• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@kaculinek1 právě, že jukám jukám, u nás téma svatba taky padá, třebas taky dojdeme k sňatku :grinning:
3. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hedushka kombinezky (mam za to ze zateplene) se prodavani pravidelne v Tchibo. jsou velmi oblibene. nedavno je tam pry zrovna meli - rikala mi kamaradka. nestiham ted PC, takze jsem se nedivala.
3. říj 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. měla jsem za to, že rýma trvá 7 dní.. ne ovšem madlí rýmy.. :grinning:, tu má stále, stále, stále.. opět jsem volala k dr., abych odsunula očkování, už si o mě opravdu musí myslet, že jsem antiočkovací aktivista :grinning:.
co na zimu vůůůbec netuším :grinning:, já jsem tak nějak doufala, že bude pořád příjemný podzim na kraťasy :grinning: (já jsem trochu blázen, já v létě nevěřím, že zase budu nosit bundu a naopak v zimě, že někd bude vedro a budu chodit v tílku :sweat_smile: ). Ale teda musím to začít řešit :slight_smile:. Včera jsem byla s mámou v pompu a tam jsme koupili úžasnou medvídkovou bundu, ale je to tak na podzim, profoukne to.. ale je to nádherný :grinning:.
V tchibu ty kombinézy ještě nebyly (myslím, že jsem někde četla, že už jsou na pilotních prodejnách, ale do zbytku a na e-shop teprvá dorazí), v newsletteru ještě nebyly.. Jen řeším, jestli chci zrovna kobinézu.. já je nenáviděla :grinning:. Já jestli, tak budu chtít aby byla rozepínací nějak celá, kvůli přebalování.., ale spíš bych byla radši za bundu a kalhoty.. i když by musely být nějaký vyšší, aby se nevyhrnovaly.. ach jo.. jak já to vyřeším?? :grinning:.

Dneska jsme byly na písku a madlík hodila takovou tlamu, že měla chudinka plnej obličej písku, měla to v nose, v pusince.. nenechá na sebe sáhout, takže očista byla velmi efektní.. myslím, že toho i trochu spolykala.. Naštěsatí tam byli jen dva hoši tak cca 7,8 let a ne žádné supermatky, které by na mě koukaly jako na neschopu :grinning:.

@hedushka to by bylo super, se svatbou, tak ať to klapne :wink:
já pořád doufám, že se rozhoupe ségry přítel, po tolika letech, ale nějak se k tomu nemá.. Asi čeká, až budu moct pít nebo co :grinning:.
3. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Tak z toho písku si nedělej žádné vrásky - nám tam malej hodil profi šipku už v létě, ještě ani nechodil a měl to fakt všude, chudák. A taky si ho jednou pěkně nabral na lopatku a šup ochutnat - plná pusa písku a opravdu mu nechutnal. pozitivum - už nikdy to znovu nezkusil a prý je to lepší než očkování :grinning:
@hedushka Držím se svatbou palce.
3. říj 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky písek jsme taky podobně ochutnali, největší gol byl, že když už se uklidnil, tak se mu začal z něj zvedat žaludek, a samozřejmě trošku ublinknul, všichni přihlížející na mne koukali jako na zlou macechu :sweat_smile:
svatba je tvrdej oříšek po osmi letech už se nějak nemůžeme k tomu kroku dokopat :confused:
právě, že jsem viděla leták z tchiba ale nic stále, a přes net se mi to nechtělo objednávat
4. říj 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, jen si nejsem jistá tou cenou...Jsou tam už i jiné věci, ale moc se mi nelíbí...
http://www.tchibo.cz/Oteplovaci-souprava-p400025819.html
4. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Tý jo.. to je docela pálka.. ale nemám představu, kolik to stojí normálně jinde, tak třeba je to ok, fakt nevím- Já tam teď kupovala takový ty věci do deště s 30% slevou.. bylo to tak měsíc po tom, co to tam uvedli jako novinku.. a teda ta 86/92 je taková větší, to jí bude asi i za rok.. (na jaře určitě).
4. říj 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi my pořád nosíme 80tku a ta je nám někdy větší
4. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka ona má tepláky a kalhoty 80, bodyčka jí taky jsou 80, ale některý mikči má už 86 (je jí to teda trošku větší) a ty věci do deště jsem vzala ty nejmenší.. ale na zimu už jí asi koupím 86, abych pak v půlce zimy nekupovala další.. ale nemám to ještě přesně promyšleno :slight_smile:.
4. říj 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a některé šatičky má ještě 74 a jsou jí pořád dobře :grinning:, takže je to takový kus od kusu.. :slight_smile:.
4. říj 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Julce se ryma zase vratila. nastesti bylo venku tak privetive, ze jsme chodily na hriste, ale dnes vecer zda se nastoupil podzim.

MOje kamoska mela pred par lety pro dvojcatka z Tchiba soupravy - kalhoty s bundickou. bylo to nepromokave a ona si to moc chvalila co do funkcnosti, tak vzhledu. prislo mi to tehdy velmi drahe (ale cenu si nepamatuji) - shanela jsem ji to, neb od dvojcat se tezko odbiha do obchodu a v e-shopu to tehdy bylo okamzite vyprodane.
4. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se asi zamilovala do tohoto.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58513477&tab=7 Ale pořád váhám.. nakonec nebudeme chodit 14 dní ven, protože nebudu věřit, že může být i zima a nebudeme mít co na sebe :grinning: (ani jedna :grinning:, já třeba nemám džíny, ale v kraťasech je už fakt kosa :grinning:)
Ty zimní věci bych se asi nebála koupit někde na bazaru, ty tchibo tam určitě budou :slight_smile:.
4. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi bundička vypadá pěkně, jen by to chtělo ještě o krapet větší slevu :slight_smile:
5. říj 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@hedushka Softshelky mají nebo měli i v kiku - viděla jsem to na kamarádky prckovi a vypadala pěkně a moc si ji chválila - vyšla pod 400,- já se tam ještě nedostala, abych koupila... Ta od mahafi asi bude kvalitnější, ale ta cena... :frowning2:
5. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska po zubaři chtěla jet s Madlíkem pro botky.. cestou jsem se stavila v lékárně pro křupky (nezbytný doping :grinning:) a tam jsem našla krásný botičky zn. Protetika.. krásně měkkoučký, jak vevnitř, tak podrážka :slight_smile:.., nádherný, tak jsem jí koupila sandálky i plný botky. S těma hroznýma dpk se to absolutně nedá srovnat.. takže dpk možná budou dobrý místo lyžáků, ale na chození ne.., byly to fakt vyhozený prachy :frowning2:
Pořád koukám na tu softshelku :slight_smile:, jsem zvědavá, kdy podlehnu :grinning:
Jo a zima může přijít, už mám i džíny :grinning: (to jen, že jsem tu včera psala, že nemám.. tak už mám :grinning:..)
5. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Protetika - spravna znacka :slight_smile: (dle rad od me kamaradky, ktera je jiz zkusena). to jsi dobre koupila. mame jedny zimni, zatim ve skrini k krabici, tak uvidim, jestli budeme spokojeni. tvrdost u dpk se nezmenila?
6. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jééé, tak to jsi mě uklidnila :slight_smile:. Ona se ta lékárnice i dost divila, že nám někdo doporučoval na už chodící dítě capáčky, že to se dává kdyžtak na stojící, že se v tom nedá chodit :grinning:. Jako fakt úlet byl ten první nákup.. :grinning:.
A ty protetiky nejsou právě ani moc drahý, jedny stály 580 aa druhý 560 :slight_smile:. Zimní kolkci prý akorát naskladňujou, takže tam sklusnu až bude víc zima, kdyby jí ještě povyrostla noha, ale myslím, že větší než 21 už snad potřeba nebudou :slight_smile:.
Ty dpk bych nedoporučila ani nepříteli.., teď když mám srovnání :slight_smile:
6. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi protetika je pry slovenska vyroba a boty jsou testovane ve Zline. Ja ceny bot teto tznacky videla akorat v malem obchudku v Ricanech, kde je ale celkove velmi levne (oproti konkurenci), tak nemam uplne srovnani, ale tam zdaleka tak drahe, jako jsou botky jinde.
7. říj 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jojo, jsou slovenský.. nemají teda českou žirafu (ale ty dpk třeba jo :grinning:), ale slovenskýho ježečka :slight_smile:. Jsem z nich pořád unešená. a na mimibazaru jsem je našla minimálně o stovku dráž.. to jsem fakt koukala :confused:
Juli je už bez rýmy? Já pořád bojuju s odsávačkou.. mám na ní už chvat, ale i tak se mrská..
Dneksa jsem měla jet odpoledne za známou a Madlík si místo své obvyklé 20minutovky dala hodinku a půl :grinning:, takže jsme nejely nikam. Ale kdyby začala spát dýl, tak bych byla fakt ráda a kdejakou návštěvu oželím :slight_smile:.

Jak se vede všem?
8. říj 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
botičky ani nevím přesně jakou značku máme, jen jsem se orientovala zda mají českou žirafku, my je ještě moc neužijeme, na to naše občasné cupkání kolem kočárku venku :slight_smile: boty jsem kupovala v kamenném obchodě, který má eshop www.detskeboty.cz
my už jsme bez rýmy, ale zase lezou stoličky, takže náladovost, smích střídá řev
spánek jednou denně mne ničí, nic totiž nestíhám jako dřív, Tomík mi neustále tzv. za zadkem, kam jdu, je i on, neustále rabování skříní, šuplíků, kuchyně :sweat_smile: , ale to všichni taky znáte, jen by to někdy chtělo vyndat z něj baterky a šup spánek
9. říj 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka do tohohle obchodu jsem měla namířeno, než jsem šla pro ty křupky do lékárny :grinning:. Ale stejně mě tam návštěva nemine, chci na zimu botky s goretexem nebo jinou membránou, aby bylka v suchu.. já jsem mokrým nohoum už úplně odvykla a teď jak jsem nosila jen běhací boty bez membrány (ve všem ostatním mě bolel kotník), takjsem zjistila, že je to faaaakt horor pocit :grinning:.
a takhle já to mám pořád, jak moc nespí, tak nic doma neudělám.. :frowning2:. ale to včerejší spaní by mohla zopakovat :slight_smile:. taky si někdy říkám, že bych vyndala baterky,m ale zatím je nemůžu najít :grinning:.
9. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky věděli jste, že do konce měsíce musíme vyplnit nějaký formulář, jinak nedostaneme příští měsíc rodičák?! Něco jsem četla na facebooku a nevím, co je na tom pravdy...
10. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 už jsme to tu řešily, protože jsem tu tenkrát zpsůsobila pozdvižení :grinning:. Pokud máš rodičák až od 1.1.2012 (což asi máš), tak se tě to netýká, už to máš podepsaný v tý nový formě.. já to jetě někde musím splašit a podepsat.. (já jsem měla zažádáno už od narození malé :frowning2: ).
10. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja vubec nevim nic o zadne zirafce. jaka ceska zirafka?
Juli se snad rymicky zbavila. ale jeste vcera mela trosku sopliky.
byla jsem neplanovane od pondelka s Juli a mamkou mimo Prahu -takze bez internetu. Tatinek byl v terenu.
juli vendu zatim netape. jen doma - kdyz se muze drzet.
od zacatku zari Juli take hodne malo spi. zkratila si spani pres noc - budi se pravidelne v 5 rano. nejpozdeji v 5:20 a pres den zpravidla spi jen 60 min :frowning2:
doufam, ze se to casem urovna a bude spat vic. tohle je vazne malo.

@mahafi
@hedushka
10. říj 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 to je vlastně certifikace, že jde o vhodnou českou obuv pro děti
spánek u nás, je taky hrůzza, dnes jsme vstávali v šest
11. říj 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že tu máme tu diskuzi, jsem se před třemi týdny ptala jak rychle roste noha a teď to dohledávám abych koupila zimní boty, psala jsem tu že má 12 cm a teď má asi 12,7, to je fakt šílené... tak jsem z toho blázen a nevím jestli koupit zimní boty s vnitřní stélkou 15 cm..kamarádka tvrdí, že je to moc, ale podle toho jak jí porostla noha za tři týdny bych asi měla..nojo,ale je to velikost 23..to jeasi moc co? Poraďte prosím..jsem z toho volaká zmetená :slight_smile: jinak se máme fajn, malá právě usla, přes den spí ve fusaku v golfáči tak 1-2 hodiny.. v noci usíná nacuclá,je to moje pijavice..zubů má pět a je to šílený raubíř, pořád lítá a něco povídá... jinak je to fakt šílené ty ceny dětských bot.. na to, že to mají při nejlepším na jednu zimu a podle mně tak na půl zimy..
12. říj 2012 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh jsem ti chtěla odpovědět, ale vyplodila jsem takzmatený výtvor, že jsem to radši smazala :grinning:, snad bude ráno moudřejší a já to nějak zformuluju :grinning:. Jinak u zimních botek můžw být ten nadměrek i 2 cm, aby neomrzaly špičky) :slight_smile:. A malá je šikulka :slight_smile:. Taky pořád lítá, akorát teda mluví pořád stylem krteček :grinning:. Teď roste několik zubů najednou (proto i ta rýma tak dlouho, mi říkala máma a kamarádka to potvrdila).., tak je veselo :slight_smile:. Zatím dobrou :slight_smile:
12. říj 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Já bych asi vzala menší, s tím že asi opravdu budeš mít na zimu dvoje :frowning2:. Je to hrůza jak jim ty nohy rychle rostou...

Matýsek teď nechodil 14 dní do školky, měl angínu a přidal se mu k tomu malý zápal plic, tak jsme si s ním užili... No a Kubíčkovi to asi bylo líto a měl pro změnu zánět hlasivek, aby neměl náhodou to samé co bráška :grinning:. Ale musím zaklepat už jsou oba zdraví, Matýsek bude ještě týden doma aby hned zase něco ve školce nechytil a pak už se moc těším až zase půjde. Odvykla jsem si je mít doma oba, navíc oba nemocné a protivné, ven jsme nemohli... Byla jsem z nich zralá do blázince.
Včera jsme vyrazili koupit zimní botičky a bačkůrky, tak mají oba Protetiku - vyhrála vzhledově :grinning:. Měli jsme moc rádi Essi, ale tentokrát zimní kolekce zklamala. Teda nevím, mě nepřijdou nějak měkčí nebo ohebnější než ostatní botičky? Jezdíme do Čáslavi do zdravotní obuvi, paní bere různé značky, pouze s žirafkou, tak jsme porovnávali a přišlo mi to všechno stejné...Ale protetika byla jednoznačně nejhezčí :grinning:. No nechala jsem tam 1800 Kč a šli jsme... :sweat_smile: (i když jsem byla docela spokojená, počítala jsem že to bude horší). Chodím se teď botičkama kochat, fakt jsou krásný!! :slight_smile:
A máte už vybrány kombinézy/bundy a oteplováky na zimu? Copak u Matýska problém nebude, tam vezmu Ydi - kombinézu i bundu a oteplováky, ale jsem "znechucená" výběrem pro kluky ve velikosti 86 - 92. Ydi takhle malé nedělá, potřebuju určitě kombinétu nepromokavou, pojedeme na hory, a prostě si nedokážu vybrat něco co by se mi líbilo a co by nestálo dva tisíce... Ale třeba jenom špatně hledám, jaké vybíráte vy? Celkem bych vzala na milost tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58996400 , ale dvakrát nadšená z ní teda nejsem...
Jinak Kubík taky lítá jako blázen, demoluje na co přijde, krámuje celou kuchyň, dokonce mi okusuje nábytek!! Připadá mi že máme doma spíš štěně než kluka :grinning: (a má 10 zubů, takže fakt má čím okusovat...). Rozumnět mu není ani slovo, jedině bábá - a to nejspíš znamená brácha, vždycky to říká Matýskovi. Ale pusu celý den taky nezavře :grinning:.
Ale musím ho pochválit za spaní, teď když nevstáváme do školky tak spí cca. do devíti!!, tak padne v půl dvanáctý a spí do půl čtvrtý, někdy ho musím v těch půl čtvrtý budit, aby nespal až do večera :grinning:

Úúúúfff, jsem se nějak rozepsala... :grinning:
13. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek co se týče zimních kombinéz jsem na tom stejně, nemůžu se rozhodnout, botky budu řešit tento nebo příští týden, kdy udělám nájezd do obchodu, náš Tomča ještě nechodí, ale raubíř to je, všechno demoluje, vyhazuje, krámuje, to je snad jeho neoblíbenější činnost, včera se při jedné ze svých her, a to vylést na křeslo skrz opěradlo kousnul do dásně, toho řevu, různé pády už ani nepočítám, teď se mu taky líbí, otevírat posuvné pouzdrové dveře, které máme do koupelny, jakmile zmizí na chodbu, je to jasné, a to jsou mety..
zubů máme taky deset, osm předních a dvě stoličky a další lezou, tak si užívám jeho náladovost, co se týče spánku, tak nic moc, budí se mi stále dvakrát, snažím se nekojit a dávám mu čaj, má fakt žizeň, ale čaj moc úspěch nemá, jak kdy teda, někdy ho "upiju" čajem, jindy řve a vynucuje si kojení, já fakt nevím, kdy se mi to povede a přestanu úplně kojit, respektive to noční kojení je jediné, ale tomík je prostě savec
s těmi cenami dětských věci mne fakt taky odzbrujují, v pátek jsem se koukla po obchodech na nějaké hadříky v 86, a ceny jak pro dospělé né-li více, o botách ani nemluvím, a docela mne taky popuzuje nabídka pro kluky, pro děvčátka deset stojanů, pro kluky dva.., a vyberte si z přebraného
ještě stále bojujeme s jídlem, tedy zeleninu už jí bez problému i s kousky, jen mi začal stávkovat s ovocem, nad vším se ušklíbá, vyplivuje..no kdy se to otočí fakt netuším
a pokud jde o mluvení, tak u nás jen žvatlání hlásek, pištění, ječení
15. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek