• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu jj, u nás to bude přesně to samý. táta bude nadšenej (zvlášť jestli to fakt bude holčička) a mamka to bude muset vstřebat, ale když už se to stalo, tak TO bude milovat :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy to je super, že jsi se švícou těhotná :slight_smile: to mě vždycky mrzelo, že jsem tohle se švícama nemohla prožívat současně, jsou ale o 8 a 9 let starší, takže rodily dříve...
a jak dlouho jste se vlastně snažili? a vyšlo to nakonec přirozeně?
16. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak ať ti to do pátku uteče :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy minule mi tuhle fotku nedal taky, ale tentokrát mu asi bylo jasné, že bych před vánoci nějaký obrázek chtěla, když pak mají tu dovču a sám mi ji dal :grinning: jsem byla připravená si o ni když tak drze říct :grinning: no mě potěšilo hlavně to, že je na správným místě a že je tam jedno, protože přítelovo už to bude 4. :sweat_smile: dvojčata bychom asi nedali :grinning:
16. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea já si taky oddechla, že tam je jen jedno :sweat_smile: ... 3 děti jsou pro nás strop :slight_smile:
my to tentokrát nikomu neříkali, že do toho jdeme, říct to mamce, tak bych ji měla dennodenně na telefonu a vymlouvala by mi to :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Děkuji :slight_smile: Poslední dobou utíká čas hodně rychle, spíš mám problém stíhat všechno, co potřebuju.
16. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy já to tady v profilu taky zatím nemám, dám to tam až to oznámím aspoň své rodině. sestra sem chodí koukat na fotky. kolegyně z práce občas taky, v lednu se máme vidět, takže buď se kouknou sem nebo jim to povím u "kafe". moje sestra se chce začít snažit v únoru, tak bych taky brala, aby jí to hned klaplo :wink: :grinning:
16. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu tak u mě všichni věděli, že bych druhé ještě možná chtěla, ale taky věděli, že to bylo odloženo na neurčito, že se to teď nehodí, takže to asi nikdo čekat nebude a budou to považovat za nezodpovědnost. ale co už...jsou na tom lidi i hůř a zvládnou to, tak my snad taky, když už k nám ta bublinka chtěla. i tak si toho od mamky během těhu asi vyslechnu dost, tak proč to urychlovat :grinning:
16. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu HA jsem vysadila v červenci 2012, otěhotněla jsem v lednu 2013 a v březnu kyretáž. Měla jsem zamlklý těhotenství. 2 měsíce pauza aby se tělo dalo do kupy a zadařilo se až teď, skoro po roce od prvního těhotenství. No už jsem byla objednaná na IUI a plánovali jsme svatbu.. tak jsem byla dost překvapená, když jsem čuměla na ty dvě čárky. :grinning:
16. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa to já taky nic nestíhám, ale zároveň se mi čas vleče :grinning:
16. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy to bylo určo právě proto. prostě jste se na to přestali zaměřovat a věnovali jste se i jiným věcem. kamarádka to měla taky tak. měli už za sebou různá vyšetření, přirozeně jim šance moc nedávali a oni začali uvažovat o svatbě a tak si říkali, že to přes léto nechají plavat a na podzim půjdou na umělé a v červenci mi oznámila, že je vymalováno :grinning:
16. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa taky mi přijde :slight_smile: mě taky dost zaměstnávají děti, takže mě ty dny strašně rychle utíkají :slight_smile: brala bych ale už tak konec ledna, kdy bych chtěla jít na screening
16. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea No my máme dvoje dvojčata v rodině, tak jsem měla docela vítr že tam budou dvě. :grinning: Naštěstí jen jedno a taky tam kde má být.. :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy my teda v rodině nemám, ale údajně já jsem mohla mít možná dvojče, které asi zakrnělo a nakonec nebylo, takže jsem se třásla prvně s fazolkou i teď s bublinkou :grinning:
16. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy fakt super, že to vyšlo samo :slight_smile: ta psychika dělá fakt hodně :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dvojčata v rodině taky nemáme, ale stejně obavy byly, co kdyby náhodou :sweat_smile:
16. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Stopro.. :slight_smile: Hrozně jsem se na svatbu upnula a vůbec mě nenapadlo že bych byla těhotná. I když mi přišlo divný, že furt u nějakýho filmu bulim a jsem hrozně citlivá. :grinning: Taky mě pobolívaly prsa, ale nějak sem to nepřikládala těhotenství. Zatím mám pořád strach se radovat, abych nebyla zklamaná. :unamused: Ty jsi měla nějaký příznaky?
16. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel má v rodině dvojčata a trojčata :grinning: Ale toto snad nepodědíme :sweat_smile:
16. pro 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@llluckaaa uááá trojčata :grinning:
16. pro 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy já to těhotenství tušila asi tak dva týdny před MS, která nedorazila. jednak mě začaly bolet prsa a břicho jako při MS (a to bylo na ms moc brzy) a hlavně jsem začala mít podivný sny. často jsem v nich byla těhotná, nebo porodila...vše se tak nějak točilo jedním směrem. citlivka jsem od porodu syna, takže to už ani neřeším :grinning: já spíš měla prostě nějaké vnitřní tušení. pak když jsem začala být unavená, začaly mi nevolnsoti, prsa se zhoršovaly, ms nepřicházela...tak jsem si vsugerovávala, že jsem falešně březí :grinning: že je to tím, že všichni okolo mě prostě těhotní a rodí, je to samý pupík a samé snažení a že mi je líto, že my nemůžeme, tak že mě takto hlava i tělo zlobí a zkouší :grinning:

jinak jestli jsi myslela profil na FB, tak ten já třeba vůbec nemám, takže tam si mimi určo nedám :wink:
16. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dám těhotenství do profilu až po středečním ultrazvuku. U nás to zatím ví jen moje ségra s manželem. Obulela to a já taky a mají z toho větší radost jak my s manželem. My se pořád bojíme, aby to nedopadlo nějak špatně. Včera byla ségra se synovcem u našich a na mamky výslech "jak jsme na tom" (jestli jsme byli na dalším IVF atd.) jim statečně nalhala, že jsem o víkendu panákovala na oslavě narozenin, takže zatím asi nic :grinning: Tak se u nás bude bulet hromadně až na Vánoce, když ten ultrazvuk dopadne dobře.
16. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj všem tak jj bylo to jak sem řikala test nelhal ...... 12.12. jsem dostal křeče nešlo ano chodit .... namžel mě odvezl do nemocnice ..... mimoděložní těhotenství není to k vsteku..... lapadoskopiie vejcovod odstraněn ted mě pustili domu marodím ...... jsem tu ne na skok ale brzo přijdu pá
16. pro 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro další špatná zpráva :frowning2: to snad není možný a rovnou ti vzali vaječník? to je strašný takto před vánoci. drž se. přeju hodně síly!!!
16. pro 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :slight_smile: jj díky moc dárek se nepovedl chce to čas na probrání ........
16. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Ahoj, to mě mrzí :frowning2: Ať už je brzy lépe.
16. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa děkuji :slight_smile: moc
16. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro tak to je šílený :frowning2: je mi to líto, držte se :frowning2:
16. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro Přeji hodně sil!
16. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro - :unamused: je mi to líto ,drž se! :unamused:
16. pro 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky , já bych měla byt dle výpočtu 6 tt . Pan Dr vše potvrdil minulý týden , ale bohužel ještě nic moc nevidel. Dnes se vsak objevil svetle ruzovy vytok, a já mám termín na gyndu až zítra. Je to normal? prosím?
16. pro 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek