• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
Holky,dnes jsem byla na ko. Dle ms mam byt v 6+0 ale na ultrazvuku byl jen vacek,bez srdicka. Pry jsem otehotnela az po ovulaci nebo mimco neprospiva. Takze dalsi ko az 9.1. A uvidi se. Nemate s tim zkusenosti. O mimco se docela bojim.
19. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tý jo, tak to jsi bydlela u Svoboďáku že? jak se vám tam žilo?
jako naši maji chatu a tam si mamka taky furt něco vymejšlí, zahradničí, skalku si tam staví, taťka chůdák vždycky jen sklopí oči a dělá, co mu máma přikáže :grinning: pak se vždycky těší do bytovky, že si tam odpočne :sweat_smile: taky nepeču, nezahradničím, jako jediná z naší rodiny, asi mě vyměnili v porodnici :grinning:
19. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a jaký jsi mívala cykly? je možný, že ovu byla opravdu později
19. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu ruzne,nekdy 28,nekdy 30,ale i 32,suma sumarum prumer byl tak 30 dni.
19. pro 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy těžko říct, četla jsem tady nedávno, že maminka byla 6+4 a byl vidět jen žloutkový váček a za 2dny šla na nějaký lepší UTZ a už tam bylo malé embryo se srdíčkem, takže asi nezbude jen čekat, což bych byla ve tvé kůži asi taky pěkně na nervy :unamused:
19. pro 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy neboj...ze začátku je to vše maličký a nepřesný. že není srdíčko v 6tt není nic divného. tady na mk je spousta holek, co ho měli až v 8tt. zatím neplaš, v tom lednu už tam určitě bude :wink:
19. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu víš, kde? nahoře u pizzy :wink: no bydlelo se tam docela dobře. jen teda si člověk musel zvyknout na hluk. mít v létě otevřené okno v noci ... všude samá zahrádka, motorkáři, ožralci k ránu...ale vše má svá pro i proti :wink:
19. pro 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak to nevím kde :grinning: v centru už jsem nebyla pěkných pár let, vždycky sjedeme jen do těch obchodních center, nejvíc do Olympie :slight_smile: .... ale chodívala jsem tama jeden čas pro Oriflame :grinning: a kupovala jsem si na jednom rohu párek v rohlíku za 10Kč :grinning:
19. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jinak já pocházím z Adamova, jestli ti to něco říká :grinning: Adast city :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat, koupete se ve vane?
19. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy neboj, 6+0 je brzy, takhle jsem to mela pri prvnim tehu, byla jsem 6+1 a byl taky jen vacek, za dva tydny byl krasny medvidek s rukama a nohama a srdickem... :slight_smile:. Hlavne v klidu, doktor te zbytecne vyplasil!! Drzim pesti!
19. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makiska1 já se normálně koupu, ale nedávám si vařící vodu, jen příjemně teplou :slight_smile:
@lusyy zkus vydržet já jsem podle ma 6+6 a podle oplodnění 5+1.. Takže taky byla v úterý jen tečka. Měla jsem ovulaci až kolem 27DC takže na utz jsme prostě pozadu :slight_smile: Přeji ať už je na další kontrole vše ok :slight_smile:
19. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja prave mam strach, vanu bych si dala, asi ale radsi jeste njaky ten tyden pockam..
19. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasím se k Vám do skupiny, taky se nám konečně zadařilo. Je to naše 4 miminko - 2x byl zamlklý potrat a 1 mimoděložní těhotenství. Takže jelikož je to 4 mimi a termín mi vychází 14.08.2014 tak už kvůli těm 4 to musí vyjít :slight_smile: všem maminkám i mimískům přeji hodně zdravíčka ať se můžeme v tom létě všichni radovat :sunglasses: pěkný večer Pavla :slight_smile:
19. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@makiska1 já si v těhu občas vanu dala, ale nemá se to přehánět a voda by neměla být vařící
19. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlii25 moc gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile: určitě to tentokrát vyjde a v srpnu dojdeme všechny k cílové čáře :slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makiska1 a radši bych se ještě pozeptala dr., co ti doporučí ona, chtělo by to slyšet na vlastní uši
19. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlii25 gratuluji a držím palce, ať to tentokrát vyjde :dizzy_face:
19. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlii25 ahojky! Teda, je mi mic lito cim vsim sis prosla, drzim pesti, at to tentokrat vyjde! A moc gratuluju!
19. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu jj, zeptam se na kontrole, ale jdu az za tri tydny... tak se hudu zatim radsi jen sprchovat :slight_smile: pri tom prvnim tehu jsem se koupala a pak jsem o mimi prisla, tak budu radsi opatrna... :slight_smile:
19. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musím si postěžovat, je docela fuška na návštěvách odmítat alkohol, teď jsem měla dvě štamprle slivovice...každý nutí, jako by byl naprosto nedovtípivý :( a říkat někomu, že jsem těhotná a nebudu pít, zatím nechci. Prý se nic nestane, mimi je v ochranném vaku, ale stejně, je mi to proti srsti...
19. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy pisete o sto sest :wink: jdu vas docist,ale prvne vam napisu dnesni poznatky z gyn.
Dr. se me zeptal hned mezi dverma jestli jsem v tom :sweat_smile: :sweat_smile: srandicky. Aniz bych mu neco rikala tak nabral krev,utz... No,zlato.
na utz nebylo zatim videt vubec nic ,je pry brzo. Takze zitra po 10,00 volat na vysledky na krev. :slight_smile: Tak uvidime,no.
19. pro 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlii25 - vitej a gratulujuuu ! :slight_smile:
19. pro 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikincuk tak držím palce, ať si v deset voláš pro dobré zprávy :dizzy_face:
20. pro 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlii25 Gratuluji a vítej, 4 bude určitě vítězná. :slight_smile:
20. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak píšu jak sem včera dopadla na kontrole. Takže dle MS sem měla být včera 6+4, ale dle UTZ jsem prý napřed 7+5. Srdíčko krásně bilo - viděla sem to na obrazovce. Doktor to měřil asi 3x a pokaždé stejný výsledek, tak se myší asi neuklepl. No je to jedno. Hlavně, že je vše ok. A jestli týden tam nebo zpět se v globálu myslím ztratí.
No co Vám budu povídat, skoro aj slzička ukápla. Jinak vše ok, vše tam kde má být a mělo by tam být jen 1 mimčo. Na kontrolu 9.1. Dostala sem brožurky a letáčky a mám si to pročíst a na příští kontrole říct, jaké testy a v kterém týdnu chci podstoupit. Bavím se o Zlínu. Buď můžu na polikliniku nebo do Baťovky. Tak holky co jste ze Zlína a už víte co a jak bude ráda za rady - co je lepší. Zatím sem ty letáky nečetla, to až přes svátky. :slight_smile:
20. pro 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makiska1 Já si vanu normálně dávám - ale nijak horku, prostě příjemně teplou. A včera sem se ptala na kontrole, jak je to třeba s termálama (máme je totiž zaplacené), tak se na to doktor moc netvářil. Říkal, že by se nemělo nic - co je nepřirozené prostředí pro mimi. A že do 12 - 13 týdne je to nejrizikovější. A kdyby se náhodou něco stalo, tak abych si to pak nevyčítala.
20. pro 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska se mi celou noc zdálo o fotce z utz a pořád něco dokola s tím utz.
20. pro 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb Gratuluji a zavidim ze uz to mas za sebou!!! :slight_smile:)) Mne nakonec ceka prvni kontrola s uzv v cechach v pondeli, tak se hrozne tesim, a zaroven trochu bojim. Budu uz 8+4 takze miminko by melo byt krasne videt.
20. pro 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb ahojky, no já být tebou, tak termály zruším, osobně bych si to hodně pak vyčítala, kdyby náhodou něco. Ale samozřejmě je to tvoje věc ;) nemusí se stát vůbec nic
20. pro 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek