• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala, doufám, že to teda ještě nezakřiknu. Jsem asi 5+1tt a na kontrolu jdu 30.12., tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne. Miminko jsme si moc přáli, je to moje třetí těhotenství, dvakrát to už nevyšlo, tak toto musí vyjít až do konce!!!!
27. pro 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem dneska byla u dr.Sedí mi velikost i umístění,srdíčko zatím vidět není. Jsem 5+4,ale podle data početí mi vychází termín na 28.8. Za dva týdny jdu na kontrolu,snad bude vse v pořádku.Čekáme první miminko.

Sportujete normálně v těhotenství?Já jsem instruktorka spiningu,dneska jsem měla první hodinu pro klienty,od té doby co to vím, a cítila jsem se celkem fajn,jen se bojím, abych se nějak zbytečně nepretezovala.
27. pro 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? čekám první, první kontrola proběhla, nyní jdu 3.1. na potvrzení srdíčka :slight_smile:
28. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evanka také jdu 3.1.2014 na druhou kontrolu. :slight_smile: Při té první tam byla jen tečka. Vše se prý teprve uvidí! Tak držím palečky ať vše dobře dopadne :slight_smile:
28. pro 2013 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkamartin ja minule viděla pouze flek:slight_smile:
28. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dve carky se ukazaly 22.12. Byla sice nepatrna, ale byla tam :slight_smile: pak dalsi testy se stejnym vysledkem.. Dalsi jsme delali vcera a druha carka jiz byla zretelna a jasna :slight_smile:) k doktorovi se chystam v pondeli, neni to moc brzy? Mam tyden zpozdeni MS a testy jsou jasne, tak snad bude vse v poradku:slight_smile:) posledni MS jsem mela 23.11., takze, kdyz vse dobre pujde tak asi v srpnu by mohl byt prcek :slight_smile:)
28. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek21 sestřička by si to měla spočítat a objedná tě tak, aby tam už něco viděli :slight_smile: Nebo alespoň u nás to tak dělají:slight_smile: Tak držím palečky :slight_smile:
28. pro 2013 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Budu se k vam moct pridat do soukrome az pozdeji? 26/12 byla testovaci silnejsi nez kontrolni. K otehotneni doslo podle vseho na Mikulase, takze tp cca 28/8. Ale k dr chci jit az tak v pulce ledna, takze nejaky 8-9tt. U syna jsem aktivne nabehla hned a pak tam litala furt nez bylo srdicko a to uz plasil revizi... Takze si chci dat tentokrat na cas :slight_smile:
28. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Jasně, klidně se pak ozvi až budeš chtít mezi nás. Ale spousta z nás nemá ještě potvrzené srdíčko, tak bys nebyla jediná :wink:
28. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj ,ráda bych se přidala do srpňátek :slight_smile: Na začátku měsíce listopadu jsem potratila (samovolně) a náhodou jsme si pár dní po tom zašpásovali :grinning: kuk jsem těhotná znovu,rychlost tedy nevídaná,ale včera náhodou na mé 30. narozeniny už mi bylo divné,že se menzes nedostavil tak jsem si udělala test a žádný duch ale fialová dálnice :grinning: volala jsem dr. a ten mě ještě včera večer povolal na kontrolu a máme srdíčko tlouklo jako o závod...jsem štastná,ale mám strach cokoliv zakřiknout.....Mimochodem je to naše třetí :grinning: Lůca
28. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, taky bych se k Vám ráda přidala. TP mi vychází na 26.8.2014, u dr. jsem zatím nebyla, chystám se volat až v novém roce, jestli to teda vydržím :slight_smile:
28. pro 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takový dárek jem dostala k 30.narozeninam:grinning::grinning:
29. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazeenka a kdy si mela poslední MS? ??? Ja si to spočítat nemůžu pac jsem otěhotněla v šestinedělí po samovolném potratu. ... modlim se, aby ted bylo vse v pořádku. ..Beru utrogestan, abych nezacala krvácet. .. Už máš termín kdy jdeš k dr. ?
29. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Mužů se přidat kvam? Taky v srpnu očekáváme potomka.. :slight_smile: 7.1. jdu na kontrolu tak snad bude vše v pořádku...
29. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se také přidat mezi vás? TP mám 20.8., dnes jsem byla na kontrolním UZ. Jsme v 6+5tt, všechno je v naprostém pořádku, velikost odpovídá a už jsem viděla i tlukoucí srdíčko :slight_smile: další kontrola až 28.1.
30. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky taky se k vám ráda přidám, na první ultrazvuk jdu ted v pátek 3.1 tak sem zvědavá co bude vidět.
30. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ze jsem těhotná uz vim asi 3 týdny ale když jsem byla u doktora 6+2 tak byl vidět pouze vacek o 7mm což mi doktor řekl ze je malé a neodpovida. Koukala jsem ze u prvního to bylo obdobné asi to bude dlouhým cyklem. Takze věříme ze vše bude ok uz jen kvůli tomu jak blbě mi je. Určitě mimoděk roste :slight_smile: a 8.1. Vytreme doktorovi zrak
30. pro 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zhruba ve 4tydnu od poceti a uz tri dny me boli celkem dost zaludek,nemam vubec chut na jidlo, vcera jsem poprve zvracela..myslela jsem, ze to prijde daleko dyl, ale bohuzel....mate to taky nekdo takhle brzo?
31. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám taky přidat? Těhotenství jsem zjistila před Silvestrem, takže jsem ještě u doktora nebyla. Podle mých propočtů jsem asi v 6tt, takže je stejně na UZ ještě brzo. Zítra budu volat doktoce a uvidíme co mi řekne. Připadá mi to všechno ale ještě brzo a nechci něco zakřiknout :unamused: Ale přitom se hrozně těším :slight_smile:
1. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamillka_v jůůů super! gratuluji :slight_smile: Já jdu v pátek :slight_smile:
1. led 2014 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 zatím nezvracím, ale nechutenství mám hrozné. Jen si vzpomenu na nějaké jídlo a je mi špatně :slight_smile:
1. led 2014 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. led 2014 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přejdite sem do soukromé diskuze http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/termin-porodu-srpen-2014/?page=23&collapse=true
komu by odkaz nešel, tak pisnite @werunka21 a přihodí vás :wink:
1. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkamartin presne, nejradsi bych nejedla vubec nic za cely den, i kdyz nesnidam, neobedvam a je treba 13hod.tak ja porad nemam hlad a mam ztezklej zaludek...kdyz si predstavim jidlo,je me blbe a at snim co snim,vse leti ven, i ovoce a zelenina...uz aby to prestalo
1. led 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje, holky, to vám nezávidím :( já bych právě, hlavně večer, snědla naprosto všechno na co narazím :D
2. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlasanah a kolikaty jsi tyden, ja ze zacatku tehotenstvi 1-3 tt jsem to mela taky, ze jsem snedla vsecko..ale pak se to totalne otocilo a za den snim fakt minimum
2. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 měla bych být 5+4tt jestli to dobře počítám :slight_smile: a právě jediné, co na sobě pociťuju jsou občasné bolesti, až křeče v podbřišku, ale co se týče jídla, tak se mi navalilo jen jednou v obchodě, když jsem šla kolem ryb :D
2. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer budoucí maminky, termín porodu jsem do dnes měla 8.8.2014, jsem 10+1 týden a dneska mi doktorka oznámila, že miminku přestalo tlouci srdíčko, moc mě to vzalo, ale mám doma 20ti měsíční holčičku, která je zdravá :D je to moje láska :D Zítra jsem objednaná do nemocnice na vyčištění a že to máme zkusit znovu až tak po 3 cyklu, to vychází ale přibližně na narození v prosinci, což moc nechci, já mám narozeniny a svátek v prosinci, můj brácha to samé, tak třeba až v lednu, uvidíme, kdy se nám to znovu povede, miminko bylo plánované, trvalo nám 5 měsíců. Jména máme Dominik nebo Dominika, doma máme už Verunku :D Říkám si, že to miminko asi nechtělo svátek a narozeniny téměř ve stejný den :D jsem z toho pořád rozhozená, je mi stále moc zle od žaludku, jsem unavená, prý jsou to hormony, které přetrvávají.
Chci vám všem nastávajícím maminkám pořát hodně sil, zdravé miminko a spokojenou rodinu :D :D :D hodně štěstí přeje Danča
2. led 2014 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dancito, tak to je mi líto, ale bude to dobré, uvidíš, je fain, že už dítě máte, líp se s tím popereš. Mě se tohle stalo dokonce dvakrát za sebou a potřetí to už vyšlo, mám 12 letého syna.

Nyní jsem těhotná, termín 14.srpna, k doktorovi jdu až příští týden, tak doufám, že bude vše ok. Zdravím všechny srpnové maminy :slight_smile:
3. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek