• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu tak s tím naštěstí problém nemáme. tchánovci nedělají mezi dětmi rozdíly. všem dávají stejně, berou všechny na výlety i dovolené.
koukám, že to máš doma podobný. já nevím co ty maminky mají. jak ano...neměly se třeba moc dobře a chtějí pro nás něco lepšího, ale zase místo, aby podpořily a nabídly pomoc, tak jen blbý řeči, co to člověku kazí :frowning2:
11. pro 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 vidíš to jako já. zítra kontrola a pak hledám těhu oblečení a modlím se, aby překvápko vydrželo do vánoc :grinning:
11. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Asi se taky zacnu modlit :slight_smile:)) Jako k obema rodicum jedeme az na ty vanoce, takze to je dobry, ale svym zamestnavatelum bych to nechtela rikat do toho aspon 12tt, chci to oznamit az po velkem UZV, a to teda vhledem k tomu jak vypadam, nebude lehke :sweat_smile: :wink:
11. pro 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 my bydlíme s mými rodiči v jednom domě, takže problém stejný jako u tebe v práci. a přítelovi rodiče vidíme taky min. ob týden. budeme počítat dny, stříhat metr, však vánoce jsou naštěstí už za dveřmi :grinning:
11. pro 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať žijí těhotenské hormony! právě jsme se vrátili ze školky, Nelinka měla dneska besídku a od začátku do konce jsem ji probrečela :sweat_smile: jako ukápnout slzu u toho, když říká vaše dítě básničku, je ještě normální, ale rozbrečet se i u cizích dětí? :sweat_smile:
11. pro 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@henelu tebe trápí hormony, mě zas těhotenská demence?
holky...taky si solíte čaje? :grinning:
11. pro 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blahova_andrea :grinning: to se stává i netěhotným, třeba manželovi docela často :grinning: ale on tvrdí, že to má zpřepracovanosti :sweat_smile:
11. pro 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky ted v utery jsem se dozvěděla ze jsem v 6 tydnu a termin srpen 16 v roce 2014
11. pro 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, díky za reakce. Uklidnily jste mě. :wink: Všem vám moc držim palce! // jsou skvělej zážitek :slight_smile: Jen ta únava a bolavý prsa tak svělý nejsou :grinning: ale naštěstí mi neni zle (jsem 6+1), tak si nemám na co stěžovat :slight_smile: Na kdy vám vychází termíny?
11. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, to jsem tak ráda, že píšete, že už se vám zvětšuje břicho! :grinning: Já mám pocit, jako bych byla aspoň ve 4. měsíci. Jsem těhotná porpvé, tak nemáms čím srovnávat, ale přijde mi, že břicho mi vylezlo pořádně.

@henelu Já ve školce učim, trénuju s dětma na besídku, co máme zítra a každý den mě aspoň jedno rozpláče. - dojetím, ne vzteky. :slight_smile: - takže ti rozumiiiim! :grinning:
11. pro 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendyko většina z nás to asi ještě nemá dr. potvrzené, tak zatím termíny nehážeme :wink: ale podle webové kalkulačky ho já mám 10.8.
11. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám těhotenství potvrzené od doktora, nastartovala i činnost srdíčka. Dnes jsem 6+1. Už ze mě konečně trochu spadla ta nervozita, bylo to hrozné, musela jsem být nervozitou zelená jako žába. Dnes jdu na odběry. Akorát se mi udělal v poslední době už druhý opar na rtu, tak si říkám, jestli je moje imunita v pořádku, jestli není něco špatně. On člověk přemýšlí asi nad vším a domýšlí různé scénáře :/
12. pro 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas imunita je v těhotenství snížená, aby miminko, která má 1/2 pro ženu cizích buněk mohlo růst:slight_smile:. Měla jsem opar v 7tt a jak jsem tady v diskuzích četla, je to hodně časté a to mi řekla i moje dr. Pokud to není první výskyt u tebe a není nijak masivní, miminku to nic prý neudělá.
12. pro 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 @sedmiteckas holky gratuluju :wink:
@blahova_andrea drzim palce na dnesni kontrolu ! :slight_smile:
12. pro 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas @pisisvori presne tak, imunita se ma v tehotenstvi utlumit. To je napriklad muj problem - telo naopak zacne vyrabet obrannou toxickou latku pro embryo a zatim pokazdy byl konec - uz 3x hned takhle v zacatku :unamused: Proto ani ted nejsem uplne klidna a ve skyrtu duse se bojim, kdy ta obranna reakce prijde... Jsou na to leky, ale treba na me moc nezabiraji.
12. pro 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas gratuluji a hlavně nevymýšlej žádné katastrofické scénáře :wink:
12. pro 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz díky moc. už se to blíží. nemůžu se dočkat :grinning:
12. pro 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem těhotná poprvé, nejsem hubená, ale vždycky šel ten špek zatáhnout...no a teď už teda zatáhnout nejde a večer mám pěknej lavor :grinning: Takže tahám jen volnější oblečení. S kalhotama zatím problém nemám, špek se mi vyvaluje nad horním lemem :slight_smile:
12. pro 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sedmiteckas jejda mane, snad jsem te nevydesila, to vubec nebylo tak mysleno :frowning2: Ja jsem zvlastni pripad. Takovych nas zas moc neni. Opar urcite nevadi :sweat_smile: Klid, je uzasne, ze uz mas srdicko, vse je ok :grinning:
12. pro 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze krome @vendyko, ktera uz je 7.tt si tady jeste nikdo nedal tydny do profilu...Zda se mi to rozumne, nez dojdem k tem doktorum... :sweat_smile:
12. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Já jsem si právě říkala, že si změním profil až jako oslavu návštěvy doktorky :slight_smile:
12. pro 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni_tom Leni ale vem si, ze dutinka s mimiskem v deloze ma jen nekolik mm a uz se nedaji zatahnout speky :grinning: a na nekom to uz zacina i byt videt, jak se klube brisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@danw7 a @sedmiteckas taky moc gratuluji :slight_smile:
@vendyko to je pěkný že učíš ve školce :slight_smile: to už jsi druhá pančelka ve školce, co jsem "poznala" na MK :slight_smile:
no jako včera fakt šílenej doják, mně tekly slzy už když se dětičky chystaly :grinning: jako fakt strašný se mnou, vůbec jsem nad sebou neměla žádnou kontrolu :sweat_smile:

jinak já si to ještě do profilu nechci dát, chodím tady ještě na jinou diskuzi, a tam nechci, aby to bylo ještě vidět :slight_smile: možná počkám do NT screeningu ve 12tt ... plánujete holky taky jít?
12. pro 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ty se mas! Ja jdu az zitra, a uz normalne odpocitavam hodiny :slight_smile: Tak tfuj tfuj, at vse dobre dopadne :dizzy_face:

@sedmiteckas Gratuluji!
12. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám dotaz na ty co už byly na kontrole. Chtěla bych vědět co mě zhruba čeká. Tak určitě UTZ. A co potom - brali Vám krev, moč nebo tu jste nesly sebou? Čeká mě to příští týden. A odběr krve blbě snáším - tak ať sem připravená. Děkuji.
12. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Do profilu si to dám až po kontrole :wink: A právě nad tím jsem včera přemýšlela. Že ten prcek, jestli tam, kde má a vypadá tak, jak má, tak má cca 2mm a mě nejde zatáhnout břicho :grinning:
12. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb Pokud jdeš poprvé, potvrdit si těhotenství, tak se doktor jen podívá na ultrazvuku, jinak nic... poučí tě, čemu se vyvarovat, čím můžeš doplnit stravu. Mně hned dal těhotenskou průkazku, nadruhý den (dnes) jsem byla na odběr krve, ze které zjistí "informace" o tobě, krevní skupina, příp.chudokrevnost atd. Takto to probíhalo u mě, ale každý doktor to má jinak, některý třeba dává průkazku až ještě později...atd
12. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb kolik tt budeš příští týden? já šla v 6+4 a krev mi nebrala, udělala mi UTZ a když viděla mrňouse, tak krev už nebyla potřeba ... moč by poprvé neměla chtít, ta se pak nosí na každou další kontrolu :wink: a pokud jsi prvorodička, tak ti možná už změří pánev nebo až při další kontrole ... určitě ti všechno řekne :wink:
12. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas u nás dává průkazku až kolem toho 9tt
12. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Ne v pohodě, nevyděsila :slight_smile:, možná mám opar i z toho včerejšího stresu před první kontrolou :slight_smile: Opary čas od času mívám... O té toxické látce jsem nikdy neslyšela, jak jsi psala... Budu ti držet palce, vše bude ok! Jinak holky děkuju za podporu :slight_smile: Internet je skvělá věc v tom, že to tady můžeme vzájemně prodiskutovat, protože já moc nevím, co mě čeká. Zároveň se ale nesmíme moc stresovat a "pitvat" se ve všem... :slight_smile: Hezký den!
12. pro 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek