• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu/září 2013

26. dubna 2013 
autor
@blanuska22 U nas zase takovy problém neni, školek je dost. Jen mám vetsinu kamaradek, ktere maji děti doma víc nez ve školce, jak jsou porad nemocné. Tak si říkám, ze mít doma mimco a věcně nemocne díte, by bylo zle. Na druhou stranu by bylo fajn, kdyby přišel do jiného prostředí a kolektivu. Musím to ještě promyslet, času je dost :wink:
27. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám termín 18.8 2013 :D
27. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jo to jo kdyz uz tak ho dat do skolky pozdeji az druhe bude o neco vetsi aby nebyl hodne nemocny uz v 6 nedeli ja bych nejakou dobu pockala a pak bych ho treba po roce dala....jak jsem psala o te kamaradce tak sveho kluka dala do skolky kdyz male byl rok a pul :slight_smile:
@luca81
27. led 2013 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smileym Super, gratuluji :slight_smile: Mas uz za sebou nejake kontroly? A co screening?
27. led 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 na screening jsem nešla :slight_smile:) není to povinné takže jsem řekla že nepujdu .. :slight_smile:) jdu na kontrolu 5.2. ve 13 týdnu tak snad vše bude v pořádku :slight_smile:)
27. led 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanuska22 Kdyz jsem měla 3 roky, tak se mi narodila segra a mamka me nechala doma. Do školky jsem chodila az poslední rok pred školou...a myslím, ze me to nijak nepoznamenalo :slight_smile:
27. led 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, koukate na ten dokument Čtyři v tom?
27. led 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@smileym A jak se cítis? Mas nejake nevolnosti?

Jsem přemyslela, ze uz si začnu fotit pupik...roste trochu rychleji, nez pri prvnim těhu.
27. led 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 ze začátku to bylo děsné .. ale ted jak jsem už ve 12 týdnu tak to je všechno okej až teda na spánek .. :slight_smile:) prospala bych celý den, celou noc :D celej měsíc :slight_smile: jinak je mi fajn :D
27. led 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smileym Me to bere přes den, to jsem unavená děsně...V noci chodím i 3x curat, pak nemůžu spát...uz to tak mám několik noci...
27. led 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 jj myslim si že to nemá na dítě nějak zvlastni vliv...akorat na zlobidla tem pomuze ze se ve skolce vyradej:D:D: :slight_smile: jj ja jsem videla ukazky ze to chystaji davat ale nevedela jsem kdy uz je to daleko? :slight_smile:
27. led 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 taky courám čurat když nemohu spát :D je to hrozné :slight_smile:) ale docela to jde .. hlavně jak jsem unavená a líná tak se musím učit a nechce se mi do toho mam před sebou dvě zkoušky :Dtak snad to bude dobré :slight_smile:
27. led 2013 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanuska22 Zatím byly dva díly a dneska je třetí. Je to na netu :wink: Je to zajimave...Kazda ze a ma jiny životní příběh i životní styl.

@smileym Učit by se mi nechtělo...ale kdz to jinak nejde :sweat_smile:
Ja jsem skolu přerušila, kdyz jsem byla poprvé těhotná...měla jsem rizikovku a skoro cele těhu jsem prolezela. Tak jsem se na to vyprdla a říkala si, ze se vrátím a dodelam...zatím na to teda nedošlo :confounded: :grinning:
27. led 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 Já právě dodělávám dva předměty ustní z maturity tak ty dát musím pak si dám rok pauzu a nastoupim na VOš teda jestli se mi pak bude chtít:D musí se mi pak chtít :slight_smile:
27. led 2013 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 hod sem link kde se na to dá juknout ??:slight_smile:)
27. led 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 jj ja se na to kouknu:Pa kde to najdu na netu? :slight_smile:
27. led 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smileym Tak to jo :slight_smile: Ja jsem po delší pauze od střední školy začala chodit na vysokou a chodila jsem rok, dokud jsem neotěhotněla...každý říká, že je škoda, že jsem toho nechala, ale v dnešní době se dá škola dodělat kdykoliv...jen se mi musí chtít :grinning:
27. led 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smileym
@blanuska22
Holky, tady to máte...v archívu jsou pak odvysílané díly...

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10397777701-ctyri-v-tom/
27. led 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luca81 právě musí se chtít :D... :D
27. led 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 jj dekujem jdu se na to mrknout:P
27. led 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanuska22
@luca81
Holky, díky za vysvětlení, už to chápu :slight_smile:
Mě taky trápí zácpa :angry: Pořád nevím jak na ni, tak to tak nějak přežívám a doufám, že to přejde.
Jo a braly jste, nebo berete kyselinu listovou?
28. led 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ahoso Jen jsem k vám nahlídla. Mě pomohlo každej den si dát kompot i se šťávou
28. led 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska jsem byla na alergologii-na r
28. led 2013 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ahoso Ja jsem zacala jist ty sušené svestky, tak doufám, ze pomůžou :slight_smile: Jinak jsem četla v jedne knize, ze je dobre ty svestky na noc namocit a pak tu vodu vypít a svestky sníst.
28. led 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem to rychle odklikla :slight_smile: Byla jsem na alergologii-na roční kontrole, uz muzu brát zase léky...jsem celoroční alergik a bez nich jsem byla vyrizena.
28. led 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ahoso Listovku beru...mám ji brát do 12tt.
28. led 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jak se mate dneska?
@luca81 uz jsem zkoukla vsechny 3 dily a je to zajímevé..jen ty porody si pripominat je horsi:P :slight_smile:
28. led 2013 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanuska22 Ahoj :wink:
Presne tohle jsem si říkala včera, kdyz jsem se divala a chytala se za břicho :confounded:
28. led 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@luca81 ale zas mě uklidnuje ze druhy porody byvaji rychlejsi:Psnad vic jak 19hodin(prvni porod) trpět nemůžu:D :grinning: noo nechci radši na to myslet:Dještě dlouha doba do porodu :grinning:
28. led 2013 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blanuska22 Tak to sis poradne uzila!!! To nezávidím...Ale druhy bude brnkacka :slight_smile:
Ja sice rodila jen dve a pul hodiny, ale porod jsem měla vyvolaný a kdyz se takhle rozjede, tak je pry bolestivejsi. Dostala jsem ještě oxytocin-to je taky neco!!!! Měla jsi epidural?
28. led 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek