• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
Holky, chci se zeptat, jak vám je, bývá vám špatně nebo tak? Já bych měla teď být 8.týden (7+4tt) a vše docela v pohodě...
20. pro 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb Jsem taky od Zlína :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky :slight_smile:

@sirabb gratuluju ke kontrole :slight_smile:
@kikincuk tak ať se v 10h dozvíš jen samé dobré zprávy :wink:
@lucija76 já jsem dneska 8+0, strašně to letí :slight_smile: a super, že půjdeš u nás na UTZ!!! :wink:
20. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb Gratuluji :dizzy_face:
@lucija76 já se toho 6. ledna asi nedočkám, doufám, že tam to srdíčko bude a taky dostaneme fotku :slight_smile: Tak v pondělí hoď fotku, ju? :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas mně bylo trochu špatně v 5-6tt, teď už je mi úplně dobře :wink:
20. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas já jsem plus mínus v 7 týdnu a taky mi nic není, kdyby nemeškala ms, tak ani nevím, že jsem v tom.. Teda kromě neustálého čůrání a žízně :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jo tak na WC jsem asi v 6.tt chodila taky strašně moc, teď už zatím míň
@henelu To je fajn, že to máš taky zatím bez těhotenských nevolností. Uvidíme, jak dál. Jen někdy se mi zdá, že mi "habruje" tlak, mám nízký, ale jinak ok...
20. pro 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Jj, uz to tam mam domluvene :dizzy_face: Ted uz jen prezit tu dlouhou cestu! :slight_smile:)

@mihis Mne nejake extremni nevolnosti taky netrapi. Nejprve jsem trpela nechutenstvim, ted vsezravosti :grinning:
A jsem teda extremne citliva na ruzne pachy, to je uplne nenormalni, vsechno jidlo mi smrdi, nejradsi bych jedla jen studene, hlavne aby se to nemuselo varit, chudak partner a dite :grinning: uz tak mesic se stravujeme jak to jde, jen ne domaci stravou, vadi mi i muj parfem, to uz fakt neni normalni :slight_smile:)
20. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 tak to já zatím fakt žádné příznaky nemám, kromě té žízně :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Doufám, že mě to taky přejde co nejdřív :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas taky trpívám na nízký tlak, ale teď fakt musím zaťukat, že je mi fajn :slight_smile:
20. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 fakt super, jsem zvědavá na fotku mrňouska, pač jsme skoro stejně tt, tak mě zajímá, jak je teď mimi veliký jako pro porovnání co mám fotku z 6+4 :slight_smile:
a kdy vyrážíte? asi určitě letíte že?
20. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu No to jsme stejne, ja jsem dneska 8+1 :wink:
Prave ze tentokrat neletime, obvykle litame, letenky shanim levne dlouho dopredu, ale pres ty Vanoce jsou vzdy dost drahe, takze jsme se rozhodli autem, vyjde nas to takhle o polovinu levneji... Vyjizdime zitra k rodicum pritele na sever Francie, 700km, tam prespime a pak nam zbyva jeste 1450km na nedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Takze si uzijeme pekny vikend v aute :grinning:
20. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 uff tak to si dáte :confounded: tak hlavně, abyste v pořádku dojeli! a kdy plánujete zase návrat?
20. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj budoucí maminky, přidávám se mezi vás, v listopadu jsem podstoupila své první IVF a zadařilo se :slight_smile: , takže příští rok v srpnu bychom měli na svět přivítat naše první mimi. Momentálně jsem 7+5 a 7.1. nás čeká kontrola v poradně, kde máme nahlásit jaké genetické testy budeme chtít, tak snad bude vše OK. Jinak přeji všem krásný den :wink:
20. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinadok1986 moc gratuluji a vítám tě v klubu :slight_smile:
20. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu
@mihis - tak krev je POZITIVNI!!! Hcg je 645 ,pry jsem v zacatku :slight_smile: Kdyby mi to nerekl,tak to asi nevim,podle transferu,ze :grinning:
@martinadok1986 - gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile:
20. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kikincuk je to tám :sweat_smile: moc gratuluji :dizzy_face:

ještě jsem zvědavá na @llluckaaa ta má dneska taky kontrolu :slight_smile:
20. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu
@blahova_andrea
@mihis holky díky za podporu :slight_smile: věřím,že to bude dobré :wink:
20. pro 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Adamov mi není cizí, jednou jsme se tam byli dívat na domek a táta tam jezdí v létě venčit psa.
20. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makiska1 my vanu nemáme, takže ne :wink:
20. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas nenech se nutit. já bych si dva panáky nedala ani jako netěhotná :grinning:
20. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda vy žvaníte, kdo to má dočítat? :grinning: Hlásím se zpět z první kontroly od doktorky. Dělala mi UTZ a už bylo vidět srdíčko :slight_smile: Mám přijít zase za 14 dní, to už by mi vystavila průkazku a objednala mě na oscara (screening v prvním trimestru). A předepsala mi něco na nevolnosti, ale musím ještě zjistit, co to je a jestli to vůbec chci brát :sweat_smile:
20. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sirabb teda jak tak koukám, tak ve zlíně je gynekologická péče přímo špičková! závidím :grinning:
20. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 ničeho se neboj a jen se těš. dostaneš krásnou fotečku. bude tam toho vidět už určitě hodně :wink:
20. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa - super,ze je srdicko!!!! :slight_smile: co ti predepsala?
20. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas mě je blbě skoro pořád a dost. zatím nezvracím. ale je mi mnohem hůř než u prvního těhu
20. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Já jsem u VZP a žádný takový příspěvek tam nevidím. Ale dr. říkala, že mě na screening objedná, o žádné platbě nemluvila.
20. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Už ji mám za sebou. Bylo vidět srdíčko :slight_smile:
20. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas @sirabb To nás je tu od Zlína tolik? :slight_smile:
20. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek