• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@mysskyna Taky mě pobolívá břicho, hlavně večer.
13. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysskyna měla jsem to stejně jako @lucija76 ... teď se to uklidnilo, ale akorát cítím v břichu takové tlaky, no a celkově se cítím nafouklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem četla, že děloha v 7tt je dvojnásobně veliká než na začátku těhotenství, takže bych taky řekla, že to pobolívání bude tím, jak se děloha roztahuje
13. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysskyna Míšo, mě začalo asi předevčírem taky pobolívat. Občas je to jako bolest při MS a občas spíš takové píchání, jako při ovulaci. Určitě je to v pořádku.
13. pro 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky tak se teda taky potíchoucku, pomaloucku přidávám :slight_smile: zjistila jsem to teprve v pondělí :slight_smile: příští týden jdu k Dr. Zatím žádné příznaky jen pobolivani bříška a trosku boli prsa jako před MS. :slight_smile:
13. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka11 gratulace velika :slight_smile:
13. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mysskyna ahojky, taky mam pichani a sem tam tlaky. V sobotu jsem v noci mela nekolik hodin dost silne MS bolesti, ale nakonec je to ok. Nakonec jsem byla v utery i v nemocnici a vse je ok. Takze uz jsem si rekla, ze dokud se neobjevi krev, tak zachovat chladnou hlavu :sweat_smile: Ale uplne te chapu, jeste kdyz se mimi nastehovalo do koutka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak ted jsem se vratila z nemocnice z kontrolniho UTZ po uterni vecerni pohotovosti. jsem rada, ze jsem tam nakonec jela, i kdyz to byly nervy. ale diky tomu jsem mohla videt dva UTZ a jak rychle to tam vsechno buji :stuck_out_tongue_closed_eyes: V utery byla jen dutinka 4-5mm, dnes uz v dutince knoflik - zloutkovy vacek :grinning: Uzasny... Pry by ten pristi patek na oficialnim UTZ v centru mohlo byt srdicko :sweat_smile:
13. pro 2013 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kockacz jé, to je krásný. určitě tam to srdíčko bude. jak já ti závidím, že jdeš za týden zas :grinning:
13. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Kdybych ted nebyla aspon na tom jednom UTZ, byla bych mnohem vic nervozni. Ted uz jsem opravdu v klidu, ze vim, ze je dutinka tam kde ma, ze tam mimco roste a uz jen aby se nic neprihodilo - zadne bolesti, krvaceni atd :sweat_smile: Neprivolavam to, ale mam to porad na pameti, ze jeste zdaleka neni vyhrano :sunglasses:
13. pro 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kockacz správně. dokud se nekrvácí, vše je ok a na nic jiného nemyslet. mě je taky jasné, že je vše ok a srdíčko v lednu prostě bude! :grinning:
13. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a kdy se tak obvykle srdíčko objevuje? Já půjdu v 6+1, myslíte, že už bude vidět?
13. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa co tak různě vidím a čtu, tak 7.-8.tt bývá nejčastější. ale jak u koho, no. třeba budeš mít štěstí :wink:
13. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Už by mohlo, ale pokud nebude nestresuj se :wink: Ono vlastně není přímo vidět, ale ten UZ jakoby tak bije, tiká, a to je ten pohyb.
13. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ja byla v 5+6 a uz bylo, drzim pesti :slight_smile:))
13. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysskyna Já taky občas něco cítím, takové minibodnutí, ale žádná bolest. Normální to asi je, přecejenom se děloha mění atd..
13. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea
@sedmiteckas
@ija1 Tak hroutit se z toho nebudu, pokud ještě vidět nebude, ale na druhou stranu by to byl krásný vánoční dárek :dizzy_face: Schválně jsem s dr. domluvená na poslední možný termín před Vánoci, aby byla šance co nejvyšší :slight_smile:
13. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@llluckaaa Určitě se ti zadaří..já vím, byl by to krásný dáreček...:slight_smile:
13. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sedmiteckas No určitě se pochlubím, pokud s dr. zaznamenáme nějaký pohyb :grinning:
13. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa to se určitě pochlub. já teď lutuju, že jsem sestřičku taky neukecala na později :frowning2: ale tak nic nám neuteče.
13. pro 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea Nám taky nic neuteče, ale zase čekat až do kdovíkátého ledna se mi moc nechce. U nás se neobjednává, ale volala jsem tam a ptala se, jestli bude dr. ordinovat v pátek před Vánoci, ať se tam neženu zbytečně.
13. pro 2013 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa u vás se neobjednává? to slyším prvně :slight_smile: to se máš. náš dr. má právě volno celé svátky, i ten týden před. no taky by byla pod stromečkem hezká fotečka, na které už něco je, ale takto nám to rodiče budou muset věřit jen tak :grinning:
13. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Já si teda nejsem jistá, jestli je nějaká výhoda, že se u naší dr. neobjedává :unamused: Kolikrát jsem tam ztvrdla i 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Můj doktor je tam zase jen ve středy. Což je nevýhoda, když mizím z práce ve středy, je těžké výmýšlet si, kam jdu. Stejně to během ledna bude asi vedoucí jasné, když budu pořád nosit potvrzení z gynekologie...
13. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sedmiteckas Naše tam je jenom středa a pátek :unamused: Já už se musela v práci napráskat, protože po mně chtěli životopis, aby mi našli místo po mém návratu po RD :grinning:
13. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ja jsem byla 6+3 (6+2 dle ultrazvuku) a srdicko uz bylo videt...
13. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucinacka To zní nadějně. A jinak vše nej k svátku, Luci :slight_smile:
13. pro 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Taky přeju vše nej k svátku:slight_smile: A držím palce, ať je na kontrole srdíčko:slight_smile:
13. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa Aha :slight_smile: no, já už to taky musela pro klid říct kolegyni, byl problém, že jsem se minule skoro o hodinku zdržela (objednací doba-neobjednací doba, znáte to, vzal mě o 3/4 hodiny později)
13. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky kontrola je za mnou, ale jsem z toho zklamana. Moje doktorka mi nechtela udelat uzv. Ze pry pokud neni krvaceni nebo nejaky jiny vazny duvod, staci pockat az na velky uzv ve 12tt, na ten jsem objednana presne za mesic. Mezitim jedeme na svatky do CR, ledaze bych si zasla tam na pohotovost.... ja fakt nevim :frowning2:
13. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no výhoda moc často asi ne. já se dojdu na čas a do čtvrt hodinky jsem venku. jaroušek teď fakt čučel, když na mě s míšem čekali :grinning: furt má tu představu, že si tam dr. každou extra užívá :grinning:
14. pro 2013 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek