• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@beandy gestační váček určitě a srdíčko možná ne, ale třeba do vánoc stihneš ještě jednu kontrolu a tím líp, ne? :wink: pátek 13. já mám obvykle docela šťastný, tak snad i ty :slight_smile: můj syn bude ten den mít 2 roky :grinning:
teda mimo téma...už ti někdo řekl, že na profilové fotce vypadáš jako Anne Hathaway? :sweat_smile:
9. pro 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se tedy holky taky přidávám s naším obrázkem. Já vím...řeknete mi jasná dálnice...proč další test? Ale já fakt byla to jedno odpo tak v šoku, že jsem si říkala, že tam ráno ta druhá prostě nemůže být :grinning: a to jsem měla prosím test s citlivostí 25 :grinning:
9. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@beandy Tak ja uz jsem dneska 6+4, a na prvni kontrolu jdu jako ty v patek 13. a to uz bych mela byt 7+1. Potom teprve tomu tehotenstvi zacnu verit :wink:
9. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 já jsem asi dost lehkovážná v tomto. věřím tomu docela hned. neměli jsme v rodině v této oblasti nikdy žádné problémy, nikdo neměl problém otěhotnět, nikdo nepotratil...a přítel má tedy fakt houževnaté "dětičky" :grinning:
9. pro 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak ja jsem taky nikdy nemela problem, poprve jsem otehotnela na prvni pokus a ted po 7mi mesicnim snazeni. Jen mi vadi, ze krome pozitivniho testu (pred skoro 3 tydny) a jednoho odberu krve, nemam zadne dalsi potvrzeni. Uz proste potrebuju videt na vlastni oci, ze tam ta bublina opravdu je,srdicko bije a ze je vsechno v poradku :dizzy_face:
Pokud jde o oznamovani, uz jsme to vesele vyzvanili kamaradum, meli jsme minuly tyden vecirek, a ja jsem nemohla pit, to bylo vsem jasne, ani jsem nemusela nic rikat :wink: Taky uz to vi moje segra a partnera bratr, rodicum to chceme rict az o Vanocich.
9. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Páni, ty jsi měla pozitivní test už před 3 týdny? :fearful: To musí být nekonečné čekání. Já se teda taky těším až bublinku uvidím, ale beru to tak, že jednou tam je ať ji vidím nebo ne. Že by se něco dělo časem špatně si vůbec nepřipouštím. Nedělala jsem to ani u syna. Já vím, že bezproblémové početí, těhotenství i porod jsou čím dál vzácnější, ale já si ty horší varianty fakt odmítám připouštět a sázím na sílu pozitivního myšlení :grinning: Já tak nějak věděla vnitřně, že tam je ještě tak dva týdny před testem. Akorát jsem si říkala, že je to blbost, že jen závidím ostatním pupíky a blbnu...:grinning:
my to zatím nevyzvonili nikde. jen já tady :grinning: ale mám pocit, že po včerejšku jsme u přítelové rodiny docela v podezření :grinning: jsem zvědavá, jak dlouho to vydržíme. najednou se ten čas děsně vleče :sweat_smile:
9. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea Já vypadám jak Anne Hathaway? To mě nepřijde... :slight_smile:
9. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beandy no tady na té fotce mi ji fakt připomínáš :wink:
9. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Skoro jo. Mela jsem ducha 20.11. a pozitivni digitalni test 22.11. :wink: Pak krevni test 25.11. a od te doby jen cekam.. Obvykle jsem taky porad pozitivni, ale ted uz to i na mne zacina byt dost dlouho a ztracim trpelivost... :slight_smile: Ale kdo si pocka, ten se docka :sunglasses:
My mame oba rodice hodne daleko, uvidime je az na Vanoce, takze tam to nastesti neni jak proflaknout.
9. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak to já tušení měla, ale test si udělala až po 3 dnech zpoždění, jako u prvního. na krvi jsem nebyla ani s prvním ani teď. až na utz. ale taky bych byla nejraději, kdyby tam ve čt bylo už i srdíčko, ale asi to bude ještě brzy. jak píšeš...počkáme si, dočkáme se. když jsme se dostali až sem :wink:
9. pro 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám takovej světle rožovo hnědej výtok :frowning2: test jsem si ráno dělala byl pořád silnější než kontrolní čárka :slight_smile: jste na tom někdo podobně? jsem 5+3tt
9. pro 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem volala dr a na kontrolu můžu přijít už zítra, tak jsem ráda. Podle všeho bych měla být 6+1, pokud to teda dobře počítám. Ale uvěřím tomu, že jsem těhotná, až mi to dr potvrdí. Máte někdo nějaké příznaky? Mě se minulý týden točila hlava a bolely mě prsa, ale jinak, než před ms, teď mě bolí hlavně ráno.

@blahova_andrea děkuju :slight_smile: , jsem ráda ta každé slovo, které mě trochu uklidní. Taky si říkám, že kdyby bylo něco špatně, že bych to poznala. Jsem nad tím dnes přemýšlela, že jsme se s chlapem minulý měsíc milovali asi jen dvakrát :grinning:, protože nebyl čas a zrovna jsme se trefili, takže to pro mě bylo mega překvápko a to jsem ani nevěděla, jestli mám vůbec ovu, protože mám syndrom PCO. No taky ti přeji hodně štěstí. Ve čtvrtek jdeš k dr a to budeš v kolikátém týdnu?
9. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro a nemůže to být MS neMS :wink: že bys trošku špinila?
9. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika já měla delší dobu před ms příznaky jako na ms a vydrželo to i poté co nepřišla. k tomu tedy nějaké nevolnosti, ale zatím ne zvracení, vadí mi některé pachy, bolí mě prsa a jsem věčně unavená. přecitlivělost ani neberu, tu mám na stálo už z minulého těhu :grinning:

nám se povedlo tedy taky náhodou. minulý měsíc to bylo hnedle po ms, tak se přítel s tím dáváním pozor ani moc nenamáhal. no ovu v půlce cyklu se nás očividně netýká :grinning: u nás je sex celkově dost vzácnost poslední měsíce :sweat_smile: ve čt bych měla být 5+4 myslím
9. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benerika Jsem 5+3 a jen mě bolí prsa. Na to jsem netrpěla ani při MS, takže pro mě je to docela nepříjemné. A taky se mi bohužel zdá, že mi přetýkají z už tak velké podprsenky, to mě teda taky úplně netěší. A mám častěji hlad.
9. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea s tou přecitlivělostí to bylo hezké:grinning:, jsem se i zasmála. No a myslím si, že kdybych si neudělala test, tak mě těhu ani nenapadne, ikdyž mi některé věci byly divné, třeba ta jiná bolest prsou, jak jsem psala, ale to bych normálně přisuzovala ms. Jinak je mi úplně perfektně, zatím teda :grinning:

My s tím sexem taky moc neperlíme, je teď všeho hodně, tak se večer vyvalíme, jak dvě placky vedle sebe a spíme :grinning: Jo a já jsem to chlapovi ještě ani neřekla o tom pozitivním testu a teď přemýšlím, jak mu to oznámím
9. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea asi jsem tupá ale co je MS :grinning:
9. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea MS je menstruace ale nesedí mi k tomu ten mrkací smajlík ......
9. pro 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom tebe možná ne, ale manžela možná jo :wink: já teda také přetékám, ale mě podprdy nesedí už dávno :grinning: hlad mám taky pořád. ale sním pak děsně málo a za chvíli musím zas.
9. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika já začala být přecitlivělá a ubrečená vlastně až po porodu syna. v těhu to tak hrozný nebylo. ale po porodu mi to už zůstalo, tak teď jen doufám, že se to s dalším nebude stupňovat :grinning:
to je super, že je ti fajn. snad to tak i zůstane :wink: já se normálně vůbec nepozoruju a neřeším, ale tentokrát jsem začala mít divný sny, a většina byla o dalším těhu a miminku a bolesti taky teda přišly dřív a trošku jiný. měla jsem nějaký to vnitřní tušení, ale jak už jsem psala...říkala jsem si, že si to namlouvám, že je to blbost, že okolo všichni rodí nebo těhotní a já jim jen závidím až jsem z toho falešně březí :grinning:

ty jsi to chlapovi ještě neřekla? to jsi vydržela? klobouk dolů :sunglasses: tady je myslím i nějaká diskuse s tipy jak to udělat originálně, třeba tě něco inspiruje :wink: já toto teda nevydržela ani jednou :grinning:
9. pro 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro aha...no možná blbě použitej?
9. pro 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea no to teda po mém snažení na Caru a roky neuspěchu tam je místo na plačící :frowning2: ale mě to právě nesedělo víš :slight_smile: já to nechci dostat ......
9. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro jé, tak to promiň, tak to vůbec nebylo myšleno. já to nemyslela tak, že by jsi to dostala klasicky a o miminko přišla. to by byl ten smajl fakt nevhdonej. já to myslela tak, že některé ženy mají třeba slabší MS nebo výtoky klidně do půlky těhu a nemusí to být špatně. některé třeba díky tomu ani měsíce neví, že čekají. jsem tě chtěla spíš povzbudit, že to může být právě ta ms, co není opravdová ms.
9. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :slight_smile: nééééé já se nezolbím asi prostě sem to zle napsala neboj :slight_smile: tak snad bude vše ok holky tu psaly že to bejvá prej normální .... já před Ms :grinning: takovej výtok nemám víš tak sem tu mapovala jak to je :slight_smile: tak fajn večer a opatruj se :slight_smile:
9. pro 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no napadl mě manželský sex MS :grinning: tak sem byla mimo :grinning: jsem uplně tupá a ospalá :wink:
9. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom Leni to 5+3 pocitas od posledni MS asi vid? Ja mela posledni 31.10., tak je spravne 5+4? :sweat_smile:
9. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro MS - manzelsky sex - fakt vtipny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vazne - me to desne pobavilo :slight_smile:
9. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kockacz Ano, v tom případě jsi o den víc jak já. Já měla poslední MS 1.11. :wink:
9. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro nemyslím si, že by jsi se přímo zlobila, ale spíš než povzbuzení jsem tě nepotěšila :sweat_smile: jsme se prostě špatně pochopily :wink:
9. pro 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. pro 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek