• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu tak pokud jsi ještě kupovala nějaké "maličkosti" pod stromeček, tak to jo. my jsme kupovali fakt spíš jen nějaké zásoby pro nás.
21. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu no a pro co jsi ty? bylo prvně vejce nebo slepice? já mám už roky jasno a přítele jsem svou teorií dostala :grinning:
21. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no prave me to muže ještě více vystresovat, pokud se mi tam ukáže: těhotná týden :slight_smile: . Zítra zkusím tu desítku, ale jiného výrobce. Moje čárky byly asi stejně silné, tak by ta testovací snad mohla i zesílit.
21. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea jj přesně maličkosti, co nás přišly na 2,5 tisíce :grinning:

právěže vůbec nevííím :grinning: prozraď tvoji teorii :sweat_smile:
21. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 tak pokud by tě to mělo stresovat, tak za to ty peníze nestojí :grinning: tak zkus zítra tu citlivost 25, pokud bude čárka taky silná, tak je to taky dobrý potvrzení těhu :wink: a na ten digi ještě chviličku počkej, ať tam máš tedy pořádné týdny :grinning:
21. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak moje odpověď je jasná: první bylo vejce! (z vejce se přece klubali i dinousaři a ti byli dávno před slepicemi :grinning: :wink:)
21. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea a co bylo první vejce nebo dinosaurus :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Já tě chápu, taky to nebudeme rodině říkat na vánoce, ikdyž jsem 7+6 dnes, na 2.kontrolu jdu 8.1, to už budu zase dál, nějaký 11tt (odhadem), až podle této kontroly budu zase klidnější a to už oznámíme hned, bude i "hezčí" obrázek z UTZ (ikdyž i ta fazolka, co mám zatím z 1.UTZ je zlatá). Prostě stát se může cokoli a kdykoli, ale chci to říct přecejenom trošku později.
21. pro 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@corinka2005 jistotu nemáš ani po potvrzení od dr. Do 13tt končí 20% těhotenství. Ale to tě nechci strašit. Jen se to prostě stává. Taky se nám to stalo. To člověk neovlivní. Jeden týden srdíčko bije a další týden už ne. Někdy je to prostě lepší, než aby se miminko narodilo nějak poškozené.
Druhé těhu jsem cítila že je nějaké jiné. Ale spíše okolnostmi než jako čistě těhotenství. Mám dojem, že nebyl ten správný čas. Teď je to lepší. Malé se má narodit stejný měsíc jako první syn. Takže jsem těhotná ve stejném období jako tenkrát :slight_smile: . Příznaky nemám žádné, a o to mám větší obavy, aby bylo vše v pořádku a nedopadlo to jako minule.

@leni_tom kdyby něco, tak jeď přímo do porodnice na příjem. Tam tě vyšetří. Na klasické pohotovosti asi nepomůžou :sweat_smile:
21. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea - rano a dopo jsem dobra,funguju bez problemu. Ale prijde cca 18,00 a je mi zle. Nekdy to trva chvili,nekdy klidne 3 hodiny. Jsem furt unavena,pomerne dost. Dnes jsem teda mela pyzamovy den, syn neprotestoval. Myslim si,ze na me ke vsemu neco leze,protoze me boli hlava a ryma...aby toho nebylo malo,ze. :unamused:
21. pro 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu nad tím bych musela zase léta hloubat :grinning: ale vejce nebo slepice je prostě jasný! :grinning:
22. pro 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikincuk tak to já začínám odpadat už po obědě. do večera je to jen a jen horší a taky se mi víc nafukuje břícho. večer vypadám jak v 5. měsíci :grinning: už kvůli tomu musíme s pravdou ven brzy aspoň před mými rodiči. zbytek si asi počká, ty tolik nevidíme a dá se to utajit.
22. pro 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, snad u vás ty nevolnosti brzy přejdou stejně jako u mě, je to fakt děs :confounded:
22. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom Ahoj Leni, urcite bude vsechno v poradku! Chapu tvoje pocity a obavy, ale nevim jestli byste vydrzeli cekat do 12tt. To je hrozne dlouha doba :slight_smile: I kdyz...u nas v praci ted jedna kolegyne sdelila, ze rodi v kvetnu... :sweat_smile:
Ja ted resim, jak to vysvetlovat, protoze par lidi kolem to proste pochopilo, ze jsme byli na ET a jsem uz mesic a pul doma. Takze budu po Vanocich az se vratim do prace vysvetlovat, ze to nedopadlo a uz ted si vymyslim scenare :confounded:
Ale opravdu pokud nemas bolesti nebo krvaceni, tak bud v klidu a nemysli na nejhorsi
Kdyby nahodou se cokoliv delo, jedte na gynekologickou pohotovost. Byva v nemocnici spolecne s porodnici.
22. pro 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezlobte se, ze vás tady pořad prudím, ale potřebovala bych vědet vás názor. Dnes jsem zopakovala test s citlivosti 10 a ta pozitivni čárka vyskočila až když se ukázala ta kontrolní. Neměla by byt ta pozitivni uz silnější než ta kontrolní? Ja jsem uz fakt hotova, přesně před rokem to neklaplo a ted se zase bojím :unamused:
22. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 já myslím, že můžeš být v klidu, čárka je krásná, výrazná, kdyby byla třeba bledší než toho 19.12., tak bych měla třeba obavu, ale takhle je to určitě v pořádku :slight_smile: já jsme teda nikdy čárky nezkoumala, jestli má být ta pozitvní nějak extra silnější než kontrolní, když mi tam hned vyskočila dálnice, nijak jsem to neřešila a jen čekala do kontroly :wink:
22. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sedmiteckas Tak takový vtípky bych asi nedala :unamused:
22. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu dekuju za uklidnění, me pravé loni holky psaly ať si kontroluju testy. Ja jsem z toho uz magor!!!! Pořad během na wecko zda nekrvacim :slight_smile:, kontrolu mam až 13.1. S prvním tehu jsem nic neřešila, ale po tom jednom neúspěchu stresuju jako blázen a myslím na nejhorší. Moc dekuju za uklidnění, trosku to pomohlo.
22. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěknou předvánoční neděli :slight_smile: Já vyhnala rodinu na nákupy a za chvilku se vrhnu na vaření obědu a úklid. A blbě je mi teda furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 je mi líto, že máš takové nervy :frowning2: asi bych taky měla strach, kdyby mě potkalo to stejné, co tebe .. ale snažila bych se tak moc nepozorovat, pro miminko je nejlepší, aby maminka byla v klidu :wink:
22. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kockacz Bylo by nejlepší počkat do 12tt, ale tím, že jsou Vánoce, tak to rodině řekneme už teď, navíc bych nepití už neokecala. Jak je prosinec nabitý večírkama, tak už ztrácím přehled, kde jsem se na co vymlouvala a už to nemá prostě smysl. Kdyby už aspoň fungoval Angel sounds takhle brzy :slight_smile: Kupovala jsem ho loni ségře, tak ho dostanu ve štafetě.
22. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 Taky nás to potkalo, v září. Taky mám obavy. Navíc mi vůbec nic není. takže mám obavy o to větší. Kdyby se nějakou tou nevolností miminko "ozvalo", tak bych si řekla, jo, je tam :grinning: ale takhle? Taky testuju. Čárka sice sílí ale není to až tak výrazné. Asi ten hormon nestoupá tak rychle, ale pozvolna. A nevolnosti se třeba ještě dostaví :sweat_smile: . K dr. se chystám až po novém roce. To budu 8-9tt a to bohatě stačí. Zatím se snažím být v pohodě a kolikrát úplně zapomínám, že jsem těhotná :sweat_smile: .
22. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 tak od záři, to je krátká doba, ja měla čas 12 měsíců to vstřebat :slight_smile:, myslím si, ze toto tehu je moje poslední šance, po 35. Roce uz miminko nechci :( . Jaksi nemám žádné příznaky, jen me sem tam poboliva v boku, ani me neboli břicho jako při menstruaci. Doufám, ze kdyby to nemelo vyjít, tak se to brzo rozsekne, to čekání me nervuje :slight_smile:
22. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 Ty jsi měla asi samovolný potrat, krvácela jsi. Já jsem měla zamlklé těhotenství. 8tt vše v pořádku a ve 12tt konec. Ta krev už něco značí. Já netušila nic až do ultrazvuku. No netušila, vlastně tušila, podvědomě jsem s tím počítala, jestli se to tak dá vůbec popsat. Ve finále je to asi stejné. Jen to zjištění je jiné. S tvým věkem chápu, že obavy jsou větší. Taky bych se o to víc bála. Snad to tentokrát dobře dopadne :slight_smile:
Já se s tím vyrovnála skoro tři měsíce. Psychicky i zdravotně. Tři měsíce si zvykám, že těhotná už nejsem a další měsíc zase naopak :sweat_smile: . Nečekala jsem to tak brzy. Podařilo se na první pokus po revizi. Asi je tam dole vážně jako "pohnojeno" :slight_smile:
22. pro 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechce se "zamknout"? Tuhle necháme pro nové příchozí a založíme soukromou. Nemusí každý vědět co tady řešíme. Co myslíte?
22. pro 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 uf, tak ať ti to tentokrat vyjde!!!!!!
22. pro 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky, můžete mi pomoci? ještě jsem termin neresila s doktorem ale jsem dnes 5+6tt myslite ze mi to vyjde na srpen nebo az zari? jak nejlepe socitat?
22. pro 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing vim i den poceti:slight_smile: 27.11.
22. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing kdy jsi měla poslední MS? na netu je spoustu kalkulaček na výpočet porodu
22. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 den poslední ms je 11.11. ja vim ale nejak mi to neso chtelo to p me teplou atd to nevim
22. pro 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek