Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

Ahojky holky, dnes jsem byla na gyndě a miminko je tam kde má být. Akorád bylo brzy na srdíčko takže si nás pán doktor objednal na 13.12.2010. Termín porodu by vycháezel na srpne. Máte někdo termín v srpnu?? Přidáte se?
aidule
13. lis 2012
Zdravím všechny, moc nestíhá, ale aspoň v rychlosti dočítám, co jde....Všem "plánovačkám" ze srdce přeji, aby to vyšlo, jak si přejete!!!!!!!!!!!!! My už máme splněno, tak já už budu je číst vaše postřehy a poznámky 😃 😃 😃. 2 děti jsou moc fajn 🙂. Mějte se prima a všem krásný předvánoční čas!!! 😉
aidule
13. lis 2012
Ještě jak jsem v tom nakupování dárečků, narazila jsem na vcelku hezké CD s písničkami pro každé konkrétní jméno vašeho raráška, tak kdyby měl někdo zájem, zde je kontakt http://shop.mojechytredite.cz/pisnicky-pro-deti.... 🙂
pazdh
13. lis 2012
Já to vůbec právě neumím a jsou pro i ostatní?
pazdh
13. lis 2012
@aidule Jejda a moje Rozárka tam má jen podobu Rozálka a mně to trhá uši, tak zase ušetřím....ale je to super spoň vím co dostanou synovci k svátku🙂
mahafi
13. lis 2012
@pazdh tak teď jsem na to cvičně koukla a neměl by to být problém, tak pokud by byl zájem, můžu to vytvořit 🙂. Mně to přijde jako dobrý nápad, mohla bych pak dávat i fotky, takhle se mi nechce.. ale zase já jsem byla ráda, že jsem vás takhle našla a mohla se připojit.. i když teď jsme tu taková docela zaběhlá parta, že bych se zavření nebránila 🙂. Zmatené, že 😃.
Tak co ostatní, souhlas?
aidule
13. lis 2012
Jéééé, nezavírejte se mi, já se v tom nevyznám a bude mě mrzet, když vás tady nebudu nacházet 😢 😢 😕 !!!
pazdh
13. lis 2012
Ale ty seš naše 🙂 tebe tam dáme, to se dá přece nastavit ne? Kdo tam je... já bych tam třeba automaticky dala všechny co sem tento měsíc psaly.. to de ne?
mahafi
13. lis 2012
@pazdh tak jest, píšou se tam nicky, ktwerým se pak rozešle přístup k diskuzi.. taky bych tam dala ty za poslední měsíc.
@aidule neboj, že bychom na tebe zapomněly 😉, dá se ta iskuze pak normálně nastavit jako oblíbená a bude se ti normálně zobrazovat v oblíbených (a i když to nebudeš mít v oblíbených, tak se ti bude zobrazovat mezi těmi "kde se kecá", stejně jako tahle, jen u sebe bude mít klíček a vidí jí jen ten, kdo je zapsaný 🙂.
aidule
13. lis 2012
Uf,uf, už jsem se bála, že mě záludnosti techniky dostihly i tady 😃 😃 😃 .Díky!!!
ivca_doubek
13. lis 2012
Ahojky,
tak jsem Vás zase po delší době dočetla 🙂. A vezmu to od konce, já jsem pro uzamčení, pak Vám taky ukážu ty naše dva chlapy - jinak je v podstatě nezveřejňuju 😃.
Cyklus u mě už je už bohužel opět normální záležitost, ale bylo fajn být bez... Antikoncepci mám vyřešenou na pět let, nechala jsem si dát Mirenu a jsem s ní fakt spokojená, žádné zapomínání prášků 😎 😃. Ale bacha, vzpomněla jsem si na jednu kamarádku, která spoléhala na to, že pořád kojí a cyklus nemá, a to že je těhotná zjistila až v 17tt - s prvními pohyby :-N. Menses nedostala vůbec, otěhotněla prostě hned napoprvé. Žádné příznaky, bříško vyrostlo jen trochu, to přičítala čokoládě, a bolestivější prsa, to zase přičítala 12 zoubkům svého rok a čtvrt starého potomka, který se dožadoval kojení i 12x denně 😃.
No a dárky na vánoce - já už mám v podstatě nakoupeno 😃. Kluci dostanou jako "hlavní" dárek trampolínu na zahradu, no a pak ještě další - Matýsek "nutně potšebuje" - jak říká - další koleje k mašince, kostičky na skládání, a dopravní značky - těmi je teď posedlý. No a pak mám pár pohádek - teď jsem sehnala v bazárku knížky s medvídkem Pú - z těch bude nadšený. Kubíčka mám pocit trošku šidím, ale dostane taky knížky, klasické dřevěné kostičky - kvádry, válce - no ta úplně základní klasika (co si budeme povídat, stejně jediný jejich účel bude zatím broušení zoubků 😃). No a pak dostanou měkké dárky - každý kombinézu na hory, Kubík na jaro vestičku... Mám to všechno uklizené nahoře v obrovské krabici, budu se muset podívat co tam vlastně všechno je 😃.
A teď jsme s manželem řešili - hádali se - nad otázkou vánočního stromečku. U nich v rodině je tradice, že stromeček nosí den dopředu Ježíšek. Neboli rodiče uloží dítka do postele a zdobí do půlnoci stromeček, aby bylo ráno překvapení. U nás jsme vždycky stromeček zdobily my děti - pro Ježíška. Tak trochu jsem loni podlehla tlaku tchýně a stromeček jsme zdobili taky tak večer, aby bylo ráno překvapení. No ale letos přišel Matýsek ze školky s tím, že stromeček přece nenosí Ježíšek, že ho musíme koupit a ozdobit. Což manžela dost zklamalo, mě udělalo radost. No a teď jsme řešili co s tím, jestli tedy dojdeme oficiálně ke strejdovi stromek uříznout, nebo jestli pomlčet a "udělat překvapení". No já jsem pro první variantu, manžel pro druhou. Ach jo, proč nemůžou být v rodinách ty zvyky stejné?? :-N Jak to máte vy? nebo ještě nějak jinak?
janka12
14. lis 2012
@hedushka holesovice lepsi nez Brod. Jak se dari Tomikovi?
@mahafi Co krkabol?
lundenburg
4. bře 2013
Kde všichni jsou? 🙂 Co vaše děti, jak se mají, co umí, jak vám papají, kolik váží a měří? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli