• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@janka12 jen slevín, nebo hyperslevy, slovo napůlzdarna jsem použila, jako že je to na slevíně levné :slight_smile: Ale třeba to taky půjde :slight_smile: Jednou jsem tam našim za 3500 koupila třídenní pobyt v karlových varech i s 8-mi procedurama pro každého a s polopenzí...
31. říj 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mluvením mě vůbec nestresujte!!!.. já mám doma krtečka :grinning:. říká jen ham, táta (ale tak nějak na všechno :grinning:), občas máma/mami, hají a hačí taky, ale tím asi končíme.. no jinak jsem jí asi měla učit znakovat, protože na spoustu zvířátek umí udělat nějaký znak (umí opici, slona, rybu a netopýra :grinning:), prostě to, co jí u toho ukazuju, tak dělá (se to blbě popisuje) :grinning: (a to jsem jí nijak neučila a zjistila náhodou, co co je :slight_smile:, dělá to trochu po svém). Mluvit asi nebude.. :grinning:
31. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobře, abych jí úplně nesrážela :slight_smile:, tak ještě umí mašinku (šišiši), oupy (houpy) :grinning:.
Teď mi usnula, takže nebude spát ani v jedenáct :grinning:.
a pořád řeším zimní botky.. a zamlouvají se mi vcelku tyto.. http://www.mojedetskeboty.cz/product/obuv-detska/zimni-obuv/protetika-ks-10404-vel_-22/892 jenže zrovna tenhle typ mají (kromě slovenskýho mmb) jen v jednom krámě někde ve frýdku místku :grinning:. Ale při odběru nad 700 se neplatí poštovný, tak přemýšlím, jestli to risknout a koupit přes net..
Kamarádka teď objednávala botky tady http://www.essishoes.com/obsah/akce-vyprodeje/ mají tam docela pěkný ceny :slight_smile:. (rozmýšlím mezi těmi protetikami a bordo E1242 na sucháč ve 22 .. do jara se možná i rozhodnu :grinning:)
31. říj 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi botky kraaaasne.
@kaculinek1 tak slevin. ok diky. nemam na tyhle servery povahu. chce to rozhodnost a klid chvili na internet. oboji postradam.
31. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada
@pazdh
@kaculinek1
sikovne povidalky mate doma :slight_smile:
31. říj 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi julca u neceho taky obcas okouka gesto, ktere si ani neuvedomujeme. parkrat me to docela rozesmalo. jsou to vsimava detatka. mas tuseni, kolik Madli ted vazi? zpravidla mela s Julcou shodnou hmotnost. julca je ted cca 8,4 kg :slight_smile:
31. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 no jo.. kráné, ale které :grinning:, nemůžu se rozhodnout.. je to se mnou zlý.. :grinning:. Asi vezmu ty protetiky.. i když ta sleva u essi je fakt lákavá.. :grinning:.
s těmi getsy je to opravdu vtipný, taky mi chvilku trvalo, než jsem to přiřadila ke konkrétnímu pojmu :slight_smile:. Nejlepší je netopýr.. máme tu látkovýho netopýra z chráněný dílny, co visí hlavou dolů z lustru.., ona se ráda věší taky hlavou dolů a já jsem jí u toho říkala, že je jak ten netopýr.. a jednou povídám, hele, netopýr a ona se začala zaklánět, stěží jsem jí chytla :grinning:. Nikdy by mě nenapadlo, že si to takhle spojí.. :slight_smile:.
Váhu nevím, zítra jí vyženu na váhu :slight_smile:, bude mít kolem osmi kil, řekla bych :slight_smile:, zítra jí zvážím.
31. říj 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @mahafi holky, to jsem ráda, že nejsme hubený nudle jen my. Oba maj snad už konečně asi 9 kg a cca 76cm.
Naši "uměj" dělat hodiny-ručičkou hejbou doprava, doleva, jako jak se pohybuje tak vteřinovka a říkaj "tikytiky".
A jak jsme jim dali poprvý do ručičky sníh-od tý doby při tom slově prstíkama jakoby šustí o sebe.
A u vás všech už se chodí, když sháníte botky? U nás Luk., začíná dělat tak pět krůčků, Anet se zatím jen ze země bez opory sama postaví, ale ještě nic. Takže řeším, co jim dát na nožky. My máme botky dávat, až budou prý samostatně chodit. Jenže capáčky jsou nám povětšinou malý-už potřebujou tak čístlo 23-a to se dělaj snad už většinou jen boty. Tak jim do kočáru dávám punčocháčky a na to dvoje teplý ponožky. No musím něco vymyslet.
31. říj 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila nakonec boty z nějaké inzerce úplně nové s kožíškem, na suché zipy, teplé..jsou moc fajn, ohebné..no za dvě stovky.. já vždycky projedu celý net a něco najdu :slight_smile: viz foto...
jinak malá už nechodí, bohužel už i běhá :frowning2:
31. říj 2012 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada Ahoj myslím si, že když jim teď na zimu dáš do kočárku boty, tak tím nic nezkazíš,budeš mít alespoň jistotu, že jim bude teplo. Já jsem ani loni nevyjela bez capáčků, prostě mi přšlo, že je tam tepleji než nej v ponožkách. (spíš to pro tebe bue investice) - navíc do měsíce budou oba chodit. Do dvou běhat :slight_smile: Tak se připrav budeš mít co dělat.
@pazdh krášný:slight_smile: botky i holčička :slight_smile: taky běháme... naštěstí nás teď trochu brzdí zimní oděv :slight_smile: jinak bych as musela začít trénovat rychlostní běh.

Lukášek si teď zasal hrát na schovávanou a na pejska - leze po čtyřech a povídí ha..ha.. a pak se pozadu plazí, je to vtipné.
1. lis 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada já bych po svých zkušenostech capáčky (jako pevný) už nekupovala, za nás to byly vyhozený peníze.. spíš bych do kočárku nebo tak pořídila nějaký teplejší capáčky (jako nepevný, je v tom teď trochu bordel v tom názvosloví :grinning:.. něco třeba z merina nebo kůže, případně kombinaci, třeba nolen, nebo dadoos pak využiješ i jako přezutí (já je dávám na doma na střídačku se sandálkama, nekloužou a jsou teplejší než ponožky :slight_smile: ).

@pazdh ty mě nepřestaneš udivovat, jak výhodně ty všechno najdeš.. asi bych k tobě měla jít do učení.. já jsem na tohle levá :frowning2:.
1. lis 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi jo, ale ten ztracený čas hledáním, to je druhá věc..ona mi paní k tomu přidala i tu mikinku a tepláčky na fotce, taky to bylo nové za 60 Kč a to jsem měla poštovné zdarma.. tak si myslím, že za 260 Kč i s poštou asi moc nevydělala.. tak jsem byla strašně ráda že to malé tak moc sedne a paní moc děkovala
Ale bud v klidu, já pak koupím malé nějakou blbost za tisícovku jen tak, že se mi to líbí... já mám takové výkyvy.. ted jsem koupila na Vánoce krásné prkýnko na záchod a dětský notebook za 700 - taková blbost co mi tu zase bude hrát písničky, udělala jsem nákup pro děti z rodiny v tomto obchodě a mám všechno co jsem chtěla. http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/kojenecke-potreby/babymoov-wc-adapter-soft-s-uchyty-zaba
1. lis 2012 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Ty jsi protě kouzelník :slight_smile:, to je naprosto dokonalý, za 260 to neseženeš ani onošený :slight_smile:, fakt smekám :slight_smile:. Já na netu taky strávím tuny času hledáním, ale nejlevněšjí většinou neseženu.. já zas pořád hledám vlastnosti věcí :grinning:.
1. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Já taky nehledala boty nejlevnější.. samozřejmě mám nějaké fin. představy, ale já hledám aby se mi zdály pro malou pohodlné, pěkné a relativně kvalitní a nové..i když jsem měla spíš štěstí, to se přes net vždy těžko odhaduje.. já třeba s malou po venku zase tak moc nechodím... teda malá venku nechodí tak často, já ji vozím v kočáru a sem tam se proběhne na zahradě, jinak se veze a v kočáru spí... běhá spíš doma.. máme tu nebezpečné silnice a úzké uličky, tak bych ji jinde nevypustila ... tak samozřejmě třeba nechci kupovat boty na dva měsíce za tisícovku.. i když si myslím, že v nákupce ty moje boty přes šest stovek určitě byly..
1. lis 2012 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 nojo, jenže kupovat jim teď boty za xy Kč x 2-za měsíc počítám, že už by se mohli rozchodit oba a do tý doby z nich vyrostou a pak zas kupovat nový-to se mi nechce . No něco musím vymyslet.
@pazdh tak to je supr nákup, za ty peníze. Já taky hledám a brouzdám ve volných chvílích po bazárkách. Zatím jsem měla štěstí, že jsem taky vyhledala skoro nový věci za přijatelný peníze. Viz třeba kočár za trojku nebo teď ty golfáče-na nich nebylo ani poznat, jestli byly někdy vyjetý, čisťounký, nepoškrábaný, kolečka neojetý, za tisícovku. Ale musí se hledat, no :slight_smile:
Já se hlavně snažím pro oba nakupovat u jednoho prodejce-abych to měla za jedno poštovný. Jako naposled jsem jim sehnala kombinézky, obě dohromady za 135 kč plus 60 kč poštovný. No nekup to, a jsou pěkný :sunglasses: Kdybych je měla brát zvlášť, tak zbytečné peníze za poštovný.
1. lis 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh smekam, co na netu nevystrachas. to obdivuji. ja bych take rada takhle vyhledavala. mam vzdycky radost, kdyz se mi podari nejaky ulovek :slight_smile:. na internet ale nemam vubec cas. dokonce jsme hracky pro julcu k Vanocum koupili letos v kamene prodejne, prestoze by se to nejspis na netu splasilo levneji - neni zkratka cas surfovat.

@jarkalada taky se TI podarily vyhodne nakupy pres net, to se musi nechat :slight_smile:
ja osobne boty nechtela kupovat - dokud nebude Julinka chodit. pak zacala obchazet nabytek a doma ji to opravdu hodne klouze, takze mela nepekne pady a musela jsem rychle neco na nohy poridit. vzhledem k tomu, ze jsem ji tou dobou uz nechavala venku na hristi plazit se a stoupat si, capacky mi prisly nedostatecne, takze jsem koupila lehke latkove kotnickove botky na suchac a v tech je ted porad. po venkovnim lezeni jsem je vydrhla a doma je ma misto backurek. jakmile je nema, hned se doma porouci k zemi. mame dlazbu a parkety a klouze ji to. do kocaru nevidim duvod davat boty. spis bych teplo resila nejakou dekou na vic nebo - jak pises - ponozkama. proc snerovat nozku do bot? kdyz se v kocaru veze a netape?

@mahafi netopyr :slight_smile: :grinning:
2. lis 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zrovna jsem objevila dárek pro manžela!! Myslím že to bude přesně pro něj, no a pokud náhodou ne, tak to bude bavit mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51073422&tab=6
3. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek týý jo, tk to je přesně i pro mýho.. můžu ti okopírovat nápad??? :grinning:
3. lis 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi prozradit, jak to vždycky na tom mmb najdete? já jsem absolutní analfabet.. :grinning: já tak stěží najdu nějaký bodyčko nebo tepláčky.. teď mě asi před 14 dny šokla kamarádka, když mi poslala návod na háčkování z mmb :grinning:..
3. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Tak toto je naprosto super - mají to v Plzni v Techmánii , co vám budu povídat, strávila bych u toho hodiny :wink:
3. lis 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dost objednávám na www.funkids.cz , jsou tam vesměs nejlevnější ceny a je tam toho spoustu, tedy hlavně pro děti, ale i třeba modely a hlavolamy
3. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek ahoj pokud jsi to ještě neobjednala, myslím, e jsem to na www.slevin.cz viděla za 250kč. ať můžou být ty Vánoce trochu bohatší :wink:
4. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Klidně kopíruj :wink: , i já nápad okopírovala kamarádce :grinning:. Naštěstí se manželé neznají, takže pak neproběhne ta debata "jééé, ty to máš taky??" :grinning:
@kaculinek1 Díky, koukala jsem tam na něj taky, ale to je ten menší se 100 překážkami (teda ale nevím kde vzali tu cenu před slevou, všude jinde ho mají bez akce za 299,-Kč :sweat_smile: ). Ještě jsem sice neobjednala, ale určitě objednám ten větší s 208 překážkami. Ale díky za typ, zkusím to pohlídat jestli se někde neobjeví. Prý je to hit letošních vánoc :grinning:
4. lis 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Jo takhle to je - já to tak dohloubky nezkoumala :wink: jen jsem si toho všimla a pak si na to tady vzpomněla...
5. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se ještě ani nedohrabala něco vymýšlet na vánoce, jsem to ale lemra, se budu muset teda polepšit :wink: já teď na mmb kupovala pár hadříků a jsem spokojená,
@mahafi koupila jsi nakonec pro madlu tu softshell bundu?
ty botky essi se mi taky moc líbí, viděla jsem je i na jedné malé holčice, a její maminka si je chválila
5. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, musím se pochlubit. Právě jsem byla u kamarádky, která má týdenní miminko - no neřili byste jak byly ti naši broučkové malincí....Když jsem malého viděla, nevěřila jsem, že může být mimi tak malinké - a to je to jenom rok!!! Děti strašně rychle rostou... Teď mi přijde, že sejm si to mimi ani pořádně neužila... :frowning2: No ještě, že se teď můžu mazlit s tímto novým přírůstečkem :grinning: (Lukáš totiž protestuje a nemazlí se)
5. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Koupila, ale ne tu, co jsem sem dávala odkaz.. nakonec prodávala jedna holka z šicí diskuze doma šitou po svém chlapečkovi, tak jsem od ní koupila komplet softových kalhot a bundy, jen co je nevýhoda, že bunda nemá kapucu, takže když jsme šly minulý čtvrtek cvičit, lilo jako z konve a madlíkovi jsem musela na hlavě přidržovat klobouk do deště z tchba (měla jsem jí v nosítku :slight_smile: ). Ale jinak je super :slight_smile:. kalhoty jsou vynikající, protože jí nemusím pořád hlídat, aby nebyla proráchaná, když padá na zemi :slight_smile:.
@kaculinek1 k čerstvýmu mimču (ale zas ne tolik čerstvýmu, jako jsi byla ty) jdeme zítra :slight_smile:. a máš pravdu, že když jsem viděla kamarádky měsíční miminko, tak jsem nemohla uvěřit, že madlí byla taky takhle křehoučká a já jsem se jí nebála vzít do ruky :grinning: (a to byla ještě menší než to mimi :slight_smile: ). Letí to hrozně hrozně hrozně :frowning2:.
5. lis 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to byste nevěřily.. má nerozhodnost konečně dospěla k nějakému rozhodnému rozhodnutí (kočárek) :grinning:.. a co byste řekly? tento model již nemají a ani mít nebudou.. nikde.. peg erego ho přestalo dělat :grinning:. Ještě jsem zkušela jiný e-shop a výsledek stejný.., tak budu pátrat dál (ale podle heuréky asi marně :grinning:).
6. lis 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak jsem pred casem nechtela zadne oteplovaky, kombinezy...., tak uz budu muset shanet nejake hoooodne teple kalhoty. juli totiz odmita byt v kocaru a musim ji kazdou chvili nosit. chozeni je jeste hodne daleko. v obyc (i treba zateplenych) kalhotach by mi zmrzla, tak musim sehnat neco hodne tepleho.
take vasim detm sedi tak malo cepic? ja jich nekolik pro julcu mam a temer zadna nesedi idealne, bud kouka celo, nebo alespon jedno ousko.....
a jak resite rukavicky? juli je strhava okamzite. potrebovala bych nejake ohrnovaci rukavy.

@mahafi s tim kocarkem je to teda pech.
7. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 rukavice taky nevím, jak vyřešit.. :frowning2:
s čepakam jsme na tom byly stejně, teď jsem jí pár uháčkovala a ta sedí :slight_smile:, včera jsem i ušila jednu křemílkovskou a ta jí taky kupodivu je..
ještě si zuřivě dopisuju s paní od malvíka kvůli kočárku, zkouším se chytat stébla, jestli náhodou nemají ještě ten kočárek výstavní z prodejny.. (jako je to asi blbost, ale filip trval na tom, že se mám zeptat, že mají e-shop a prodejnu oddělenou :grinning:).. jinak jsem dnes měla mít rehabku a paní rehabka to včera zrušila, takže máme volno :slight_smile:, asi půjdeme lovit do lidla a do lékárny.. nebo zvítězí lenora a půjdeme se proházet 2 minuty od baráku a vydrží nám to hodinu:grinning: (to je její, pořád chodí jiným směrem než já potřebuju, 15 minut vylejzá a slejzá z terénní nerovnosti a tak podobně :grinning:.
A dneska už druhou noc za sebou mě probudilo to, že nespí a kouká na mě.. :grinning:, je vždycky vzhůru přes dvě hodiny, nemůže zabrat.. tak jí hladím a přikrejvám a doufám, že usne. :grinning:, už jsem jak chodící mátoha.. naštěstí teda nevyžaduje abych s ní vstávala a hrála si.. jen leží a kouká :grinning:
7. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek