• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu
@blahova_andrea
Koukám, že tady jsou samé mladice :grinning: Až na mě :sweat_smile: Já se přiznám, že mi bylo letos 35 :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ale jsi dobrá, že aspoň po městě jezdíš, já si netroufnu :frowning2: hodně by se nám to hodilo, až bude Nelinka chodit do školy, abych ji mohla ráno odvést, je to celkem štreka, a autobusem mám ještě strach ji posílat samotnou
18. pro 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to je taky hezký věk :wink:
18. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea díky za přání, tobě taky vše nej k jubileu :sweat_smile: já teda měla narozky už v únoru :grinning:
18. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa 35 je super, netěším se na 40 :grinning: a myslím, že tu jsou mnohem mladší maminky :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já bych v delších trasách nebo malých městech problém neviděla, to mě i baví, ale po brně je to děs :frowning2:
18. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea já měla Nelinku v necelých 25 a Ninušku v necelých 28, jsme všechny v únoru ... Niny 1.2., Nelinka 12.2. a já 25.2. :grinning: krásný dárečky jsem dostala :dizzy_face:
18. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu samý únorový holky :grinning: to se manžel má :slight_smile: to já měla v 25 ještě jiné starosti :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea po Brně jezdit nemá rád ani manžel, když tam chci jet nakupovat a oznámím mu to, tak nadává a že mám jet vlakem, ale stejně nakonec jede, ale musím si toho vyslechnout :grinning: :confounded:
18. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Na malém městě se jezdí docela dobře (jetom teda všude plno cyklistů, to taky nemusím), ale v těch bych asi nestíhala všechno sledovat. Hledat cestu, hlídat chodce a tramvaje :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na D1 taky nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám za sebou dvě autonehody (jednou boural bývalý a jednou manžel) a od té doby se hodně bojím :frowning2:
18. pro 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už tenkrát mimčo chtěli, pač jsme v té době byli spolu už 6let, žili jsme spolu čtvrtým rokem, takže už se to nějak očekávalo :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu jj, mimo špičku to ještě dávám, ale ve špičce zlatá ids a mhd :grinning:
18. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@llluckaaa no my žijeme v menším městě, ale stejně se bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmm zažít autonehodu, tak nevlezu do auta snad ani jako spolujezdec :unamused:
18. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea
@henelu To budou pěkné Vánoce, že? Já teda nevím, jak budou reagovat naši, ale snad budou rádi.. U tchánovců bude radost obrovská, tam jsem si jistá :slight_smile: Jinak na mě teda ještě není vidět nic, ale já mám břicho jak ve 4 měsíci poslední 2 roky, takže to bude asi tím :grinning:
@llluckaaa u nás by to asi ani nešlo vydržet dýl, manžel se pořád usmívá jak měsíček na hnoji, je jen otázkou času, kdy to na něm někdo pozná :slight_smile:
18. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak dálnice mě nestresuje, jela bych si v pomalým a ostatní ať si předjíždí :grinning: spíš příteli potečou nervy, protože kam on dojede za půl hodiny, tak mě potrvá hodinu :sweat_smile:
18. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já teda opravdovou radost čekám jen od svého táty :frowning2: spíš se bojím, abychom vánoce ostatním nepokazili :frowning2: já vypadám těhotně od 2.měsíce, kdy sem čekala Míšu...nonstop :grinning:
18. pro 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak u nás už to bude třetí miminko, takže jsem se obávala reakcí, hlavně co na to řekne moje mamka, pač ta když jsem se zmiňovala, že bychom chtěli třetí, tak se pomale křižovala :grinning: taky z toho v první chvíli nebyla nadšená, ale rozdjechala to a už dobrý, a taťka měl hned velikou radost :slight_smile: ... no a tcháni se to teprve dozví a těm to bude myslím jedno :grinning:
18. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si teda nejsem jistá reakcí, ale nějaké bouřlivé oslavy asi nebudou :unamused: Nejspíš si budou všichni myslet, že jsme blázni, že chceme mít v dnešní době 3 děti.
18. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Naši mají děti jenom dvě a podle toho si asi budou myslet, že dvě děti jsou ten správný počet :frowning2: Navíc si asi budou dělat starosti o mě :sweat_smile:
Tchýni vůbec nedokážu odhadnout, ona měla z obou dětí asi největší radost, ale nechala se slyšet, že dvě děti jsou tak akorát a proč bysme měli mít třetí :sweat_smile:
No každopádně si s tím nebudu dělat teď starosti, až se mimčo narodí, budou z něj určitě všichni poprdění :grinning:
18. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to já jsem z 5 dětí, ale právě z chudé rodiny, dva sourozenci nevlastní...no prostě táta toto řešit nebude, bude rád, ale máma to řešit bude skrz finance a složitosti, že mě čeká stejně špatný život jako ji. přítel je ze 4 dětí, ale z věřící rodiny. tam se spíš bojím, aby teda nevyplulo konečně to, že jsme se nevzali, že děti nekřtíme, že mají jiné jméno...no fakt nevím co čekat. buď jim to bude docela jedno a časem si zas k vnoučeti najdou vztah a nebo se konečně projeví
18. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to bylo první co mi mamka řekla, že nejsme rozumní mít v dnešní době 3 děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naši spolu 3 děti měli, a ještě platili alimenty na taťkovu dceru z prvního manželství ... měli ještě míň peněz než máme my a zvládli to, sice jsme nemohli mít všechno, ale nestrádali jsme, vzpomínám na dětství moc ráda :slight_smile: mám naše prostě jako vzor, jak to krásně zvládli, tak proč bychom nemohli my? :slight_smile: navíc jsme bydleli jako 5členná rodina v paneláku, my máme domek se zahradou, takže další plus :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a to nemáme ani hypotéku, měli jsme štěstí, že domek přepsal na manžela jeho děda za jeho života, sice nějaké dluhy jsou, pač jsme to tady rekonstruovali a koupili si auto, ale to bychom měli mít všechno splacený do 4 let
18. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas v tomhle já ty chlapy vážně nechápu, čeho se stále bojí? mít s někým dítě je přeci větší závazek, než si někoho vzít ne? Přijde mi to, že je to poslední dobou nějak často, že se chlapy nechtějí ženit...:frowning2:
18. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
leni_tom Leni, jak dopadl UTZ?
18. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis gratuluji a vítej :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirabb děkuji :slight_smile:
@henelu
@blahova_andrea
@llluckaaa Tak u nás je to první dítě, já jsem jedináček a mého taťku rozhodila i svatba po sedmi letech vztahu v mých 25 letech :grinning: tak se právě trošku bojím reakce.. Našim to řekneme v sobotu, protože pak odjíždí za babičkou, tchánovcům na Štědrý večer, už se docela těším, až to nebude tajemství, ale zároveň se bojím reakcí...
18. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom Jak dopadl UTZ?
18. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky toš to je dobré, vy tu řešíte, že je Vám 30 a čekáte třetí nebo druhé dítě. Mě bylo 30. letos v srpnu a budu mít první dítě :slight_smile:. Takže jste docela napřed :wink: . No a termín podle poslední MS mi vychází 10.8. takže dárek k narozeninám, které mám v srpnu. Zítra jdu k dr. - měla bych být 6+4 tak uvidíme. Jinak oznamovat to chceme na Vánoce. Oboum rodičům. U našich to bude 2 vnouče (od bráchy mají 1 vnučku) a u manžela první, takže tam to asi bude bouřlivé. Naši věděli, že se snažíme a že je nějaký problém, tak budou mít radost, že to vyšlo. Rodiče od manžela se přímo neptali jak jsme na tom, spíš narážky od sourozenců manžela. Ale občas je mi blbě a taky bude pít jen manžel, takže by to bylo podezřelé. Tak to aspoň tak pěkně vyšlo na Vánoce. A jak píšete - co se má stát to se stane a žádné špatné zprávy si nepřipouštím - prostě myslet pozitivně.
18. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bychom to rádi oznámili na vánoce, ale uvidíme jak dopadne zítra UTZ. U nás se s mimče tak trochu počítá, v létě jsme měli svatbu, jenže skoro nikdo netuší, že na mimčo čekáme už 2 roky a máme ho z IVF.
18. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek