• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@billi tak to je fajn. my miminko teď neplánovali. říkali jsme si další za rok nebo možná už vůbec, ale když by tedy bylo...tak by to byl taky vlastně zásah na jeden výstřel :grinning: škoda, že dneska to je čím dál vzácnější.
6. pro 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já se snad také budu moc přidat. Včera jsem našla dvě //. Dnes ráno jsem si dělala druhý test, ale čárka byla slabší než včera, tak nevím :-/
6. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už sem tu psala, ale byla sem nucena změnit si údaje. Takže nový login.
6. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krejkr00 tak uvidíš zase zítra nebo pozítří ráno :wink:
6. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea zkusíme ještě koupit ten digitální.
6. pro 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krejkr00 a ty digitální jsou citlivější a přesnější? já ho nikdy neměla ani se na to neptala v lékárně nebo u dr. každopádně ti přeji, aby to příště bylo 100% +
6. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Děkuji. No uvidíme. Já jsem o těch digitálních četla tady na MK. U nich prá buď jsi nebo nejsi. Žádná slabá nebo silná čárka. Tak uvidíme.
6. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krejkr00 Digitální není citlivější než klasické proužkové testy. Podle mě je to zbytečný vyhození peněz. V Dr. Max mají 2 těhotenské testy citlivost 10 mIU/mI (nic citlivějšího není) za 29,- tuším. Oproti digitálnímu za 200,-. Slabá čárka je pořád čárka a pořád znamená těhotenství. Většinou je zřetelně vidět zesílení, když testuješ obden. Mě asi 4 dny testy téměř nesílily a pak najednou dálnice.
6. pro 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni_tom já měla obyč, ale s citlivostí 25, tak pokud tam jsou //, tak asi už není co řešit, že? :grinning:
6. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea No tak to vůbec není co řešit, to je úplně jasný :slight_smile:
6. pro 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom :wink: já ho dělala odpo a byla jsem tak v šoku, že jsem si ho druhý den ráno udělala znovu (jestli tam ty // fakt zase budou :grinning: no byly a ve čtvrtek jdu k dr.
6. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Já jdu až 18.12., ale ono už to uteče. Víkend je za chvíli pryč a v pondělí už si můžu říct, že je to za týden a kousíček :slight_smile:
6. pro 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom přesně. já už se tak těším až bublinku uvidím :grinning: víkend fakt uteče a já tedy dodělávám i autoškolu, takže třeba budu mít příští týden i nějaký jízdy a čtvrtek bude za dveřmi.
6. pro 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maiki1
@blahova_andrea
@beandy
@beta.m
@lucija76
@pbaris
@sirabb
@krejkr00
Vsem gratulace k pozitivnim testikum a carkam :slight_smile: Dale budu gratulovat radejc az budeme mit za sebou UTZ a bublinky uvidime - hlašte :slight_smile: Abych neco nezakrikla ...
6. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kockacz Dekuji :slight_smile: Ja mela pozitivni test uz pred 14 dny, ale porad cekam na prvni kontrolu u doktora, ktera bude 13., nechteli me vzit driv nez v 8. tydnu. Uz jen tyden, to musim vydrzet :dizzy_face:
6. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz jj, taky si říkám, že na gratulace je času dost.
@lucija76 já bych měla být v době kontroly v 6tt, tak jsem měla štěstí. vydržet to dýl by bylo peklo.

Jinak holky...plánujete to některá darovat prarodičům pod stromeček? Já o tom dost uvažuju. Sice budu mít za sebou teprve dva měsíce a ne tři, ale bydlíme v jednom domě, takže je to tajení docela náročný :frowning2:
6. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea nase rodina a nejblizsi kamaradi to prozivaji s nami od zacatku, takze nemusime nic tajit :wink: nevi to jen v praci, resp. uz urcite neco tusi...
6. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz takže nejste pro to dodržení 1.trimestru? prostě od dělání testíku jsou u všeho? my první oznámili někdy mezi 2. a 3.měsícem. tak si říkám, že letos by to mohl být dáreček pod stromeček. teda v případě mých rodičů, s přítelovými zatím netuším, jak to bude.
6. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Děkuji za informaci. :slight_smile:
6. pro 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase nejblizsi rodiny a kamaradi znaji nase problemy a neuspechy. az ted jsme sli na umele, ale vi ze mimco resime uz roky. normalne o tom mluvime. a tohle byl docela dlouhy proces, behem kteryho zivot plyne jako jindy, tak proste se o tom bavime prubezne, uz od samotne myslenky umeleho :slight_smile: proste jak plyne zivot a my tyhle veci resime, tak je s nima sdilime, jako soucast normalniho zivota :slight_smile: jen v praci a sirsimu okoli nic nerikame...
@blahova_andrea
7. pro 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz tak to potom chápu, vy jste na tom úplně jinak. tak hlavně, aby vám to konečně vyšlo :wink:
no my měli v plánu mimi letos, ale nakonec nastaly různé okolnosti, že jsme na jaře prohlásili, že to letos nebude, že to odkládáme, takže s tím letos jaksi nikdo počítat nebude :grinning: ještě mě napadl Silvestr. naši slaví na silvestra 30 let výročí svatby :grinning: v práci to holkám taky nahlásím až někdy leden/únor až se sejdeme. jinak širší okolí moc nevedeme.
7. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea ja bych asi na tvem miste pockala jak se vsechno bude vyvijet a pokud bude do vanoc vsechno ok, nechala bych to proste na tu spravnou chvili improvizovane :stuck_out_tongue_closed_eyes: s fotkou z ultrazvuku v kabelce, abys ji mohla kdykoli vytahnout :grinning:
7. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz my bydlíme v jednom domě, víš? kabelku k nim vůbec nenosím :grinning: vídáme se skoro každý den a mě bývá šoufl, polehávám občas, dělají mi zle některý pachy...do vánoc budu dávno v podezření. k dr. jdu ve čtvrtek, tak snad bude vše ok a vydržet to samozřejmě chci co nejdýl, ale kdybychom bydleli dál od sebe, bylo by to mnohem jednodušší.
7. pro 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přemýšlela kdy mám jít k mudr. a asi to nechám až na leden. :sunglasses: Jinak dnes jsem si pro jistotu dělaal test a bublinka tam pořád je. :grinning: Nechci se zatím na to moc upínat po polední zkušenosti, ale nejde to. :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy tak to máš můj obdiv! kdy že jsi to bublinku prvně vytestovala? já bych to do ledna asi nevydržela :sweat_smile:
7. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea První pozit. test mi vyšel 4.12. takže je to chvilka. :slight_smile: Jsem dnes 4+3 a nevím jestli by to nebylo moc brzo kdybych šla hned příští týden. Stejně by asi nebylo ještě srdíčko vidět.. :unamused:
7. pro 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy tak to by asi bylo brzo, ale kdybys šla těsně před vánoci...já jdu ve čtvrtek...to budu tuším 5+4. dnes jsem podle těhu kalkulačky na netu 4+6. objednala si mě tak sestřička sama, že později už ne, že budou svátky a aby nám pak seděla poradna a různý testíky a vyšetření. s prvním těhu jsem s tím měla problémy. byly svátky, dovolené atd...často jsme se tak nějak míjeli a improvizovali. srdíčko možná ještě vidět nebude, s tím jsem smířená :frowning2: jsem zvědavá jestli si mě pak právě objednají ještě nějak těsně k svátkům nebo až na leden.
7. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak začínám mít pocit, že to asi nesdělíme ani na vánoce ani na výročí. mám čím dál větší dojem, že moje máma teda fakt nadšená nebude. možná jsem přecitlivělá a sebestředná, ale jako by ji zajímal jen její pes a sestřina svatba a její touha po dítěti a její problémy a život.
7. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nápodobně, taky mě nechtěli vzít dříve, prý aby už tam bylo něco i vidět...taky jdu 13. v pátek :grinning:
7. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile:
já sem k vám nepatřím ale mám doma srpňátko 2010 chci vám všem popřát pohodové těhotenství :slight_smile:
@beandy tobě to strašně moc přeju a neboj ted to výjde musí smůlu máš už vybranou :wink:
8. pro 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek