• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu V tom souhlasím, ona taková třeba Charlotte Vomáčková nebo Esmeralda Skočdopolová moc dobře nezní :grinning:
20. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@henelu k našim příjmením se právě cizí taky nehodí. je to pak takový divný. expřítel byl cizinec, tam jsem byla rozhodnutá, že kdyby něco (naštěstí nic :grinning:), tak že budu bez ová a dítko klidně bude mít exotické jméno, ale nakonec je vše jinak :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak mít přítelé nebo manžela cizince, to je jiná :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me se klucici jmena libi Jachym,Vilem,Hynek,Matyas.
A divci zatim nevim.:slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že tu máte skoro všechny aspoň nějaké favority a já nějak nic. asi jsem divná :slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tu některá z vás z prahy :slight_smile: ?
20. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jeste zalezi,zda bude souhlasit manzel :slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis - diky :blush: u nas jsou jmena jasny - Simona ( manzel prudi) nebo Kristyna. Filip nebo Simon.
20. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk gratulace!!!!!<3
20. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa To je náhoda, pocházím z vesničky hned u Holešova a teď mám v Holešově rodiče :slight_smile: jj, v BN by to mělo být zadarmo...
21. pro 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk mě se Simona taky líbí, ale nevlastní děti jsou oba od S, takže to už bychom se ušišlali :grinning:
21. pro 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj :slight_smile:
tak já od S jméno nechci, i když se mi nějaké líbí, ale máme příjmení začínající na S a iniciály SS to fakt ne :confounded: :sweat_smile:
21. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu - Tak mi S v prijmeni mame taky,ale manzel si vzdy Simonu pral... Ja chtela Dominika a mam ho. No,a co z toho vzniklo: DODO. :grinning: Takze je to Dodí,Dodíšek .
21. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já doufám že to naše dítko bude holka, trvám totiž na sladký Emče (Ema). =D už i přítel se s tim smířil. =)
21. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas Tak to je fakt náhoda :grinning: Chodíš taky k Jiřině do Sfinxu?
21. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak malého SSáčka bych asi taky nechtěla :grinning:
21. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraka89 Ema je krásné jméno :slight_smile: jen by jí nikdo nesměl říkat Emička, pač to se mi protivý :confounded:
21. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, máte už vše nakoupeno na Vánoce? my ještě dneska chystáme rychloakci do Tesca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu nemám ani všechny dárky :grinning: a vánočku budu kupovat čerstvou v pondělí.
21. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :sweat_smile: my už chceme jen nějaké drobnosti a hlavně jídlo, nemáme maso na štědrovečerní večeři, snad budou mít ještě lososa nebo aspoň filé a holkám pro jistotu asi udělám kuřecí řízky, Nela je hrozná frfňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale strašně se těším na bramborovej salát, ten jsme fakt neměli celej rok :zipper_mouth:
21. pro 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já mám to štěstí, že mi máma nabídla, že můžeme nafasovat večeři u nich, takže my si pořešíme snídani a oběd a hezký program během dne a chudák babička to zase oddře.
21. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tak to máte fajn :slight_smile: já budu chystat večeři i pro manželovu babičku, co pod námi bydlí, máme dvougenerační domek, a je tam sama, co děda umřel ... ale jako nevadí mi to, pač ji vařím i normálně obědy :grinning:
21. pro 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já myslím, že ta jedna porce se v davu asi ztratí, co? :wink:
my máme moje rodiče taky pod námi a mamka dělá 3 polívky, salátu ještě na celej leden a smaží dva druhy ryb a řízky :grinning: takže my se v davu taky ztratíme :grinning:
a nebude babi večeřet s vámi?
21. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ne k Jiřině (je to Lánská nebo si to pletu?) do Sfinxu nechodím, chodím k Zábranskému do Zlína... jaká je, v pohodě? Seš s ní spokojená?
21. pro 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Jj, myslela jsem Lánskou. Já jsem s ní spokojená. A má strašně hodné sestřičky :slight_smile:
21. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám také přidávám. Dočítat asi nebudu, hodně jste se činily :sweat_smile: . Snad zapadnu už do rozjeté diskuze :slight_smile: . Nám se teď povedlo na první a jeden jediný pokus po revizi. V září jsme měli zamlklé těhotenství v 9tt. Ovšem dozvěděli jsme se to až na ultrazvuku ve 12tt. Tak si to ani nějak neuvědomuju že jsem těhotná. Vůbec nic, ale fakt vůbec nic mi není. Snad jen bolavá prsa, vynechaná MS a // na testech :sweat_smile: . V každém těhu jsem cítila takovou tu "hladovou nevolnost" a teď pořád nic. Tak nevím. Samozřejmě mám obavy, aby to tentokrát vyšlo. U dr. jsem ještě nebyla. Jsem 7tt a ví to jen manžel. Nechceme to říkat do konce těch rizikových 13týdnů. Takže doufám, že se to tady nějak neprovalí, mám tu sestřenice :sweat_smile:
21. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 tak tě mezi námi vítám, jistě zapadneš :wink: skoro ti závidím, že ti nic není :grinning: to je dobře. aspoň máš dost energie na Adámka. to jsi docela odvaha, když tu máš sestřenice. my to tedy ohlásíme o vánocích, protože na mě je to docela poznat, jsem nafouklá, je mi blbě a bydlíme docela pospolu. už se těším až se nebudu muset přemáhat a nic tajit :grinning: tak snad ti bude celou dobu dobře a nenaskočí ti hned pupík. na kdy vlastně vychází 13tt? nebude to valentýnské překvapení? :wink:
21. pro 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek