• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@sedmiteckas @petraka89 dalsi duse do klubu => gratulace k carkam :grinning: Mam jedny kamarady, kterym se vzdycky (dvakrat) podarilo otehotnet hned na prvni pokus, kdyz chteli mimco. Nakonec byl ale on z toho dost zklamanej, protoze ona se pokazde dost bala o miminko a nebyl pak sexik :sweat_smile: Takze pak byly komentare typu, ze ja si dal tak zalezet hned napoprvy apod :grinning: :grinning: Ze by na tom radeji pracovali o neco dyl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taktez se pridavam do skupiny,dnes vecer to chci rici manzelovi,ale nevim jak. Jak jste to oznamovali vy? Nemam moc casu,potrebuju to vymyslet hned.
10. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyy někde na MK je o tom diskuse :wink:
10. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea já jsem ji hledala,ale nenašla :frowning2:
10. pro 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy našla sem tuto, ale myslím, že je jich tu i víc podobných http://www.modrykonik.cz/forum/uz-to-vim/jak-rict-tatinkovi-ze-bude-mimi/
10. pro 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z těch týdnů pořád zmatená, dr se mnou bude mluvit o skutečném věku mimi? Nebo jak to mám brát, mám v tom totální chaos :grinning: Proč se teda všude píše, že se to počítá od ms? Asi jsem musela mít ovu hned po ms, protože první den ms byl 29.10.2013. pomoooc někdo :grinning:
10. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, moc vám všem přeji, abyste taky brzo viděly u dr tu svoji bublinku, já jsem byla tak dojatá, že jsem se tam rozbrečela, ještě teď to vstřebávám, krásný pocit, to nikdy nezapomenu :slight_smile:
10. pro 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Taky se přidávám do srpnovek ;) Já zjistila, že jsem těhotná nečekaně 27.11. Dělala jsem si 9 testů, než jsem fakt uvěřila, že to je nejspíš pravda :grinning: Ale máme s manželem moc velkou radost, i když jsme to plánovali až za rok. Byla jsem u doktorky v 5+0. Naměřila mi 10mm, viděla už i srdeční akci. Dost mě zneklidnily kamarádky, který tvrdí, že je to dost nemožný - mm i ta srdeční akce, že mi to musela blbě spočítat, změřit, se srdíčkem mě chlácholit... Nevim. Termín poslední MS jsem měla 28.10., teď jsem 6+0, takže na MS mi vychází, co mi spočetla. Řikám si, že to třeba může být tím, že jsem hned začala brát těhu vitamíny... nevim. Nemáte někdo zkušenost? Na druhou stranu si řikám, že zabývat se tim, jestli je mimi větší, že mu už bije srdce atd je dost trapný, když kolikrát spíš všichni řeší opak. Jen mi to leží v hlavě :wink: 17.12. si mám jet pro těhu průkazku. A jak těhotenství prožíváte? :slight_smile:
10. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benerika všude se uvádí týden podle ms, ale pokud by miminko vypadalo na jiné "stáří", tak ti to dr. sdělí...např. jste v 7tt, ale miminko vypadá podle měření na 6tt :wink: nám to vypadá taky těsně po ms, protože jediný nechráněný styk jsme měli ke konci ms a pak jsem skončila v této skupině :grinning:
10. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyko vítám tě a gratuluji. docela jsi mě potěšila. já jdu k dr. 5+4, tak díky tobě mám naději, že už srdíčko třeba taky bude :wink: neboj...možný to je, jen ne častý. většina holek má různé problémy a nebo to mrňouskovi prostě dýl trvá, ale nic si z toho nedělej. já nevím jak to má tvoje dr., ale můj mi u syna tehdy natočil monitor a ukázal mi žížalku i to tlukoucí srdíčko, takže o žádném chlácholení jsem ani nepřemýšlela. prostě jsem to viděla na vlastní oči. to byl myslím 7tt, tak jsem zvědavá tentokrát na 6tt :slight_smile:
10. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyko Gratuluju :slight_smile: A trochu závidím, že už jsi viděla srdíčko. Já se tam chystám příští týden a budu doufat, že moje dr. už taky něco uvidí.
10. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj maminky, také bych se ráda k vám přidala :slight_smile: já už měla pozitivní test 25.11., testovala jsem po 3dnech zpoždění ... no a po předchozích zkušenostech jsem se k dr. hned nehnala, pač by to bylo zbytečné a byla bych jen zklamaná, že není ještě nic vidět... počkala jsem do dneška, kdy jsem 6+4 a miminku už krásně tlouklo srdíčko :slight_smile: další kontrolu mám 2.1. a to už bych měla dostat průkazku :slight_smile:
10. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@henelu jé...to je krásná fotečka...já chci takyyyy...mě při prvním těhu tu první bublinku dr. ani nedal :frowning2: a kdy máš termín? hned někdy začátkem, ne? když jsi měla // už v listopadu :wink:
10. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyko v tomhle tt je to měření ještě nepřesné a taky jsi mohla mít ovulku dřív, takže jsi možná už víc tt a srdíčko tím pádem už mohlo být, nejpřesněji nám změří miminka až v tom 12-13tt :wink:
10. pro 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea děkuji :slight_smile: no ukápla mi tam slza, když jsem toho tvorečka uviděla :slight_smile: ... TP už mám 1.8., tak uvidíme jestli nebude miminko ještě v červenci, moje druhá dcerka šla ven o 3týdny dříve, prdla mi voda a jelo se :slight_smile: bude to pro mě i premiéra rodit v létě, děsím se veder a otoků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj damy,slecny,budouci maminy :slight_smile: Jsme po KET, testit mam 18.12. Vydrzim? :grinning: Vsechno to tady ctu od zacatku vsem vam drzim palecky,at se vse vyviji tak jak ma :slight_smile:
10. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikincuk to je doba :sweat_smile: to čekání je nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať ti ten týden rychle uteče a najdeš // :wink:
10. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz , děkuji. A u nás je to naopak. My sexujeme každý den, prý že přítel musí dodělat všechny prstíky, končetiny, vlásky, atd...=D
10. pro 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusy strč mu test před obličej a on se s tim nějak srovná. =)
10. pro 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu - jj,čekám a čekám :slight_smile: Nechali jsme si zavest 2 embrya,tak jsem zvedava kolik jich vydrzi :wink:
11. pro 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu to znám. syn byl o měsíc dřív :grinning: je prosincový a já už v létě měla nohy jak balvany a občas musela odejít z práce domů ležet a to jsem byla na začátku, takže se taky docela děsím toho, že budu jak slonice, děsně se potit a nikam nedolezu. ale co se dá dělat.
11. pro 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraka89 jj, to my u prvního přítel taky tvrdil. že mu musí napíchat hodně vlásků :grinning:
11. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyko KLidně už mohlo být srdíčko, proč by tě chlácholila doktorka. A s tou délkou se samozřejmě trošku seknout mohla, vždyť jde o milimetry, jen jí kousek cukne ruka a hned je to jinak. A třeba měřila tu dutinku a ne miminko, hm?Vůbec bych se neznepokojovala. Gratuluju. Já jdu za týden na kontrolu, to budu 6+5.
11. pro 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, tak ještě týden do kontroly.
Mimochodem, jak to máte teď se sexem? Tím, že máme drobečka z umělýho, tak jsme nějakou dobu po transferu sex neměli, dnes jsou to tři týdny, co mám bublinu v břiše, první sex jsme měli teď v neděli. Všechno bylo v pořádku, žádný krvácení, žádný špinění. Nějak se oba bojíme, abychom něco nepodělali :slight_smile: Bolí vás po orgasmu podbřišek? Dosáhla jsem ho jen zvenku drážděním robertkem, včera jsme to zkoušeli taky a zase mě na cca 10-15 vteřin hned po orgasmu bolí hodně nepříjemně křečovitě podbřišek. Je mi to trochu nepříjemný tu řešit tohleto, ale nevím, kde jinde zjistit, jestli to má někdo taky tak a nemusím se bát.

@henelu Doufám, že za týden budu mít stejně krásnou fotku, budu 6+5 :slight_smile:
11. pro 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky hlasim novinky. Vcera jsem byla na otocku v nemocnici. Po tom, co jsem v sobotu vecer a v noci mela silne MS bolesti, pichani na jedne strane, ale krev z toho nebyla, jen slabe spineni,jsem si naordinovala totalne klidovy rezim v posteli. Pak vse bylo ok, az do vcera vecer, kdy me zas zacalo to pichani a na toaletaku najednou zacinajici krvaceni :frowning2: Tak jsme hned jeli. Udelali UTZ, tam byla videt dutinka v ni ale zatim nic, krvaceni akutni zadne, cipek zavreny, ani hematom. Takze mi vzali krev jestli HCG stoupa, protoze z toho UTZ opravdu vic nepoznal. Krvaceni prehodnotil na spineni, asi bylo po tech vikendovych MS bolestech, ale pres Utrogestan se dostalo az vcera. Takze dneska kolem 12h vysledky krve a pokud hcg od patka vyrostlo, pujdu jeste ted v patek na dalsi UTZ, zda dutinka aspon povyrostla, aby bylo videt nejaky vyvoj :sweat_smile: Ofiko UTZ mam az pristi patek v Gennetu.
11. pro 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea diky,jsem natvrdlec ze jsem to nenasla :slight_smile:

@petraka89 jojo,nakonec to tak nejak dopadlo.

Tak ja jdu na ko 19.12.takze prekvapeni pod stromecek.
11. pro 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom my jsme na tom bledě. vlastně jsme oslavili sexem ty // a od té doby nic. ale může za to přítel :frowning2: co se týká těch bolestí po orgasmu, tak já je měla u prvního těhu taky, ale nevybavuju si od kdy. vím, že když jsem měla pořádný bříško, tak jsem ty bolesti měla taky. už pak docela dost, takže mě to i odrazovalo :grinning:
11. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek