• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@kikincuk To se mi nezdá, že by se sekla. Je to na nevolnosti a mdloby... Ale zkusím to vydržet a uvidím, zatím to víceméně zvládám.
20. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mě teda čeká rizikové těhotenství a neschopenka.
20. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já se chystám na kratší verzi na jaře. akorát teda nevím jestli už to malej ušlape a já jestli to ještě ušlapu :grinning: taková moje trasa je z panské líchy nebo soběšic do bílovic a pak kolem vody zpět do obřan. prý je tam někde i zahradní železnice, tak to by mi prcka mohlo motivovat :grinning: no ale kdo ví jestli to nepočká až na podzim. že by jeden frčel na odrážedle a druhej v kočáře :grinning:
20. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirabb Ono to vyšetření stojí někde 1500 a myslím, že mi právě říkala kámoška, že ho v Prediku platila. Já byla v Baťovce a nic jsem neplatila. Tak se zkus i zeptat doktora, jestli bys některé musela zaplatit.
20. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verlis1 moc gratuluji :slight_smile:
20. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 tý jo tak to vůbec nevím :confused: ale mateřská se dá napsat i na manžela, co vím
20. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 pochybuju, že je nějaký dr. bude chtít šachovat s datumy o víc jak třeba týden a to tě asi nespasí.
20. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jj tu železnici si pamatuju, snad tam ještě pořád je :grinning: už jsem tam dlouho nebyla
@blahova_andrea Já vím no... říkala jsem si - to je fajn, že budou vánoce, volno, člověk nebude v práci, bude v klidu, a jedno z kritičtějších období přečká tak nějak v teple domova. No a vidíš, jestli to bude samá návštěva, tak potěš. Budem to muset asi říct, tchýně už to beztak tuší.
@henelu s tou mateřskou na manžela to není tak snadný. on by na ni fatk musel jít a nebo by mu musel zaměstnavatel po dobu mateřské dát jinou pracovní smlouvu než z jaké na tu mateřskou údajně šel a ono se jim obvykle zbytečně papírovat moc nechce.
20. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Bavíte se o Zlíně, taky jste někde od Zlína? V Baťovce se opravdu asi nic neplatí, co vím. Můžu zjistit.
20. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já tam ještě nebyla vůbec, ale našli jsme to náhodou na netu a Míša vlaky miluje!!!
20. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas Jj, o Zlíně. Já jsem z Holešově. Já si právě myslím, že v Baťovce je screening zadara a v Prediku se platí.
20. pro 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas já mám teda první trimestr šíleně hektický, vánoce tomu jen nasadí korunu :frowning2:
20. pro 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Jj taky Zlín. Ale u mě je to poprvé. Takže neporadím. Spíš budu za rady ráda.
20. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb @sedmiteckas Tohle je teda moje čtvrté těhotenství, ale nepřipadám si jako nějaká odbornice :sweat_smile: :grinning:
20. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ted nevim, jestli se mam radovat,ale ted mi volali z Gyn.ze musim jeste v pondeli znovu na krev,jestli se plod spravne vyviji, jestli se nejedna o mimodelozni tehotenstvi...z netu jsem si precetla,ze jsem asi mela nizkou hladinu HCG...
20. pro 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 třeba do pondělka ta hladina vystřelí pořádně vzhůru :wink:
20. pro 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no kez by, radsi nebudu nic delat :slight_smile: zatim jsem zadne krvaceni nemela tak snad to bude ok
20. pro 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 tak pokud nekrvácíš ani nemáš žádné extra bolesti, tak se tím fakt netrap. tolik příběhů tu začalo tak nejistě se spoustou vyhrůžek a obav a jak krásně dopadly :wink:
20. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea děkuju, nekrvacim a extra bolesti nemam, jenom lehce jako kdyz to mam dostat, ale daleko min nez bolest pri MS tak si taky rikam, ze to snad bude OK
20. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 tak to je vše v normě. já mám kolikrát bolesti jak při ms, kdybych nevěděla, že čekám mimčo, tak už bych si vzala i nějakej brufen a modlila se ať už mrcha dorazí :grinning:
20. pro 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 Mně teda HCG nikdy neměřili :unamused: A pokud nekrvácíš, tak by to mělo být v pořádku :wink: A bolení břicha jsem měla ze začátku taky, ale teď už to teda ustalo (ale zase je mi docela blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
20. pro 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea To máme se zahrádkou opravdu podobné zkušenosti :grinning: Já jsem taky z paneláku, ale naši měli zahradu v zahrádkářské kolonii 2 km od domu. V praxi to vypadalo tak, že jsem tam jako malá musela s nimi povinně o víkendech jezdit (ikdyž bych si radši hrála s kamarádka u domu na hřišti) a jako větší jsem tam musela jezdit pomáhat. To zas bylo tak, že jsem dostala nějakou otřesnou práci (třeba pletí pod stromama), kvůli které jsem tam musela v sobotu odpoledne jet, tam strávit hodinu trháním a pak tam trčet do večera, protože jsem nemohla jet zpět.
A bylo u vás i takovéto jakože.... "Mámo, proč kupuješ pomeranče, když mám jabka ze zahrady?" nebo že musíme jíst zelí, když už ho táta vypěstoval.
20. pro 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, otázečka pro všechny :slight_smile: Kdo si necháte říct pohlaví? Já určitě jo :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 držím pěsti, třeba je jen mimi mladší :wink:
20. pro 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa já určitě, doufám, že nám to řeknou už na tom screeningu :grinning:
20. pro 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa tak pomeranče a jablka jsme nesrovnávali :grinning: a táta toho teda nikdy moc nevypěstoval :grinning:
já teda k zahradě nemám vztah ani z dalšího důvodu. vše je v určité době, kdy je toho moc, člověk se toho přejí a pak to nemůže ani vidět. musí se to spotřebovat, když se už se s tím pěstoval. já jsem v tomto "moderní". raději jdu do obchodu a tak si koupím od každého trošku, na co mám chuť a až se to s ní, tak zas koupím podle chuti od každého trošku. představa, že dva měsíce dlabu jen rajčata a pak si je stejně musím jít koupit, protože už nejsou a mám jen sklep plný kečupu, když já domácí tak strašně nerada! :grinning: no jako tohle fakt nic pro mě. já jsem ráda, když někdo má a v tom daném období se podělí, ale sama mít zahradu, tak na ní mám max nějakou bylinku a jinak hřiště pro děti, bazén, gril... :grinning:
20. pro 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu Mně to minule na prvním screeningu tipnul dr. dobře. Ale říkal, že pravděpodobnost je tak 60%, že se trefí. :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa my taky rozhodně jo, ale ona to je to rozhodně tentokrát holčička :grinning: já si teda neumím představit, že bych to nevěděla. a ani si neumím představit, že bychom si to nechali říct, ale neřekli to ostatním. já bych to prostě nevydržela, určitě by mi to ujelo nebo by někdo viděl, jak něco kupuju a bylo by to jasný :grinning:
20. pro 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek