• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2014

2. října 2014 
@henelu Mně to dal už teď v 6 tt., další kontrola mi vychází přesně na 10 tt... myslím, že mi to dal částečně i z "psychologického" důvodu, abych byla klidnější, že už přecejenom mám takový důležitý doklad v ruce a vše je ok :slight_smile:
12. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas to ti ji dal fakt brzy, u nás dává později, pač se na začátku může ještě cokoliv stát :unamused: mně ji dá na příští kontrole, tu budu 8+6 ... každej dr. to má fakt jinak :slight_smile:
12. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirabb jo a co si pamatuju, tak při sepisování průkazky se ptala ne nemoci v rodině, cukrovka, rakovina atd., jestli se ty na něco neléčíš
12. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmiteckas Ano půjdu poprvé, potvrdit těhotenství.
12. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henelu Měla bych být 6 +4 :slight_smile: . Já vím, že to má každý doktor jinak, ale aspoň informativně, ať člověk ví, co ho čeká. Díky za odpověď.
12. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 díky. máme to za sebou. ale zatím je tam jen bublinka se šmouhou uvnitř a pak má dr. dovolenou, takže na srdíčko si musím počkat do 2.1.2013. hrůza :frowning2:
12. pro 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tedy u mého dr. je první kontrola o lehké kontroly pochvy (záněty apod.) a pak sono na potvrzení těhu. pouze mi oznámil termín porodu podle ms 10.8., podle utz 11.8., dutinka na jedno mimi a je na správném místě. víc se mnou asi neřešil (stravu a tak), protože už nejsem prvorodička. v lednu jdu na další sono a až bude i srdíčko, tak dostanu průkazku a začnu nosit moč a chodit na různé testy.
12. pro 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea tak aspon, ze je vse kde ma byt :wink: me vychazi podle netu taky termin 10.8., to ma manzel narozky :grinning: my co jdeme na kontrolu az za tyden uz bychom mohly srdicko videt ... :sweat_smile:
12. pro 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz to by jste mohli. mě nechtěla na později objednat sestřička a teď už zas musím čekat. asi toho před tou dovolenou už měli objednanýho moc. manžel dostane krásný dáreček. moje máma je 5.8., takže taky bude mít s bublinkou společné oslavy :grinning:
12. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea to je blbý, že tě sestřička takhle brzy objednala, ale aspoň, že tam něco bylo vidět, furt lepší něco než vůbec nic :wink: příště už tam bude plaváček :wink: a taky jsem na příště objednaná 2.1. :wink:
12. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky řešíme před Vánoci smutnou událost, dneska manželovi zemřela prababička :frowning2: bydlela kousek vedle nás, už měla 92let a donedávna ještě byla celkem v pořádku, ale pak se najednou zhoršila a šlo to s ní z kopce dolů, včera ji odvezli tady k nám do nemocnice a dneska ráno zemřela ... příští úterý je pohřeb :unamused:
ještě jsme to ani neřekli Nelince, ráda za ní chodila ... ch jo :frowning2:
12. pro 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu jj, já jí nabízela klidně až příští týden, když jsem tam volala, ale to už toho asi měli dost, nevím. bublinka tam byla krásná, nějaká šmouha uvnitř taky, ale ještě nic moc, no. hlavní je, že je tam jen jedno a že uhnízděné správně :grinning: jůůůů, tak to se na ten nový rok letos budeme extra těšit, co? :wink:
12. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henelu to je fakt smutný, zvlášť takto před vánoci :frowning2: já tedy žádné starší příbuzné než jsou rodiče nemám, ale i tak je pro babi i pro vás lepší tahle rychlá varianta než dlouhaleté trápení po ústavech. možná to bude znít tvrdě, ale třeba si příroda hlídá přelidněnost...život za život. možná si babi ten svůj užila pořádně, stihla vše, co chtěla a teď uvolnila místečko další generaci :wink: asi jste měli krásné vztahy, tak je škoda, že tu vaši bublinku nemohla aspoň jednou vidět.

já mám dost nemocné oba rodiče a moc jsem se bála, že od nás dětí z druhého vrhu :slight_smile: nedočkají vnoučat, tak jsem se začala činit. dávno tu nemuseli být a teď fakt bojují, protože mají proč. předtím už to brali i tak, že děti mají velké, soběstačné, tak kdyby náhodou, tak se nic neděje. ale pak přišel Míša a oba se dali do boje, aby si ho mohli co nejvíc užít. zvlášť na mém tátovi je to děsně vidět. když je mu fakt zle a má špatné myšlenky, tak ho myšlenka na Míšu drží nad vodou. prý by mu bylo děsně líto, kdyby umřel tak brzy, protože je maličkej a ani by si ho nepamatoval. a to by byla fakt škoda! v létě se vdává sestra a máma pořád sýčkuje, že se bojí, aby se něco nestalo, aby tu oba byli apod...ona je trošku pesimistka, černá kronika...no tak třeba, když je tu na příští rok bude držet svatba i naše bublinka, tak to bude echt motivace :grinning: no a sestra chce po novém roce taky začít zadělávat, tak třeba těch motivací ještě přibude :slight_smile:
12. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea díky za povzbudivá slova :slight_smile: ... my jsme s tím tak trochu už počítali, vzhledem k jejímu věku, že to může přijít kdykoliv, ale pak to člověka tak zasáhne :unamused: ... ještě včera jsem se obávala, když ji odváželi do té nemocnice, že to vypadá dost špatně, naše nemocnice totiž bývá většinou už konečná, ale že to přijde tak rychle, to nás překvapilo všechny :frowning2: ... ale asi to tak bylo opravdu nejlepší, už byla hodně pomatená, bohužel i na plínkách, ta smrt byla pro ni už vysvobozením ...

jinak taky z mé strany nemám žádné starší příbuzné, zažila jsem jen jednu babičku (maminku mýho táty), a ta zemřela, když mi bylo 12let ... ostatní zemřeli ještě dřív než jsem se narodila, mé mamce dokonce umřela maminka, když jí bylo 9let :frowning2: no neumím si to vůbec představit!

a vaši maji opravdu velkou motivaci!!! příští rok je čekají jen samé radostné události, tak to se musí držet! :slight_smile:
12. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danw7 - gratulace ! Ja stale cekam ...
12. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea - to ti nezavidim,cekat az do ledna :( Ale ja mam takovy tuseni,ze jelikoz mam testit, 18.12,tak to mezi svatky taky nedopadne s KO nejak valne... Aspon krev ale musi. Jinak ja prubnu testit asi v nedeli. Bud si udelam radost na narozeniny anebo ne. Boli me prsa,bricho je nafoukly a furt zeru,protoze kdyz nezeru,tak je mi blbe od zaludku... :grinning: U prvniho syna tohle neznam... to jsem mela zacatek tehu docela sileny,mesic a pul na ARU,takze nejaky nevolnosti spojeny s tehu nebyli... anebo byli a nevnimala jsem je. :confounded:
12. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea hlavně, že tam ta bublinka je, do další kontroly to máš sice dlouho, ale aspoň tam pak už bude vše krásně vidět:slight_smile:
12. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikincuk njn, musíme to vydržet, ale tak to už bude takový týden, že už bude pěkný obrázek a vše jasné. snad to přes ty svátky se všemi těmi návštěvami uteče :grinning: já s prvním taky pořád jedla. někde jsem četla, že jíst nějakou maličkost po chvilkách je proti nevolnostem nejlepší a tak jsem stále měla u sebe müsli tyčinku, ovoce apod...no byla jsem rychle jako slonice. teď je to jiný. je mi nevolno, když nejím i když se najím, takže je to vlastně fuk. ale na rohlíkách a čaji se mi být nechce, tak tak nějak kolísám :grinning:
13. pro 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika bublinka tam byla krásná (pro nás fakt důležitý, že jen jedna :grinning:) a dokonce v ní byla i nějaká šmouha, takže počínající červík možná. v lednu to bude už krásný pohled. aspoň se mám na co těšit :grinning:
13. pro 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Tak to je hezké - mě vychází taky termín 10.8. - podle kalkulačky na netu a já mám narozky 15.8. tak to bude takový můj dáreček. Jako tvůj pro manžela :slight_smile:. Taky doufám, že když jdu na kontrolu až příští týden, že už tam bude i to srdíčko. :slight_smile:
13. pro 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirabb teda koukám, že 10.8. tu bude příští rok šťastné datum jak pro maminky, tatínky i babičky :grinning:
13. pro 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Už to tak vypadá. Ale stejnak se uvidí, kdy ti naši prcci budou chtít pak v reálu na svět. :slight_smile:
13. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirabb to je jasné. první se rozhodl vykouknout o měsíc dřív, ale tak +- to stejně budou dárečky :wink:
13. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Tak to si na tu kontrolu docela pockas, ale zase myslim ze ti to rychle utece pres ty svatky :wink: A aspon uz potom uvidis krasnou fazolku :dizzy_face:
Ja tam jdu az vecer po praci, takze jeste musim pretrpet cely den, horim zvedavosti :slight_smile:
13. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 snad uteče, budeme jezdit po návštěvách, budu se věnovat třem dětem...to fakt uteče :grinning: tobě v práci určitě dneska taky... :wink:
13. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,chci se zeptat,poboliva vás někdy břicho?mě tam občas píchne,nebo mě trochu tlačí.ptám se,zda je to normální,nebo se mám začít trochu obavat. U mě totiž není vše v pořádku,mimco se zabydlelo v rohu dělohy .
13. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna mě bolí téměř stabilně, asi jako před ms nebo během ní. začalo to už dva týdny před ms, která nepřišla a trvá to. má to být tím, že se děloha připravuje a zvětšuje kvůli mimi, ale co vše je ještě v míře netuším. mě tedy nejvíc trápí bolavá prsa:frowning2:
13. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna Taky mě pobolívá břicho jako při MS, ale na druhou stranu tak nějak jinak. Nemám s čím srovnávat - první těhotenství a kontrola zda je vše ok a tam kde má být až příští týden. Ale včera večer sem si pčikla a to mě v podbřišku pichlo úplně brutálně, že sem to rozdýchávala. Tak nevím. Ale myslím pozitivně a říkám si, že vše bude ok.
13. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mysskyna Poboliva. Zacalo to uz pred terminem MS, ktera pak neprisla, a minimalne dva tydny me bolelo dost intenzivne. Tento tyden se to docela uklidnilo, tak nevim co se tam dole deje :wink:
13. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek