• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea U nás vedou nejvíc zaručeně vlaky. Mašinku Tomáše máme skoro všude :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Až včera. Dneska ráno po návratu z gyndy jsem manželovi dala fotku z UTZ a děti byly u toho, takže je po tajemství :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu já na dědění přímo taky nejsem. jako po někom, kdo s váma nebydlí klidně, ale přímo po mámě a tátovi :frowning2: tak to já nevím z čeho budu vybírat. zamítnuta jsou cizí, staročeská i nejpoužívanější :grinning:
20. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a těší se teda, jo? já jsem zvědavá, co nám na to řeknou ti starší :grinning:
20. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak to budeš mít těžké. Já mám holčičí vybrané, ale s klučičím bude problém. Ikdyž teda manžel s Aničkou moc nesouhlasí, prý se tak jmenuje něčí dítě (sestřenice či co), ale to je asi jedno, když já jsem to dítě nikdy neviděla a nestýkáme se s ním.
Jj, těší. To bude tím, že nevědí, do čeho jdou :grinning:
20. pro 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to je fakt, že nevědí, ale třeba sofince bylo 2,5 roku když se míša narodil a těšila se a zůstalo jí to. ale je fakt, že s ním není pořád, tak je to zase jiný. teď bude mít 2,5 míša až se narodí miminko :grinning:
těžké to mít budu. míša se jmenuje stejně jako můj brácha :grinning: jelikož má příjmení po mě, tak je to Michal Bláha, jako by to byl jeho syn a ne můj a upřímně...kolikrát si to říkám i povahou :grinning: no jsem si tehdy myslela, že z něj časem bude Matějek :grinning: já bych tu aničku taky neřešila, že ji má někdo z rodiny, když se vůbec nestýkáte. jako pojmenovat dítě jako nejlepší kámoška nebo sestra, s kterou se vídáte pravidelně bych nechtěla, ale takto?
20. pro 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak to bude fakt těžký nějaký vybrat :grinning:
20. pro 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea S těmi jmény je to těžké. Manžel má 4 sestry, každá z nich má jedno až tři děti, můj brácha má dvě děti.... no netref se do jména, které už někdo má :sweat_smile: Ale já žádnou blízkou Aničku neznám, takže bych ji brala. Ale s tím klukem, to bude opravdu problém...
20. pro 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu
@llluckaaa já už si menší seznámek udělala. sedla jsem k netu, vyškrtala vše, co hned neprošlo, zbylo mi od každýho cca 20 jmen, ty jsem ještě trošku promázla, že třeba nešly k příjmením nebo by mi nešly zdrobňovat apod. a od té doby do toho nekoukám, přítele to zatím nezajímá a já si taky myslím, že je ještě čas a nic nám neuteče :grinning:
20. pro 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikincuk
@lusyy Gratulace, holky :slight_smile:
20. pro 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa My si určitě pohlaví říct necháme, manžel by chtěl raději kluka, já holku, ale ve finále je to stejně úplně jedno, hlavně aby bylo zdravé :dizzy_face:
20. pro 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea taky chci, aby to jméno hlavně ladilo s příjmením :wink:
20. pro 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 já to mám s tou ovulací stejně, otěhotněla jsem 27DC, takže podle ms jsem 7+0 a podle ovulace 5+6..
20. pro 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu @blahova_andrea Já bych taky ráda, aby ladilo s příjemením. Docela se mi líbí Petr, ale 1. jmenuje se tak švagr a 2. s příjmením se to říká docela blbě :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Petříka má sestra :slight_smile: ale stejně bych ho nedala, nechci, aby mělo "r" ve jméně, mám třeba bratrance co ráčkuje a jmenuje se Petr Hruban, fakt chudák :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu
@llluckaaa a já musím pro jistotu řešit shodu k oběma příjmením, kdyby tátu ještě někdy šiblo a chtěl nás :grinning:
20. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Tak to je fakt chudák :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ty si prdlá :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak hlavně ne Matěje že? :grinning:
20. pro 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa
@henelu no asi jsem :grinning: :grinning: :grinning:
Matěje ne, ten neprošel už minule. Matěj Matějek už by bylo moc a Matěj je teď teda hodně používanej.
20. pro 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea mně se líbí Matyáš, ale to neprojde u manžela, nelíbí se mu Tadeáš, Tobiáš, Matyáš ... zvláštní, když jeho jméno taky končí na "áš" co mu na tom jako vadí? :grinning:
20. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea My máme Matyáše. V té době moc nebyl, ale teď je jich opravdu moc :unamused: Ve školce máme ve třídě se 14 dětmi dva Matýsky - ten můj je Matyášek nebo Maty a ten druhý Matýsek.
20. pro 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu možná právě proto :grinning: no tohle jsou teď hodně frekventovaný jména všechno, takže u nás taky nic :grinning:
20. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa my máme zase Nelinku, taky v té době moc často dávaná nebyla :unamused: ... u nás jsou taky ve školce dvě Nelinky, ale každá je v jiné třídě :slight_smile: ale jsou obě předškolačky, tak možná budou pak jednou ve stejné třídě ve škole a bůhví jestli se k nim nepřidají další Nelinky z jiných školek :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa njn, ono to jde vždycky nějak ve vlnách mi přijde. těžko vybírat. michal taky nebude jistě jedinej v okolí :grinning:
20. pro 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no ale přitom chce Lukáška :grinning: ... jj jsou to hodně dávaný jména, a i když se mi líbí, tak bych je nakonec stejně nedala ... chtěla bych právě něco méně dávané, ale ten výběr klučičích jmén je fakt tragickej :unamused:
20. pro 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Nelly se jmenuje moje neteř a je to Matýskova nejlepší kámoška ve školce :grinning: Je to těžké vybrat pěkné jméno, aby jich nebylo moc.
Mně se ještě líbí Šimon, ale manžel je zásadně proti :frowning2:

Když jsem chodila s Matýskem na cvičení, tak v našem kurzu 8mi dětí byl jeden Matouš, jeden Matěj a jeden Matyáš :grinning:
20. pro 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa mně se třeba nelíbí, jak ti rodiče používají cizí jména a k tomu český příjmení, prostě se to k tomu nehodí, jen je to můj názor, takže ať si dělá každej co chce no :grinning:
Šimon by určitě taky u manžela neprošel :sweat_smile:
20. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no to je dobrý :grinning:
20. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek