Termín porodu v srpnu 2014

Před pár dny jsem zjistila, že příští prázdniny nás bude doma víc. Kdo taky čekáte přírůstek do rodiny v srpnu příštího roku? Pojďte se podělit a popovídat o tom, jak prožíváte úplné začátky.
henelu
22. pro 2013
@werunka21 já bych určo byla pro soukromou 😉
henelu
22. pro 2013
blahova_andrea
22. pro 2013
@janicka38 vůbec neprudíš 😉 mě teda vždy nejdřív vyjela ta kontrolní a pak se teprve dobarvila ta testovací, takže mi to přijde normální 😃 máš tam krásnou dálnici, nic neslábne, nemizí...zkus být v pohodě a mimi bude taky a nebude mít proč vám "utéct" 😉
blahova_andrea
22. pro 2013
@llluckaaa mě je taky blbě furt, ale do oběda zvládám fungovat. dneska jsem ozdobila stromeček i uvařila, takže paráda, ale chlap teď odjel za kamarádama a já se těším až prcek usne a já budu mít klid a to jsem plánovala umýt podlahu, která už to akutně potřebuje. ale asi to zas nedám. raději udělám chlapovi k večeři chlebíčky, které miluje a pak mu navrhnu, že by mohl tu podlahu umýt a udělat mi tím radost 😃
henelu
22. pro 2013
@blahova_andrea už máte stromeček jo? my budeme zdobit až 23. v noci, aby měly holky ráno 24. překvápko 🙂
to je pěkný, že si uplatíš přítele jídlem a pak ho pošleš umýt podlahu 😃
corinka2005
22. pro 2013
@janicka38 kdy jsi měla první den poslení menzes? já na internet zadala kalkulačka těhotenství, dala tam to datum, a to mi vyjelo
blahova_andrea
22. pro 2013
@henelu už? 😃 pro mě teda teprve 😃 my měli doma vždycky stromeček už 3 týdny před vánoci 😃 u přítele zase nosil stromeček ježíšek. my ho v pátek koupili a dneska zdobili. já doma jinak žádnou výzdobu nemám, cukroví tu nevoní, takže vůbec nebylo poznat, že se blíží vánoce a už mi to bylo líto. asi se budu muset příští rok polepšit 🙂

no uvidíme, jestli mi ta lest klapne 😃 snad se dokopu aspoň k těm chlebíčkům 😃
henelu
22. pro 2013
@blahova_andrea :-N tak my teda zdobíme stromek toho 23. ale zas ho pak máme skoro do února 😃 a taky nemám skoro žádnou výzdobu a cukroví nevoní :-N
tak to jsem zvědavá jestli to klapne 😃
blahova_andrea
22. pro 2013
@henelu už nevím jak jsme to měli, když byl živý stromek, ale když byl umělý, tak byl taky celý advent a až snad do února, no :-N my máme teď živý, takže budem rádi, když vydrží do silvestra 😃 jinak míšovi se výzdoba líbí, když někam přijdeme, takže pro něj asi v povánočních slevách nakoupím něco na příští rok, aby to tu vypadalo. já ostuda nemám zatím ani vánoční ubrus 😃
jestli to klaplo dám pak vědět 😉
werunka21
22. pro 2013
@blahova_andrea
@henelu holky, tak já ji zrovna založím a všechny co tu jsou tam hodím. Kdybych na někoho zapomněla, tak se ozvěte 🙂
corinka2005
22. pro 2013
Holky moc vám všem děkuji za pěkné uvítání a pozitivní zprávy. Ani jsem nečekala že ten srpen bude takový plodný 😃
Akorát mne trápí jedna věc, beru stabilně denně 2 tablety nějakých prášků na močový měchýř, není to na zánět, ale aby můj měchýř prostě udržel určitou hladinu tekutin. a na obou těch prášcích je napsáno, že se v těhotenství brát nesmí. Zítra už můj urolog neordinuje, má dovolenou. Nevím na koho se obrátit, nebo je rovnou vysadit? když je vysadím, nic se mi nestane, ale moč třeba ani 1 dc neudržím.Tak nevím co s tím, jestli vysadit nebo kde mi poradí? v lékarně byla "strašně ochotná paní" a odklázala mne na lékaře, i přesto že má dovolenou, takže jsem se hodně dozvěděla
blahova_andrea
22. pro 2013
@corinka2005 a jinou lékárnu tam u vás nemáte? já bych se obrátila asi přímo na gynekologa. aspoň telefonicky 😉
werunka21
22. pro 2013
Jo a ještě dotaz, když založím soukromou, neuvidí to všichni mí přátelé jako třeba krátkou zprávu? Poslední dobou mám dojem, že tady každý ví o všem :-N
henelu
22. pro 2013
@werunka21 já bych řekla, že by to měli vidět jen ti, co v té skupině budou ... ostatní by to vidět neměli
henelu
22. pro 2013
@corinka2005 já bych se teda taky zeptala na gyndě, jestli teda ještě budou v pondělí ordinovat ... jinak teda nevím =-)
werunka21
22. pro 2013
Tak hotovo http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze...
Jestli jsem na někoho zapomněla tak písněte 😉
janicka38
22. pro 2013
@corinka2005 16. 11., ale mám to nepravidelne, tak průměrně 32 denni cyklus. Pokud ovulaci provází strašná bolest břicha, tak jsem ji měla 3. 12., 18. Den cyklu.
holubing
22. pro 2013
@henelu tak o by byl mazec. ja jsem se totz narodila 18.8. 1988 v 8 vecer🙂 😃
holubing
22. pro 2013
holky kdy hodlate tehotenstvi rict v praci?
bremisek
22. pro 2013
Tak já bych se taky přidala. TP bych měla mít 15.srpna. A doma už mám jednoho skoro dvouletého raráška. 🙂
henelu
23. pro 2013
@holubing @bremisek holky přejdite do nové soukromé diskuze, odkaz viz výše 😉
maiki1
23. pro 2013
v pátek mě propustili z nemocnice...asi to naštěstí byl jen zkažený žaludek. Pořád jsem předtím trpěla nechutenstvím a jediné na co jsem měla fakt obrovskou chuť byl pochoutkový salát...jen si ho už příště určitě nekoupím v tescu!!! Ještě jsem na lehké dietce, ale už je nám fajn! 😉
blahova_andrea
23. pro 2013
@holubing v práci se to dozví po novém roce
blahova_andrea
23. pro 2013
@maiki1 to je dobře. já měla nedávno taky trochu paříže a momentálně to taky není nic pro moje zažívání 😉 tak hlavně, že už je lépe
verlis1
23. pro 2013
Ahoj holky, dnes mi byla odebrana druha krev a hladina HCG vesele vzrůsta, takze zatim vse ok...ale at to nezakřiknu. Vypada to, dle testu s indikatorem jsem asi 3tt od poceti....na utz samo jeste nic....drzim vsem palce a preju krasny vanoce....termin pordu odhaduju na konec srpna nebo zacatek zari 🙂
blahova_andrea
23. pro 2013
@verlis1 to je krásná zpráva před vánoci, tak ať jsou takové i po novém roce, to už třeba bude i něco vidět 😉
adenka84
27. pro 2013
Ahojky, i my jsme se těsně před Vánoci dozvěděli, že čekáme druhátko.... dnes nám byla potvrzena dutinka se žloutkovým váčkem.. vše je prý jak má....
všem vám tu přeji pohodové těhulkováníčko 🙂
evuna80
27. pro 2013
Ahojky, taky jsme na tom stejně, taky čekáme druhé dítko. Jsem 6+3. Sice jsme nepočali úplně přirozeně, musela jsem podstoupit po roce a půl snažení IUI, ale zadařilo se hned na poprvé, tak jsme s manželem šťastní, ale nechceme nic zakřiknout. Jsem z toho dost nervózní. Doufáme, že na pondělní kontrole bude vše v pořádku.
trija
27. pro 2013
Ahoj holky, jestli můžu, tak bych se také ráda přidala 🙂 dnes bych měla být 5+6 a termín porodu by měl být okolo 23.8.2014, ale to se ještě vše upřesní. doufám, že bude vše ok a v srpnu budeme mít druhátko 🙂
kofik.h
27. pro 2013
ahoj holky, též bych se moc ráda k vám přidala 🙂 24. 12. mi vyšel pozitivní TT. dle internetové kalkulačky by měl být TP 26. 8. 2014 (výročí naší svatby) 🙂 ale uvidíme co poví doktor 🙂 ale zatím jsou dovolený tak nevím nic 😞
dneska jsem byla na odběru hcg a vyšelo mi to 174,4 UI/I ..opět dle internetové kalkulačky bych měla být dle poslední MS v 5+3tt, ale nějak mám pocit, že mi to nesedí dle těch hodnot 😞 ale docela v tom tápu...