• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu To by bylo super, kdyby tam už bylo. Už aby bylo odpoledne. :slight_smile:
19. pro 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirabb já bych řekla, že tam bude na 100% :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak jste tu psaly o těch chutích - tak svoje poslední kafe sem měla 1 den po pozitivním TT - a to sem si jen lokla a vůbec mi nechutnalo, takže sem ho vylila a od té doby kafe nepiju. Manžel se mě taky ptal jestli si dám okurky, ale na ty fakt nemám chuť. Zelí mi nevadí. A jinak taky můžu ovoce - mandarinky, pomeranče, banány, jablka. Jím teď míň zeleninu - nějak není chuť. Ovoce prostě vede. A taky mě úplně přešla chuť na sladké - což sem ráda - dřív sníst celou čokoládu nebyl problém, teď mě to ani nenapadne. Tak nevím kdo u nás bude přes Vánoce jíst to cukroví. :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Uvidíme. Taky záleží, kdy došlo k početí, tak to může být odlišné. Zítra napíšu jak sem dopadla.
19. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Mě se tak blbě počítá, ve kterém jsem týdnu, protože jsem měla ovulaci až asi 27DC, takže se mi to rozchází o 14 dnů (termíny podle ms a podle početí) :rolling_eyes:
19. pro 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si holky můžete pročíst tady nedávno založenou diskuzi o tom NT screeningu http://www.modrykonik.cz/forum/1-trimestr/screening-v-10-11-tydnu-tehotenstvi-je-to-zbytecne/?post=last
19. pro 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb to jo no, ale jestli si pamatuješ kdy byl sexík, tak si to můžeš i spočítat sama :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to jsi ji měla docela pozdě :fearful:
19. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk
@sirabb moc dekuji, snad zde s vami zustanu az do toho srpna... :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jojo, mě se ty cykly postupně natahovaly, poslední byl 34 dní a teď už to vycházelo na 40, ale naštěstí už mrcha napřišla :grinning: no ale to nemění nic na tom, že nevím, jak to mám počítat :rolling_eyes:
19. pro 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb Já to neviděla, ale prý tam srdíčko bylo, říkala doktorka :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis zkus tady tu kalkulačku, je tam výpočet podle data ovulace http://www.naseporodnice.cz/vypocet-terminu-porodu.php
19. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 @sirabb Drzim vam moc palce holky! :slight_smile:

@henelu U nas je ten NT screening dokonce povinny a hrazeny pojistovnou.
19. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 koukám, že u vás je to všechno naopak :sweat_smile:
19. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Presne :grinning:
19. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu to jo, podle ms mi vychází termín porodu na 20.8 a jsem zhruba 6+5. Podle ovulace mi vychází termín porodu na 8.8.2014 a jsem 5+1, termín porodu si stejně vybere mimčo samo :grinning: a týdny budu počítat podle ovulace asi, to bude přesnějsí :slight_smile:
19. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a jak je to u vás po porodu? kdy vás pouští domů? u nás chtějí zavést ty ambulantní porody, ale já bych si to na triko nevzala, minimálně ty 3dny v porodnici bych chtěla zůstat, obě holky měly žloutenku, takže bych se nerada po pár dnech vracela zase do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 tak já si na NT screening zajedu za tebou do Francie a jinak budu tady :grinning:
19. pro 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nenapsala jsi to naopak? když byla ovulace později, tak by měl být TP taky později ?
19. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Tak vím kdy byl sexík, ale nevím kdy byla ovulace. Popravdě sem s těhotenstvím - nepočítala, protože u mě neprobíhala ovulace, chodila sem i na kontroly na gyndu, jak rostou folikuly atd. + prášky jako duphastom a estrofem. Pak mi nasadili i clostil - ale dle utz u dr. to ovulaci nepomohlo, protože tam žádný folikul nerostl - tak jak by měl. A hele sem těhotná. Takže fakt náhoda. Tudíž vím, kdy byl sexík, ale nevím kdy se nám to přesně povedlo. :grinning:
19. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Tak to porovnáme co se já dozvím dneska.
19. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu A ty chceš jít na screening v prvním trimestru i na triply? Četla jsem si to a vypadá to, že screening dělá na porodnice zdarma. Já jsem si říkala, že bych na něj šla a triply vynechala.
19. pro 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jj, měl žloutenku a hlavně ze začátku špatně dýchal. sice neměl žádný hadičky, kyslík a tak...ale musel se trošku dohřát a dopéct :grinning: každý den mi slibovali, že už mi ho dají a nakonec, že si ho tam ještě nechají. pořád dokola. bylo to strašný.
19. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 taky ti tiše gratuluji a držím pěsti, aby to tentokrát už vyšlo! :wink:
19. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 Ahoj, držím palce. Tentokrát už to musí vyjít :dizzy_face:
19. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám na gyndu zítra, jak už jsem tu avizovala, a asi si musím napsat na papírek, na co všechno se chci zeptat :grinning: Je to už nějak moc, tak abych něco nevynechala, znám se :sweat_smile:
19. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to nijak nepřepočítávej. stejně všichni všude budou brát v úvahu tt podle ms :wink: ono se s tím počítá, že je to orientační +- 2 týdny
19. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jé, tak hurá, tak aspoň ti něčím vynahradí to, že není ten potvrzovací :wink:
19. pro 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jaká porodnice dělá ten NT+ screening zdarma? bych tam taky vyrazila :grinning:
19. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea
@llluckaaa holky jste zlate, moc dekuju! Premyslim, kdy zavolat doktorce... nechtela jsemmoc brzy, ale zase budou svatky, tak aby me objednala nejak na ten leden... mkdy jste vy volali mudr?
19. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek