• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@mysskyna Taky chceme na Vánoce a jak píšeš taky podle UTZ. Je jedno jak se miminko povedlo, hlavně že povedlo :slight_smile: . Někdy je lepší, když to okolí netuší, že je problém.
18. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sirabb vítej v klubu třicátnice čekající na své první :wink: mě bude 30. v lednu, ale vyjde to úplně na stejno :grinning:
18. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mysskyna Taky jdu zítra k dr. Kolik budeš ty? Já bych měla být dle poslední MS 6+4.
18. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysskyna To sem ráda, že tu nebudu sama - uvozovkách - tak stará na první dítě :grinning: .
18. pro 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blahova_andrea
@llluckaaa
@lucija76 Jsme spolu "teprve" rok a tři měsíce, ale o tom to podle mě přece není, říct si - po třech letech si ji vezmu, to ji už znám natolik, že s ní budu celý život stvrzeně. Andry, taky nevím, jak se k tomu postaví rodina, ale můžou se stavět třeba na hlavu, nebudu například prosazovat křest v kostele, když nejsme svoji. Je mi to najednu stranu líto kvůli příteli, fakt na něm vidím, že se snaží a má mě rád (ikdyž někdy je na zabití a párkrát už udělal věci, u kterých není automatické, že se odpouští).... Holky, asi se ti chlapi bojí zodpovědnosti. Ikdyž jak tady jedna z vás psala, dítě je přece větší závazek než svatba. Přítel mi i jednou řekl - víš, když jsme spolu jenom tak, není to, jako když bysme byli vzítí - prostě se tak cítí volněji.
18. pro 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu tak to je sen...škoda, že se nám to stát nemůže :frowning2:
18. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirabb dle MS budu 6+6
18. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu Naši právě taky hodně řešili finance a asi si představovali, že já budu mít "lepší život". No ale přiznám se, že mi přijde smysluplnější dávat peníze do dětí než do dovolených u moře nebo drahých koníčků :slight_smile: Ale taky na tom teď nejsme špatně, jen teda budeme muset řešit bydlení, protože 3 větší děti se nám do bytu asi nevejdou :unamused: Naštěstí už splácíme jen úvěr od SFRB.
18. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirabb tak dneska má spousta lidí děti až po 30, takže ti nic neuteklo :wink: termín máš úplně stejně jako já :slight_smile: u nás je to ze všech stran x-té vnouče, takže už žádné ovace :grinning: akorát, jak jsi začala o tom pití...až teď mi došlo, že jedeme ke tchánovcům 26.12. a děda je zvyklý, že si s ním v takové dny dám skleničku vína nebo pivko, tak to bude průser. přítel jim to totiž ještě říct nechce a já tedy v tu dobu taky ne, protože nechci, aby u toho byly zatím nevlastní děti a švára. přeci jen to nemusí hned vědět bejvalka. posloucháme dost blbých keců i tak :frowning2:
18. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že jsme tady většina kolem té třicítky :slight_smile:
no v dnešní době mít dítě dřív jak ve 30 je asi divný :grinning: hodně mých spolužáků nemá ještě ani jedno dítě, a to už slavili 31
18. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa taky na to máme stejný názor, dovolený fakt nemusíme, a když tak nám sestra půjčuje v létě chatu, postavili si vedle našich, takže se pokaždé s rodiči domluvíme, abychom tam byli spolu a je to paráda :slight_smile: válet se někde u moře nás s manželem vůbec neláká, když už bychom někdy na dovolenou jeli, tak by se nám líbilo navštívit severní země, to by byla nádhera, ale to až budou děti větší :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmiteckas tak u nás by nehrozil křest, ani kdybychom se vzali. my věřící nejsme. oba jsme sice z věřících rodin, ale nás to prostě neoslovilo. svatba v kostele už stejně naštěstí nehrozí, tu už přítel měl a při křtu se člověk zavazuje, že bude dítě vychovávat ve víře a to já teda dělat nehodlám, takže by to byla jen fraška pro prarodiče a já už jsem dost stará na to, abych něco dělala proti svému přesvědčení jen kvůli někomu jiného a sama tím vlastně lhala a podváděla sebe i to okolí. já třeba chápu, že když se přítel už jednou rozváděl, že se mu znovu ženit nechce. mě by nevadilo být vdaná, ale vdávat se mi taky nechce :grinning:
18. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sedmiteckas Tak jsem to nemyslela :wink: Spíš že mi svatba přijde jako vyústění dlouhodobého vztahu, ve kterém se plánují společné děti a majetek. Přijde mi to s ní prostě praktičtější při plánování budoucnosti.
Ptala jsem se proto, že kdybys napsala, že jste spolu 10 let a on se ještě pořád necítí na svatbu, tak by mi to přišlo divné :sweat_smile:
O svatbě kvalitní vztah opravdu není :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@henelu já bych ho klidně měla o dva roky dřív, jenže to nešlo. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem ho neměla v 25, v té době jsem byla s jiným chlapem a vím, že bych byla jen nešťastná.
18. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@henelu no to není, já jsem ve všem docela poslední. jsem vlastně jediná nevdaná a děti měli kamošky o rok mladší taky dřív jak já :grinning:
18. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirabb No dovol, já měla první dítě těsně před třicítkou a stará jsem si nepřišla :grinning: Spíš tak akorát :grinning:
@blahova_andrea Tak tomu rozumím, že to nechceš říkat přede všema. Tak by třeba jedna sklenka piva neuškodila. Nebo si něco vymyslet, čemu by věřili, proč nemůžeš. :slight_smile:
@llluckaaa Já psala, že v uvozovkách "stará". Spíš to beru podle okolí, kdy i mladší už mají děti a my teprve čekáme. Ale mít dítě v 25 si představit nedokážu. Takže to vyšlo tak jak nejspíš mělo. Akorát sem vždycky říkala, že chci první dítě do 30. To už teda nestihnu, ale do 31. bych mohla - takže v podstatě první ve 30. - tak mi to vyjde. :grinning:
18. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@henelu To chce furt manžel, jet na dovolenou do Norska :grinning: Já nejraději jezdím někam u nás na hory, kde je vybavení pro děti, bazén a dá se chodit do přírody. Většinou něco vybere kámoška a vyzvídá, jestli bysme jeli taky. Takže už pravidelně jezdíme s nimi. Máme podobně staré děti, takže oni mají o zábavu postaráno a my si odpočinem a po večerech s nimi pokecáme.
Na další letní dovolenou jezdím na 2 až 3 týdny za rodičema - oni hlídají a já se flákám a chodím s kamarádkama po kafíčkách :grinning:
18. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sirabb skleničku piva si klidně dám, pokud nebude vadit bublince. s míšem jsem si dávala decku piva docela často. měla jsem na něj pořád chuť :grinning: leda vymyslet nějakou nemoc a léky, ale to nevím co by mohlo projít :grinning:
18. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysskyna Tak to jsme dost podobně, ty jsi o 2 dny napřed. Tak sem zvědavá co zítra uvidíme :slight_smile: .
18. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sirabb Však já dala chechtající se smajlíky, vím, jak to myslíš. Já byla v 25 někde úplně jinde - těsně po škole, ještě žádná pořádná práce, rozchod s bývalým a začátky s manželem. Takto mi to vychází akorát.
Já mám teda v okolí spíš lidi, které mají děti v podobném věku jako já.
18. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea Tak ještě to můžeš svést na tu autoškolu, když tam máte být 26.12. a ty máš zkoušky 27.12. pokud to píšu dobře, tak že nechceš pít - ať máš čistou hlavu.
18. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa Já to ve srandě pochopila :grinning: :grinning:
18. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa Ja jsem jeste starsi nez ty. Pozitivni test jsem si delala v den svych 37. narozenin :wink:
Prvni dite jsem mela ve 30ti a to bylo pro mne tak akorat. Driv jsem si to neumela predstavit a pozdeji taky ne.

@mihis Oznamovat budeme nejprve tchanum, tam to bude jejich prvni vnouce a myslim ze budou mit hodne radost. Je jim teprve kolem 50ti, a uz skoro deset let jsou v baraku sami, kluci jim odesli na studia na druhy konec Francie a pak si oba nasli praci 700km daleko a moc domu nejezdi. Podle mne uz par let cekaji na to, az bude vnoucatko.
Pak hned jedeme do cech, takze oznamime i nasim, jenze ti uz maji vnoucat 6, mamka se podruhe vdala a jeji manzel ma tri dospele deti, takze budou asi radi, zadna velka euforie to ale nebude ;)
18. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já vás nestíhám :grinning: vařím a čtu si vás :grinning:
18. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak já chtěla první dítě do 25 a druhé do 30, což se podařilo :slight_smile: ale já po škole nestudovala, s manželem jsme byli už dlouho, takže už jsme prostě chtěli rodinu :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirabb jé, vidíš...to mě nenapadlo, díky :grinning:
18. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 No a mamčino to bude první "vlastní" vnouče nebo už má tvoje ségra? (Máš segru, že jo :slight_smile: ) Už si to moc nepamatuju :slight_smile:
18. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@henelu taky jsem si to tak malovala. nejdřív, že děti nikdy, ale rozumově pokud by měli být, tak první kolem 25 a druhé do 30 :grinning: no první bylo v 28 a druhé stíhám porodit do těch 30 :grinning:
18. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek