• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@llluckaaa :grinning: tak to se ti pak určitě po porodu ozvu a poradíš mi taky dietku :grinning:
16. pro 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea no cítím se, že mám něco navrch, ale na váhu nemám odvahu ... já teda vždcky hned na začátku nabrala 3-4kg a pak to delší dobu stagnovalo
16. pro 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak lepší než kdyby to jelo takovou rychlostí pořád :grinning: :wink: já dlouho nic, pak po trošičkách a pak to byl fofr, byla jsem slonice :grinning: to bych teda znovu nerada. s mým přístupem ke sportu a nemožnosti hlídání se to fakt těžko shazuje.
16. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych se potřebovala víc pohybovat, mám prdel jak Brazílie :stuck_out_tongue_closed_eyes: v létě jsem cvičila 3týdny s Jill a odrovnala jsem si kotníky, ale cvičila jsem bez bot a tam se dost skáče, takže moje blbost, skoro měsíc jsem pak nemohla chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak třeba pak porodu zase začnu, ale už s botama :grinning:
16. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemám hlídání a s holkama cvičit to je něco :grinning: musela jsem je vždycky vyhnat ven na zahradu s manželem :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak s tím má problém asi každý a já nejsem vyjímka, ale zase já si umím dopřát a hladovět nehodlám ani při hubnutí :grinning: Už jsem sundavala kg po obou porodech a šlo to, tak to půjde i po tom třetím :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Klidně :slight_smile: Jestli vůbec bude co shazovat :wink:
16. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa já to taky pokaždé dala krásně dolů, a to díky kojení teda, měla jsem i míň než před těhu ... ale jakmile jsem přestala po roce kojit, tak to šlo zase nahoru :angry:
16. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dávám si naději, že se se 3dětmi nezastavím, takže musím být prostě šlang a hotovo! :grinning:
16. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu No hele já Jill zkusila jednou, abych věděla, o čem to je, a přišlo mi to příšerné. Hrozně mě bolely klouby, takže si nemyslím, že to je vhodné cvičení pro ty, co mají nadváhu. To si akorát tak můžou ublížit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak na jill jsem tu jen koukla a vím, že u mě bez šance :grinning:
16. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se třemi opravdu končím :grinning:
16. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu tak to jsi měla štěstí, že býval manžel taky doma v rozumnou dobu, aby mohli na tu zahradu jít. to mě s míšem nehrozilo :frowning2:
16. pro 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to mě kromě těch kotníků nic nebolelo, měla jsem i pěkný výsledky, ale musela jsem s tím přestat a pak už jsem se nedokopala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně manžel mě od toho pořád odrazoval, že zhazovat nepotřebuju, ale já se chtěla spíš zpevnit no
16. pro 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to jo no, a když nebyl, tak jsem cvičila, když mladší po obědě spala a starší ještě chodila do školky nebo si šla hrát na zahradu za tetou ... no prostě to vždycky nějak šlo udělat
16. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky nevím s tím shazováním kojením....nám se to s prvním nepovedlo, takže jsem baštilo, co jsem stíhala a malý byl na UM. v kojení a všem okolo mám velké mezery, nebo spíš jednu velkou černou díru. musím to napravit a snad to s druhým bude lepší a třeba mi to v hubnutí taky pomůže.
16. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu mě to nešlo. přítel v háji, dole se k pomoci taky nikdo neměl, dítě spalo málo a to jsem spíš uvařila nebo stáhla podlahu a když byl vzhůru, tak se mi akorát pletl pod nohy a lezl po mě.
16. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa 3 děti budou fičák, ale těším se na to :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Já si teda zkusila oboje - kojit i nekojit a efekt to na mě mělo stejný = žádný. Shazovat jsem začala až cíleně stravou a pohybem.
Doufám, že to teď s kojením zvládnem, já bych strašně moc chtěla, ale s těma mýma pitomýma bradavka to není jednoduché :unamused:
16. pro 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Nestraš :grinning: Já si říkám, že to nemůže být zas takový rozdíl proti druhému dítěti :slight_smile: Já v té době navíc dálkově studovala, takže by to teď pro mě měl být spíš odpočinek :grinning:
16. pro 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea tak uvidíš, třeba se to tentokrát podaří :slight_smile: já mám na kojení dobré vzpomínky, po každé jsem se skoro hned rozkojila a mlíko jsem mohla rozdávat, a to mám malá prsa, a mamka i obě sestry vůbec neměly mlíko :confused: takže jsem taky v rodině taková raritka :sweat_smile:
16. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda nejvíc bojím toho, že mě bude bolet jizva a bude to zlobit. Mám za sebou 2 sekce a už teď mi v tom nepříjemně štípe :confounded:
16. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa mně u první dcery pomohly strašně kloboučky na kojení, měla jsem vpáčené bradavky a fakt mě to pomohlo, u druhé už jsem je vůbec nepotřebovala, už tak nějak člověk věděl jak na to :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to jsi dobrá, že jsi ještě studovala :slight_smile: já jsem byla ráda, když jsem vypadla ze střední a od učení už mám nadobro pokoj :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@llluckaaa :frowning2: císaře se bojím jako čert kříže teda :unamused: 2x jsem rodila přirozeně, tak bych si přála rodit takhle i potřetí, snad se zadaří!
16. pro 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Já jsem taky používala kloboučky, ale mám nějaké líné děti. Po porodu žloutenka, pořád chtěly spát, špatně přibíraly.... to se blbě rozkojuje, navíc s kloboučkama :unamused: Ale teď si je do porodnice povezu a snad se s nimi nějak zvládnem. Ale jsem opravdu ráda, že budeme rodit v létě, nějak se mi moc nelíbilo mít v zimě pořád prsa venku :sweat_smile:
16. pro 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Určitě :slight_smile: Já mám zase jistého císaře. Ale jsem s tím smířená, už vím, co čeho jdu.
16. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa naše holky taky měly žloutenku a sice byly spavé, ale na to jídlo se vždycky vzbudily :confused: asi jsme měli štěstí ... kloboučky jsem si poprvé kupovala, až když jsem byla doma a prsa jsem měla z porodnice krvavý :confounded: vydržela jsem s nima 6nedělí a pak už to šlo i bez nich ... u druhé mě prsa jen ze začátku štípala, ale jak jsem vychytala tu techniku, tak úplně bezbolestné ...
no holky přála bych vám, abyste to kojení daly už bez problémů! já si to fakt užívala a pak se mi po něm dlouho stýskalo :slight_smile:
16. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jak to? :fearful: :frowning2:
16. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa co máš na nich blbý? já si musím najít nějakou laktační poradkyni v okolí, protože sama to asi nedám. já jsem na prsa háklivá i běžně. ty teda na hraní pro chlapa fakt nejsou :grinning: minule jsem je měla celý rozžvýkaný do krve, nebyla jsem schopná je malýmu ani nabídnout (on chtěl stejně flašku), asi jsem se o kojící prsa ani neuměla starat....no pro mě je kojení fakt strašák. kam se hrabe porod :grinning:
16. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek