• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@werunka21 já bych určo byla pro soukromou :wink:
22. pro 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
22. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janicka38 vůbec neprudíš :wink: mě teda vždy nejdřív vyjela ta kontrolní a pak se teprve dobarvila ta testovací, takže mi to přijde normální :grinning: máš tam krásnou dálnici, nic neslábne, nemizí...zkus být v pohodě a mimi bude taky a nebude mít proč vám "utéct" :wink:
22. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@llluckaaa mě je taky blbě furt, ale do oběda zvládám fungovat. dneska jsem ozdobila stromeček i uvařila, takže paráda, ale chlap teď odjel za kamarádama a já se těším až prcek usne a já budu mít klid a to jsem plánovala umýt podlahu, která už to akutně potřebuje. ale asi to zas nedám. raději udělám chlapovi k večeři chlebíčky, které miluje a pak mu navrhnu, že by mohl tu podlahu umýt a udělat mi tím radost :grinning:
22. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea už máte stromeček jo? my budeme zdobit až 23. v noci, aby měly holky ráno 24. překvápko :slight_smile:
to je pěkný, že si uplatíš přítele jídlem a pak ho pošleš umýt podlahu :grinning:
22. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka38 kdy jsi měla první den poslení menzes? já na internet zadala kalkulačka těhotenství, dala tam to datum, a to mi vyjelo
22. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu už? :grinning: pro mě teda teprve :grinning: my měli doma vždycky stromeček už 3 týdny před vánoci :grinning: u přítele zase nosil stromeček ježíšek. my ho v pátek koupili a dneska zdobili. já doma jinak žádnou výzdobu nemám, cukroví tu nevoní, takže vůbec nebylo poznat, že se blíží vánoce a už mi to bylo líto. asi se budu muset příští rok polepšit :slight_smile:

no uvidíme, jestli mi ta lest klapne :grinning: snad se dokopu aspoň k těm chlebíčkům :grinning:
22. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea :sweat_smile: tak my teda zdobíme stromek toho 23. ale zas ho pak máme skoro do února :grinning: a taky nemám skoro žádnou výzdobu a cukroví nevoní :sweat_smile:
tak to jsem zvědavá jestli to klapne :grinning:
22. pro 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu už nevím jak jsme to měli, když byl živý stromek, ale když byl umělý, tak byl taky celý advent a až snad do února, no :sweat_smile: my máme teď živý, takže budem rádi, když vydrží do silvestra :grinning: jinak míšovi se výzdoba líbí, když někam přijdeme, takže pro něj asi v povánočních slevách nakoupím něco na příští rok, aby to tu vypadalo. já ostuda nemám zatím ani vánoční ubrus :grinning:
jestli to klaplo dám pak vědět :wink:
22. pro 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea
@henelu holky, tak já ji zrovna založím a všechny co tu jsou tam hodím. Kdybych na někoho zapomněla, tak se ozvěte :slight_smile:
22. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky moc vám všem děkuji za pěkné uvítání a pozitivní zprávy. Ani jsem nečekala že ten srpen bude takový plodný :grinning:
Akorát mne trápí jedna věc, beru stabilně denně 2 tablety nějakých prášků na močový měchýř, není to na zánět, ale aby můj měchýř prostě udržel určitou hladinu tekutin. a na obou těch prášcích je napsáno, že se v těhotenství brát nesmí. Zítra už můj urolog neordinuje, má dovolenou. Nevím na koho se obrátit, nebo je rovnou vysadit? když je vysadím, nic se mi nestane, ale moč třeba ani 1 dc neudržím.Tak nevím co s tím, jestli vysadit nebo kde mi poradí? v lékarně byla "strašně ochotná paní" a odklázala mne na lékaře, i přesto že má dovolenou, takže jsem se hodně dozvěděla
22. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@corinka2005 a jinou lékárnu tam u vás nemáte? já bych se obrátila asi přímo na gynekologa. aspoň telefonicky :wink:
22. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě dotaz, když založím soukromou, neuvidí to všichni mí přátelé jako třeba krátkou zprávu? Poslední dobou mám dojem, že tady každý ví o všem :sweat_smile:
22. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 já bych řekla, že by to měli vidět jen ti, co v té skupině budou ... ostatní by to vidět neměli
22. pro 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@corinka2005 já bych se teda taky zeptala na gyndě, jestli teda ještě budou v pondělí ordinovat ... jinak teda nevím :confused:
22. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hotovo http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/termin-porodu-srpen-2014/
Jestli jsem na někoho zapomněla tak písněte :wink:
22. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@corinka2005 16. 11., ale mám to nepravidelne, tak průměrně 32 denni cyklus. Pokud ovulaci provází strašná bolest břicha, tak jsem ji měla 3. 12., 18. Den cyklu.
22. pro 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak o by byl mazec. ja jsem se totz narodila 18.8. 1988 v 8 vecer:slight_smile: :grinning:
22. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky kdy hodlate tehotenstvi rict v praci?
22. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych se taky přidala. TP bych měla mít 15.srpna. A doma už mám jednoho skoro dvouletého raráška. :slight_smile:
22. pro 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubing @bremisek holky přejdite do nové soukromé diskuze, odkaz viz výše :wink:
23. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek mě propustili z nemocnice...asi to naštěstí byl jen zkažený žaludek. Pořád jsem předtím trpěla nechutenstvím a jediné na co jsem měla fakt obrovskou chuť byl pochoutkový salát...jen si ho už příště určitě nekoupím v tescu!!! Ještě jsem na lehké dietce, ale už je nám fajn! :wink:
23. pro 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing v práci se to dozví po novém roce
23. pro 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maiki1 to je dobře. já měla nedávno taky trochu paříže a momentálně to taky není nic pro moje zažívání :wink: tak hlavně, že už je lépe
23. pro 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi byla odebrana druha krev a hladina HCG vesele vzrůsta, takze zatim vse ok...ale at to nezakřiknu. Vypada to, dle testu s indikatorem jsem asi 3tt od poceti....na utz samo jeste nic....drzim vsem palce a preju krasny vanoce....termin pordu odhaduju na konec srpna nebo zacatek zari :slight_smile:
23. pro 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verlis1 to je krásná zpráva před vánoci, tak ať jsou takové i po novém roce, to už třeba bude i něco vidět :wink:
23. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, i my jsme se těsně před Vánoci dozvěděli, že čekáme druhátko.... dnes nám byla potvrzena dutinka se žloutkovým váčkem.. vše je prý jak má....
všem vám tu přeji pohodové těhulkováníčko :slight_smile:
27. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, taky jsme na tom stejně, taky čekáme druhé dítko. Jsem 6+3. Sice jsme nepočali úplně přirozeně, musela jsem podstoupit po roce a půl snažení IUI, ale zadařilo se hned na poprvé, tak jsme s manželem šťastní, ale nechceme nic zakřiknout. Jsem z toho dost nervózní. Doufáme, že na pondělní kontrole bude vše v pořádku.
27. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli můžu, tak bych se také ráda přidala :slight_smile: dnes bych měla být 5+6 a termín porodu by měl být okolo 23.8.2014, ale to se ještě vše upřesní. doufám, že bude vše ok a v srpnu budeme mít druhátko :slight_smile:
27. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, též bych se moc ráda k vám přidala :slight_smile: 24. 12. mi vyšel pozitivní TT. dle internetové kalkulačky by měl být TP 26. 8. 2014 (výročí naší svatby) :slight_smile: ale uvidíme co poví doktor :slight_smile: ale zatím jsou dovolený tak nevím nic :frowning2:
dneska jsem byla na odběru hcg a vyšelo mi to 174,4 UI/I ..opět dle internetové kalkulačky bych měla být dle poslední MS v 5+3tt, ale nějak mám pocit, že mi to nesedí dle těch hodnot :frowning2: ale docela v tom tápu...
27. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek