• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea já bych mu ten odchod do postele pomale posouvala, třeba každý den o 10minut dřív ... ať si fakt zvyká chodit dřív, pač až se narodí mimčo, tak ti to hodně bodne, že bude brzy spát ... já holky chystám na koupání po 18h, pak honem něco na večeři a šup do postele, sice brblají, ale smolík pacholík
16. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa v porodnici bylo kolegyni na pokoji řečeno, ať se snaží růčo, že odsávačky nám ty bradavky akorát ještě víc dorasují, tak nevím :frowning2: buď to bude muset jít bez ní a nebo budeme zase na UM :frowning2:
16. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea růčo je děs :grinning: já byla nedávno u kámošky, tak odsávala malému, pač jsme šly na sraz ze školou, tak jsem čučela, že to dělá ručně :fearful: to bych fakt nedala, je to šílená práce ... já měla půjčenou od švagrové od Aventu a byla dobrá, ale já moc neodsávala, nebyla potřeba, snažila jsem se být doma ... jednou jsem jela se švícou na nákupy, když bylo Nelince 3m a bylo to strašný, celej večer jsem odsávala jako oteklá a pak jsem na nákupech trpěla, domů jsem dojela s prsama na prasknutí, tak jsem se zařekla, že dokud budu plně kojit, tak nikam prostě nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea Já ručně nevymáčkla vůbec nic :sweat_smile: Mně teda PA v porodnici pochválila, že jsem si dovezla vlastní odsávačku, můžu stimulovat prsa a pak si odsávat a nepůjčovat tu erární.
16. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu to už jsme právě na dobré době. on by klidně chodil spát až v 11 :frowning2: dřív je moc živý. koupání ho vyloženě probere. on teprve mezi sedmou a osmou vydává nejvíc energie, takže nehrozí ho v té době dát spát. a představa, že sice půjde spát v sedm, ale že budeme vstávat ve čtyři mě teda fakt neláká :grinning: na něj totiž neplatí ani ta tma, co je teď venku, ani časové posuny, ani spací posuny. nic.
16. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea no to čučím na ty sestřičky :confused: v porodnici nám říkaly, ať si klidně dojdeme na tu jejich elektrickou a několikrát jsem ji tam fakt využila, hlavně po druhém porodu ... a bylo to supr, strašně se mi po tom odsání ulevilo ... já měla totiž mlíko už druhý den po porodu a malá nechtěla ještě tolik pít, a hrozně mě ta prsa bolela, jak byla nalitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sestřičky měly radost, že jim nosím mlíko :sweat_smile:
16. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no to je situace teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: kluk jeden nezbednej :sweat_smile:
16. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikincuk no ty brďo tolikrát na operaci :frowning2:
16. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu já taky nikam nechodila, zkoušeli jsme to jen v šestinedělí. taky jsem měla avent. ale růčo jsem kolikrát odsála i víc, i když to zas dlouho trvalo. já zkoušela odsávat, protože malý se právě rychle pouštěl, moc se nenapil, prostě si cucnul a pak vyřvával dokud nedostal láhev, tak jsem mu chtěla dávat aspoň částečně MM a ne jen UM a taky když už jsem měla bradavky úplně jetá, tak to odsávání bylo snesitelnější než mu je zas strčit do pusy :frowning2: no vzpomínky hrozné, vše asi od základu špatně.
16. pro 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa my tu naši teda dávno prodali :frowning2: jaksi jsem pak s dalším už nepočítala a když to stejně nešlo, tak bylo zbytečné ji skladovat...aspoň tehdy jsme si to mysleli :grinning:
16. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea A chceš rodit ve stejné porodnici?
16. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu no nevím...to byla jedna sestřička...třeba měly ostatní jiný názor, ale to nevím.
no je to hrozný živel. nikdy nebyl to spavé mimi, co slibují knížky :grinning: je k nezastavení
16. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa bohužel chci :grinning:
@blahova_andrea Já zas vyhodila do popelnice tvarovače bradavek, kojící kloboučky a prodala suplementor. Odsávačka se zachránila, protože jsem ji půjčila kámošce :grinning: A sterilizátor jsem taky nestihla prodat.
@blahova_andrea ch jo s tím kojením je teda fakt někdy kříž, to fakt můžu být ráda, že nám to šlo pěkně :fearful:
a kde že jsi rodila, někde jsem se tě ptala, ale nevím, zda jsem nepřehlédla odpověď
16. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea no některý sestřičky jsou pěkný ....! :angry:
16. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa tak tvarovače a kloboučky ke mě nedorazily, suplementor netuším co je :grinning: odsávačka je prodaná a sterilizátor teda máme, ten se bude hodit určo :grinning:
16. pro 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu u Milosrdných v Brně
16. pro 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea No hele sterilizátor se dá případně využít na paření knedlíků, jak jsem tu někde četla :grinning:
Suplementor je taková nádoba, která ti visí na krku, a od ní vedou hadičky k bradavce. Je to na dokrmování bez flašky a nácvik sání z prsa.
16. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já zažila jednu příšernou na dětském oddělení, mladší dcerka bohužel v 7týdnech chytla černý kašel :cry: takže nás hned hnaly do nemocnice ... a babizna mě tam poučovala, že kojím málo :confused: malá totiž byla vždycky do 10 minut nakrmená, tak se jí to zdálo málo, a pak se jí zase nezdálo, že když pláče, že už má slzičky :confused: že je to divný :confused: no jako hrozná gertrůda!!! jsem z ní byla na infarkt :rolling_eyes:
16. pro 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa suplementor :confused: to slyším poprvé :grinning:
16. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu No hele já u prvního zkusila kde co, abych se rozkojila. Suplementor vyrábí Medela.
16. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blahova_andrea k těm Milosrdným to máš asi nejblíž co? ani nevím, zda ještě funguje Obilňák, tam rodily sestry
16. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea teď koukám, ty jsi z Tišnova? tak to nemáš moc daleko do boskovické porodnice :wink: já bych ti ji moc doporučila :slight_smile: sice je to malá porodnice a nemají tam echt moderní zařízení jako je v Brně, ale ten přístup mají fakt úžasnej, mám jenom ty nejlepší vzpomínky :slight_smile:
16. pro 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa jj, my tam dávali právě i dudlíky a menší žužlátka a štěrchátka a tak.
16. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu nemám to nejblíž. bydlíme v Tišnově, takže Brno jako Brno. ale já mám k obilňáku i bohunicím nějaký vnitřní odpor
16. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu akorát, že tam by mě asi za celou dobu nikdo nenavštívil. pro všechny je to daleko :frowning2:
16. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea vidíš na Bohunice jsem zapomněla
16. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea no jako hodila jsem si vás do mapy a vyjelo mně do Brna 31minut a do Boskovic 38minut, takže to o moc daleko není :slight_smile: ale pokud máš příbuzné víc k Brnu, tak jako chápu, že tě to táhne víc tam :slight_smile: já jen že nedám na Boskovice dopustit a spoustu mých kamarádek tam rodilo a všechny byly moc spokojený, tak proto se zmiňuju :wink:
16. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea no, vyvážená strava, to já do sebe cpu (bohužel) skoro úplně všechno :grinning: nedaří se mi přestat jíst (takovým těm nepovoleným "syrovým" věcem se vyhýbám, ale jinak, i hodně sladkostí si popapám, což bych asi neměla :(
16. pro 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek