• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@kikincuk čípky Torecan. Ale jak čtu příbalový leták, tak si je asi pořizovat zatím nebudu a zkusím to vydržet.
20. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa - co se ti nelibi na pribalovym letaku?
me se zase nelibi pribal. letak od utrogestanu. Ze muzu byt unavena (jako bych ted posledni dobou byla malo,ze) a ze pokud budu ridit,tak se souhlasem dr. No, a babo rad.
20. pro 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa super :dizzy_face: moc gratuluji :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikincuk Že se tam píše, že by neměl být v těhotnenství užíván.
Těhotenství a kojení
Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.
Riziko pro plod nelze zcela vyloučit. Výzkum, který by prokázal nebo vyloučil postižení plodu, nebyl proveden. Během těhotenství by tento lék neměl být podáván, s výjimkou případů, kdy se předpokládá, že možný přínos této léčby pro matku je vyšší než riziko pro plod. Není známo, zda se lék vylučuje do mateřského mléka. Během léčby se proto kojení nedoporučuje.
20. pro 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea venčit psa :grinning: nemá to krapet z ruky? :sweat_smile:
20. pro 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk Utrogestan už beru měsíc a jezdím denodenně 20 minut do práce autem. Předtím jsem ho brala několikrát a vždycky OK. Jako unavená jsem, ale to může být těhotenstvím všeobecně.
20. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu no dokud bydleli v brně, tak ani ne. je nádražák, tak vlak má skoro zadarmo. sebrali se, jeli vlakem do adamova a potom šli vycházkou zpátky přes bílovice až do brna kolem vody. teď už to nedává ani on ani pes a taky už nebydlí v brně, no. teď naopak jezdí na procházky do toho brna :grinning:
20. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Tak je dobře, aspoň se můžem radit, kam na vyšetření. My prvorodičky to určitě uvítáme. :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem zjistila, ze jsem tehotnaaa :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa - Aha. tak je nejaky divny. To se dr.sekl/a ,ne? budes ji volat?
20. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já chodím častěji na WC hlavně v noci mě to budí. Žízeň jak kdy. Přestalo mi chutnat sladké. A občas je mi tak nějak divně, takže se snažím jíst míň a častěji. Což mi pomáhá a taky mám častěji hlad. No a dneska sem si ráno poprvé povídala s panem záchodem. Doufám, že taky naposled. Cosi mě polechtalo v krku a už to jelo. Zastavit to nešlo, akorát po noci v žaludku nic nebylo. :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea aha, tak to jo :grinning: u vody je to pěkná procházka, tama jsem zase se švícou jezdívala na kole do Brna a nazpět :grinning:
@kikincuk děkuju a taky gratulace :slight_smile:
@verlis1 gratuluji :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom - to jo,ja ho zacla brat dneska,tak uvidim. Do vcerejska jsem si pichala agolutin,hura,ze je uz pichat nemusim. Moje nohy vypadaji jak po naletu nejakyho surovce :sweat_smile:
20. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb taky lítám čůrat hlavně v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verlis1 - gratulace! :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu děkuju :slight_smile: Holky, dokážety mi některá poradit?? V práci jsem se dozvěděla, že mi neprodlouží prac.smlouvu (mam ji do 31.12) dnes 20.12. jsem zjistila,že jsem tehotna (z krve), na UTZ předevčírem nebylo jeste nic videt. Nerada bych prisla o penezitou pomoc v materstvi a do te doby bych chtěla pobírat nemocenskou. Slysela jsem, že gynekolog musí napsat termín předpokládaného porodu...máte zkušenost, jestli jsou ochotny napsat dřívější porod, abych byla v ochranne lhute a dostala materskou a popř. kdyz nebude ochotna tak jit za jinym gynekologem ktery to napise??? Dekuju :*
@sirabb Já půjdu určitě do Baťavky na oscara, dr. říkala, že mě tam v lednu objedná. Jinak ostatní vyšetření budu mít u nás v Holešově. A jinak mě teda ještě čeká riziková poradna v porodnici v Baťovce :unamused:
Odkud přesně jsi?
@leni_tom Tak mě napsal dr. duphaston (obdoba utrogestanu), brala sem ho předtím na úpravu cyklu. Tak prej radši ať ho beru, ať těhotenství prospívá. A řídím s tím normálně.
@sirabb tak to jsme na tom úplně stejně :slight_smile: hlavně s tou nechutí ohledně sladkostí vždycky každého překvapím,jelikož před otěhotněním jsem byla schopná sníst denně tabulku čokolády naposezení :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa No mě právě doktor říkal o tom oskarovi v Baťovce a pak že je ještě nějaké centrum (myslím, že prediko nebo tak nějak) na poliklinice a každý to má trošku jinak ty testy - jak dělá - myslím ty centra. Zběžně mi to popsal, ale nechytala sem se. Tak mi na to dal letáky ať to prostuduju a vyberu, případně to probereme příště. Jinak Holešov jak tak znám, manžel pochází od Fryštáku a bydlíme ve Štípě.
20. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 Mně teda doktorka vychází hodně vstříc, ale toto by mi asi nenapsala :unamused: Ale to ti nevyjde úplně těsně, ne? Ta lhůta je tuším 180 dní do nástupu na mateřskou (a ta může být až 8 týdnů před termínem porodu).
20. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinadok1986 Úplně můj případ. Tabulka čokolády nebyl problém, tak mi to teď ani nevadí, že nemám chuť na sladké. Jen aby nám to vydrželo.
20. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu moc děkuju
@sirabb O Prediku jsem taky slyšela. Ale co vím, tak tam se to snad platí :frowning2:
@sirabb taky si říkám,že by to nebylo špatný, kdyby to tak zůstalo :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa Tak toto sem zatím neřešila. Myslím co se kde platí. Protože jako prvorodička fakt netuším. Byla sem ráda, že je mimi ok, srdíčko tluče a ostatní má ještě čas. Mrknu na ty letáky a uvidím co se dočtu, případně co mají na webovkách. Asi to proberu s kámoškou - ta rodila loni v červenci 2 dítě, tak mi určo poradí. Ale zatím netuší, že se nám to už povedlo. Chci to taky nechat jako překvápko na Vánoce. :grinning:
20. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 krásný dáreček pod stromeček. gratuluji :wink:
20. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek