• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2012

(Zamčená)
20. června 2012 
Ahojky, termín mám 19.8. a hledám těhulky které čekají taky lvíčka na společný pokec :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz
@wendulka25 Ahoj, máme tu soukromou skupinu srpňátka 2012. Jsi srdečně zvaná.
2. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz
Zakladatelka je pajinka85. Pokud máš zájem, tak ji napiš, aby tě přidala. :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky, také čekáme v srpnu 2012. Bohužel na lvíčka to nevypadá. Termín máme 30tého..
A podle posledních informací čekáme holčičku..
Ve středu jdu k doktorovi a mám strašný "bobky",aby nám pohlaví nezměnil. Už jsem se nějak do toho nakupování růžových a holčičích věciček pustila,že bych na klučičí pak potřebovala sponzora..:/ A pořád tápeme ve jméně. Ne a ne se shodnout:frowning2: Jak jste to měly se jménem vy?? Bohužel můj přítel je takový,že mu hodně záleží na jeho rozhodnutí a kromě jmen nemáme společný vkus snad na nic. Jsme takové protiklady a o to je to těžší..:grinning:
Mimo jiné začínám už drasticky panikařit kvůli porodu...:-/
11. čer 2012 v 11:50  • Odpověz
autor
@billietyna Ahojky, tak to mě už od dvacátého týdne potvrzují chlapečka, vše i pokojík mám v modrém tak snad to nebude holčička. U jména holčičky jsme hned věděli, měla to být Adélka, pak se potvrdil klučík a to bylo horší. Nakonec jsme se shodli, ale dlouho to trvalo :grinning: Neboj na jednom se taky shodnete :slight_smile: Já už teda mám nakoupené, chybí mi jen nějaká kosmetika a už skoro vše vyprané a vyžehlené :slight_smile: Pustila jsem se do toho taky pořádně.

Já jsem byla na kontrole minulý týden a doktorka mě postrašila že malý je hlavičkou nahoru a nemá místo na otočení, ale tak pořád věřím tomu že se otočí, císařem se mi moc jít nechce :slight_smile: Ale panikařit už taky panikařím, mám z toho celkem strach :-/
13. čer 2012 v 15:26  • Odpověz
@wendulka25 Já se hodně bojím šití. Dneska jsem byla u doktora a malá je hlavou dolů,takže za to jsem byla moc ráda..:slight_smile:
A holčičku tedy potvrdil s tím,že kdyby to byl kluk,tak by nám ho tam museli vyměnit..:grinning:
Jinak taky říkal s tou polohou,že se to může kdykoliv změnit,tak třeba se ti ještě otočí..:slight_smile:
A jaké jste vybrali jméno pro kluka? My máme 4 varianty pro holčičku - tak poraď:slight_smile:
Přítel chce: Claudii,nebo Lilly a já Ellu,nebo Mellisu. Má cizí přijímení,takže si to můžeme dovolit. Nebude to slečna Nováková s takovým jménem,nejsme blázni..:slight_smile:
Kluka máme danýho Lucase. Vždycky se asi vybírá lépe to jméno,které víte,že vlastně asi použito nebude. Kromě toho,že jsme se u těch jmen zprve málem pozabíjeli,tak našemu kocourovi už říkáme jmény asi deseti,protože se nám jich na něj spoustu hodilo..:grinning: A kde rodíš?:slight_smile:
13. čer 2012 v 19:36  • Odpověz
autor
@billietyna Tak to je super :slight_smile: neboj šití to bude to poslední a prý o tom už ani nevíš :slight_smile:
Jéé Lilly to je krásné jméno :slight_smile: No já doufám že jo, doktorka tvrdila že když to nestihne do 34týdne že se pak už neotočí ale holky tady psali že se jim otočili i v 36týdnu když měli naplánovaný císař, takže ještě to pořád můžeme stihnout :slight_smile:
Pro chlapečka máme Daniel, chtěla jsem původně at se malý jmenuje příjmením po mě, jelikož jsem nechtěla dokud nebudeme svoji at je po něm :grinning: , jenže jméno je hezčí s příjmením mojeho a tak on mi řekl že si mě teda v létě vezme :grinning: no tak jsem zvědavá.

Můj už právě chlapečka má a můj si říkal že by chtěl holčičku takže do dvacátého týdne jsme bříšku říkali Adélko až nás teda vyvedli z omylu. Máš pravdu jméno na to druhé pohlaví - to co mít nebudeš se vybírá lépe :grinning:

Rodit budu ve Šternberku pokud pujdu na termín na klasický porod, na plánovaný císař pokud by byl dřív před termínem bych šla do Olomouce.
13. čer 2012 v 19:52  • Odpověz
@wendulka25
No jo,mě nedošlo že tady nejsou holky jen z Prahy:slight_smile:
Tak to jsi z daleka:slight_smile:
No,blbě jsem to napsala. Asi mi tolik nebude vadit to šití,jako ta rekonvalescence potom.. A kolik jsi už nabrala kilo? Já jsem z toho hotová,protože přibírám na můj vkus docela dost. Hlavně jsem docela malá,takže je to o to víc vidět a samozřejmě o to unavenější jsem. Jsem tedy teď na konci 29.týdne a strašně mě bolí záda,hýžďové svaly a docela i nohy. A co strie? Snažím se pořád mazat jak zběsilá..:grinning:
13. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz
autor
No právě kvůli té rekonvalescenci bych raději šla na normalní porod než na císař :slight_smile:
Mě prsa narostla a popraskala už ve 4týdnu takže tam jsem to moc nestihla, bříško mi popraskalo teď před týdnem i přes mazání :slight_smile: Hodně jsem nabrala v prvním trimestru jelikož mi nebylo špatně a mávali se mnou chutě, to jsem nabrala 8kilo, teď mám k tomu navíc ještě 6. Tak doufám že to už moc nepoleze. Ale zase co mám kolem sebe holky tak některé přibrali i 20kilo a pár měsícu po porodu byli na nižší váze než před těhotenstvím, tak doufám že to půjde taky rychle dolů.
Mě teda nic moc netrápí, občas pálení žáhy ale to jen když dlouho sedím, kotníky jsem měla oteklé jeden večer. Jediné co tak že jsem byla vždycky hodně aktivní a teď jsem hodně zpomalila, jelikož už při chůzi nebo uklízení nezvládám to tempo. Moc toho nenaspím, přes den není čas lehnout a večer nemůžu spát jelikož malý kope jak divý, ale unava mě zatím nezmáhá tak dobré :slight_smile:
Teď se teda přidali poslíčci. Ale to je tak jednou za dva dny a jen chviličku :slight_smile:
14. čer 2012 v 05:27  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky se už tak těšíte, aby byl srpen? :slight_smile:
14. čer 2012 v 06:20  • Odpověz
autor
@lsx Ahojky :slight_smile: určitě můžeš. Já už se teda těším mooooc. Kdy máš termín? :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:38  • Odpověz
Ahojky všichni..:slight_smile: Já jsem pořád unavená,protože jsem byla zvyklá být aktviní a měla jsem i docela náročný povolání. Kvůli smlouvě na dobu určitou jsem už od čtvrtého měsíce doma.. Já ani nevím jestli se těším:grinning:
Těším se až všechno bude v normálu,budu mít už mimčo venku,budu si už vědět rady a hlavně mě nebude nic bolet!!:grinning: Jsem unavená když ujdu třeba kilometr když se jdu projít,abych dělala aspoň něco..
Ale vyloženě na ten srpen - na průběh porodu,abych vůbec příchozí porod poznala a abych se z toho nezbláznila.. Nevím..:grinning: Určitě to pro mne bude náročné,protože tím pádem budu mít doma už děti dvě,resp. tři,když počítám i našeho kocoura. Mám ten typ chlapa,co se beze mě pomalu ani nevyčůrá. Kromě kuchařky,uklízečky a maminky mu dělám i sekretářku:grinning:
14. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz
@wendulka25 Ahoj, termín podle MS mám 8.8., ale podle UZ to asi vypadá už na konec července. I KDYŽ!!! u prvního jsem to měla stejně a nakonec jsem ještě dlouho přenášela.
14. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz
autor
@lsx tak to je už za chviličku :slight_smile: A co to bude? Máš už malé otočené?
15. čer 2012 v 08:10  • Odpověz
@wendulka25 Bude to zase kluk :slight_smile: Jaroušek. Jinak hlavou dolů je snad už od 20tt, asi aby něco neprošvih, kdyby náhodou :slight_smile: Už aby to bylo, jsem strašně nemotorná, břicho mam obrovský, tak se už nemůžu dočkat. Co ty? kolik jsi přibrala? Já zatím cca 12kg.
15. čer 2012 v 09:00  • Odpověz
autor
@lsx Kolik má druhé dítko? :slight_smile: To máš pravdu už aby to bylo, no mi jsme pořád hlavičkou nahoru a už je to celkem náročný, jak říkáš ty, břicho obrovský a nemluvě už o dost bolestivých kopanečkách do močáku a jak mě tlačí na žebra blbě se mi dýchá. Takový cvalíček líný to je, asi má narozdíl od vás času dost :grinning: i když doktorka už moc nevěří. Už se taky dost těším, už odpočítávám dny :grinning: Já mám zatím nahoře 14kilo, tak snad už to o dost nepůjde. Nejvíc jsem přibrala v prvním trimestru. Nebylo mi nevolno, za to jsem měla obrovský chutě :grinning: a pak najednou po 12tém týdnu chutě pryč a váha leze pomalu.
15. čer 2012 v 09:47  • Odpověz
@wendulka25 Jiříkovi bude teď 20m, takže až přijde bráška na svět, budou mu akorát 2 roky.
A co s tebou budou dělat, pokud se neotočí? Půjdeš na císaře?
15. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz
autor
@lsx a těší se na brášku? :slight_smile: jestli se neotočí tak císař. Pořád doufám a věřím že doktorku překvapíme, že to malý zvládne, jelikož bych ráda rodila normálně.
15. čer 2012 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj těhule,můžu k vám?termín mám 14.8 :slight_smile:
16. čer 2012 v 09:42  • Odpověz
@wendulka25 Jirka tomu zatím vůbec nerozumí. No jsem zvědavá, až se po pár dnech v porodnici vrátím domů s uzlíčkem, jak se bude tvářit. Zatím je dost velkej mamánek a všecky hračky jsou "jeho" :slight_smile: tak asi bude chvíli veselo.
To bych ti přála, aby se prcek otočil. Nebo třeba nějakým hmatem ti doktorka pomůže.
A jak jste se shodli s partnerem na jméně? Byl to boj? U nás si to nakonec prosadil přítel. Ještě musíme na matriku kvůli příjmení a tak.
16. čer 2012 v 11:46  • Odpověz
@anubis Ahoj, vítej. Koukám, že to bude překvápko, co se vám narodí... :grinning: To já jsem to nevydržela.
16. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz
@lsx
Ahoj a díky,jj zatím je to v obálce a vědí to jen moji rodiče-ale já se tipuju na chlapečka,manžel tipuje holčičku,tak jsem zvědavá,kdo se trefí :slight_smile: a jinak jsem přibrala 11kg,ufounek je hlavičkou dolů a vážil 1550g.Od začátku těhu jsem doma na rizikovém.Do 13tt jsem jen ležela,kvůli hematomům,a jsem po IVF s DV....a vyšel nám hned první pokus :slight_smile: a se jmény taky zatím bojujem,ale bylo by fér,kdyby manžel vybral holčičí a já klučičí :grinning: ale zatím je snad ještě čas :wink: a druhého prcka jste plánovaly takhle brzo?určitě to bude super,že si budou blízko,ale pro tebe to asi bude záhul,co?
16. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz
@anubis tak to je super, že to vyšlo hned na první pokus!! Jestli jsi doma už od začátku, to musíš být dvojnásobně ráda, že se termín pěkně blíží, co? Můžeš aspoň pracovat z domova?
Plánovali jsme to takhle brzo (teda jak jsem psala o pár příspěvku výš, že mu je 20m, tak jsem se sekla, už 22m, neumim už počítat :dizzy_face: ) Rodičovskou mám na dva roky, ale že to vyjde takhle přesně, to jsem fakt nečekala. První dva měsíce snažení nám nevyšly, to se asi kluci domluvili, aby neměli narozeniny daleko od sebe :slight_smile:
Co jsem se tak ptala ostatních maminek, co maj děti po dvou letech, tak prý první půl rok je mazec, pak se to jenom lepší.
16. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj maminy my mame termin 11.8. bude to holcicka Julinka:slight_smile: Vážime 1,7 a já jsem pribrala 12 kg:slight_smile: vypadam jak pavouk:slight_smile:)) vše je v pořádku až na problem s vyprazdnovanim... ale psylium vzdy vse zachranil:slight_smile: Napiste pls neco i kdyz se tesim nemam zadnou tehulu obli

dik katka
16. čer 2012 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
@lucikf muzu se taky pridat, :slight_smile: a jak presne pls

kac
16. čer 2012 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@lsx Tak holcicku jsem vybirala ja, a jmeno pro chlapecka jsem nechala na nem. Moc toho nevymyslel, spis s mym tatou vymysleli blbiny, jako Isidor a podobne. Nakonec jsme oba nejak zaroven rekli Daniel a u toho jsme zustali :slight_smile: prijmeni jsem bojovala ze chci po me a nakonec je po nem s tim ze brzy budu i ja :grinning:
16. čer 2012 v 19:27  • Odpověz
autor
@anubis ahojky, vitej :slight_smile:
16. čer 2012 v 19:28  • Odpověz
@wendulka25
Ahoj a díky :slight_smile:
16. čer 2012 v 19:39  • Odpověz
autor
@katka108 Ahojky, vítám tě tu :slight_smile: tak já mám termín 19.8. Malý před necelými dvěma týdny vážil 1600g. Budeme mit chlapečka Danielka. Dnes jsem se vážila a mám teda 15,5 kg nahoře a to už teď poslední měsíc jím málo, jelikož to už není kam dávat a přibirám co týden, to kilo. Tak snad se to trochu zbrzdí :slight_smile:
16. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz
@katka108 Je to v soukromých skupinách Srpňátka 2012 a zakladatelka je pajinka85. Jí musíš napsat, aby tě přidala. Jinak tady nějaké holky taky píšou, tak záleží na tobě.
17. čer 2012 v 08:06  • Odpověz
@wendulka25 Ano ano neni kam to dat ale mimi vazi podle veku tak jak ma:slight_smile: Chci si objednat z bazaru teho podpurny pas protoze jse hrozne prehybam a pak me jeste k tomu vsemu boli zada... Neznas nekoho kto stym ma skusenosti, abych si to nekoupila zbytecne. Dekuji za privitani a drzim palce tebe i mimcu :wink:
17. čer 2012 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.