknu.
s funkcnim pradlem neporadim. ja sama snesu jen bavlnu a vyjimecne neco smesoveho, tak radeji zatim julce nic jineho nedopravam, dokud si nejsem jista, jestli to nema po mne.
6. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi to je celkem dobrá cena za body, pokud je to fakt dobrý materiál u moiry by jsi podobné koupila snad za 500,- (viděno v obchodě moira na praze2)
kartáček na zuby máme tento http://www.lekarna.cz/nuk-zubni-kartacek-masazni-kartacek-256205/ a tento na prst http://www.lekarna.cz/nuk-zubni-kartacek-masazni-kartacek-256205/ tím prvním si Tomík pořád rejdí po zubech a tím druhým se mu je snažím čistit, ale znáte to, zrovna v ten moment nechce pusu otevřít
7. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka jaka byla dovolena?
7. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 bylo fajn, i když celkem náročné po fyzické stránce, dovča nedovča vstával malý po páté hodině :angry: , a tahat kočárek do kopců je dost fyzicky náročné, k tomu po hodině už nechtěl být v kočárku, takže pro vás s nosítkem nebo šátkem, žádný problém, my žádnou tuto vymoženost nemáme, takže se nosil v náručí :astonished: .., Tomík pořád jásal ze stromů, větví, zvěře, nejraději by se válel na louce...ha ha bylo to super, zase jsem se provětrala a zapojila svalstvo, o kterém jsem už dlouho nevěděla.., a se vzduchem a pohybem jsem se nějak rozjedla, to mi nějak chutnalo, doma tomu moc nedám :wink: teď jsme si vyzkoušeli, že to jde, a tak plánujeme další dovolenou
7. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Jojo, tak přesně stejné zkušenosti jsme měli s "testovacími výlety" s Madlíkem.. v kočárku jí to bavilo chvíli, v šátku taky, pak zas kočárek, pak lehout (to bylo v době, kdy se plazila zásadně dozadu a ještě zásadněji pod postele na chatě :grinning: (takže byla pořád jak prase :grinning:).., takže i proto jsme zavrhly ty alpy, nic by z toho neměla a tahat nahoru kočr lanovkou by byl děs. já jsem vždycky ráda, že tam narvu sebe a lyže a stihnu to všechno před zavřením dveří :grinning:. Je fajn, že jste si to krásně užili :slight_smile:. My právě asi zvolíme na dovoelnou kromě těch teepee u dačic i šumavu (nejspíš), alpy neutečou :slight_smile:.
díky za odkaz na kartáček, mrknu po nich až budu vládnout nohou.. my zase máme nějaký poukáztky do lékárny, takže tolik neřeším, že je to dražší :sweat_smile: (z cizího krev neteče :grinning:).
Tak jsem našla na jedný diskuzi tady, že ty outlastový bodyčka jsou o něco teplejší než bavlna, ale že se v něm děti nepotí.. tak nevím.. asi jedno zkusím a uvidím :slight_smile: (chci tam stejně koupit povlak na autosedačku, protože je z ní vždycky neskutečně zpocená :frowning2:.
7. čer 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi my máme tu smůlu, že máme auto bez klimatizace a ještě černé, takže žužo, malej se potí ukrutně v autosedačce, teď spíš řešíme jakou novou, už je prostě pro něj malá :confused: a tak pořád váhám zda fakt jít do značek maxi cosi nebo römer (a k tomu bez isofixu) nebo volit nějakou střední cestu (cena)..do současné sedačky mu dávám při delších cestách malý ručník, aby se ten pot nevsakoval do potahu sedačky..ale nakonec to skončí tak, že se mu ho povede různě vytáhnout..
hračky, to je otázka do pléna, normální dětské hračky jsou okoukané nudné, takže útokem bere časopisy, kabely, mobily, vařečky, pet lahve(podobně jako vy s vylepšením) atd, a to nelezeme, my se totiž jen plazíme ( z toho mám depku už měsíc, ale to je nadlouho) , pak ho dost baví dostat se pod křeslo, postýlku apod a kopat nohama do nich zespoda, nebo hitovka bouchání čímkoliv do parket, ten zvuk ..oooh
fyzicky jsme pozadu zato výřečnost to je naše parketa, už jsme projeli nana vava tata baba mama nene a brebentíme dál, někdy až moc
tak to jsem se zase rozepsala.. tak se mějte hezký víkend :slight_smile:
8. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je ale pěkný kluk, ten by se nám líbil :slight_smile: Naše malá taky povídá jak o život a co je nejhorší, tak začala ječet, šílené výšky, vždycky mi zaječí do ucha a já se pět minut z toho dostávám :slight_smile: a strašně kouká a křičí právě na kluky... no budu ji muset asi začít vychovávat, ať nám nezvlčí :wink:
PS: šaty nemám, ale pracuju na tom..
8. čer 2012 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hedushka Jo já má maxi cosi ale normální, obyčejnější typ a jsem s ní spokojená..
8. čer 2012 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, jak se mate po vikendu? my meli prima vikend mimo prahu. az na to pocasi. a az na cestu domu, kdy jsme vic nez 100km jeli v tak silnem desti, ze to bylo uplne o nervy. po dalsnici se jelo 80-90 km/hod. vic se nedalo. fakt narocne.
kazdopadne jsme se dobre odreagovali. budeme se snazit jezdit pryc casteji. julca to docela dobre snasi. zmenu potrebujem jako sul. s takhle malym capartem je to sice narocnejsi i kvuli ceste i kvuli mistu pobytu, ale doma mi posledni dobou hrabe.
holky, on existuje potah na autosedacku? Julca se v ni take hodne poti. je to samy umely material - nic moc. vyresim to ale nejakou tetraplenou pod ni - pripadne.

Ja osobne bych sla jedine do autosedacky, ktera vychazi dobre v testech. ceny jsou silene, to jsou, ale v tomto ohledu bych se bala jit do neovereneho.
11. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak u vás víkend? koukám, že @janka12 ho měla hooodně akční.. obdivuju t+, řídit takovou dálku a navíc v dešti.. muásím s tím řízením taky něco udělat.. jen co mě zbaví ortézy budu muset sednout za volant..
My měli jít kamarádovi na svatbu, tak z obřadu jsem se jim už předem omluvila, že to nezvládnu, měli jsme pak dojít na oslavu.. no.. jenže si filip ráno hnul se zádama a jeli jsme víte kam.. :grinning:. Já se snad těch svatebních koláčků letos nedočkám :grinning:. My teda víkendy teď moc záživný nemáme.., žádná pěkná procházka.. ale to není na věky :slight_smile:)).
@janka12 objednala jsem ten povlak tady http://www.littleangel.cz/doplnky-kocarek-autosedacka/povlak-na-autosedacku-outlast , tak jsem na to zvědavá..
A autosedačku.. jedině roemer nebo maxi cosi.. ty ostatní bych si netroufla risknout :sweat_smile: My teda budeme mít určitě s isofixem, protože ho v autě máme.. ale zatím je spokojená v tý novorozenecký, takže to zas není tak aktuální, ale kamarádka už přendaváo 3 týdny mladší holčičku do normální.
11. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka s tim plazenim se nenervuj. vzdyt ono lezeni prijde. pozdeji, ale prijde. pokud to pediatricka a rehabilitacni nejak dramaticky nekomentuji, tak bych myslela, ze je to snad pod kontorlou.

@mahafi tak ten potah je super vec. i cena dobra. ja nevedela, ze to existuje. skoda, ze jsem to nemela uz davno. sice jezdime minimalne, ale ted jsme parkrat jeli a bylo by se to hodilo. mam u vseho velmi rada moznost sundat svrchni vrstvu a vyprat ji, takze je mi to zkratka sympa.
Ja ridit musim. Manzel totiz nema ridicak. takze nemam jinou moznost. ale ted je to velky adrenalin. naprosto jsem odvykla jezdit. v tehu jsme temer nejezdili a co mame julcu, jela jsem parkrat a vzdycky jen male vzdalenosti. tento vykend byl na zkousku - jestli zvladame i neco delsiho. s tim velkym lijakem vcera to bylo hodne drsne, ale jsem rada, ze jsme to zvladli. snad jsme si mizerne podminky na nejakou dobu vybrali. bohuzel ale nejsem dobry ridic, takze neni co obdivovat.
11. čer 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím podělte se o své nazory a zkušenosti .... vychováváte už takhle málý prcky? Když Dáda lezl ještě se to dalo,ale ted začal chodit a to je katastrofa. Všechno doma demoluje, bere ze stolu, vyhazuje šuplíky atd. Občas ho nechávám,ale, když začne demolovat tak se mu snažím vysvětlit, že to nesmí, prostě pořád říkám ne emoticon Nebo tytyty. Tak se na mě podívá zarazí se a s usměvem dělá dál..... chápe slovo ne tak co s tím? Zabírá vám něco? Díky za rady
11. čer 2012 ve 20:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval Já to mám taky tak (jen teda zatím jen leze).., řeknu, že NE, že kytičce se tohle nedělá, usměje se a vesele rabuje dál (všechny kytky už jksou odstěhovaný na balkoně :frowning2: ).Podle mě jsou na to ještě malý.. jako říkat jim, že NE, trochu se zamračit, to ano, ale neočekávám, že si to budou nějak dlouho pamatovat. Ale možná se pletu. Jak to máte ostatní?
11. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas zatim zakazovani take nezabira. zpravidla se Julca stastne usmeje a ma radost, ze ji za jeji zaskodnictvi "tak chvalim" - soudim, ze tohle si mysli dle jejiho usmevu. nekdy ji odradi to, ze na ni volam - at to nedela - intenzivneji, nez kdyz s ni mluvim o necem jinem. nebo malinko vic hlasite. ale odradim ji jen v minimu pripadu. nejlepsi je, kdyz se mi podari prevest jeji pozornost na neco povoleneho. na nejakou hracku. nejvic by se mi libilo, kdybychom v byte nemeli nic, co by julca nesmela. tto bychom tu ale nesmeli mit hromadu veci, bez kterych se neumime obejit.
11. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jojo.. ten úsměv znám.. něco ve stylu "jééé, ty sis všimla, že to dělám? to je faaaajn" :grinning:. No taky bychom museli žít v holobytě.. :grinning:. zatím nepřišla na zásuvky, tam ještě ne,áme daný chrániče.. ale myslím, že je to jen otázka času.
11. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valaskoval @janka12 @mahafi: Ahojky, u nás nejde abych Kubíka nechala dělat co chce, manžel je "úchyl" na knížky, takže je máme skoro všude, i v policích těsně nad zemí. A Kubíčkova nejoblíbenější zábava je vytahovat je z polic, otevřít si je a vytrhávat jednu stránku za druhou... Takže nejdřív řeknu nenene, to se nesmí, když to nezabere tak ještě jednou a když to nezabere tak trošku plácnu přes ručičku. No myslím že si dovedete představit ten herecký výstup, který po tom následuje, ale knížky jsou v bezpečí. Plácla jsem asi 3x, a teď už stačí říct jenom nenene a Kubíček už ví a leze pryč :grinning:. Nejsem zastáncem nějakého uklízení věcí před dětmi, myslím že už takhle malé mají mít nějaké hranice co se smí a co ne. Ale samozřejmě všeho s mírou, plácla jsem vždycky jenom úplně lehoučce a stejně to zabralo :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Já taky neuklízím nic speciálně, kromě těch kytek, protože nevím, která z nich je nebo není jedovatá a nejsem u ní 100% času, tak abych se pak nedivila.. jinak jí u všeho zakázaného říkám, že to se nesmí.., je důležitý to říkat, přesně, aby měly hranice (jen jsem si nebyla jistá, jestli si to umí pamatovat pro příště.. ale evidentně jo, podle tvého příspěvku :slight_smile: ).
12. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi No nemá to ten účinek že by příště nešel a neudělal to znova. Ale stačí říct a nechá toho, ví že se to nesmí, ale musím to říkat pokaždé znova... :sweat_smile:
12. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek opakování matka moudrosti :grinning:.
12. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem měla párkrát převrácený květináč, pokaždé jiný.. do šuplíků mi zatím nechodí, ale ví, že k akvárku a televizi by neměla.. ale občas se jí to povede, taky říkám nene nesmíš a pak ji odvedu pryč.. jinak máme tak obrovskou ohrádku, že když si musím odskočit nebo ráno když si hraje než se dám dokupy je uvnitř raději..
12. čer 2012 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem jednoznacne pro jasne hranice hned o d zacatku a taky jsem nemela v umyslu udelat z bytu kvuli diteti holobyt. NO trochu ted menim nazory. kdybych holobyt udelat mohla, udelala bych ho. zda se mi totiz, ze nase dite se na "nenene" a tomu podobne info umi s klidem vykaslat. myslim, ze to take vi, ze by nemela, ale zvedavost je vetsi. rozmluvit si to necha tak v 5% pripadu a to jen na okamzik. jinak mam smulu. na placnuti - samozrejme ze jen symbolicke - zatim nejsem nejak nastavena. prijde mi, ze julca potrebuje jeste trochu casu, aby malinko vic rozumnela. obavam se ale, ze u ni nebude ani placnuti duvodem poslechnout. je velmi velmi tvrdohlava a kdyz se pro neco rozhodne.....
kdytky mame uz mesic na jidelnim stole :frowning2:. to by me v zivote nenapadlo, ze udelam. kdyz jsem od urciteho dne vetsinu casu travila tim, ze jsem rikala - "nenene" a "nechej kyticku" a "kyticku to boli" a neustale julcu odnasela od kytek, neb nic jineho nepomahalo a jinak jsem nemohla cely den udelat nic, zmenila jsem nazor na to, ze sve dite naucim, ze urcitych veci si proste vsimat nebude :slight_smile:
12. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje milé, nad posledními příspěvky se jen musím pousmát.....výchova k hranicím-to jsem jednoznačně pro, ale!!! Kromě našeho, většinou toho nejlepšího, mínění záleží zcela jistě i na povaze každého dítka, jemu do vínku dané :slight_smile: -tolik poetický nástup :grinning: :grinning: :grinning: Pokud si pamatuji u starší dcerky ani nevím, že bychom museli nějaké zákazy několikrát opakovat. Neznala jsem, že by lozila do šuplíčků, shazovala kytičky, vytahovala oblečení ze škříní apod. Vše bylo na dosah, nic jsem neuklízela mimo dosah a opravdu ani jednou nebyla kytka vysypaná apod. Jak to bude s naší Natali, zatím netuším, ale....moje sestra má 3-letého chlapečka. Od té doby, co vnímá, tak vychovává :grinning: :grinning: :grinning: !!! Danda má ale svůj názor na věc a hlavně jaksi postrádá pud sebezáchovy-jinak by už dááááávno pochopil, že po jeho akcích vždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! následuje reakce ze strany jeho maminky :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: . Psát, co všechno už bylo vyhozené v koši (důležité dokumenty ze dna nejvrchnějšího šuplíku), přísady do jídla, které se našly schované pod polštářem, věci, které se objevily záhadně v pračce, výtvarným nadáním poctěná nově vymalovaná kuchyň.....to vše je zbytečné a hlavně, v reále je to všechno mnohem horší a zoufalejší :frowning2: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: . Občas něco pomůže, ale Danda se umí tvářit nevinně jako ten nejsladší andílek a z toho během vteřiny provede něco, nad čím zůstává rozum stát. A to u něj jsme třeba 2 i 3 dospěláci!!! Přelstí i nás, tak je mazaný. Takže má-li to v povaze, je třeba to nějak přežít. Jak, to už je na každé mamči. O sestru se už několikrát pokoušel infarkt (a to nemyslím obrazně!!!), ale když pak broučínek přijde k mamince se přitulit a pomazlinkovat, je za chvilku vše tak nějak mírnější a snesitelnější :wink: :slight_smile:. Tak nevím, hranice nehranice, myslím, že sestra důrazná a tak nějak přiměřeně přísná je, ale účinek aby pohledal :grinning: :grinning: :grinning:. No každopádně Danda je zdravý a to je nejdůležitější! Tak to jen tak jeden z mnoha příběhů života...nám všem samozřejmě přeji poměrně hodné dětičky reagující aspoň na naše páté upozornění-pozor, to nesmíš!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Téda.. no tak to doufám, že Madla bude míň všetečná.. i když už teď mám pocit, že je všetečná ažaž.. ale tohle bych asi nepřežila (já nebo ona :grinning: s nadsázkou :wink: ). Je mi jasný, že je to hlavně povahou.., myslím, že děti jdou jen mírně korigovat, jenom chci, aby věděla, že se něco nesmí, to, že to pak udělá, je jiná věc :grinning:. Myslím, že nás to opravdu naučí až praxe..
12. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule verim tomu, ze okoli muze ovlivnit vychovou atd cca 10-20% chovani ditete. zbytek je dan naturou.

HOlky, davate detem testoviny? a jake? jakekoli? uvarite, rozmixujete?
13. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Já dávám většinou kuskus, ale občas i vřetena-ty ale mixujeme :wink: .
13. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 My dáváme většinou kolínka, trošku rozmixujeme. A nebo nalámu nudle do polívky a ty už pak nemixuju :grinning:
13. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já zatím nedávám (ještě jsem se k nim nestihla nedostat), ale kamarádka říkala, že koupila nějaké polívkové (něco jako písmenka), že to pak nemusí mixovat.
M. teď nastolila kapku brutální režim (pro mě je to dost brutální, jí se to, zdá se líbí :grinning:), vstává v půl šestý, pak dá přes den chvilinku spánku, někdy dvě chvilky a usíná kolem půl desátý.. doufám, že je to jen přechodný.. jinak je brzo po mně :grinning:.
14. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
@ivca_doubek
@mahafi
holky, diky za info k testovinam. ja si neumim predstavit nemixovani (nerozmackani vidlickou) cekoholi. copak to detem nevadi? kdyz to neni na kasi? julce by to celkem urcite vadilo. mackam ji jidlo vidlickou. mixuji jen ryzi, ale kousky i male ji zatim obtezuji.

MAHAFI - to je teda sila. Madli spi fakt malo a tohle je brutalni. jak dlouho uz to trva? akorat jsem se Te chtela zeptat, jestli se usinani zlepsilo. Julca mela velmi malo spave obdobi cca 2 mesice. ted spi trochu vic, ale s Madli se to julcino malo spave obdobi srovnat neda. to rozhodne ne. tehdy Juli vstavala 5:20 (nekdy i drive) a usinala vecer kolem 21 hod. pres den zpravidla naspala dohromady 2 hodiny, (samozrejme nekdy vic a nekdy mene). to asi madli neda, vid?
co noha? na to cviceni jste se s madli jeste asi nedostaly, vid?

@mahafi @hedushka
holky, pokud se nam v budoucnu podari sejit se a pokud jeste nemate koupeny kartace na zoubky, nestaly byste o tento?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43831386&tab=4
objednala bych nam vsem a pak vam ho predala. co vy na to? postovne klidne zaplatim, nejspis si tam objednam jeste termoobal na lahev.
14. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi haha tak tenhle režim už máme delší dobu, půl šestá a Tomášek zakokrhá stáváme!!! usíná dopoledne kolem deváté na hoďku, a druhou pauzu si dá kolem třetí zase tak na hoďku a půl a to vše!!! takže já jsem tak ráda, že se blíží osmá hodina večerní, a můžu si hodit nohy na stůl nebo ještě lépe dát gaučing..
@janka12 brala bych kartáček, jen teď toho mám dost, jsem rozlítaná a za dva týdny jezdíme na fyziot. každý den, takže to bude drsný a nebudu mít asi moc volného času
14. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek