• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
tohle těhotenství jsem víc neklidná, pořád se bojím, že bych mohla chytnout neštovice, teď mám po druhé už atb za těhotenství, u Zuzky jsem byla klidnější :slight_smile:
13. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil triply byly negativni
13. pro 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 tak tos me moc nepotesila,zes este nemela srdicko.ja jdu teda zitra dopol.tak držte pesti!
13. pro 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol já byla na utz minulý týden 6+2 a srdíčko už tlouklo :slight_smile: . Jinak zdravím všechny nastávající maminky. Občas k vám nakouknu, ale u nás není ještě nic jisté - máme pět syndrom mizejícího dvojčete, takže vyhráno bude až dvojče zmizí úplně :frowning2: .
13. pro 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! :slight_smile:

Koukám, že je tady pěkná předkontrolní nervozita! :grinning: :wink:
Holky klid, vše má svůj čas a bude OK. A když ne, člověk s tím nic moc nenadělá. Já osobně prostě věřím přírodě. Pokud je něco špatně a nedopadlo by to nejlíp, zastaví to už v počátku a člověk to sice nese psychicky špatně, ovšem než pozdější komplikace... :cry: A když je vše dobré, vývoj nezastavíš a třeba srdíčko dřív nebo později naskočí. :dizzy_face: Tímto gratuluji těhulkám, které to už zažily! :slight_smile:
Mě čeká kontrola 22.12. Já se spíš těším na druhý semestr a jeho pohodu. Jak po zdravotní, tak po psychické stránce. Člověk už má bříško, ale je mu skoro normálně a hlavně se vrátí energie, což mi teď asi chybí nejvíc... :pensive: :slight_smile: Ale všechno má svoje.
Zatím se tady opatrujte a užívejte! :slight_smile:
14. pro 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla minule 6+2 a srdicko taky jeste nebylo. Ale ted uz budu v lednu 8. - 9.tt, tak to uz bude. Ja se minule ty dva tydny, nez se srdicko objevilo, zbytecne stresovala. Uzivam si, ze mi jeste neni moc spatne, jen se mi obcas zamota hlava a jsem hrozne unavena a mam divoke chute. Vcera jsem zajidala sladky kolac parkem. Ale jinak super.
14. pro 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchů,tak nám tluče srdíčko,je to krásný,takovej malem prďulínek.malej byl se mnou v ordinaci
a moc ho to nezajimalo :grinning: že je tam brácha,nebo ségra
14. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol gratuluji. Všimla jsem si, že Lůca a Oliver jsou stejně staří a těhotné jsme taky skoro stejně. To je náhodička :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankapavol bylo prostě brzo..ale říkal že vidíá nakou pulzaci..:Dtak nevím je to prý ještě moc malý
14. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankapavol jeeeeeeeee tak to velká gratulka..
14. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ahojky, mysliš teda, že není problém, abych vzala prcka s sebou do ordinace?já mám na zejtra domluvený hlídání od mojí mamky, ale nevim, jestli bude moct pokaždý. Moje doktorka má blbě ordinační hodiny,takže manžel je uplně bez šance se tam dostat se mnou... Tak jsem to právě řešila, jestli malýho brát s sebou uplně až do ordinace nebo ne:slight_smile:
A gratuluju k srdíčku...

@poupatko8 já u malýho taky špinila, takže vím, že to nemusí být nic blbýho, ale mám takovej blbej pocit pořád, tak snad bude zítra všechno OK :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate mě doktor říkala že kdybych špinila že to je v pořádku..naštěstí sem nespinila takže dobrý:-
určitě bude zítra vše v pořádku neboj..držím palečky
14. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol No jsme skoro z Břeclavi, z Podivína, i když tu bydlíme jen od léta. a ty jsi přímo z Břeclavi? třeba se potkáme v porodnici :slight_smile:
@k.ate malého si klidně vezmi do ordinace, já měla malou taky s sebou a viděla jsem už dost maminek jít i se starším dítětem :wink:

Taky gratuluji ke všem novým // a ke všem srdíčkům :slight_smile: Mně zatím bývá tak do 14h nic moc a spala bych teda taky furt, semtam motání hlavy, jinak bych taky o těhu nevěděla :grinning: u malé jsem si tykala se záchodovou mísou až od 9.tt, zato ale až do porodu, ale třeba se mi to tentokrát vyhne... :sweat_smile: no a jinak se ze mně právě stala slaměná vdova, tatínek nám změnil práci a začal jezdit mezinárodní trasy s dodávkou a právě odjel na 1.cestu-Francie. snad si zvyknem, byla jsem zvyklá, že ho máme každý den s námi :frowning2: jdu se vrhnout na pečení, ještě nic nemám a čekají mě dvě těsta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pěkný večer
14. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv no zejtra využiju tu mamku a pak kdyžtak budem jezdit sami :slight_smile: Jinak s tím tatínkem to známe, my jsme s manželem studovali a pak cca3 měsíce hledal práci a byl doma a pro mě je hroznej nezvyk, že jsem doma až do 6 a dva dny v týdnu do 8 sama s malým, za ten rok a čtvrt jsem to nezažila tak je to pro mě záhul ještě s tím, že jsem často unavená z toho těhu :grinning:

No,malej mi vytuhnul na hrací dece, tak jdu asi konečně udělat vanilkový rohlíčky, ať můžu udělat těsto na perníčky, když bude manžel doma z práce, jen mě štve, že malej zas bude dloouho řádit, achjo:frowning2: :grinning:
14. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, kde by se dala sehnat sada na lití olova, třeba tesco nebo něco takovýho?
14. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mkr to nevím ale vidděla si to dnes v ordinaci vid:D
14. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr To je jasný...srdíčko naskočí :wink:

Já jdu na kontrolu opět 28.12. dr mě chce víc hlídat, po těch 2 zamkl. Vaší nervozitu taky chápu, určitě bude pár dní před další kontrolou opět nepoužitelná.

Jé ta sada olova v Ordinaci se mi moc líbila, zkusím se podívat, kde to mají, je pravda, že jsem po tom nešla, ale vůbec jsem to nikde ani nezahlídla.
14. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 jj viděla, ale už nad tím dýl pomýšlím, prodávají to na netu, ale poštovný je stejně drahý :(
14. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Děkuju :slight_smile:
dnes vše proběhlo dobře. Paní doktorka nám oznámila, že je to zatím gestační váček a jsme pozvaní na 28. 12. a to už by mělo být vidět i srdíčko :slight_smile: zatím to byla jen neviditelná bublinka, ale tak mě potěšila a hned jsem doma manželovi ukazovala jak to asi vypadalo :dizzy_face:
http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=tehotenstvi
14. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@srpen2011 tak to moc gratuluji..takže asi neco jako já..tak doufám že už uvidíme brzo obě to srdíčko..to je nejdulezitejší..jj to je přesný obrazek toho co je vidět:df
14. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mkr no jasný no:-/a zkoušela si třeba aukro?vypadalo to dobře..taky se mi to líbilo
14. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 na první odkaz jsem koukala, ale poštovné 116 Kč
14. pro 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrén ráno přeji. Tak mě se dnes ráno udělalo tak šoufl, ale naštěstí jsem to zajedla banánem. Mě většinou teda špatně bývá spíše večer než ráno.

Jinak gratuluji k novým příchozím a k // a ke srdíčkům. Snad se vútery také srdíčka dočkám.
15. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co kdybych diskuzi zamknula, ať máme větší soukromí. A může si udělat tabulku, kde nám nebude nikdo koukat.
15. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 s tím zamknutím záleží na tobě :slight_smile: ale zase se třeba ještě budou chtít nějaký budoucí maminky, co budou mít termín v srpnu přidat, tak bych možná ještě chvíli počkala... :slight_smile:

My jdem dneska na kontrolu a jsem šíleně nervózní, jak to dopadne... ale snad to bude OK.
15. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate tak ať vám to dobře dopadne
my jsme to chtěli o vánocích oznámit, ale počkáme, na kontrolu jdu až 29.12. a srdíčko před tím ještě nebylo
15. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Ahoj, doktorka si zvykne :wink:. Moje kamarádky běžně chodí k doktorce s malým. Já teda jen když musím, mám doktorku v patře, bez výtahu, musím tam vynášet sama kočárek a upřímně řečeno, jako těhotná na to moc nemám odvahu. Ale už jsem tak byla taky.

My to už oznámíme blízkým, když se budou ptát. Ono je jedno, kdy to řekneš... minule jsme dodrželi tři měsíce, a pak stejně přišli o miminko v pátém, a nic to nezměnilo. Ostatním to říkat nebudeme, ale jedeme na víkend k našim, tak kdyby se ptali, tak už to řekneme. Oni to stejně nijak zvlášť neprožívají.

Jo, klidně bych byla pro zamknutí diskuse.

Pořád čekám, kdy mi začne být špatně, zatím jsem akorát unavená a sem tam mě pobolívá podbřišek, ale jinak super... jen doufám, že už jsem si smůlu vybrala a bude vše ok.
15. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek