• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Zdravím všechny, moc nestíhá, ale aspoň v rychlosti dočítám, co jde....Všem "plánovačkám" ze srdce přeji, aby to vyšlo, jak si přejete!!!!!!!!!!!!! My už máme splněno, tak já už budu je číst vaše postřehy a poznámky :grinning: :grinning: :grinning:. 2 děti jsou moc fajn :slight_smile:. Mějte se prima a všem krásný předvánoční čas!!! :wink:
13. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jak jsem v tom nakupování dárečků, narazila jsem na vcelku hezké CD s písničkami pro každé konkrétní jméno vašeho raráška, tak kdyby měl někdo zájem, zde je kontakt http://shop.mojechytredite.cz/pisnicky-pro-deti?p=4. :slight_smile:
13. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vůbec právě neumím a jsou pro i ostatní?
13. lis 2012 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Jejda a moje Rozárka tam má jen podobu Rozálka a mně to trhá uši, tak zase ušetřím....ale je to super spoň vím co dostanou synovci k svátku:slight_smile:
13. lis 2012 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh tak teď jsem na to cvičně koukla a neměl by to být problém, tak pokud by byl zájem, můžu to vytvořit :slight_smile:. Mně to přijde jako dobrý nápad, mohla bych pak dávat i fotky, takhle se mi nechce.. ale zase já jsem byla ráda, že jsem vás takhle našla a mohla se připojit.. i když teď jsme tu taková docela zaběhlá parta, že bych se zavření nebránila :slight_smile:. Zmatené, že :grinning:.
Tak co ostatní, souhlas?
13. lis 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, nezavírejte se mi, já se v tom nevyznám a bude mě mrzet, když vás tady nebudu nacházet :cry: :cry: :fearful: !!!
13. lis 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ty seš naše :slight_smile: tebe tam dáme, to se dá přece nastavit ne? Kdo tam je... já bych tam třeba automaticky dala všechny co sem tento měsíc psaly.. to de ne?
13. lis 2012 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh tak jest, píšou se tam nicky, ktwerým se pak rozešle přístup k diskuzi.. taky bych tam dala ty za poslední měsíc.
@aidule neboj, že bychom na tebe zapomněly :wink:, dá se ta iskuze pak normálně nastavit jako oblíbená a bude se ti normálně zobrazovat v oblíbených (a i když to nebudeš mít v oblíbených, tak se ti bude zobrazovat mezi těmi "kde se kecá", stejně jako tahle, jen u sebe bude mít klíček a vidí jí jen ten, kdo je zapsaný :slight_smile:.
13. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf,uf, už jsem se bála, že mě záludnosti techniky dostihly i tady :grinning: :grinning: :grinning: .Díky!!!
13. lis 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem Vás zase po delší době dočetla :slight_smile:. A vezmu to od konce, já jsem pro uzamčení, pak Vám taky ukážu ty naše dva chlapy - jinak je v podstatě nezveřejňuju :grinning:.
Cyklus u mě už je už bohužel opět normální záležitost, ale bylo fajn být bez... Antikoncepci mám vyřešenou na pět let, nechala jsem si dát Mirenu a jsem s ní fakt spokojená, žádné zapomínání prášků :sunglasses: :grinning:. Ale bacha, vzpomněla jsem si na jednu kamarádku, která spoléhala na to, že pořád kojí a cyklus nemá, a to že je těhotná zjistila až v 17tt - s prvními pohyby :sweat_smile:. Menses nedostala vůbec, otěhotněla prostě hned napoprvé. Žádné příznaky, bříško vyrostlo jen trochu, to přičítala čokoládě, a bolestivější prsa, to zase přičítala 12 zoubkům svého rok a čtvrt starého potomka, který se dožadoval kojení i 12x denně :grinning:.
No a dárky na vánoce - já už mám v podstatě nakoupeno :grinning:. Kluci dostanou jako "hlavní" dárek trampolínu na zahradu, no a pak ještě další - Matýsek "nutně potšebuje" - jak říká - další koleje k mašince, kostičky na skládání, a dopravní značky - těmi je teď posedlý. No a pak mám pár pohádek - teď jsem sehnala v bazárku knížky s medvídkem Pú - z těch bude nadšený. Kubíčka mám pocit trošku šidím, ale dostane taky knížky, klasické dřevěné kostičky - kvádry, válce - no ta úplně základní klasika (co si budeme povídat, stejně jediný jejich účel bude zatím broušení zoubků :grinning:). No a pak dostanou měkké dárky - každý kombinézu na hory, Kubík na jaro vestičku... Mám to všechno uklizené nahoře v obrovské krabici, budu se muset podívat co tam vlastně všechno je :grinning:.
A teď jsme s manželem řešili - hádali se - nad otázkou vánočního stromečku. U nich v rodině je tradice, že stromeček nosí den dopředu Ježíšek. Neboli rodiče uloží dítka do postele a zdobí do půlnoci stromeček, aby bylo ráno překvapení. U nás jsme vždycky stromeček zdobily my děti - pro Ježíška. Tak trochu jsem loni podlehla tlaku tchýně a stromeček jsme zdobili taky tak večer, aby bylo ráno překvapení. No ale letos přišel Matýsek ze školky s tím, že stromeček přece nenosí Ježíšek, že ho musíme koupit a ozdobit. Což manžela dost zklamalo, mě udělalo radost. No a teď jsme řešili co s tím, jestli tedy dojdeme oficiálně ke strejdovi stromek uříznout, nebo jestli pomlčet a "udělat překvapení". No já jsem pro první variantu, manžel pro druhou. Ach jo, proč nemůžou být v rodinách ty zvyky stejné?? :sweat_smile: Jak to máte vy? nebo ještě nějak jinak?
13. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka holesovice lepsi nez Brod. Jak se dari Tomikovi?
@mahafi Co krkabol?
14. lis 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všichni jsou? :slight_smile: Co vaše děti, jak se mají, co umí, jak vám papají, kolik váží a měří? :slight_smile:
4. bře 2013 v 10:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek