• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@blahova_andrea 13tt vychází až nějak přelom leden-únor, takže celkem daleko. Pupek mám i tak, že můžu budit podezření :sweat_smile: . A v zimě se to maskuje dobře :sweat_smile: . I v létě jsme to tajili a nikdo nic nepoznal :slight_smile: . A místo radostného oznámení, jsme pak oznámili opak. A nikdo nic netušil. Jen manžel se minulý týden přeřekl a pak to maskoval :grinning: a asi to zamaskoval dobře :grinning: .
21. pro 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, váhala jsem jestli se přidat nebo ne, když já nevím. Dneska jsem si udělala testík a takové dvě krásné čárečky na mne koukaly, zesílené byly obě stejné. Podle kalkulačky, bych měla být dnes 5+6 tt, vůbec nevím co mám dělat. No nejdřív koupím další test, a zkusím to znovu, jestli mne tady ten neoklamal :slight_smile: celý den přemýšlím a koukám na to, připadám si jako ve snu. V posledních dnech mě celkem nezvykle bolely prsa, ale nic hroznýho. Když udělám test zítra, chtěla bych to oznámit manželovi, jenže nemám jistotu žádnou když nemám potvrzení od dr, a k dr. se objednám až po svátkách. Takže jak? říct to? neříct? co ted?
21. pro 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa To je dobře...já s ní žádnou zkušenost nemám. Chodila jsem dřív k Fabiánovi (u kostela, nad lékárnou), a ten byl fajn, akorát si člověk musel zvyknout na ten jeho styl humoru a povznést se nad to ("aaale slečna nám zase trošku přibrala", "vidím, že taky máte lajdáckého holiče", "tak nashledanou a veselé sexování") :slight_smile:
21. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@corinka2005 - vitej :slight_smile: a gratuluju. U nas to vi jen manzel a rodina z me strany. nechci poslouchat od manzela ze strany blbe otazky atd. Manzelovi bych torekla urcite :slight_smile:
21. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 - vitej a gratuluji :wink:
21. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sedmiteckas - jeeee,tak tenhle styl humoru ja nesnesu a ani bych neunesla. :unamused:
21. pro 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,ja se dnes vylozene valeckuju. Je mi od rana zle,zaludek stavkuje... Kamoska mi doporucila zazvor caj a v lekarne zazvor lizatka,nemate nektera zkusenost? :wink: uz nevim co s tim. bylo mi blbe i vcera vecer (jako kazdy vecer) :angry:
21. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když by se náhodou něco dělo, kam se jezdí k doktorovi? Na klasickou pohotovost? Tam mají ultrazvuk? Nějak mi přestalo být zle, tak mám takový blbý myšlenky, jestli je všechno v pořádku. Jako nezvracela jsem nikdy, ale aspoň jsem se cítila blbě nebo divně. Teď mám spíš nechuť, ale zas jíst musím, to by mi pak blbě bylo. kdyby mi to nebylo trapný, tak si sjedu ještě v pondělí na pohotovost, jestli prckovi srdíčko ťuká, než to v úterý oznámíme rodičům.
21. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@corinka2005 Haha, tak ja jsem dělala test ve čtvrtek a taky na me koukly dve carky! V úterý si udělám ten drahy clearblue a pokud taky bude pozitivni, tak ho zabilim a dam manželovi pod stromeček. Loni jsem čekala a chtěla mu to oznámit az po kontrole u dr., ale ta dopadla blbe, ja rovnou šla do nemocnice. Manžel byl z toho velmi v šoku, takže ted budu chtít at si to vychutnáva se mnou uz od zacatku :slight_smile:! Muzu se zeptat podle které kalkulačky sis vypocitala ty týdny? Ja to měla 16.11. a vůbec nevím jak na tom jsem. Jana
21. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21
@corinka2005 Gratuluji a vítám vás holky :slight_smile: Manželovi bych to určitě řekla. :slight_smile:
@leni_tom
Mě taky vůbec nic není, kdyby mi nevynechala ms, tak ani nevím, že jsem v tom.. To snad nemusí hned být příznak toho, že je něco špatně, ne? Být tebou bych byla v klidu, teda pokud nekrvácíš nebo nemáš šílené bolesti...
21. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Nene, nic takovýho, jen se prostě bojím, aby srdíčko nepřestalo tlouct, Bojím se, že to na Vánoce oznámíme a pak to s pláčem budeme rušit. Nějak se z toho nedokážu radovat tím, že vím, že se může cokoliv podělat, kolikrát už jsem to tu četla.. Ségra denodenně brečí, jak je šťastná za nás, manžel je šťastnej a mě to nejde. Nejradši bych se o tom vůbec nebavila, neplánovala, jen to nechala plynout.
21. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk Mě to nevadilo, nepůsobilo to na mě perverzně, jinak mi jako osoba sednul, ale chápu, že některé to prostě nemají rády a odešly od něho... Já přešla, protože jsem se stěhovala.
21. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom ja jsem to pred rotem taky nikomu nechtěla říkat, nakonec se stejně všichni dozvěděli, ze to neklaplo!!! Byly zrovna Vánoce a každy se ptal jak se daří a neslo u toho nebulet!!! Rok jsme se snažili a klapalo to zase v prosinci, kontrolu mam až 13.1.,takže to rodině oznámim až pak, teda doufám, ze bude co oznamovat! Loni jsem měla všechny příznaky těhotné, ale spinila jsem a asi v tom byl ten problém. Letos na sobě nepocituju skoro nic, jen me trosku boli břicho. Taky se tady pěkné nervuju, ale doufám, ze bude vse v pořádku. Ja tady pořad dumam kam a zda mam někam jít pokud bude nějaký problém! :slight_smile:
21. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 já mám taky pupek, ale že je teď jakýsi větší se nedá zamaskovat ani tím, že je zima :grinning:
21. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@corinka2005 ahoj. manželovi bych to klidně řekla. on ten pozitivní test docela jistota je i bez dr., pokud nemáš dušíka, ale pořádné čárky :wink:
21. pro 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk taky máš nevolnosti víc večer jak ráno? :grinning: já taky. do zázvoru ale nejdu. ten nemám vůbec ráda, nechutná mi. ale někomu to pomáhá, tak pokud s ním ty problém nemáš, tak to za zkoušku stojí.
21. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom neblázni a zbytečně neplaš. náhlé výkyvy ve všem jsou úplně normální. buď ráda, že ti zle není a užívej si to. každý tvrdí, že dokud nekrvácíme, tak máme být v klidu a já se tím teda řídím. nemůžeme přemýšlet nad vším, to bychom se z toho zbláznili :wink:
21. pro 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. pro 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leni_tom po...se to může kdykoliv, tak to nemůžeš brát. s každou další kontrolou můžou dr. něco najít, to by jsi se z toho drobečka nemohla těšit nikdy. když porodíš zdravé miminko, taky to nutně nemusí znamenat, že bude celý život zdravé, že se dožije dospělosti apod...a přece si od něj nebudeš kvůli tomu držet odstup. musíš si ho užívat dokud ho máš. já vím, že je to možná blbý přirovnání, ale kdyby jsi i po narození pořád trnula, že se může něco stát a k dítěti si držela odstup a pak ho zajelo auto, tak bych trpěla úplně stejně a jen bys navíc litovala každé minuty, kterou jsi s ním promarnila a nedala mu tolik, kolik jsi mohla.
21. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea babička nám na ty obědy příspívá, vloni na jaře na tom nebyla nejlíp, tak jsem jí začla vařit a už to zůstalo ... na Vánoce ji pokaždé zveme, ale chce být dole, má tam psa, ten by se uštěkal :sweat_smile: jak si rozbalíme dárky, tak jdeme za ní dolů :slight_smile:

tak jsme byli v tom Tescu a už jsem ráda, že to máme za sebou, košík ze 3/4 prázdnej a skoro 2,5t v pr.... :rolling_eyes:
21. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea je, dekuju!!!! V úterý si chci udělat ten test, který ukazuje i týdny. Doufam, ze to bude stejne.
21. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea tu kalkulačku taky používám a čtu si tam každý týden jak mimi roste :slight_smile:
21. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunka21 @corinka2005 holky vítejte :slight_smile:
21. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jé, dokonce, to je ale uvědomělá babička :slight_smile: no s tím psem to znám. máma se taky nikdy dlouho nezdrží kvůli psovi. já tedy pro to moc pochopení nemám. my budeme večeřet zvlášť, podarujeme se tady letos jen ve třech a až si Míša užije trošku dárečky, tak se půjdeme podarovat a chvíli posedět dolů k našim.

páni...co jsi kupovala? my ho dneska měli docela plnej a nechala jsem tam "jen" 800,-
21. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janicka38 co jsem slyšela, tak nejsou o nic spolehlivější, jen znatelně dražší. ale je fakt, že jako dárek slouží rozhodně lépe než klasické levné proužkové :wink:
21. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu taky se mi zalíbila, že je tam těch informací docela víc. jen tedy s výpočtem ovulace se sekli hodně. když jsem začala mít poprvé tušení, tak jsem tam zadala 3.11. poslední ms a vyšlo mi, že kolem 16.11. ovulace a u nás byl jediný sex už někdy 8. nebo 9. :grinning: tak jsem si právě říkala, že už blbnu a ono jsem ji měla asi o dost dřív, protože týden ve mě ti pulci určitě schovaní nevydrželi :grinning:
21. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea ja mam pravé jen ty prouzkove s citlivosti 10, tak jsem si myslela, ze když mi test ukáže, ze jsem těhotná více než 3 týdny, budu mit dukaz, ze hcg roste. Nebo je to blbost?
21. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jj babička je dobrá :slight_smile:
no nějak se to nakupilo, jen za holky skoro 800Kč, a to už jsem jim nic nechtěla koupit :sweat_smile: a pak ještě pro babičky a tchány :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vánoce nás přijdou fakt draho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mě dostala dcera ... prý "mami, z čeho se narodí slepice?" a já "no z vajíčka" a ona "a kde se vzalo to vajíčko?" :sweat_smile:
21. pro 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 já měla proužkový s citlivostí 25 myslím. no tvoje logika mi přijde v pořádku. jen tedy pokud máš tmavý proužek na tom citlivém testu, tak stejně nevíš jaké jsi měla hcg. třeba je vidět, když má někdo slabou čárku a obden testuje a čárka sílí, že se tedy zvyšuje hcg. ale jako pokud ti to pomůže se cítit lépe a jistěji, tak proč ne. to je to důležité a to máme každá jinak :wink:
21. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek