• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu/září 2013

26. dubna 2013 
autor
@pooi Ahoj, vítej :slight_smile: A gratuluji! Jsme na tom co se tyče dnu podobne. A co děláš proti tomu, aby Ti bylo aspon o trochu lip? Nemas nejake finty?
20. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanyz Ahoj, jak se cítis? Uz je lip? Kdy budes zase testovat?
20. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 ahoj, děkuji. nic mi nepomáhá, takže se to snažím jen rozdýchat nebo na čerstvý vzduch. Fakt doufám, že to brzo přejde. Mám pocit, že jsem i daleko víc unavená a přeci jen potřebuji fungovat normálně. :slight_smile:
20. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pooi Ja uz se těším, az bude po 12.tt, doufám, ze mi bude lip. Kdyz jsem čekala malého, tak mi bylo zle do 14tt. Taky musím fungovat, s prckem to jinak nejde. Ale ty to mas ještě horší, mas menší díte nez ja. No, neni to leharo jako pri prvnim tehotenstvi :slight_smile:
20. led 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Moje dcera se narodila 24.8.2012, přeji hoodně štěstí a zdravíčka! :wink:
20. led 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maxinkaa Jee, děkujeme :slight_smile: A jak jsi to zvladala v lete s briskem? Ja jsem tehdy rodila na konci února, tak to bylo v pohode. Akorát s oblikanim to bylo na nic. Ted bude fajn, ze to bude volnější. Ale na vedra se netěším.
20. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přibrala za celé těhu 6kg, takže to bylo celkem fajn :slight_smile: A když bylo hodně vedro, doma mi manžel dával namočený ručník na záda :slight_smile:
V létě je to fajn, že můžeš hned vyrazit s kočárkem ven a nemusíš moc oblíkat.
20. led 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jdu zítra poprvé k Dr. Tak jsem zvědavá. A odkdy to začnete říkat rodině a známým?
20. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ahoso Tak pak dej vědet, držím palce :slight_smile:
Ja jedu rano na první odběry...
U nas to blizka rodina vi, protože jsem po Ketu, to se moc tajit nedalo :slight_smile:
20. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Moje Dr. měla zástup, tak mě prohlídla jiná Dr. a říkala, že je ještě dost brzo, že to vidí na 6tt. Mám přijít opět za 14 dní. Ještě se to nechystám nikomu z rodiny ani známých říct (manžel to ví), ale už nevím jak se vymlouvat z alkoholu :sunglasses: Asi zase "budu brát" antibiotika :grinning:
21. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak se mate a kde Vás je víc :slight_smile: ???

@ahoso Gratuluji! Za dva týdny uz bude i srdíčko :slight_smile:
Ja mám zítra kontrolu + vysledky krve a uz dostanu prukazku.
23. led 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dnes končím 9tt, průkazku už mám, další kontrola 13.3. UTZ mi nedělal, foto prý, až bude mimi větší, tak snad příště. Teď mám nějakou virózu, tak snad vše bude ok. Max. beru Paralen, když mě bolí hlava, jinak se prolejvám čajíkama s citronem, odpočívám...Mám dotaz: do průkazky mi dr napsal AFP:15.3.13(15+6)- nevíte někdo, ctj? Jestli to je termín nějakého vyšetření, či co(napadá mě, vzhledem k uvedenému 16tt třeba tripple test, ale nevím)
24. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě napadlo si to zadat do vyhledávače a měla jsem pravdu, jde o rozštěpové vady(podle toho, co jsem jen zběžně prolítla), takže tripple...takže mě na NT+screening neposílá, když o tom nemluvil a v průkazce mám uvedené jen toto vyšetření....
24. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak kontrola dopadla výborně :slight_smile: Mimco ma skoro 3 centaky! Dostala jsem prukazku, jsem dnes 9+6, termin porodu se mi posunul o jeden den, tak vychází na 23. 8.. Další kontrolu mám az screening, druhy týden v únoru.

@speedygon Ja dostala papír, na kterem mám rozvrh důležitých kontrol a testu. Tripple mezi nimi neni...Az velky Utz ve 20tt...Mám tam i, kdy půjdu na test cukrovky atd...takže nechápu.
24. led 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Teeeda, závidím, vrrr :grinning:
Já si ještě musím počkat do příšího pondělka :confounded:
Dneska mám extrémně nafouklé břicho :angry:
24. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 třeba Tvému dr stačí jen jeden test, navíc ten průkaznější....Stejně by pojišťovny měly proplácet to lepší vyšetření, tzn. NT+screening a ne to, které může být zavádějící.... :angry: :confounded:
25. led 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ahoso Taky se dockas, to uteče :slight_smile:

@speedygon Aha, asi mas pravdu...No, neco na tom bude! Jj, mely :pensive:
25. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jestlli mohu tak se k vám moc ráda přidám Termín porodu mi vychází na 6.09.2013 tedka jsem v 7+4 průkazku ještě nemam jdu si jí vyzvednou 7.unora.U doktora uz jsem byla 2krát na prohlídce první prohlídla dopadla Krásně doktor mi řek že vidí těhotenství ale že je to malinkaté tak mám přijít za 14 dní..byla jsem ve stredu a mimí šlo krasně vidět i jak tlouklo srdíčko..jinak je to naše druhé mám 3 letou slečnu:Ppřeji klidné těhotenství maminky:P :wink:
26. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, možná bude znít můj dotaz trapně :confounded: , ale co to znamená 7+4? Chápu, že je to ve kterém jsem týdnu, ale 7+4? Co znamená první a co druhé číslo? Omlouvám se, ale jsem poprvé těhotná a nějak jsem se do toho ještě pořádně nezasvětila :sunglasses: Díky :wink:
27. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahoso ahoj První číslo znamená 7 tyden tehotenstvi a druhé znamená dny takze....7 tyden+4dny.....za 3 dny budes v 8 tydnu..a pak se dale pocitaji k tomu :wink: dny..priklad 8+1,8+2,8+3,8+4,8+5,8+6-9tyden ..doufam ze jsem to dobre vysvetlila:P:D
27. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Ahojky, vítám Te :slight_smile:

@ahoso 7+4 znamená 7 tydnu a 4 dny...takže probíhající 8. týden :wink: Klidně se ptej, ja pri prvnim těhu nevěděla nic :grinning: A ted mám u některých veci dojem, ze jsem toho dost zapomela a musím si to oživit :wink:
27. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Tak jsi me předběhla :slight_smile:

Holkyyy, vypada to, ze me opouštějí nevolnosti! Aspon ty ukrutne :sweat_smile:
27. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj předběhla ale máš to jednoduše vysvětlene:D:D...ja mám pořád nevolnosti a věřím že si jen tak nezbavím:Dv prvním těhotenství trvaly až do 4 měsíce :frowning2: a při mém štěstí to budu mít i v tomto těhotenství:D
27. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 A zvracis? Me teda bylo zle cele dny i v noci...ted uz to začíná byt lepsi a mám i víc chut k jídlu. Ale nezvracela jsem, neslo to...jen jsem si kolikrat rikala, ze vyzvracet se by bylo lepsi, nez se takhle trapit. Pri prvnim těhu mi bylo zle do 14tt.
27. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee pravě nezvracím a to je horší.jj bylo by to lepší určitě by se udělalo líp kdyby se člověk vyzvracel...jj taky cejtím pořad hlad i chuť ale 2krát si něčeho zobnu a je mi zle takže moc do sebe jídla nedam ale snažím se jist po troškách víckrat za den....a ještě aby toho nebylo malo tak mě k tomu bolej prsa už 3 tejdny v noci..takže mám vše co může ženska na začatku těhotenství mít :grinning: plus bolesti v podbrisku:D :grinning:
@luca81
27. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Žádná sranda, ale uteče to a bude lip. Vydržet musíme :slight_smile: Jsem říkala, kdo nezazije, tak neuveri...ze ty nevolnosti nejsou nic s medem! Prsa me boli tak střídavě, spis jsem si všimla, ze záleží na tom, jakou mám podprdu :grinning:
Me ted štve zácpa...pri prvnim těhu jsem problém nemela. Nevím, jak na ni!!!!! :angry:
27. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj uteče pro to štěštíčko se vydrží vše:P :slight_smile: joo zacpa tu trápí kamošku je v 18tt a ma tu zž skoro do začátku říkala že jí pomáháji bublinkove limonady...vypije 2 letry deně prožene jí to z větrama a ze zácpou:Pmusí se přijít co bude fungovat na tebe..tak naštěstí zacpa se mě netýka :unamused:
27. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 sem koukal budeš mít také 3leté děcko až se ti narodí druhé:Pmám to stejně moji dcerce bude v 22.června 3 roky:P :wink:
27. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Aha, to me nenapadlo, vyzkousim. Ja si koupila lactobacily a jim sušené svestky...zatím teda úspěch nic moc. Musím zkoušet dal...
Jj, nas maly bude mít příští mesic 3...Budes dávat malou od záři do školky? Nebo si ji necháš doma?
27. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj třeba pomůžou bublinky :grinning: jesště zatím ne nechám si jí doma měla bych mateřskou na 4 roky u malý tak příští rok začnu schánět nějakou školku zatím nad tím nepřemejšlím:Pjen doufám že nějákou seženu tady v teplících malo kde vezmou kort když dávají přednost pracujicím..já vím že kamáradka měla hodně práce aby sehnala pro sveho kluka školku a je na mateřské ještě s malou holčičkou :unamused:
27. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek