• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@lucija76 a to je tam u vás normální? :fearful: tady se dělá utz na potvrzení těhu. prostě jestli se uhnízdilo mimi na správném místě, jestli je tam jedno nebo víc. si nedovedu představit mít doma pozitivní test a k dr. jít až po třech měsících :frowning2:
14. pro 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to mi teda taky pripada nezodpovedne :confounded: To snad neni ani mozne... Nesetkala jsem se tady s tim, ze by nektera holcina psala neco podobneho :unamused:
14. pro 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli je to normalni, nebo mam jen blbou doktorku.... Gynekologu je tady malo, hodne zen treba chodi jen k obycejnemu obvodakovi. Kdyz jsem byla tehotna poprve, mela jsem doktorku znamou meho exmanzela, byl to uplne jiny pristup, tenkrat mi uzv udelala, dokonce dva, na jednom byla teprve tecka bez srdicka, a druhy potom se srdickem na potvrzeni v tom cca 7tt. Bohuzel je tahle uz v duchodu. Ted jsem u jeji nastupkyne, a s tou se neda mluvit :confounded:
Dnes rano jsem si obvolala strediska, kde delaji ultrazvuky, s dotazem jestli mi udelaji uzv bez predpisu, ze bych si ho uhradila sama. Vetsinou mi rekli ze ne. V jednom centru mi daji odpoved v pondeli, pokud to ten doktor povoli. Aspon mala nadeje. Jinak bych to zkusila pres vanoce v cechach v nemocnici. A kdyz ani to nevyjde, tak budeme opravdu muset vyckat az do toho 12tt.
14. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 teda to je baba :rolling_eyes: na co tam ten UTZ má, když se ani nekoukne, zda vše probíhá tak jak má :angry: asi bych uvažovala o změně dr., pokud bys teda nějakého našla, když píšeš, že je už vás málo gyndařů :unamused:
14. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 a u nás ti určitě UTZ bez žádanky udělají, a myslím, že za to chtějí max 300Kč
14. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jsem v nemocnici.jdu na revizi po potratu.bylo to rychle,celou noc bolesti a k ránu krvácení.na ultrazvuku už nic není :frowning2:
15. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ach jo, to mě strašně mrzí :frowning2: , drž se!
15. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak já se přidávám také čekáme srpňátko :wink:
Těhotenství nečekané,ale moc mě to potěšilo. 7.12 vynecháni MS-8.12 // krásné čárky.Nedalo mi to ani spát tak jsem hned další den šla k Dr.Ta tam viděla jen nějakou nepatrnou šmouhu. Pro jistotu vzala krev volaly jsme druhý den a ejhle Natálka bude mít sourozence ;) Máte nějaké těhotenskéé problémy,mě pořád strašně moc bolí v podbříšku. :cry:

@kockacz -To mě moc,moc mrzí :'(
15. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz - moc mě to mrzí :unamused:
15. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz to tak nerada čtu :frowning2: moc mě to mrzí.
15. pro 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám testit ve středu, nevydržela jsem :wink: jsou tam // :grinning: ve čtvrtek na krev.
15. pro 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maminkasimona . gratulace!!!
15. pro 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkasimona ahoj. gratuluji k vánočnímu překvapení!
sama za sebe mám docela často břicho jak před ms, těhotenské nevolnosti, citlivost na pachy a bolest prsou, hlavně tedy to levé...to mě týrá :frowning2:
15. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk tys to fakt nevydržela? no tak hlavně, že tam ty // jsou a je jedno kdy :wink: gratuluji!
15. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 - ja bych si utz vyrvala. Az budes v CR,tak si zajdi sem nekam. Musi ti utz udelat,pokud o to zadas. A poplatek? ten se mezi temi ostatnimi strati. :unamused:
15. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea - ja jsem si to rikala,uz kdyz jsme na KET sli,ze si dnes test udelam. Mam narozeniny. :grinning: dala jsem si darecek. Zatim nepotvrzeny,ale je :wink:
Jinak mi vadí pachy. A nejvic kdyz z nekoho citim alkohol. Sly jsme po obchode a pred nami nejakej chlap... no,koplo me to hodne,ale ustala jsem to. A boli me prsa :(
15. pro 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk jééé, tak ještě větší gratulace a vše nejlepší k narozeninám a fakt neohrátě hlavně to zdravíčko!!! :wink:
15. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea -děkuji :slight_smile: jj,hlavně to zdravíčko :wink: ale to tady potřebujeme všechny!!! :grinning:
15. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Děkuji i já gratuluji Tobě ;) Já nějak nevolnosti nepociťuji občas se zvedne žaludek,ale to je tak všechno.To břicho je fak nejhorší jako před těma MS.Ale tak silné bolesti nemívám ani při MS. Podle doktorky je vše v pořádku a říkala že čím více mi bude hůř,tím více miminku bude lépe.Prsa se mi zvětšují ale bolí jenom bradavky a to pouze na dotek,takže zatím nic tak hrozného.

Všem moc gratuluji k těhu :slight_smile: ať vše probíhá tak jak má.
17.12. Mám být u Dr. chce se na mě pro jistotu podívat,trpěla jsem teď na cysty a jednu pořád na levém vaječníku mám,tak možná že Ty bolesti mohou být od toho,fakt takovéhle problémy jsou trestem.
@kikincuk to by mohlo být těhu,dej vědět já jsem vždy byla strašně netrpělivá.A držím palečky ;)
15. pro 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Ahoj, ja ziji v Italii a vim,ze ultrazvuk na potvrzeni tehotenstvi se dela jen v Cechach. Tady Ti ho teda nakonec udelaji privatne (samozrejme laceny a drahy), ale taky to stoji usilitoho docilit. Nevim,z jakeho duvodu je to tak ve Francii, alev It je to kvuli krizi a nedostatku penez, zkratka delaji "jen" 3 ultrazvuky za tehotensti, ktera jsou hrazena statem. Prvotrim.screening,pak podrobny ve 2.trim a pak v 8.mesici na odhad poodni vahy a zda je dite otocene jak ma. Rozumim Ti a preju,at nekoho najdes! :wink:
15. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prisla jsem se podivat do teto skupiny, kam bych eventuelne take patrila, pokud by se muj prapodivny a vzacny pripad vyresil se zdarnym koncem :slight_smile:
Mam uz jedno stesticko doma, holcicku rok a mesic a necekane jsem podruhe otehotnela, byli jsme s manzelem moc stastni. Ovsem ted vubec nevim, jak to dopadne, na prvnich ultrazvucich byl videt jen gestacni vacek se zloutkovym, embryo se neobjevovalo, kdy melo, ale vse se vyvijelo jak melo, vcetne HCG. V sobotu mi udelali dalsi uz a objevilo se embryjko, zatim bez srdecni akce, ale je malinke (3.8 mm) a cekame dalsi uz ve stredu. Predatovali mi cele tehotenstvi, mela jsem byt uz podle me a ms v 8+1 , ale moje MUDr si mysli,ze jsem 5+6, ze jsem znovu otehotnela,kdyz uz jsem byla tehotna. Datum pohl. styku by odpovidalo, jen ze je to vzacny jev. Podle MUDr pry to prvni mohlo byt zamlkle tehu a oplodnilo se potom jeste jedno vajicko a tudiz tehotenstvi je mladsi.
Je to utrpeni, uz asi 3 tydny stale jen cekam, jak a co bude...

Vsem vam preji prijemne tehotenstvi, co nejmene tehotenskych potizi a hlavne zdrave deticky! :dizzy_face:
15. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennynka5 teda to jsi opravdu originální případ. tak to se budu těšit na další dobré! zprávy od tebe :wink:
15. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea dekuju mockrat :dizzy_face: , snad budou dobre! :slight_smile: Ja uz jsem z toho cekani cela presla, uz jsem si rikala,at uz hop nebo trop,ale at uz se to rozlusti a ono porad nic neni jasne... MUDr rikala,ze pokud to dobre dopadne, napise o tom mem tehotenstvi knizku... :pensive: :slight_smile:
15. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt zamotané,to jsem asi ještě neslyšela.
15. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennynka5 no vidíš...třeba nakonec budeš slavná :grinning:

trošku mi to připomnělo, co jsem četla kdysi. že žena porodila dvojčata a jedno bylo bílé a jedno černé a věkově asi měsíc od sebe. prostě otěhotněla dva měsíce po sobě a pokaždé s jiným mužem :grinning: asi anomálie, s kterou se setká málokdo, ale asi není nemožné :wink:
15. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :grinning: to museli byt tatinkove radi teda :grinning:
15. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benerika
@blahova_andrea
@kikincuk holky dekuju za podporu. uz jsem po revizi doma. nemam ted silu k tomu neco vic rict :frowning2: ale ani neni vlastne co. vse bylo jeste v patek vporadku. prijimal me stejny doktor jako ted v tydnu a taky se divil, protoze to vypadalo nadejne. ale je jasne, ze ta moje imunita precejen zapracovala a miminko zase vypudila :frowning2:
15. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc preju vsem srpnovkam, aby miminka rostla, kontroly byly vporadku a byly jste zdrave !
15. pro 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kockacz vůbec nechápu jak a proč se takové věci musí stávat :frowning2: hodně síly a štěstí, ať se brzy zadaří znovu a konečně to taky dopadne dobře.
konečně jsem asi jednou ráda za slabou imunitu :grinning: ne...promiň...asi blbej vtip.
15. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennynka5 - ty jo :wink: no,mas to zajimave,nikdy jsem o nicem podobnem neslysela :wink: hlavne at je vse v poradku! :slight_smile:
15. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek