• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@veruska007 my u doktorky výtah máme, ale doma musím kočár táhnout půl patra :-/ i když už normálně chodíme bez něj, ale k té doktorce dneska ho chci vzít, aby tam malej kdyžtak usnul :grinning:
15. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem založila tu soukromou diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/srpnatka/. Tak tam pomalu přejděte. Kdo by se k nám chtěl přidat, tak ať mi pisne do IP adresy.
15. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Hm, půl patra se dá vyjet po zadních kolečkách, a nemusíš ho zvedat :wink:. Jak máš staré starší dítko? My taky sem tam chodíme s kočárem, sem tam bez... ale teď si budu muset dávat pozor.
15. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky. Taky bych se k vám chtěla přidat. S Poupátkem už se známe:slight_smile:
Čekám druhé dítko a termín máme 5.8. Podle té kakulačky, co sem Poupátko dala, jsem dneska 6+5. Na kontrole jsem už byli, viděli jsem bublinku s náznakem mrněte. 20. jdeme na kontolu, jestli bude vidět srdíčko. Už se nemůžu dočkat.
Jsem ráda, že jsem si u vás početla, měla jsem pocit, že mi hrozně roste břicho a četla jsem, že víc vás, co čekáte druhé mimi, má bříško větší, než u prvního. Já mám pocit, že jestli to půjde tímhle tempem, tak v tom srpnu si budu pupík vozit na kárce:slight_smile:

@alca22 Jestli funguje ta soukromá diskuze, ráda bych se přidala. Napiš mi, prosím, jak.
15. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mkr aha no tak to je dost:/
15. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zzuzinda jj my se známe Zuzi.-)a jsem ráda že si přišla:D
15. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda Ahojky, tak jsi přidána :wink:
15. pro 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda ahooj,to sme na tom dost podobne.taky mam termin 4.-5.8.a cekame druhe.kolik je prvnimu?a taky jdu v pondeli na ko.
jaka soukr.diskuze?
15. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: aha,čtu pospatku,tak na tu skoukr.diskuzi uz jsem narazila
15. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol Ahoj, Adamovi bude teď 20.12. přesně 2,5 roku. Chtěli jme mít děti od sebe tak kolem 3 let a vypadáto, že to vyšlo :slight_smile: Jak staré je tvoje první dítko?
16. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja koncim 5.tt a taky mi prijde, ze mam na brichu takovy "spek", jako bych byla tehule. Tak snad jeste zmizne. Jinak jsem dnes jezdila na rotopedu a bricho bylo v pohode. Treba vcerejsi odpocinek zabral.

Muj starsi chlapecek ma zitra rok a tri ctvrte, miminko snad bude v srpnu. Mam teda dvouletou rodicovskou, konci mi v breznu, tak jsem zvedava, co mi rekne doktorka - jestli me necha doma nebo budu na tri mesice shanet jesle.
16. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Nám taky bude vycházet trochu prostoj mezi mateřskou a rodičovskou, nechám si na pár týdnů napsat neschopenku.
Taky mám břicho, přijde mi, že jako u Adama touhle dobou, ale to jsem byla už o 2 měsíce déle těhotná:slight_smile: Jestli to takhle půjde dál, tak to bude sranda:slight_smile:
16. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 malýmu je rok a čtvrt, a s golfkama se po zadních kolečkách schody vyjet nedaj :grinning: to bych ho chudáka vyklepala :grinning:
16. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jakoubek se narodil v 19.tt a já měla malé bříško, těhotenské kalhoty jsem měla dvakrát. Teď mám takový těhu-špek, no, nevím, kde se vzal. Mně vychází prostoj na tři měsíce, no, uvidím, co na to doktorka. Nejhorší by bylo, kdybych zrušila jesle, v práci oznámila, že jsem těhotná... a pak to zase nevyšlo. Jesle by nebyly, neměla bych se kam vrátit... to by teda bylo něco.

Kate, já schody normálně vyjíždím po zadních kolečkách i s golfkama, tak do prvního patra normálně a v pohodě, malej si nestěžuje. A to máme takové ty opravdu obyčejné golfky. Se sporťákem schody vyjedu taky, ale je těžký, s malým přes 20 kg, tak už to teď omezuju :wink:.
16. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky muzu se pridat snad to neni predcasne.dnes na dvou testech dva pididiši. takze bych byla zhruba 4tt.
16. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Já si myslím, že bys s neschopenkou neměla mít problém. S předčasným porodem v anamnéze bys měla mít rizikové těhotenství automaticky.

@mami29 zkus si udělat další test tak za 2 dny. Já si dělala test asi 3 nebo 4 dny pře očekávanou menstruací a taky tam byl jen duch. A po 2 dnech čárka krásně sílila a za další 2 dny už byla silnější než ta kontrolní:slight_smile: Jakou citlivost testu jsi měla? Někdy prý ty s citlivostí 10IU můžou být falešně pozitivní.
16. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda tohle byla 25. takze asi to neco znaci.
16. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Tak to testuj za ty dva dny, to vypadá nadějně :slight_smile: Držím palce, ať čárka sílí. A dej vědět :slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme teda taky prodlevu, v půlce ledna mi končí rodičák, ale nejspíš nastoupím hned na neschopenku
@veruska007 tak to musel být hodně malinký v 19 tt, malá se mi teda narodila až v 35 tt, ale doufám, že si to teď užiju až dokonce
16. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla ve středu na kontrole a jsme na konci 7.týdne a už jsem si poslechla srdíčko :slight_smile: :slight_smile: Termín se nám posunul na 28.7.2011.
17. pro 2010 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, byl hodne malinky, nebyl schopny zivota. Nicmene mi vysly pozitivny tripple testy a pitva je nepotvrdila. Miminko bylo v poradku, placenta taky... pricina neznama. Tak snad se nezopakuje. Ja jdu na prvni kontrolu az za 3 tydny. To je jeste dlooouha doba. Snad s nama miminko vydrzi az do konce.
17. pro 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 @zzuzinda @bobo1 Ahojky máme už zamšenou diskuzi, jestli se chcete přidat tak mi pisněte do IP adresy :wink:
17. pro 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky máme už soukromou diskuzi, tak kdo by se chtěl přidat, tak mi pisněte do IP adresy :wink:
17. pro 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, moc vás všechny zdravím. Já objevila dvě čárky teprve včera, termín by mi měl bycházet na 30.8.2011. Už jednu holčičku doma máme, je jí 2 a půl. Snad nám vše dobře dopadne.

Chtěla jsem se zeptat, kdy poprvé jste byly na gyndě na ultrazvuku. Při prvním těhu jsem byla až v 6tt a pak v 8tt, V 8tt jsem dostala průkazku, už bylo vidět srdíčko.
Myslím ale, že teď je ještě brzy, jsem tak řelom 4tt a 5tt.
19. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antarres ahojky:slight_smile:vítám tě tu:slight_smile:no já byla poprvé tak 5tt a pak 6tt a srdíčko nebylo..říkal že to vypadá jen na náznak..a ted jdu 23 a to bych měla být už 8tt tak uvidíme:slight_smile:jinak gratuluji
19. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Já jsem v 8. tt, včera jsem dostala průkazku, takže jsme si nadělili moc pěkný dáreček pod stromeček. Termín porodu mám stanoven na 3.8.2011. :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, můžu se taky přidat? jsem cca v 6 tt a termín mám cca 18.8.2011.díky díky :slight_smile:
21. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srdíčko máme, mimi má 11,15 mm, máme i průkazku, fotky, dokonce i záznam na DVD. Termín je 5.8.
22. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme soukromou diskuzi kdo se chce přidat ať mě kontaktuje na IP adrese.
22. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, můžu k Vám, jsem 7 tt, Ilča
23. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek