• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu/září 2013

26. dubna 2013 
autor
@pooi Ahojky, to je paráda :slight_smile: Moc gratuluji!!! Neboj, bílkovina a železo se daji brzo do pořádku :wink:
5. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, u me story dneska pokračovalo...Rano, nez jsem jela k dr na kontrolu jsem trochu zakrvacela svetlounkou krvi. Dr me vyšetřoval zrcadlama a říkal, ze to krvácení neni z dělohy, takže s placentou a mimcem nemá nic společného. Pry je to z čípku, jak se zvětšil a je prokrveny, tak pro nejakem zánětu nebo námaze praskne zilka a uz to je. Pak mi ted pclive změřil mimco a říkal, ze jsem dneska 12+1 a ze pokud si krev zavezu do laborky, tak mi udělá screening ještě dnes. Tak jsme jeli :slight_smile: Screening dopadl super! Mimco akční, dr říkal, ze takového aktivce uz dlouho nevidel. Termín mám tedy změněny na 19. 8.. Pak se ptal, jestli chceme vědet, co čekáme....My hned, ze jo a jestli tam neco vidi...A on hned na to: KLUKA! A pak mezi nozkama byl vidět pindik, poznal ho i manžel :slight_smile:
Jsem se ptala, jak moc jiste to je...a dr říkal, ze se vetsinou neplete a u nas je to vidět perfektně.
Moc Vam přeju, aby. Ma screeningy dopadly perfektně...
Přikládám foto :slight_smile:
5. únor 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luca81 Já jsem zatím 8+2, ale dr.mě poslala na screening už teď. Za měsíc jdu k ní na kontrolu a to říkala, ať už mám po screeningu. A kde budeš chodit na cvičení? Někde jsem četla, že bydlíš nedaleko Ostravy-já taky a v Ově jsem každý den, takže bych chodila tam. Já miluju cvičení, nejraději bych začla chodit hned.

@pooi Já jdu na screening do Poruby, je možné že to některé pojišťovny proplácí, moje VZP ale ne-tedy nevím o tom.
A jinak pleť mám taky jak puberťák :slight_smile:
5. únor 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Jeeee, teď čtu tvůj poslední příspěvek! Tak to velká gratulace! Pěkná fotečka :slight_smile:
5. únor 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ahoso A kdy teda presne na ten screening půjdes?
Asi budu chodit do Havířova, vyučuje přímo porodní asistentka a je na ni jen sama chvala. Zatím teda nesmím nic, tak doufám, ze se to zmeni a budu se moct hýbat, jinak se zbláznim.
Moc díky :slight_smile: Je to fešák, co? :grinning:

Ja screening taky neplatila...
5. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Dostala jsem tel.číslo a mám se objednat-na diskuzích jsem četla, že většinou objednávají do týdne-takže jestli tam zítra zavolám, tak snad příští týden. A kde jsi byla na screening?

Hmm, Havířov mám z ruky, nevíš o nějakém cvičení v Ostravě?
5. únor 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ahoso Me dr říkal, ze se screening děla od 10+1...takže od 11tt, ale oni ti určitě řeknou co a jak.
Ja jsem byla v Polance. Ještě jsem slyšela, ze dobre to dělají ve Vítkovicích, ale stojí to tam 600,-.
No, ja do Ovy jezdím vetsinou jen za nakupama :slight_smile: Avion a Karolina :slight_smile: Takže netuším...
5. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..jsem tu dlouho nebyla jen sem vzdy nakoukla a pak byla s malou venku:Ptesime se na zitrek jdeme s malou se kouknout na mimi a pro prukazku a odebrani krve:Ptakze budu oficialne tehulka:Ptak zitra napisu co a jak:P :wink:
6. únor 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 tak to moc gratuluji. Fotečka je krásná, bude to další fešák :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ahoso Já jdu právě do Olomouce, byla jsem tam i prvním těhu. Ta pusa mě štve, furt to něčím plpu, ale prostě to nepomáhá, jeden zmizí a dva se objeví :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem oficialne tehulka dnes jsem si vyzvedla prukazku...merili mi tlak vahu a odebiraly krev..Termin porodu mi zatim zustava 6-09-2013 ale jen podle PM..5 brezna mam kontrolu v tehotenske poradne tak bude UZ a vystavi se jiny TP..rikala sestricka ze muze tatinek se prijit podivat tak vezmem i Simonku aby videla miminko:Pjo a toho 5 se domluvime na prvni screening:PD dnes jsem 9+6:P :wink:
:wink:
7. únor 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81
Tak na odběr jsem objednaná na příští čtvrtek a ultrazvuk až začátkem března. Jinak v pondělí si jdu vyzvednout průkazku :slight_smile:
No a stojí to tam 950,- v Porubě. Ve Vítkovicích jsem se dívala, opravdu za 600,-.
Doufám, že to je první a poslední investice do vyšetření. Je to dost.
Ale zase se mi nechce pátrat kde mi to dají zadarmo atd, tohle mi doporučila přímo Dr.
Jinak mi ještě říkala, že bude ještě jedno vyšetření, ale to už bude přímo u ní v ordinaci, tak to sbad bude grátis :grinning:

Jinak už mě nebaví se furt vymlouvat, proč nepiju, takže už to asi roztroubím do světa :sunglasses:
7. únor 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

@pooi Moc děkuji :slight_smile:

@blanuska22 Gratuluji ofiko tehulko :slight_smile: Malou tam určitě vem :slight_smile: Nas maly se ptal dr, jestli me to na brisko nepali-ten Utz, tak mu ho dr dal do ruky, aby si zkusil, ze to fakt nepali :slight_smile:

@ahoso Myslim, ze uz to rozkriknout můžeš :slight_smile: A kam teda půjdes? Do Vítkovic?
7. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj ja sem zvedava co tam bude rikat a jak bude reagovat:Dmoc se tesim:P
holky kdy zacnete kupovat vybavicku oblecky a kocarek.?ja mam moznost koupit nadhernej kocarek ale specha to tak nevim jestli ho mam koupit :confounded: myslim si ze je brzo ho kupovat ale zase kdyz ho nebudu mit doma a schovanej u zname tak by to nemelo prinest smulu?jsem dost v tajtom poverciva:D :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Me ten kůň nějak zlobí!!!
Ja začnu nakupovat az budu mít po 16tt potvrzené pohlaví...Na jiné diskusi mi holky říkaly, ze pry do 14tt vypadají vsechna miminka jako kluk...takže naději na holčičku ještě máme :slight_smile: I kdyz byl dr tak přesvědčený.
Ja mám kočárky i s vajickem doma...mám to zachovalé po malém. Tehdy jsem měla dva kočárky a ještě mám golfky. Jeden jsem prodala-sportak a golfac jsem si nechala. Jen musím dokoupit hlubokou korbu. A po těch uz koukám.
7. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj koukám že ti něják blbne:P...ja mám take hodně věciček po Simonce..akorát ten kočárek nemám musela jsem ho vyhodit měla jsem ho z ruky a během 2 roku se tak odělal že na druhé jsem ho nechtěla tak šel do popelnic:D to já také věcičky začnu nakupovat když budu vědět pohlaví a na kluka tak 2 krát mám jen holčíči..ale právě ten kočárek je neutrální že de i k holčičce a chlapečkovy..tak pořád přemejšlim jestli ho mám koupit když jsem v 10tt asi to je brzo kupovat nějákej kočarek :confounded: pšknš si s tím lámu hlavu :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 gratuluji k průkazce :slight_smile:
8. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pooi Dekuji:p :wink:
8. únor 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se taky přidám. Termín mám v půlce září. Dneska jsem viděla krásně bijící srdíčko:slight_smile: Jsem taky z OV a hledám nějaké fajn cvičení. Moc bych chtěla těhotenský aquaaeribck - u prvního dítka se mi to moc osvědčilo...Nevíte jestli někde v OV je? Bydlím tady jen krátce, neznám nic a nikoho:slight_smile:
8. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín dle MS 18.9. :slight_smile:
9. únor 2013 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja mam termin 19.8 2013 takze se muzu taky pridat :wink:
10. únor 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja
@xlucievx
@sawmy gratuluju k těhu a vítam vás tady:P
10. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 moc krasná fotečka..taky sem vám dám jednu je ze 7tt takže je to malinkate:P..5.3 jdu na dalsi ultrazvuk a to budu ve 13tt tak si necham udelat dalsi a hodim ji sem uz by tam melo jit videt mimin ko jako tobe:P
10. únor 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, přeju Vam hezkou neděli a vítám nové příchozí :wink:
Jak se dneska mate?

@blanuska22 Ahoj kocko, díky :slight_smile: Byla jsem za ni rada. Dr mi říkal, ze umi ještě lepsi fotku, ale prcek se schoval v brisko do levé časti a uz neukazal nic, tak se dr nemohl předvést. Ale ja byla nadmíru spokojena :slight_smile:
Včera večer mi trochu tvrdlo břicho, ale magnesko to spravilo.
10. únor 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sawmy Máme stejny termín :grinning:
10. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nnnadja Gratuluji k srdíčku :slight_smile: Ja bydlím kousek od Ovy, ale netuším, kde tam co maji. Kromě shoppingu a centra města. Zkus projet net, určitě na neco narazis :wink:
10. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 nahodou nato jak je male schovane tak jde krasne videt :slight_smile: ja nemám problémy teda s tvrdnutím ale už cítím jak se mi břísko natahuje tak je to docela nepřijemne..zda se mi ze mam vetsi nez ¨jsem mela v prvnim tehu no doufam ze to nebude nejakej obrik:D :grinning: az bude casik tak brisko vyfotim a hodim ho sem:P
10. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanuska22 Vyfoť :slight_smile: Ja jsem velké břicho jako mám ted, měla u malého cca kolem 15-17tt, aspon podle fotek v albu. U druhorodicek pry u někoho vykoukne brisko dřív a pak se to srovná. Ale mám porad 51kg, teda měla jsem na zacatku tydne. Rano se zvazim :grinning:
10. únor 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 jj koukala jsem na fotečky u maleho si neměla tak veliky bříško jako máš teď a na to že jsi ve 13tt tak je fakt velké:Pmožná máš hodně plodové vody nebo mimí bude větší:P
11. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek