• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea Přesně :slight_smile: Zahrádku tak na grill, posezení, bylinky, pár ředkviček a salátu :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@llluckaaa já minule měla tři utz, každý od jiiného dr. a u všech verdikt stejný :grinning:
20. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak to bylo jednoduché :slight_smile: Mně řekli holčičku zase na UTZ v 18 tt, ale pak už jsem měla smůlu, jak byla Kačka zadkem dolů, tak už to nebylo vidět. Nakoupila jsem plno růžových hadříků a pak se bála, že se doktor seknul :sweat_smile:
20. pro 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak v Brně to jsou schopni odhalit na víc procent :slight_smile: my měli i vyhlášenýho doktora a ten je prý na pohlaví expert, odhadl dobře kámošce i dvojčátka :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no je fakt, že holčičky prý nejsou tolik jistý jako chlapečci a kdyby mi to řekli jen jednou, tak bych asi taky měla strach :grinning: no jsem fakt zvědavá :grinning: čím dál víc jsem rozhodnutá, že si těch 1500 zaplatím a na ten NT+ půjdu. ona teda u nás bude holčička na půl chlapeček, protože na čem nebude vyloženě bagr, tak to zdědí po bráchovi :grinning:
20. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Tak jestli u nás bude chlapeček, tak ode mě můžeš čekat zásilku přeslazených růžových hader, které jsem po Kačce začala doma syslit :wink: :grinning:
20. pro 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všimly jste si, že už je tu skupina Srpnovky 2014? Proč tam žádná nejste? Mně to tam nějak automaticky dalo, jak jsem si změnila profil.
20. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám na všech UTZ potvrdili holky :slight_smile: jsem fakt zvědavá, co to bude teď ... z finančího hlediska by byla zase ta holčička, ale MM by si přál kluka :slight_smile: radši mu ale říkám, ať počítá zase s holkou, aby nebyl zklamanej :grinning:
20. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu myslíš MUDr. Vlašín?
20. pro 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa to je jen skupina přes krátký zprávy
20. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jj přesně
20. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a ty už s nimi žádné plány nemáš? tak to se možná pak nějak dohodneme. možná dostanu něco málo po neteři na půjčku, ale to lepší švagrová vždycky hned prodá a jinak jsou okolo samí kluci. a po sofince mám až větší věci.
já zatím nemám těhu v profilu, tak to bude možná tím. chci si to sem dát až po té kontrole 2.1., tak mě to pak možná taky zařadí do skupiny :wink:
20. pro 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu taky jsem na něj při NT+ štěstí :slight_smile: úplnou náhodou. přítel teda touží po holčičce, aby to bylo půl na půl. kluk, holka, kluk...sebík a míša jsou parťáci, tak by to ještě chtělo kámošku pro sofinku :grinning: ale co se týká těch financí, tak kluk by byl levnější :grinning:
20. pro 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea jj zařadí, mě to zařadilo i do Únorovek 2008, 2011 a Blansko ... a když si najedete na fotoblogy, tak na levé straně v liště ty skupiny jsou, můžete tam psát krátký zprávy a odpoví vám jen ty, co jsou taky ve stejné skupině
20. pro 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu take si myslim, ze spis je mimi mladsi..protoze presne pred tydnem jsem mela test negativni, na na krvy jsem byla vcera a je to pozitivni...dnes teprve budu TT delat....a pri posledni MS 29.10.je divny, ze ten test minuly tyden byl negativni...podle me jsem mela posunutou o nekolik dni ovulaci v dalsim cyklu, na ktery jsem cekala, protoze neprisla MS a pak uz jsem nedostala MS pritoze jsem byla tehotna
20. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea MM by chtěl taky parťáka a pokračovatele rodu :grinning: hlavně je vždycky strašně smutnej, že nemůže kupovat autíčka, letadýlka atd. :grinning: uvidíme, zda se mu to splní :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 já měla poslední MS 25.10. a test jsem měla pozitivní 25.11., 3dny jsem ještě čekala, jestli nemám jen zpoždění ... nemáš třeba delší cykly? je to fakt možný, že ovu byla mnohem později :wink:
20. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea V mém okolí už všichni s dětmi skončili, takže nemám komu věnovat :unamused: Nemám už ty vyloženě miminkovské věci (v té době jsem si ještě myslela, že jsme s dětmi skončili, takže jsem je různě rozprodala a věnovala), ale pak už se sem tam něco najde. Jestli se nám nepovedla holčička, tak ráda něco věnuju někomu, kdo by to využil. Sice prodávám po bazárcích, ale mám toho hodně a pořád to oceňovat a někam vkládat se mi moc nechce :sweat_smile: No uvidíme, třeba se mi splní přání a narodí se mi Anička :dizzy_face:
20. pro 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu ale tak může. já třeba jako malá měla autíčka raději než panenky :grinning: a míša si zas klidně hraje i s nádobíčkem a panenkama :grinning:
20. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu ano, mam dlouhe cykly, ovulaci jsem si merila jen jednou a to bylo 20 DC a MS se dostavi vetsinou 30-33 DC, ale ted to spis vypada, ze jsem minuly mesic mela ovulaci spis 25-30 DC a MS kdyby prisla tak az treba okolo 40 dne.
20. pro 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ty bych ráda aničku? no vidíš...tak třeba ty oblečky ještě užiješ sama :wink: to u nás bude s jmény zase boj. my nemáme žádná vysněná, takže to bývá fakt krize. přítel mi vždycky všechno zamítne, ale sám nic nenavrhne :grinning:
20. pro 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no manžel si občas koupí nějakou skládačku letadýlka :grinning: aby se tady mezi námi cítil víc jako chlap :grinning: všude samá panenka :sweat_smile:
20. pro 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea @henelu U nás jsou teda hlavně klučičí hračky, které baví oba. Kočáreka a panenku máme jen jedny a s tím si děcka moc nehrají.

Právě u nás běží Byl jednou jeden život díl Zrození. Matýska hrozně zajímá, jak se v bříšku dítě vyskytne :grinning: A Kačka se mi dívala za výstřih a prý že v břišku žádné miminko nemám :sweat_smile:
20. pro 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verlis1 tak to bude určo dobrý a mimi je fakt jen mladší :wink:
20. pro 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to bychom měli pustit Nelince :sweat_smile: teď jim ale běží Timmy, tak jim to nechám a manžela pověřím, ať to někde stáhne :sweat_smile:
20. pro 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa míša občas kočárek s panenkou povozí, ale auta a vlaky vedou.
my míšu zatím jen občas krotíme, ať nedivočí, že mi spinká v bříšku miminko. no občas mi sám vyhrne triko, udělá malá, dá pusu a čapne tátu za nos nebo ucho a táhne ho, aby udělal to samé :grinning:
20. pro 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebíčka začal byl jednou jeden život zajímat až v 9 letech. hrůza, jeho přivést k nějakému vzdělávání :grinning:
20. pro 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu Matýsek právě drží v ruce fotku z UTZ a hrozně ho zajímalo, kde se tam vzalo srdíčko, že jsem mu navrhla, že mu pustím Byl jednou jedne život, že to tam uvidí :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my jsme zatím jména neřešili, na manžela je to brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u holek, když jsme vybírali na obě pohlaví, tak chtěl pokaždé jméno pro kluka Lukáš po sobě, jméno se mi líbí, ale příčí se mi dědění jmén, sama mám jméno po mamce a přijde mi to neoriginální :stuck_out_tongue_closed_eyes: líbil by se mi Daniel, Filip ... a na holčičku Viola
20. pro 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa už jste jim řekli, že bude mimi jo? :slight_smile:
20. pro 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek