• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@mysskyna Taky mi vychází 8.8. :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni_tom jak je to možné Leni? začala jsi stimulovat o den déle, tak jsem myslela, že jsi měla 1DC i o jeden den déle.
A jak se cítíš?
17. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea No a není to tím, že si teď dělá starosti s tím, jak to zvládnete? Třeba potřebuji víc času, aby se na situaci aklimatizoval :unamused:
17. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna Taky mě to překvapilo. Podle MS mám 9.8., ale podle početí (15.11.) mi vychází 8.8. Aspoň podle tohohle http://www.happymum.cz/tehotenska-kalkulacka.htm . A 8.8. se mi líbí víc, tak ho beru za své :slight_smile:
17. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom krásné datum
17. pro 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa obávám se, že tyto starosti si moc nepřipouští a stejně jako dosud bere jako pojistku mé úspory. ty se už ale dost snížily za ty dva roky. ráda bych si myslela, že je to jen mojí přecitlivělostí a jeho starostma, ale tak to bohužel není. je toho víc než co se dá na tohle svést.
17. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna Jo a jinak se cítím dobře celkem. Prsa bolí, nejvíc v noci, když vstávám na záchod. Často se mi z něčeho navaluje, ale zatím jsem nezvracela. nejblíž jsem tomu měla včera, to už jsem v práci stála nad záchodem a čekala, jestli snídaně ven půjde nebo ne. Ustála jsem to a dneska zatím dobrý. Musím častěji jíst, jinak je mi zle. Podbřišek občas pobolívá, někdy popichuje někdy jako při MS. Asi jsem trochu unavenější. Ale jinak OK. Zítra jdu na ultrazvuk.
17. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Tak to je škoda :frowning2: A to blbne až v poslední době? No snad se nějak vzpamatuje :unamused:
17. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa nene, on je vůl už dlouho :grinning: ale jak v čem. v něčem je k nezaplacení, ale celkově se necítím fakt ani milovaná ani vedle něj dobře a spokojeně :frowning2:
17. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak to mě mrzí, že s ním máš takové trápení, ani nevím, co na to napsat :unamused: jako v každém vztahu přijde určitě nějaká krize a pak je zase dobře, tak to taky nějak překonáte :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy TP mám 1.8. :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa my budeme mít v květnu 13 let výročí :slight_smile: a v červenci 7let od svatby :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jj, však já mu zatím kufr nebalím :grinning: jen mi to teď o to víc vadí a víc mě to mrzí, no.
17. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea chápu, teď jsme víc přecitlivělé, já to na sobě dost pozoruju, že jsem nervní a hodně věcí mě vytáčí, na holky ječím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nejsem na sebe pyšná :unamused:
17. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak to já se synem problém nemám. toto zbožňuju, dělá mi radost, dmu se pýchou...spíš jsem jako by ještě víc do něj hotová, jako bych mu chtěla už teď vynahrazovat, že později bude méně času a energie :grinning: zatím se to týká jen toho velkýho :grinning:
17. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu My budeme mít 7 let od svatby v červnu :slight_smile:

Já jsem taky nějak náladovější a řeším asi něco víc, než bych měla :sweat_smile:
17. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni_tom vím, že zítra jdeš na UTZ, také na tebe myslím :slight_smile:
17. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to je pěkný :slight_smile:
no já si to hned potom, co vybouchnu, uvědomím, že bych se jako měla zklidnit, ale v tu chvíli se mi prostě vaří krev v žilách a musí to jít ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Jj, já to mám taky, jsem nervóznější a míň vydržím :sweat_smile: Na děti ječím víc než obvykle :sweat_smile:
17. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to jsem fakt ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
17. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se mi 13. v pátek taky potvrdila bublinka. Akorát, že mi doktorka ani pořádně neřekla v kterém jsem týdnu, až když jsem se zeptala, tak jen že to odpovídá něco kolem šestého, ale podle mých výpočtů bych měla být už v 8tt, tak jsem z toho jelen. ani fotku z uz nemám, ale vidět toho bylo už docela dost podle mého laického oka. do těhu poradny jdu hned po Novém roce, tak jsem zvědavá na vývoj. :slight_smile:
Jinak je mi blbě jak ďas...nechutenství, bez nálady, žaludek na vodě a do toho hrozné návaly vzteku...už si z toho dělám srandu, že ta malá bublinka bude minimálně Darth Vader-manžel z toho má prču. :grinning:
17. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maiki1 ono je to měření ze začátku dost nepřesné, pač ti prckové jsou strašně malincí :wink: mně třeba miminko neměřila, ale dělohu :confused: a tam ji to vyhazovalo, že jsem 8+3 a přitom jsem byla v té době podle MS 6+4 :wink: a kdy jsi měla poslední MS?
17. pro 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maiki1 gratuluji ke šťastnému pátku 13. tvoje dr. by u mě asi dostala za ušiska :grinning: já jsem hrozná držka. měla bych milion otázek nebo připomínek, kdyby mě takto odbyla. a srdíčko jsi zahlédla? já jdu taky hned 2.1. na kontrolu, bude nás tu určitě víc :wink: tak snad už ti pak dá i fotečku.
17. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Ano to máš pravdu, ale když to jídlo je taaaak dobré :slight_smile:
17. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, chtěla bych se vás zeptat na váš názor... Vždycky jsem myslela, že budu mít nejprve svatbu a pak miminko, ale ono je to naopak. Svatba pro mě hodně znamená, prostě žít jako rodina, a další důvody, ale přítel se jí zatím brání. Zvažuju, že miminku nechám zatím svoje příjmení, a až se vezmeme, dám přítelovo. Co myslíte, máte s tím zkušenosti? Je v tom asi kousek trucu, přiznávám se, ale je mi prostě vzdálené, abych musela všude vysvětlovat nedejbože, že já jsem jeho maminka a dokládala to rodným listem. Přítele miluji jako nikoho na světě, vím, že to bude fajn táta....
17. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Proč ne, můj muž měl taky po narození příjmení matky a až po svatbě byl přejmenován po otci - jen to bude mít v rodném listě asi obojaké, můj muž tam má to první škrtlé a dopsané to druhé:slight_smile:
17. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Víš, že jsem o tom taky teoreticky přemýšlela? My teda měli nejdřív svatbu a potom dítě, ale kdybych byla svobodná a to zejména z toho důvodu, že by si mě někdo nechtěl vzít, tak bych svoje dítě pojmenovala po sobě. Protože to budeš hlavně ty, kdo bude s dítětem všechno možné vyřizovat a pořád vysvětlovat, že jsi jeho matka a jen se jinak jmenuješ :unamused:
Co na to přítel?
17. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas promiňte , že vím sem lezu, ale já bych to asi tak udělala. Mě to přijde dost hrozné všude vysvětlovat, že já jsem Nováková a dítě Horák např. A je fakt, že většinou všude s dítětem chodí matka. Rodný list podle mě udělají potom nový a bude tam pak Jan Horák rozený Novák... Další možnost je, že se necháš přejmenovat,ale bez svatby.
17. pro 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas já to mám přesně tak :wink: syn se jmenuje po mě s tím, že kdyby si nás tátou jednou vzal (což je čím dál více utopie), tak bychom se oba přejmenovali. jinak já s ním chodím po doktorech, po úřadech...takže chci mít s ním stejné příjmení. přijde mi to logičtější a přirozenější než aby měl příjemní po tátovi, jak to má většina. stačí, že mi každý říká paní, ale kdyby se syn jmenoval po tátovi, tak by mi říkali paní podle jeho příjmení, takto jsem aspoň paní Bláhová :grinning:
17. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
propobavení se mnou v porodnici byla maminka jsmenovala se Zajacová a dcera byla Králíková:slight_smile::slight_smile:, sestičky tam z toho měly pozdvižení a taky komentovaly jak je to kmplikované, když si musí u každé druhé maminky pamatovat jiné příjmení dítěte.
17. pro 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek