• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea Já taky byla kdysi Bláhová :grinning:
17. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak to já zažila, že v porodnici automaticky říkali maminkám příjmením dítěte. většina maminek to tak nechala, ale občas se našla nějaká, co si dost trvala na svém slečna xy :grinning:
17. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa fakt? a jak se ti s tím žilo? :wink: mě to asi zůstane na celý život.
17. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Mnohem líp než teď, kdy musím příjmení po manželovi pořád někomu spelovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to věřím. mě jen kdysi jeden strejda pořád říkával bláhová nebuď bláhová, ale zas tak mě to neiritovala, jak se asi snažil :grinning: přítelovo příjmení není špatný, akorát bych byla matějková a každý by řešil, že manžel je matějka a on je matějek :grinning:
17. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee
@llluckaaa
@pisisvori
@blahova_andrea Díky holky za názory. Lucko, příteli říká, že je mu to jedno. Ví, že je pro mě svatba důležitá, a řekl, že mě chápe, ale je to pro něho ještě brzy (nevím počítá to asi na roky, a až spolu budeme 10 let, přijde mu to tak akorát :slight_smile:). Holt, chlap. Nechci dítě používat jako zbraň k tomu, aby si mě vzal, ale přijde mi, že pokud dám jeho příjemní, naservíruju mu vše přímo pod nos a on nebude mít důvod pospíchat do svatby. Andry, a neměla jsi s tím, že má malý příjmení po tobě nějaké komplikace, situaci, kdy ti to naopak příjmení po tobě zkomplikovalo?
17. pro 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas žádnou takovou situaci jsem nezažila, ani si ji neumím představit. pro mě má toto řešení ve všech směrech jen samé plusy. přítel je zapsaný jako otec v rodném listě, syna na matrice přiznal. žijeme jako rodina, na sociálce jsme taky všichni zapsaní na jedné adrese, nevymýšlíme žádné složitosti, abychom dostali od státu třeba víc peněz, jak někdo, že se nevezmou, ofiko žijou odděleně a berou víc dávek a tak, tam to má asi taky své důvody, ale to není náš případ :wink: já ti toto mohu jedině doporučit!
příteli jsem to kdysi prostě jen oznámila, že tak to bude a on neprotestoval, tak nějak pochopil důvody a pochopil, že nemá cenu smlouvat :grinning: dřív jsme i mysleli, že se vezmeme, tak to bylo dočasné řešené. nakonec to asi zůstane, jak to je. svého rozhodnutí jsem nikdy nezalitovala, spíš tak nějak pořád čekám, kdy se k tomu nějak vyjádří tchánovci, ale zatím nic. dlouho jim trvalo než nás přijali, ale po té co to udělali, jsem nikdy neslyšela ani půl slova na to, že nejsme vzití, že není syn pokřtěný nebo že nemá jejich příjmení. tak uvidíme v budoucnu. docela nevím co čekat za reakci až oznámíme další přírůstek :grinning: jestli už to na ně nebude moc :grinning:
17. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas to s prijmenim mame divocejsi :wink: :grinning: Ja jsem byla vdana a i po rozvodu pouzivam prijmeni exmanzela, moje dcera z prvniho manzelstvi ma stejne prijmeni jako ja, no a miminko se bude jmenovat po priteli, takze budeme dva na dva :grinning: Nejak mi to nevadi, protoze podruhe se vdavat nechci, a pro mne jsou to jen jmena :wink: Vlastne i kdyby jsme se ted vzali, moje dcera se stale bude jmenovat po svem otci, a my dva plus miminko stejne, coz je taky blbe. Nechame to tak :slight_smile:
17. pro 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja budu mit asi vecerni nevolnosti. 3 hodiny mi bylo zle od zaludku a neslo to nijak zlumit... Snedla jsem suchej chleba a dobry,snad , Tuk tuk tuk...
Vztekla jsem taky vic,nez obvykle,pridavam se do klubu. :sunglasses:
Jinak termin mi podle Embryotransferu vychazi na 27.8. (+ prodlouzena kultivace tyden... no, 20.8.) :grinning:
stejne to bude jinak :slight_smile:
zitra obvolat unicu,gyndare... to bude maraton :slight_smile:
17. pro 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas A jak dlouho spolu jste? Jestli jsi to tu někde psala, tak se omlouvám, že jsem si nevšimla. No hele já mám ve svém okolí pár případů, kdy se svatba odkládala až nakonec žádná nebyla :unamused: To neříkám, že je bude váš případ. Jako kdybyste ji už plánovali a byla v dohledné době, tak bych asi dala jméno po otci, ale takto bych raději nechala svoje. Však se pak může případně změnit. Nepřijde mi to jako naschvál, ale spíš praktická záležitost. A pokud s tím nemá přítel problém, tak mi to přijde jako dobré řešení.
18. pro 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně je dneska po ránu táááák blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak chvilku stojím, dělá se mi blivno. Manžel prý: Co ti je? Tak já: Co by mi bylo? Je mi blbě. Tak se nabídnul, že odveze syna do školky místo mě a aby mi zlepšil náladu, tak mi ukázal výplatní pásku :grinning: (dostal odměny).
18. pro 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@llluckaaa mě je blbě celodenně :frowning2: včera byl u nás můj táta k večeru a já jen seděla na zemi a z ničeho nic se na mě přítel vyděšeně podíval, že jsem celá zbledla. když něco dělám, tak jsem hned unavená a je mi šoufl. třeba vaření je pro mě výkon na půl dne a druhý pak nejlíp proležet :grinning: jak je moc teplo, je mi zle. se chci vidět, jak dám tu autoškolu. v 7h ráno už budu muset být v brně, pokud vím, tak testy jsou tak na půl hodiny a jezdit se prý začne až kolem 10h. už teď se vidím, jak někde omdlívám při prostojích opřená o zeď :frowning2:
18. pro 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea A kdy s autoškolou začínáš? Třeba už to bude s nevolnostmi lepší.
K nám včera přišla tchýně vrátit Kačku a prý, co mi je, jestli na mě leze chřipka. A že prý vypadám hrozně nezdravě a bledě a ať jím hodně ovoce :grinning: Kupodivu jí nenapadlo nic jiného :slight_smile: Přes den je mi taky šoufl, ale takto po ránu, jak musím začít hned fungovat a chystat snídani, je to nejhorší :unamused:
18. pro 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa já už právě končím. začala jsem chvíli před otěhotněním, takže jsem si dala stížený level, protože celý začátek těhu jezdím. teď už jde právě o závěrečky a ty budou 27.12, takže fakt paráda.
18. pro 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Jo ty už končíš. No aspoň to budeš mít za sebou. Já třeba závěrečně jízdy v autoškole musel opakovat :sweat_smile:
18. pro 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no já to vidím obdobně :grinning: jsem strašná řidička. podle mě by těch povinných jízd mělo být aspoň 20 :sweat_smile: jako fakt doufám, že to bude můj lepší den, protože budu muset vstávat dost brzo a hned fungovat a cestovat a trávit půl dne kdo ví kde s kdo ví kým...jaromír sice říkal, že mě tam zaveze, ale budeme mít doma všechny děti a bylo by blbý je budit. holt si zabalím nějaký pití a sváču a v mezičasech se zaklíním někam do rohu nebo to na sebe prásknu a na drzo si vydupu sezení :grinning:
18. pro 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tu je naprndáno teda :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu dobré ráno :wink: no snažíme se :grinning:
18. pro 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera jsem byla u dr. a potvrdil mi začínající těhotenství, další kontrolu mám 6. ledna, tak budu přes Vánoce netrpělivě čekat na srdíčko :slight_smile: Jinak podle MS mám termín porodu 8. 8. 2014, ale podle početí až 20. 8. 2014 (měla jsem ovulaci až 26DC). Tak doufám, že bude vše ok a můžeme se s manželem těšit na léto a naše první mimčo :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@llluckaaa @blahova_andrea já mám holky řidičák od 18let a neřídím :frowning2: jednu dobu jsme neměli auto a když jsme si ho pořídili, tak jsem už měla takovej strach do něj sednout :unamused: štve mě to, pač by se nám to občas fakt hodilo, abych nemusela otravovat manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se k tomu někdy dokopu, že bych si objednala jízdy, ale v blízké době to nevidím teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis moc gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu děkuji :slight_smile:
Holky, kdy budete oznamovat rodině? My rodičům na Vánoce, jsem totiž kuřák, který se teď snaží nekouřit, takže by to stejně bylo všem divné :grinning: a taky si říkáme, že jestli se něco má stát, tak se to stane, ať to rodiče ví nebo ne..
18. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu no a proto jsem si ho právě dřív neudělala. nemělo to smysl. naše rodina bydlela vždy v brně v centru, auto jsme neměli, žádnou chatu, nic kam by se muselo jezdit, něco převážet apod. dopadla bych jako ty a další. tak jsem se na to vykašlala. letos jsem dostala autoškolu od přítele k 30.tinám, protože jsme si konečně letos pořídili auto, takže on si odpočine od věčného řízení a bude mě dozorovat, abych se tolik nebála na začátku :grinning: já se setkala za dobu svého ježdění s dvěma chlapama, co chodili na kondiční jízdy, že právě dlouho neřídili a zapomněli :wink: takže klidně do toho, když do toho jdou i chlapi, tak ženská se fakt stydět nemusí :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky tě vítám a gratuluji. čekatelek na srdíčko přes svátky je nás tu víc. už se těším na leden, až se všechny trošku uklidníme, že jsme ty tvorečky zas viděly :grinning:
18. pro 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis my taky na vánoce. ale jen mým rodičům, protože žijeme v jednom domě, tak se to blbě tají. přítelovým až po tom srdíčku někdy v lednu, no. já si nemyslím, že by to většina lidí neříkala dřív z pověrčivosti, že se něco stane, ale spíš proto, že pokud se to stane, tak to mnohem víc lidí těžce nese, pořád samý soucit a připomínání toho...někomu se to líp prostě nese a řeší jen ve dvou :wink: ale to je taky jak u koho. já to beru jako ty. co se má stát se stane a nám se tu všem stane letní mimi a hotovo! :grinning:
18. pro 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu Já jsem na tom skoro stejně jako ty. Mám řidičák od 18, ale asi ze mě nebude nikdy dobrá řidička, na to nejezdím dost často. Občas si tu vyžádám auto pro sebe, když něco potřebuji a popojíždím spíš krátké vzdálenosti po městě, kde to znám, a nebo delší trasu ale s manželem vedle mě. Učit řídit jsem se učila v podstatě až na mateřské s prvním dítětem :sweat_smile:
V pátek se musím dovézt na gyndu, abych vše stihla. Tak snad nebude sněžit a nebude náledí, nesnáším škrábání oken :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Gratuluju.
Já bych chtěla vydržet mlčet co nejdéle, ale asi to praskne. Bývá mi blbě, je to na mně trochu viděta na Silvestra odmítnu se opíjet :grinning:
18. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no já ze začátku dost jezdila s našima, máme chatu u Brna, takže tam jsem se najezdila dost, jenže za nějaký čas jsem začla chodit s manželem a trávili jsme spolu veškerý volný čas, a na chatu jsem přestala úplně jezdit :-P manžel měl sice v té době starou Škodověnku, ale tu jsem neuměla ovládat :grinning: měl různý fígly, jak toho žebráčka rozjet, ale ty jsem teda nepochopila :grinning: pak jsme byli nějaký čas bez auta, no a pak už byl ten strach tak velkej, že to prostě nešlo :-P vloni jsme si pořídili konečně pořádný auto a fakt mě to štve :-P s ním bych jezdila fakt ráda :unamused:
taky jsem letos oslavila třicítku :wink:
18. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis rodičům jsme to oznamovali teď v neděli a tchánům asi na Vánoce :slight_smile: ale včera byli tcháni u nás a tchýně si mě divně prohlížela, měla jsem na sobě vyglajdanej svetr, ale to břicho už se blbě maskuje, fakt vypadám už jak ve 4m :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak to my koupili dodávku, takže na její řízení se moc netěším. nebo spíš na parkování :grinning: juj, taky? tak to dodatečně vše nej :wink: jsem o jedno dítko pozadu :grinning:
18. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek