• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@llluckaaa sice jsme jen odložily nevyhnutelné, ale teď si to chci ještě naposledy doma užít a být v klidu než ten maraton začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Asi tak. Teď si to užiju a pak nebudu mít pocit, že jsem o něco přišla. A stíhat pak časově 2 nebo 3 děti už mi přijde skoro stejné.

Tak já se s vámi pro dnešek loučím, valím do školky, na kroužek, na nákup atd. atd.
18. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já se mám, nikam nemusím, manžel zrovna nakupuje a cestou vyzvedne malou ze školky :grinning: člověk si to umí zařídit :grinning:
18. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu
@llluckaaa já bych měla jít péct a ani k tomu se nemůžu donutit, nechápu jak zvládáte ještě malé děti doma, já bych pořád jen spala :grinning:
18. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no ráda bych se ti tu vychválila, jaká jsem hvězda :grinning: ale dostanu cukroví od maminky, takže nepeču a užívám si předvánoční čas, žádný stresy :wink:
18. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beandy to chápu. tak leda to urychlit a vzít se třeba na jaře, ale to už taky není ono. už to prostě lidi berou, že se berete kvůli dítěti a ne z lásky :frowning2:
18. pro 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak to já bych chtěla, aby to kojení vůbec šlo, délku budu řešit dodatečně :grinning:
18. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis můj obdiv má taky. škoda, že nám to k dobrému vztahu nestačí
18. pro 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy a co se vzít na té dovolené a mít to rovnou jako svatební cestu? netuším jak moc je to složité a jak dlouho dopředu musíte co zařizovat, ale i to by bylo řešení, když nechceš obří svatbu. prostě intimní láskyplný obřad vás dvou a rodinu pak můžete pozvat na nějakou grilovačku nebo jinou svatební oslavu :wink:
18. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu tak to já mám dneska chlapa na fušce, tak mu písnu aspoň o ten chleba, aby bylo k snídani. prckovi se dneska nějak ven nechce a mě se nechce ho i sebe nutit :grinning:
18. pro 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis taky bych spala, lehla jsem si poo s malým :wink: na práci prdím :grinning:
18. pro 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky co ty vaše chutě? to, že jsou těhule na kyselé a mě dělá zle okurka i zelí si tělo kompenzuje rajčaty a mandarinkami. cpu se tím každý den a pořád mám málo :grinning:
18. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišmarjá holky, vy jste se nějak rozepsaly. Si to dočtu až zítra v práci. Dneska jsem byla po kontrole dokoupit poslední dárky a u kadeřnice. Doktorka mi pogratuluje prý až po porodu, ale pro dnešek si mohu oddychnout :slight_smile: A 6.1. na další kontrolu.
18. pro 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@leni_tom jéééé, krásný. já myslím, že i tohle stojí za gratulaci :wink:
18. pro 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom jezíís to je prďous :grinning: moc gratuluji :slight_smile: kolik jsi vlastně tt?
holky měly bychom udělat nějakou tabulku, už se v tom celkem ztrácím, kdo kdy má TP, kontroly atd :slight_smile:
18. pro 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a kdy berete své mažele/přítele na první ultrazvuk? Včera jsem byla sama, bylo jasné, že bude max tečka, ale toho 6. ledna už budu nějaký 8 nebo devátý týden..
18. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom ježiš jsem slepá, je to tam napsaný :grinning:
@blahova_andrea nemáte dobré vztahy, jo? Jsem myslela, že s rodiči bydlíte..
@henelu však to je dobře, že si užíváš bez stresu, já jsem teď udělala plech lineckého, plech rohlíčku, 3 várky kokosek, zítra asi ještě udělám rafaelo a tím končím :slight_smile: Už jen zabalit dárky a v pondělí nazdobit stromek, ale to už jsou příjemné úkoly :slight_smile:
18. pro 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea tak na okurky a zelí nějak extra chutě nemám, ale taky si teď víc kupuji pomeranče, jablka, banány, mám spíš chutě na ovoce :slight_smile: ale dneska mi moc chutnala červená řepa jako příloha k obědu, ale tu mám ráda normálně i jako netěhotná :sweat_smile:
18. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu :grinning: Kvůli tomu jsem to fotila takhle :grinning: Podle MS jsem 6+5. Na tom ultrazvuku se to mění podle toho co naměří, když klikne kousíček vedle tak už se to změní.
18. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea já nemám žádné extra chutě, ale to možná ještě přijde, ne?
18. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak to jsi dobrá, já na pečení vůbec nejsem, nebaví mě to :confounded: mám ještě v živé paměti, jak se vždycky u pečení mamka nervovala, jak nestíhala, cukroví letělo do koše, no jako to mi za to nestojí :sweat_smile: takže si nechám cukroví dovést pod nos :grinning:
18. pro 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu já to tak asi budu praktikovat příští rok :slight_smile:
18. pro 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis manžel byl vždycky poprvé na UTZ ve 12tt :slight_smile: a pak na všech těch důležitých, na NT screeningu, pak ve 20tt a 32tt ... a ještě na 3D a všechno poctivě nahrával na foťák :grinning:
18. pro 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis chutě můžou přijít a taky nemusí :wink:
18. pro 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu takže v osmém na srdíčko je ještě brzo, že? Asi bysme tam vypadali jak paka, kdybychom přišli spolu :grinning:
18. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já bych ho vzala až na ten 12tt, bude z toho mít víc než v tom 8tt, kdy jen dr. zkontroluje srdíčko, změří a šmitec :slight_smile: v tom 12tt je UTZ delší a miminko tam krásně poskakuje, mává ručičkama, zřetelně jsou vidět už prstíčky, prostě už je vidět, že je to malinkatý človíček :slight_smile: je to větší zážitek :wink:
18. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu tp budeme mít brzo všechny v profilech :wink:
18. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis no vzhledem k tomu, že ten další bude ještě vaginální, tak na něj půjdu sama. přítel bude hlídat malýho. počítám, že půjde na ten v 12tt
18. pro 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek