• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@kockacz jéééé, tak to držím palce, ať je to jen nějaký rušný začátek a bublinka se krásně drží a roste :wink:
11. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já to taky nenašla hned...musela jsem trošku zapátrat, už jsem si říkala, jestli jsem neměla nějaké halucinace :grinning:
11. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni_tom my nesexujeme, zatim na neurcito :unamused: Rekli jsme si to tak nejak hned, bereme to sportovne s humorem, obstarame to jinak :wink: Spis to vidim tak, ze ho budu za cas premlouvat ja :grinning: ALe ted s temi problemy urcite sex ne e... i doktor mi to ted rikal.
11. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Jo tak to je jasný, to bych do toho taky nešla. Já se pak bála jít na záchod, aby na mě nevykoukla červená. Ale dobrý.
@blahova_andrea No jako ta bolest je sice krátká ale tak nepříjemná, že se mi do toho už taky vůbec nechce. Sex jako takový v pohodě, ale až do konce to bude mít asi jen manžel :slight_smile:
11. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea já teda naštěstí nějak extrémně neotekla, s oběma dcerkama jsem otěhotněla v květnu, takže jsem nebyla přes léto moc tt, až v zimě se mě zvětšily lýtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: narvat se do kozaček byl mazec :sweat_smile: tak mám právě obavu, že to léto bude horší na otoky a budu mít nohy jako konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leni_tom určitě už bude prcek krásně vidět a uvidíš srdíčko :dizzy_face:
jinak sex u nás teď nebyl dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jsem zjistila těhu, tak mě bolelo dlouho břicho, jako bych to měla dostat a pak mě začlo být blbě ... teď už je mi fajn, ale dr. mi zase zjistila zánět, takže máme delší pauzu ... ale po předchozích zkušenostech si toho sexu asi už moc neužijeme, mám dělohu nějak níž a jak miminko roste, tak mi tlačí na močák... už teď, kdy je miminko ještě miniaturní, lítám v noci 5x :unamused: a bude se to zhoršovat :frowning2:
11. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já v květnu zjistila těhu a v létě jsem se nemohla vejít do žádných bot ani pantoflí, měla jsem nohy oteklé až ke konečkům prstů a v práci nebylo jak dát si je výš a děsně to bolelo, tak jsem kolikrát fakt i přes protesty vedení odešla. díky tomu jsem nakonec byla ráda, že budu mít zimní mimi a ne letní. ale zase zase má chudáček narozky a pak hned ježíška...je to takový nevyvážený. bublinka to bude mít v tomto lepší a já to kvůli ní ráda ještě jednou vydržím :grinning:
11. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea tý jo tak to jsi teda dost brzo otekla :frowning2: já jsem taky byla ráda, že mám taky holky v zimě, no spíš na konci zimy, než jsme si doma zvykli, začlo jaro, bylo to fajn ... teď to bude změna, no vlastně hodně změn, miminko se narodí a v září půjde starší dcerka do první třídy, mladší by mohla jít už do školky, ale radši bych si ji chtěla nechat doma ... akorát je blbý, že v květnu na zápisech by mi ji do školky určitě vzali, bude mít dost bodů za věk a navíc i za sourozence, další rok už by body za sourozence nedostala a nepřipočtou mi body za zaměstnání, pač chtějí navíc vědět, jestli má přihlašované dítě i mladšího sourozence, takže budu muset mrňouse zapsat a tím pádem si spočítají, že jsem doma na mateřské a tudíž školku "nepotřebujeme" ... takhle to udělali u starší dcery, ani ve 4,5 letech nám ji nevzali protože jsem byla na rodičáku... tenkrát jsem to obrečela, Nelinka se do školky už těšila, bylo vidět, že už potřebuje dětský kolektiv... ale nakonec to dopadlo dobře, jelikož byla první pod čarou a jedno dítko se stěhovalo pryč, tak nám v srpnu ředitelka volala, že může od září nastoupit :slight_smile: ... no prostě se školkama je boj, takže mám pořád dilema jak to uděláme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já v minulém těhotenství nosila těhu kalhoty už od 8. týdne, břicho vylezlo hrozně rychle a do ničeho jsem se nevešla. A teď mi přijde, že už je to taky znát - jako břicho jsem měla i před tím, to zase jó :grinning: , ale teď nějak vyjelo dopředu a nejde zatáhnout :slight_smile:
11. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa já už taky vytáhla těhu gatě :sweat_smile: když se najím, tak mám břicho jako ve 4m :sweat_smile:
11. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jj, měla jsem úplně vytlačený boty zarytý do kůže :frowning2: teda mít doma novorozence a řešit první třídu, to bude síla. to bych si tu školku taky odložila. teda to koukám...školka se řeší nějak na body? mě malýho teda do školky určitě nevezmou. půjdeme se mrknout na den otevřených dveří, ale to je tak asi vše. no mě syn chce do školky a to mu nejsou ani dva roky. příští podzim na ni bude i naprosto zralej, ale budeme mít smůlu.
11. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jj, včera jsem musela šoupnout bokem dvoje kalhoty než jsem našla nějaký, do kterých se vejdu a budu v nich moct hodinu a půl sedět a řídit v autoškole :grinning: takže pomalu asi taky pohledám těhu. ale měla jsem jen jedny :frowning2: taky mi zůstal pupajs po Míšovi, takže žádná sláva, ale teď je to nějaký nafouklejší, tvrdší...no dlouho to neutajíme :grinning:
11. pro 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jj, ráno se mě po snídani taky přítel ptal, v kolikátým, že jsem? :grinning: taky tipoval 4
11. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Já myslím, že na Vánoce, až budeme objíždět příbuzné, budeme muset s pravdou ven. Břicho je fakt vidět a blbě se maskuje.
11. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blahova_andrea ježiš :confused: :frowning2:

jj každá školká má svoje bodování, čím víc bodů získáte, tím větší šance dostat dítě do školky ... jsou tam body za trvalé bydliště, za zaměstnání obou rodičů, za starší sourozence ve školce, jestli dosáhlo dítě 3let, 4let, 5let, předškoláci by měli školku dostat automaticky... no mě třeba přijde brzo dát dítě ve 3letech do školky, ale když musí matka do práce, tak se nedá nic dělat, ideál mi přijdou ty 4roky, ale to mám právě strach, že nám ji stejně jako Nelinku nevezmou skrz ten můj rodičák, a že už nebudeme mít takové štěstí, že se někdo odstěhuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aby šla do školky až v 5,5 letech jako předškolačka mi přijde teda zase dost pozdě :unamused:
11. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa my toho moc objíždět nebudeme, ale vidím to podobně
11. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako s každým dalším těhotenstvím mi břicho vyskakuje čím dál dřív :slight_smile: mám už vyglajdanej pupek no :sweat_smile:
11. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu já myslím, že v těch 3 potřebuje hodně matek do práce, ale stejně mají smůlu. dítě do školky nevezmou a o práci často tím pádem přijde. náš malej bude mít teprve dva a už by tam moc chtěl. je to živel, chce být mezi dětma a pořád něco dělat. když jdeme kolem školky, tak tam hrozně chce a když potkáme venku děti na procházce, tak by mezi ně zapadl už i velikostně :grinning:
11. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no právě, nám tu mladší samozřejmě taky do školky nevzali a v únoru jsem se měla vracet do práce, musela by být u mých rodičů, což by mi nevadilo, ale naši bydlí od nás hodinu cesty, takže by tam musela být přes týden a to po dobu půl roku :frowning2: vidět holku jen o víkendu jsem nebyla schopná zkousnout :frowning2: chtěli jsme ale ještě toho třetího mrňouse a vyšlo to pro nás jak nejlépe mohlo :slight_smile: školku bychom pak za ty další 3 roky neměli problém dostat, pač podle jejich kritérií bude mít do konce srpna 3 roky, takže dostane body a navíc i za sourozence, ten starší sourozenec je tam fakt výhodou

no my když ráno vodíme Nelinku do školky, tak Niny taky žadoní že tam chce zůstat :sweat_smile: ale zajímalo by mě, kdybych najednou odešla, co by dělala :wink: Nelča ještě teď ve skoro 6letech občas poplakává, když se s ní loučíme :zipper_mouth: a to se do školky vždycky těší
11. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu to se nedivím. to bych taky nezvládla. neděláme si přece děti proto, abychom je pak někam odkládaly. naši rodiče pracují, takže my ani nemáme kam odkládat. taky s tím druhým mimčem tak kalkuluju. Míša je v prosinci, já bych měla jít do práce v lednu, ale do školky mi ho vezmou nejdřív v září. to druhé bude v srpnu, takže to do budoucna vypadá celé nadějněji :grinning:
Míša je samostatnej, na mámě nikdy netrval. Občas brekne, když odejdu, ale je mu jedno s kým je, hlavně, když ho zabaví :grinning:
11. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea naši už jsou právě třetím rokem v důchodě a N+N milují, takže by byli i rádi, že můžou hlídat, Niny by se měla u nich moc dobře, to jako bez debat, ale přes to jsem to nemohla rozdejchat, že bych ji měla vidět jen 2dny v týdnu, a to až do září :frowning2: navíc jak by to třeba brala Nelinka, že najednou je sestřička pořád u babičky a dědy, chtěla by tam být určitě s nima taky :frowning2: ... no takže jsem nakonec ráda, že to takhle dopadlo :slight_smile: ... no budeme jim to muset ještě oznámit, že nastaly změny :sweat_smile: mamku asi klepne, kdykoliv jsem se o třetím miminku zmínila, tak mě od toho odrazovala, i když sami mají 3 děti, mám ještě 2 starší švíce a já byla neplánovaná, ale za to prý jsem byla ta nejhodnější :grinning: takže mě vůbec nepřesvědčila :sweat_smile: těším se na to, že budeme taky velká rodina :slight_smile:
11. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak to přítel je ze 4 dětí a já z 5 :grinning: přítel je teda z klasické, úplně a věřící rodiny. moje máma je až druhá manželka. takže táta měl dvě děti a pak nás tři. no a přítel je rozvedený, má dvě děti s první ženou a teď čeká druhé se mnou :grinning: my jsme obří rodina :grinning:
11. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no ty brďo :grinning: mazec :slight_smile: můj táta má taky z předchozího manželství dceru, takže má 4 holky, ale bývalá manželka dceru naočkovala, takže taťku pak nechtěla vídat a ozvala se až když potřebovala peníze :rolling_eyes: no a když nedal, tak se nějak vztahy úplně přetrhaly a taťka ji neviděl snad už přes 20 let :zipper_mouth: taky k ní už nemá vůbec žádný vztah, pokaždé říká, že má jen 3 dcery .. a ji před 7lety vydědil u notáře
jo a jinak moje mamka je taky z 5dětí :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu tak my se všichni vídáme a máme vztahy dobré. zatím. akorát jsme si říkali, že v našem případě i mini svatba by byla na 50 lidí :grinning: tvůj táta vůbec neumí kluky? :grinning:
11. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to teda :sweat_smile:
no asi neumí :grinning: ale nikdy neřekl, že by mu bylo líto, že nemá kluka :slight_smile: je rád, že nás má, má zdravý hodný holky, tak co víc si přát :slight_smile: já bych teď klidně zase brala třetí holku, tak uvidíme, jestli je manžel taky 100% holčičák :sweat_smile:
11. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu já se tvýmu tátovi nedivím. táta měl kluka a holku a pak máme porodila kluka a když jela do porodnice se mnou, tak jí řekl, že jestli to bude zase kluk, ať ho tam rovnou vymění :grinning: míša je vnuk kluk a naštěstí na něj trpí stejně jako kdysi na mě :grinning: i když možná je to i tím, že bydlíme skoro spolu a vidí ho ze všech nejvíc a to je na tom vztahu prostě znát.
11. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to je pěkný :slight_smile: naši teď taky nějak víc tíhnou k našim holkám, jsou z rodiny nejmladší, ještě jakštakš hodný :sweat_smile: švíce už mají teenegery puboše :grinning:
11. pro 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu u nás jsou všechny děti malý, ale obvykle je rodiče vidí jen párkrát do roka, ale my bydlíme ve stejném domě a to je fakt rozdíl. táta právě i párkrát naznačil, že bych mu ještě k tomu čertíkovi mohla porodit čertici :grinning: takže od něj čekám docela nadšení. od maminky teda moc ne. ona je dost pesimistka, tak čekám spíš řešení jak to jako zvládneme, když už teď nemáme peníze a že si toho na sebe beru moc atd...ona vždycky uměla z každého obláčku rychle srazit k zemi :grinning:
11. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to je jasný, že když je vidí nejčastější, tak jsou nejoblíbenější :slight_smile: u nás to vidím u tchánů, taky víc tíhnou k dětem švagrové, až je to do oka bíjící, pořád je berou někam na výlety, ještě se s tím chlubí, ale že by se někdy nabídli, že by vzali sebou třeba jen tu Nelinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bydlíme od sebe asi jen 15minut :unamused: no někdy mě to mrzí vůči holkám, ale tak co naděláme, naštěstí fungují naši jako 100% prarodiče :slight_smile:

no taky se obávám, že mamka moc nadšená nebude, stejně jako u vás, všechno vidí hned černě, jak to utáhneme finančně, atd. ... no zvládli to jiní, i oni to zvládli a ještě platili alimenty, tak proč bychom to nezvládli my :slight_smile: zato taťka věřím, že bude v pohodě :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsem rada, ze v tom nejsem sama s tim nafouklym brichem. Ja to nechapu, teprve 7tt a nezapnu zadne kalhoty :sweat_smile: A taky prsa, mam pocit ze zdvojnasobily objem! Normalne to jde na me videt, obavam se ze budu mit problem to utajit aspon do tech vanoc :sweat_smile:
V patek mam konecne tu kontrolu, a pokud bude vse v poradku, jdu si v sobotu do obchodu pro tehu dziny :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 :slight_smile: já teď nejvíc vynosím takové ty riflové legíny, že nemají zip a jsou v pase na gumu, to je teď supr na to větší bříško, a nejsou to vlastně ani těhu gatě :wink: a prsa taky pozoruju, že se zvětšují, mám je teda od přírody menší, ale teda po porodech jsem vždycky měla balony hadra :confused: :sweat_smile: pak mě to bylo líto, když jsem přestávala kojit, že jsem zase měla lentilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek