• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@mihis bydlíme v jednom domě, ale každý ve svém bytě. vztahy máme relativně v pohodě, ale s mámou nám to drhne. od léta mezi námi visí dusno. jako fungujeme spolu tak nějak kvůli malýmu, kvůli tomu, že jsme matka s dcerou, ale není to ono.
18. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no to je taky pravda, bylo by to takový divný že :grinning:
18. pro 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu myslíš brát chlapa na ten vaginální? :grinning: no u toho mýho by to bylo vyloženě nebezpečný. žárlivec by si myslel, že mi tam dr. cpe robertka a kdo ví jak si u toho užíváme. některé věci mu mohou zůstat částečně tabu :grinning: navíc tam fakt ještě nic moc vidět nebude, já jsem taky poprvé pro ten v 12tt. u prvního těhu byl vlastně přítel jen tam. pak jsem měla ten velký ve 21tt, ale to nemohl z práce, tak šel můj táta a ten byl teda hotovej a dojatej. za nich to nebylo a on vlastně Míšu viděl po rodičích jako první. jsem zvědavá, kdo se mnou kdy kam půjde tentokrát. moc růžové iluze už si nemaluju :grinning:
18. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jsem si poprskala monitor :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to je pěkný, že jsi na UTZ vzala tatínka :dizzy_face:
18. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pokaždé UTZ nahráli a pak to našim pouštěli, takže se mohli taky pokochat :slight_smile:
18. pro 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu njn, ten můj má tři děti, ale o některých věcech fakt raději nic neví. teď na mě byl s malým počkat v čekárně a divil se, jak jsem rychle venku. jsem mu popsala (hodně ze široka), co všechno jsme stihli a jemu málem vypadli oči. však jsem mu hned vpálila, že to jen on si myslí, že jsme tam každá hodinu a my i dr. si to vyloženě užíváme jim za zády :grinning: hned jsem mu připomněla, že tam nechodí jen 15+, ale také 50+ a že občas musí být dr. asi spíš hodně silný žaludek. to jen "hloupí" chlapi si myslí, že je to povolání snů :grinning:

ten utz jsem tehdy nabízela bližší rodině, když jsem se dozvěděla, že přítel nemůže. napadlo mě, že je by to mohlo potěšit a já taky raději půjdu s někým než sama. ale nikdo jiný než táta nemohl. ten si to ale náležitě vychutnal. byl to takový den pro nás. mimi se nechtělo správně otočit, tak nás poslali na prochajdu, zašli jsme si i na oběd, povídali si a pak jsme se tam vrátili a měli úžasný zážitek. nevím jak moc toho na tom monitoru táta bez brýlí viděl a nebo co mu mozek zpracoval, že má vidět :grinning: ale i tak...
18. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :grinning: že hodně silný žaludek :grinning: :grinning: :grinning: no já bych to fakt vykonávat nechtěla, celý den se v někom hrabat :confounded:
18. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no jako můj táta by byl asi taky v sedmém nebi vzít ho na UTZ, a mamka by byla taky ráda :slight_smile: ale přijít tam v takovém počtu, tak nevím, co by dr. říkal :sweat_smile:
18. pro 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu no právě, já taky ne. znala jsem jednoho medika a ten dělal to kolečko po špitále a říkal, že na gyndu ani náhodou. že to si každý myslí, jak mu tam bude chodit krásný 20tky, ale ony tam chodí ženský s různýma zánětama a kdo ví čím, že to půjde raději na chirdu a bude otvírat břicha :grinning:
18. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já byla v brně na veveří a v té místnosti bylo místa docela dost. židle byly dvě, ale když by někomu nevadilo na stojáka... ono když tam s maminou dojde otec s dvěma dětma, tak je tam taky plno a nikdo se tomu nediví :wink:
18. pro 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea v 8 týdnu se dělá ještě vaginálni jo? Asi bych si měla něco nastudovat :sweat_smile:
@henelu Tak dám na vaše rady holky a půjde až na ten ve 12tt..
A kdy jste dostaly průkazky u předchozích dětí? Nebo kdy se dávají tak normálně? Asi taky až v tom 12 týdnu, co? Já už bych ji v lednu brala :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea vidíš do Brna mě nenapadlo naše vzít :slight_smile: taky jsme byli na Veveří, chystám se tam zase na ten NT screening ve 13tt a pak ve 20tt, minule jsme myslím byli i ve 32tt ... tak se jich zeptám, zda by nechtěli, když už je to naposledy :sweat_smile:
18. pro 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak on to má každý dr. jinak. záleží jaké má vybavení. třeba můj dr. má všechno svoje a nikam mě vlastně neposílal, jen v tom 21tt na ten velký screening. já byla minule 7-8tt a to byl vaginální, hledalo se srdíčko :wink: co se týká průkazy, tak tu dává taky každý dr. jindy. já ji minule dostala myslím právě, jak bylo srdíčko. tím je potvrzeno prospívající těhotenství a hodně dr. nečeká na konec toho 1.trimestru. ale fakt těžko říct, jak to má ten tvůj :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis většinou jo no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
průkazku jsem pokaždé dostala kolem 9tt, teď budu 9+6 když mi ji dá
18. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje má jen ten vaginální :stuck_out_tongue_closed_eyes: a při prvním těhotenství neměla ani ten, takže jsem čekala do prvního UTZ až na 12tt, šílený :frowning2:
18. pro 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak já budu 9+3 podle ms na další kontrole, ale podle početí teprve 7 + 6, ale to už by mělo jít vidět srdíčko, ne?
@blahova_andrea
18. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to bude srdíčko 100%ně :wink: a třeba rovnou vyfasuješ i průkajdu :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu tak já byla v tom 13tt, to jsem si sama platila k tomu ty krevní testy, protože triple test jsem měla se zpožděním, my byli na dovči a dr. taky, takže už to mělo být zkreslený a já se toho bála. no a pak ten v 21tt klasika zadara. ve 32tt si nevybavuji. to jsem pak už byla jen na jednom a to u svého dr., ale myslím, že to bylo dřív. no a 36+1 jsem rodila, takže ani v porodnici jsem se nebyla ukázat, až porodit :grinning:
18. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea ten v tom 13tt je rozhodně lepší než ty triple testy, tam jen z 50% můžou odhalit ten downův syndrom, a to mi přijde málo a ještě to bývá kolikrát i falešně pozitivní, takže radši zase na to půjdeme a klidně peníze obětujeme... navíc nám už byli schopni říct i pohlaví a trefili se :slight_smile:
při druhé dceři jsem taky návštěvu v porodnici nestihla, měla jsem jít ve čtvrtek a v úterý mi prdla voda :sweat_smile: ale tak naštěstí tam měli už záznamy z minulého porodu
18. pro 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu to by bylo super :slight_smile: To bude dlouhých 14 dní, než na tu kontrolu půjdu, ještěže jsou svátky a bude to snad rychle utíkat :slight_smile:
18. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu jj, ale mě o něm dr. vůbec neřekl, dozvěděla jsem se o něm od známých a objednala se fakt na poslední chvíli. ale stálo mi to za to, i ty peníze.
18. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila 36+6 a malá měla 3,5kg :grinning: všichni tam po porodu čučeli, že je jako podle tabulek ještě nedonošená a jakou má krásnou vahu, rodit ji v termínu, tak tlačím čtyřkilačku :grinning:
18. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea mně taky ne, dozvěděla jsem o takovém vyšetření až při druhém těhu od kámošky, tak jsem se hned objednala a taky nelituju
18. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Vem ho sebou urcite na ten velky uzv ve 12tt, ten je super!
18. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak hlásím, že jsme 6+3 a krásně nám bije srdíčko. No a to nemám počítáno od ms, ale skutečné stáří chrobáčka. Otěhotněla jsem 6 DC, hned první den po ms, takže mazec. Kdyby se to počítalo od ms, tak jsem 7+1. No a měříme 6 mm, není to málo??

Nestíhám teď dočítat, ale snad se vám všem daří dobře !?
18. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 vezmu :slight_smile: Ale já už se teď nemůžu dočkat té kontroly 6. 1., už snad bude to srdíčko :slight_smile: A kdy dostáváte průkazky ve Fr??
@henelu
@blahova_andrea O jakém vyšetření se to holky bavíte?
18. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tady nedostavame prukazky, coz o to, to bych jeste ozelela :grinning: Ale ze neni ta srdickova kontrola, to me sere vic :rolling_eyes: :wink:
Prvni uzv je v tom 12tt, a pak musis deklarovat tehotenstvi a to je takove jakoby potvrzeni pro stat, jakoze pro dane a pro socialku, ze jsi doopravdy tehotna :wink:
18. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a jak to jako deklaruješ? A ty nemáš žádné záznamy vyšteření a výsledků a nic? Nebo kde to máš napsané, když ne v průkazce?
18. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek