• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@julieta1811 jemné špinění a výtoky by měly být v normě, hlavně nesmíš silně krvácet. každopádně o tom zítra dr. řekni :wink: a jinak gratuluji!
16. pro 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@julieta1811 Já při dvou těhotenstvích špinila a všechno bylo v pořádku. Takže u mě by to "normální" bylo :wink:
16. pro 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já dnes byla nakoupit a zastavila jsem se pro šunku v masně a mně se tam dělalo tak blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem cítila ty uzeniny, tak jsem málem hodila šavli :grinning: A to já klobásky normálně ráda, maso můžu taky. Ale jak jsem těhotná, tak na to vůbec nemám chuť a ani to nemůžu cítit :unamused:
16. pro 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@julieta1811 výtoky a občasné zašpinění na začátku těhotenství je normální, ale určitě bych se zmínila dr...
16. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikincuk
@sirabb
@henelu díky holky :slight_smile:
16. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa mě zas smrdí cokoliv kávovýho a nesnesu kyselý okurky nebo zelí :slight_smile:
@llluckaaa taky čekáš už třetí? :slight_smile:
já zase úplně přestala pít kafe, vůbec na něj nemám chuť :slight_smile:
@llluckaaa tak to já to mám úplně naopak. Vždy jsem milovala sladké. Každý den jsem musela snídat něco sladkého, po obědě musela přijít sladká tečka a teď...sladké nemůžu ani vidět a vůbec na něj nemám ani chuť a mohla bych jíst samé salámy a klobásy :grinning:
16. pro 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea tak to je dobrý, že okurky nemusíš :grinning: ty většinou těhotným chutnají ne? :grinning:
16. pro 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Na kyselé zelí jsem měla hroznou chuť, tak jsem si ho nachystala s cizrnou a projelo mým tělem hodně teda hodně rychle :sweat_smile: :grinning: Snad to nebude jako u minulého těhu, kdy jsem ho nemohla :frowning2:
16. pro 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co se teda u mě změnilo, začla jsem snídat, když se nenasnídám, tak se cítím slabá a dělá se mi špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže teď v pohodě do sebe natlačím i 2 chleby :confused: :sweat_smile:
16. pro 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu No, třetí :slight_smile: Na kafe už taky nemám takovou chuť jako dřív, ale přeci jen si 2 denně dám. Ale od té doby, co jsem těhotná, si dělám jiné než dřív, teď musím mít dost hořké, aby mě uspokojilo :grinning:
16. pro 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu no říká se to. s míšem jsem nejdřív jedla každý den okurkový salát a později vypila litr mlíka denně. jsem zvědavá, co bude teď :grinning:
16. pro 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysskyna Tak to já si sladkého teď naopak užívám, než mi ho na diabetologii zakážou :grinning:
16. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to já ho nemůžu ani cítit, natož strčit do pusy. máma se ptala jestli 25.12. dojdeme na kachnu se zelím :grinning: naštěstí si nevšimla, jak jsem zezelenala :grinning:
16. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Já měla obě předchozí těhotenství přímo žrací a teď nějak vůbec nemám chuť, musím se spíš nutit kvůli hladu.
16. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a jak je máš staré? :slight_smile:
no já byla zvyklá kafe pít 4x denně a co jsem zjistila, že jsem těhotná, tak mně přestalo chutnat a přešla jsem na čaj :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu to máš dobrý. já mám hlad pořád, ale jím děsně malý porce a pak mám hned zas hlad. mimi je pidi a už teď nemám místo v žaludku :grinning:
16. pro 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím žádné chutě nemám, ale to se ještě může změnit :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a když jsi je měla žrací, tak kolik jsi nabrala? já rodila o měsíc dřív a i tak jsem měla +18kg :frowning2:
16. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu to si piš :wink:
16. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Já jsem si náhodou pošmákla :slight_smile:
První hodně žrací +18 a druhé omezeně žrací s dietou +14 :grinning:
16. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :grinning:
mě už začala pálit i žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to mě štve, pač jsem doufala, že to přijde až tak ve 2.trimestru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještěže mám v zásobě Rennie
16. pro 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Podobně jako ty. Matýskovi bylo v srpnu 5 let a Kačce budou 3 roky za měsíc.
16. pro 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já nabrala při prvním 12kg a při druhém 15kg ... tak doufám, že tentokrát se vlezu taky max do těch 15kg, ale nevím nevím, už teď mám určitě hodně navíc, mám strach stopnout na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jéé tak to máme fakt podobně :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu už? tak to já jsem spíš nafouklá a vzduchu je jedno kudy ven :frowning2: :sweat_smile: :zipper_mouth:
16. pro 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Tak to já si s váhou nedělám starosti. Jsem dietní sestra, tak si pak po porodu naordinuju nějakou dietku :grinning: :sweat_smile:
16. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu fakt myslíš? já mám vanu jak v půlce těhu, ale zatím jsem nepřibrala :wink: ale neuklidňuje mě to. s Míšem jsem taky nenabírala hned od začátku a jak se to pak rozjelo :frowning2:
16. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak naordinovat bych si nějakou taky zvládla, ale dodržet ji už ne :grinning: ale spíš mi chybí i pohyb na ty správné partie :sweat_smile:
16. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek