• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2012

(Zamčená)
20. června 2012 
autor
@katka108 To nevím, zkusím se poptat :slight_smile: A taky tě tak bolí nohy zespodu?
18. čer 2012 v 10:11  • Odpověz
Holky, už máte sbaleno do porodnice? Já ještě ne, ale už to asi v nejbližší době udělám? A kde vůbec rodíte?
18. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz
autor
@lsx já se na to chystám v tomto týdnu, jen ještě musím dokoupit vložky a kojící podprsenku.. Jelikož už mám poslíčky tak raději. I kdyby tady ta taška měla dva měsíce ležet :slight_smile: Já jsem od Olomouce, ale na Olomouc moc chvály není tak nevím. Ještě čekám jestli to bude plánovaný císař, to bych šla tam kvůli lepší vybavenosti, jinak bych šla tady do vyhlášené porodnice - do Šternberka :slight_smile:
18. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz
Co se říká o Olomouci? Já jdu do Vinohradský, to mi všichni rozmlouvali, ale prý se to tam poslední dobou dost zlepšilo. Stejně záleží, na koho člověk narazí.
18. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj,dnes jsem poslední den na PN a zítra hurá na mateřskou :slight_smile: A jsem asi ostuda,ale ještě nemám ani sbaleno,ani hotovej nákup v lékárně :unamused: A rodit budu u nás v Mladé Boleslavi :wink: to mi připomíná,že se zítra objednám na předporodní kurz...jdete na něj taky?
18. čer 2012 v 16:06  • Odpověz
Nejdu, Vinohradská ho přestala dělat. Vzhledem k tomu, že už budem mít druhý, tak to snad zvládnem :slight_smile:
18. čer 2012 v 16:16  • Odpověz
A co monitor dechu, budete pořizovat? My ho prvně neměli, nic se nestalo, ale byla jsem nervozní a často jsem k malýmu chodila do pokojíčku a poslouchala, jestli dýchá. Tak teď si ho asi půjčíme.
18. čer 2012 v 16:19  • Odpověz
@lsx
My ho asi budem mít taky vypůjčenej-už takhle se budu bát,aby miminu neublížila naše závislá kočka,tak aspon nebudu muset hlídat dech :wink:
18. čer 2012 v 17:16  • Odpověz
autor
@lsx Olomouc je vyhlášená otřesným přístupem doktorů i sester, nemluvě o otřesném prostředí. Já tam byla na gynekologické operaci a naprostá příšernost, v andělíčku mě nechali dojít si až na sál, pod vlivem oblbováků a pak mě vyslékli a nahou mě nechali stát v předsálí v hrozný zimě. Ten Šternberk uplně jiný, je to malá nemocnice byla jsem tam na té samé operaci pak později a bomba domácí prostředí super přístup lékařu a tak to funguje prý nejen na gynekologickém oddělení v případě obou ale i na porodnickém.

A monitor dechu mám doma. My teda kupovali přes mimibazar.cz . Za pár kaček.
18. čer 2012 v 17:25  • Odpověz
autor
@anubis nákup v lékárně mi taky chybí :slight_smile: ale to ještě stihneme, přece jenom ještě nějaký ten týden máme :slight_smile:
Já osobně ještě nevím s kurzem. U nás je nějaký delší kurz a pak krátký tříhodinový, tak nevím jestli na ten krátký jít nebo ne...
18. čer 2012 v 17:29  • Odpověz
Já teda Boleslavskou nemocnici nemusím,taky jsem byla na operaci na gyndě,ale na starý a bylo to příšerný,ale prej nová porodnice super,tak uvidím-taky si myslí,.že vše je o lidech :zipper_mouth: a budu nás objednávat jen na ten krátkej kurz-jde mi o to,že mi řeknou co a jak a hlavně ukážou porodnici,boxy atd....U nás to stojí 600kč,ale je v tom zahrnutej i otec u porodu...což taky ještě nevíme,jestli jo nebo ne :grinning: Tatínek se bojí,aby nebyl jako ml.Hrušínský v diskopříběhu :grinning: taky bych si chtěla rozmyslet,jestli jít k porodu,nebo né :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 18:01  • Odpověz
autor
@anubis no muj ten chce jít... jen teda u nás porodnice nemá tady ty kurzy s výhodama. Kratší kurz je tu za 250kč v těhu centru s tím že je zaměřený na tu jednu porodnici na tu lepší kam bych šla, ale zvlášť se platí prohlídka porodnice tam je myslím 150kaček a zvlášť otec u porodu, ten je za 400... Hrozný si ted učtuji uplně za všechno :angry: tak uvidíme jak to bude :grinning: zase si říkám jestli jít do toho kurzu, porodili i maminky co ho neměly :grinning:
18. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz
Holky, to ještě nic není, já jsem před dvěma lety v Krči platila 5.700,- za epidurál :confused: Ale jsem poseroutka, takže jsem si ten luxus dopřála. Jinak co vím, tak teď ten poplatek zrušili.
18. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz
autor
@lsx Wow tak to je síla. Platit a ještě takovou pálku. A myslíš že se to třeba ještě někde platí a nebo jako že to zrušili všude? Čumím jak blázen, to totiž slyším poprvé, já bych teda ráda bez epi, ale kdyby bylo pak nejhůř ať nejsem překvapená :grinning:
19. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz
@wendulka25 To se platilo jen v Krči, protože to dělala externí firma/lékaři, takže proto to bylo tak drahý. Jinak nevím, ale myslím, že je ve všech porodnicích zdarma.
19. čer 2012 v 19:56  • Odpověz
20. čer 2012 v 17:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.