• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea no, na rizikove bych nechtela, bych se doma ukousala nudou, tak pokud bude vse ok, tak bych chtela do prace chodit co nejdyl... no uvidime :slight_smile: ty jo, tak to te obdivuju, ja jsem oosera a jsem ve stresu porad.. porad resim ze me nekde zaboli, pichne, p porad chdim na zachod kontrolovat zda je vse ok... no hruza, rada bych se od toho oprostila a byla v klidu... :slight_smile:
19. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ono záleží hodně na dr. Já jsem v prvním těhotenství taky potratila. A při druhém mi dr. říkala, že mi ani nebude nic předepisovat, že když je to špatné, tak se to neudrží ani s práškama a ležením s nohama nahoře :unamused: A chodila jsem do práce až do konce, neschopenku nenabízel.
19. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak vajíčko v době ovulace čeká na oplodnění max 24h a spermie vydrží čekat až 48h .. u nás byl taky minulý měsíc pouze jeden výstřel :grinning: takže je jasný, že během jedno max 2dnů došlo určitě k početí, déle to trvat nemůže :slight_smile:
19. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@llluckaaa tak vy to máte všechno jinak, to je jasný. jste vzití a "v živení" se tak nějak střídáte. já na to vystřídání stále jen marně čekám. přítel se sice zapojuje, jak zvládá, ale co se známe, tak je toho mnohem víc na mě než na něm. ale to je holt moje chyba, že jsem si vybrala chlapa s problémama.
tak pokud to máte v rodině takto a vyhovuje vám to, tak proč ne. já tedy zatím stále jen beru ty naturálie a žádné vracení po mě nikdo nechtěl, tak čekám, kdy to přijde :grinning: není nad domácí zeleninku pro děti, králíka, vajíčka...jsem za to děsně ráda, protože z mé rodinné strany tento přísun už není. jediné, co se po mě chce je, abych pomohla prostřít k obědu, když tam jsme, nebo otrhat rajčata (která dostaneme sebou domů :grinning:), protože zatím samozřejmosti, které by člověk udělal, i kdyby nic nedostal. a že my tedy dostáváme fakt hodně. tchánovci třeba berou pravidelně všechna vnoučata nad 3 roky na prodloužené víkendy a letní poznávací dovolené po česku, mají to vždy krásně zorganizované, plné soutěží a her a všeho a všechno platí sami. takže pokud se to bude týkat i mých dětí, tak jim už jen za toto bude hodně dlužná :slight_smile:
jinak já jim vlastně letos dobrovolně šla pomáhat malovat dům a spravovat koupelnu. přítel to slíbil a tak já oblíkla do montérek sebe i malýho a vyrazili jsme na brigádu a je to moc potěšilo. (ex by to prý ani nenapadlo, ta by se hlavně sbalila dost předem a odjela, aby se po ní náhodou něco nechtělo :grinning:) teď nám tedy na Mikuláše oznámili, že s námi počítají po novém roce na zabíjačku, ale to se tedy budu muset omluvit, protože to s těhotenským žaludkem fakt nedám :frowning2: a to je tedy velká čest, protože tam jezdí i širší rodina, od které jsme zatím byli drženi dál. ale při představě krve nebo škvaření sádla jsem se málem prozradila hned při pozvání :grinning:
19. pro 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já jen tuším. sexík byl těsně po ms, ale ovulace netuším. ale spermie prý uvnitř přežijí zhruba dva dny, takže +- 2-3 tuším, kdy mimi vzniklo :grinning:
19. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
při prvím těhotenství jsem taky chodila do práce až do konce, nic mi nebylo, cítila jsem se dobře ... ale při druhém jsem byla ráda, že jsem doma, byla jsem v té době ještě na mateřské, špatně se mi chodilo, lítala jsem skoro pořád čůrat a začlo mi i tvrdnout břicho, to jsem u prvního vůbec nepoznala :-P počítám, že tentokrát si ještě víc užiju :-P
19. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 tak pokud ti bude dobře a práci máš v pohodě, tak je to lepší než se doma nudit a přemýšlet nad blbostma. já u prvního taky pracovala. teď nedávám ani tu rodičovskou. je mi mnohem hůř než s Míšem, je mi pořád blbě a sotva lezu, nedovedu si představit tentokrát muset chodit do práce :grinning:
já nevím...přijdu si jako exotka, že to moc neřeším. ne, že bych si s pupíkem nepovídala, nepohladila ho, ale tak nějak neplaším, nehrotím, nepřemýšlím nad špatným a není to tím, že čekám druhé. měla jsem to tak i u prvního. prostě jsem věnovala pozornost jiným věcem a špatnýho jsem si nepřipouštěla vůbec nic. a to jsem jinak plašan, trémista a pesimista :grinning:
19. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak můj manžel pomáhá rodičům hodně, hlavně fyzicky. Tchán má hospodářství a tam je práce pořád hodně. Někdy mi i přijde, že ho prostě zneužívá jako levnou pracovní sílu. Ale už i můj muž se naučil někdy říkat ne :slight_smile: Ale zase abych nehaněla, tak tchán mu zase za práci na hospodářství něco obvykle dá (třeba slivovici :grinning: ) Já teda na fyzickou práci taky moc nejsem, naposledy jsem se jenom přidala na sklízení sena :sweat_smile:
19. pro 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa fakt? tak jako z jedné strany ano...pokud je to špatný, tak se s tím nic dělat nedá. ale občas ten odpočinek prostě pomůže nejvíc. já měla v těhu angínu, takže neschopenku kvůli tomu, pak jsem šla zas do práce a na podzim zas něco a to už mi dr. řekla, ať se na práci už vykašlu, že by mi to vycházelo blbě i finančně, ať jsi pro neschopenku rovnou na gyndu a zůstanu už v klidu doma. a je fakt, že my se tou dobou stěhovali, takže jsem měla dost starostí a práce i bez práce :grinning:
19. pro 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu třeba ne, třeba to třetí bude zas jako to první. já měla první těhu super tak do 7m, druhý teda je náročný už teď a kamoška měla hrozný první a teď i to druhý. jsem tak nějak doufala, že jí to příroda s druhým vynahradí :frowning2:
19. pro 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ale já teda pracovat i chtěla, protože bych se doma sama zbláznila. Potřebovala jsem se odreagovat prací. Teď mám ale o zábavu doma postaráno, takže neschopenku bych brala všema deseti :grinning: :sweat_smile:
19. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa mě úplně práce nevadí, ale fakt nejsem zahradník :grinning:
19. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jj, v praci je to ok, jsem kancelarska krysa :slight_smile: nic pohybove narocnyho, tak bych to chtela vydrzet co nejdyl :slight_smile: no musim se nejak hodit do klidu a rict si, ze vsechno proste bude dobr... no a kdyz ne, tak s tim stejne nic nenadelam.... :slight_smile: u me je na nevolnosti jeste brzy, u prvniho tehu jsem zadne nemela, tak snad i ted to bude stejne... :slight_smile:
19. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Mně práce taky nevadí, ale nehodlám se fyzicky odrovnat a zlikvidovat si záda prací na statku :sweat_smile: Ale když je něco lehčího, přidávám se i já, aby to nebylo blbý :sweat_smile: Nemusíš být zahradník, stačí, když umíš stříhat ovce, stěhovat těžké kovové nádoby v pálenici, stavět betonové ploty apod. :grinning:
19. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 taky jsem byla kancelářská krysa, ale do práce jsem musela vlakem, prostě opruz, jsem ráda, že můžu být teď zase doma
19. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no nedělám si naděje :grinning: už teď funím jako bernardýn :confounded:
19. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu ja dojizdm taky, autem, tak uvidime, ja to budu yvladat...:wink:
19. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makiska1 mě teda bylo blbě ještě než jsem si udělala test. i to mi říkalo, že si ho mám udělat, že se cítím prostě jinak. u prvního mi bylo jen občas šoufl a tak jsem často jedla, ale teď je mi blbě pořád a dost. zatím sice nezvracím, ale občas k tomu nemám daleko :frowning2: skoro si nečistím zuby, protože to mi dělá zle a pak mi dělá zle, že cítím sama sebe :grinning:
19. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak moji tchánovci mají jen baráček se zahrádkou, ale oni teda zahradničí moooc, ale mě to děsně nejde a děsně nebaví :frowning2: takže tím si u nich fakt nešplhnu :grinning:
19. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Mě to taky nebaví, naši mi to docela otrávili, když jsem musela jako malá jezdit plít, sbírat plesnivá jabka nebo vydloubávat pampelišky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchán právě chová ovce, má jablečná sad a pěstitelskou pálenici, takže tam je opravdu dřina. Tchýňka má jen malou zahrádku na trochu zeleniny a bylinky (naštěstí :grinning: )
19. pro 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa koukám, že jsme snad vyrůstaly ve stejné rodině :grinning: já mám dneska problém občas zalít domácí kytku :grinning: jsem fakt ráda, že tchánovci pěstují a dělí se, ale kdybych se musela nějak víc a pravidelně podílet, tak bych si zašla asi raději na nákup :frowning2:
19. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no jako divne mibylo taky jeste pred testem :slight_smile: tak uvidime, ted je to celkem v pohode, tak snad z toho nebudou blici najezdy :slight_smile: snad ti bude brzy lepe!!
19. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 díky, snad jo. 27.12. dělám zkoušky v autoškole a poslední dny se na to fakt necítím :frowning2: snad tě to úplně mine a těhotenství si budeš jen užívat :wink:
19. pro 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Koukni se na stránky pojišťovny, jestli ti ten screening neproplatí. Já jsem u OZP a tam vím, že ho proplácí.
19. pro 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem druhý den v nemocnici.:frowning2: něco špatného jsem snědla a 2dny v kuse ztrácela, tak jsem skončila na kopačkách a s podezřením na appendix.:'( ale má to i výhodu, že jsem zase viděla pecka a má 6+5 a bušilo nám srdíčko!:slight_smile:
19. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maiki1 všechno zlé je k něčemu dobré :wink: tak snad apendix ustoupí nebo to nebude on a miminku se bude dál dařit.
19. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makiska1 tak autem je to super, hnusným smradlavým vlakem je to za trest, a ty jejich luxusní záchody, to by se tam člověk poblil :confounded:
19. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maiki1 no tý jo :confused: :frowning2: tak aspoň, že jsi pod kontrolou a nic vážného to nebude, držím pěsti ať tě brzy pustí domů!
19. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa @blahova_andrea no holky, ještěže jsem vyrůstala v bytovce :grinning: tohle mě naštěstí minulo :sweat_smile: a teď se stará o zahradu a pěstování všeho možného a nemožného manžel, ho to baví, tak jsem fakt ráda, že já nemusím :grinning:
19. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu já vyrůstala v centru brna na české :grinning: ani to není záchrana. rodiče si pořídili u nádraží zahrádku a my tam museli povinně chodit plít a sbírat ... když jsme se chtěli vidět s kamarády, tak mohli jít s námi a mohli nám pomáhat a u toho jsme si mohli vykládat. to byla fakt výhra. nesnáším hlínu stejně jako cukroví. naši uměli zprotivit kde co :grinning: máma pekla celé roky cukroví na zakázku, klidně i 30 druhů, 80kg a doma jela těžká manufaktura, mě se z toho sladkýho smradu už dělalo zle, plechy, čokolády a cukr byli úúúúúúúúplně všude :frowning2: takže nepěstuju nic a taky nepeču :grinning:
19. pro 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek