• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@maiki1 tak to bude šťastný pátek 13. :wink:
8. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maiki1 děkujem taky držím mooooc palečky :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krejkr00 ahoj tak to je fajn držím moc palečky at máš brzo velké dálnice :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy jj to jsme na tom stejně nechceš se upnout a bojíš se ale stejně to z hlavy nejde ven :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro Ahoj, děkuji. Dnes ráno už dálnice byla :wink: Také přeji moc moc štěstíčka, ať máte vše v pořádku. :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky tak jsem Vás tu dočetla jesm ted nák málo na pc ale já to doženu opatrujte se tu a držím nám všem moooooc palečky tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@krejkr00 no paráda :slight_smile: to je skvělé to mám radost a také moc díky :wink: já měla včera čárku slilnější jak tu kontrolní :wink: tak ted už at to tak zustane :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky, já tady pořád bloudím a nikdo nikde nekomunikuje;) Nakonec jsem našla vás a možná k vám budu patřit, když mě mezi sebe vezmete. A taky přesně nevím, jak by mi to s tím termínem vycházelo.Minulý týden mi vyšel pozitivní test a pak ještě jeden, ale ještě nemám nic potvrzené, hrozný víkend, úplně nekonečný :(
8. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vrchní test je ze čtvrtka 5.12.2013 a spodní dnes :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@blahova_andrea Jestli bude co oznamovat, tak to stoprocentně našim rodičům a prarodičům řekneme na Vánoce. Kdy jindy je vhodnější doba než Vánoce, v našem případě zvlášť, když všichni ví, že máme s početím problém. Na jednom IVF už jsme byli v srpnu, o tom věděli a to nevyšlo. Tentokrát jsme neříkali nikomu nic, takže nikdo ani netuší. Řekneme to dárkem. Ségra to bude vědět ještě před Vánocema. Pár lidí to asi zjsití na Silvestra protože to nepití alkoholu jen tak neokecám. No a pak už bude konec prvního trimestru.
8. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz My při prvním IVF v srpnu rodinám říkali, co se děje, co bude dál, jak se vyvíjí embryjka, chtěli všechno vědět atd. Pak nějakou dobu po transferu přijde chvíle, kdy je jim jasný, že už musíme vědět jestli to vyšlo nebo ne a v tu chvíli se ptát přestali. Báli se co odpovíme a nevěděli, co by nám na to měli říct. Tak jsme se rozhodli, že při dalším pokusu už nebude nikdo nic vědět a bude to lepší jak pro nás, tak pro ně.
8. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky na netu jsem četla, že pozitivní test může být i díky cystě. Už nevím kudy kam, asi se zblázním, než zavolám doktorce a dostanu se k ní:( Nevím, jestli taková cysta bolí, nebo ne. Po té dlouhé době, co jsem nemohla otěhotnět tomu prostě nemůžu uvěřit a pořád se radši připravují na to, že to tak není. Přikládám foto testu, jestli by mohl být takový výsledek kvůli té cystě, nebo jestli ta druhá čárka není tak silná, když je to cystou.
8. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benerika Hele ja jsem sice cystu nikdy nemela, ale z vypraveni kamaradek to pry docela boli, myslim ze bys poznala, ze neco neni v poradku.
Tohle je krasny, uplne ukazkove pozitivni test! :dizzy_face: Gratuluji :slight_smile:
8. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky mooooooc vam vsem drzim pesti!!!
8. pro 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 děkuji:slight_smile:, snad to tak bude, cítím se jak ve snu a bojím se, že se probudím;)
8. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Díky moc, taky doufám.. :slight_smile: Ty už to máš za pár, to je mazec.. :grinning: Ať jste oba dva v pořádku a ať vám Matoušek nebo Esterka dělá jen samou radost. :slight_smile:
9. pro 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kolik dneska ta vaše bublinka má? :slight_smile: Moje 4+5. :grinning: Myslíte teda, že už se mám objednat k mudr. tento nebo další týden??
9. pro 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy děkuju :slight_smile:
9. pro 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy ahoj no já sem dnes 5+3 a do caru jdu 16.12.... jj určitě tam zavolej a oni si tě objednají :slight_smile:
9. pro 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak všem nově příchozím moc moc gratuluji. A ať se nás ty naše bublinky drží zuby nehty :slight_smile:. Taky to asi rodičům řekneme na Vánoce. Sice bydlíme od sebe asi 6 km, ale vídáme se často a začíná mi být špatně, takže se to bude blbě tajit. A pak taky ten Silvestr a nepití - jak psala leni_tom. Já jdu na kontrolu 19.12. - no už aby to bylo.
9. pro 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@beandy Jé, to jsi na tom jako já - taky mám dnes 4 + 5 :slight_smile:

Jinak holky, já našla ducha 3. 12. a dneska už tam mám pořádné dálnice. Jinak se zatím bojím jásat a radovat, snažím se to krotit aspoň do první kontroly - tam jdu 16. 12., tak se pak uvidí. Ale nevydržela jsem už jenom nakukovat:slight_smile:
9. pro 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@apacheee @sirabb Moc gratuluju. :slight_smile: No já jsem si k mudr. volala dnes ráno, ale vzhledem k tomu že jsem volala z práce a akorát došla kolegyně do kanclu když jsem se sestrou volala, tak jsem jí řekla že jdu na kontrolu.. ale asi jí ještě zavolám abych jí to upřesnila.. Jinak já měla takovej test v den kdy mi měla MS dorazit..
9. pro 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom juuuva:slight_smile: Krásná tajná zprava:slight_smile:! Tajně gratuluju:slight_smile:!
9. pro 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gletnulka No co ty tady? :grinning: Děkuju, testy mám v albu, takže někdo už si mohl všimnout :slight_smile:
9. pro 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika já co sem tu četla, tak mám pocit, že o cystě jednak žena většinou ví (nebo aspoň ví, že něco není v pořádku) a ta čárka prý bývá jen slaboučká. jako že je to falešně pozitivní, tak to myslím nebude dělat takovou dálnici, jako máš ty. v klidu zavolej dr., řekni co a jak a oni si tě sami objednají na kdy je to nejvhodnější podle poslední MS a schopností jejich utz. to čekání je pak stejně dlouhý, ale už aspoň máš ten bod, ke kterému se upínat. přeji moc štěstí, ať se nám tu brzy pochlubíš obrázkem :wink: já razím k dr. ve čtvrtek.
9. pro 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy naše má dnes 5+1 a k dr. jdu ve čtvrtek. objednala si mě tak sestřička. zavolej jim klidně už teď. ony se blíží svátky a dovolené. objednají tě jak budou chtít a potřebovat a ty budeš mít termín jistý. lepší jak volat na poslední chvíli a pak čekat do nového roku. někde bývá fakt plno. nevím jak u vás. tak šup šup...volat :wink:
9. pro 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Jsem objednaná na pátek 13., ale nevím jestli bude něco vidět když budu podle MS 5+2.
9. pro 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Já jenom z nostalgie, nejdřív jsem byla v srpnovkách 2011 a pak v srpnovkách 2013 :slight_smile:)
9. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy Něco bude vidět určitě, minimálně dutinka, když ne ještě srdíčko :wink:
Já jdu na kontrolu až příští středu, to budu 6+5 a to už snad srdíčko bude.
9. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek