• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu/září 2013

26. dubna 2013 
autor
@blanuska22 Z toho mám prave strach, abych nemela moc velké mimco, protože Borisek se narodil malinký a kdyz mi ted měřili pánev, tak nechapali, jak jsem mohla porodit přirozene. Velke díte by tedy byl problém.
11. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už by asi slo videt na ultrazvuku ze by byla mimco velke kazdy ma brisko jinak moje znama nemela zadne poradne brisko do 6 mesice nikdo poradne nepoznal ze je tehotna:Pale urco by bylo lepsi kdyby ajto mimi bylo take mensi aby si mela klidnej porod..ja bych taky chtelůa aby dalsi bylo malinke simonka mela 2800kg a 50 cm a bylo to super dokonce i bez nastrihu...
11. únor 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca81 Půjdu do Poruby, už jsem tam objednaná, ve čtvrtek jdu na odběry.
Dneska jsem si měla vyzvedout těhotenskou průkazku, ale nestihla jsem to, takže zítra.

Už jsme to oznámili rodině. Připadlo mi, že někteří byli mnohem raději, než já :grinning:

Koupila jsem si krém proti striím, tak každý den mažu bříško.

@nnnadja Taky jsem kousek od OV a ráda bych začala s cvičením, zatím jsem ale nepátrala.
11. únor 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
https://www.facebook.com/#!/groups/335508273215299/ - zkuste kuknout, dovozové zboží, bezkonkurenční ceny :slight_smile:
12. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak to jde maminky? Ja jsem dneska doma s prckem. Má teploty...Ale i mi to docela bodne. Mám šílené bolesti v zádech - mám sedavou práci... A co teda bříška? Ctu, že jsou tady docela dost druhorodicky. U prvního jsem pomalu do 5 měsíce neměla nic, ale ted když si dám džíny, tak už mě docela nesnesitelně, tlačí, je to možné???:slight_smile:
13. únor 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak poslušně hlásím, že screening mám za sebou. Ultrazvuk dopadl dobře, krev se teprve dozvím. Jsem 12+2 a ještě nešlo vidět co čekáme. Tak doufám, že se to do porodu dozvíme. První miminko pro nás totiž bylo překvapením. Pokaždé byla natočená tak, že nešlo vidět zadeček. :slight_smile: Tak doufám, že to druhé se nebude tak stydět. :sweat_smile:
14. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja ahoj, taky jsem to tak měla. DO 5 měsíce to na mě vůbec nebylo poznat a tedka už pochoduju v těhotenských kalhotech. Ani mi břicho zatím moc nevyrostlo, ale prostě to tlačí. :sweat_smile:
14. únor 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jak se vede? Já mám za sebou odběry na screening, za necelé tři týdny jdu na ultrazvuk. Jinak asi nic nového :slight_smile: Asi začnu chodit na aquazumbu.
17. únor 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já stále nevolnosti:( ale jinak to jde... A na aquazumbu kampak? Já pořád hledám ten těhobic a zatím jsem našla jen ten Impík za 180,-Kč a to je dost... Přemýšlím, že budu dojíždět do FM..Tak kdybyste se některá chtěla přidat, písněte. Po prvním trimestru chci začít chodit na grvijogu - no ale kde ta to vezmu čas..nevím, nevím:slight_smile: @ahoso a kde jsi byla na odběry?
17. únor 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja Byla jsem v Porubě.
Jinak včera v noci se mi šíleně začla motat hlava (ale fakt hodně) a pak jsem utíkala objímat mísu :unamused:
Tak nevím, jestli to je těhotenstvím, nebo co se to se mnou děje :confounded:

Na aquazumbu nevím-asi Poruba, ještě jsem nezkoumala. Jinak se snažím chodit ráno na bazén asi 2x týdně, ale jen tak plavat mě nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ta gravijóga vypadá zajímavě, kde budeš chtít chodit?
19. únor 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám vede? Mě už nevolnosti začínají ustupovat, za to mě od včerejška docela bolí podbříšek. I když jdu na malou a musím zatlačit tak to zabolí. Ach jo. To je furt něco. Příští týden jdu k doktorce, tak doufám, že se to nezhorší, abych nemusela dřív.
Tak se mějte krásně a at vás nic nebolí. :slight_smile:
25. únor 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pooi Ahojky vede se dobře mě taky už nevolnosti ustpupily konečně ale na druhou stranu bych zase pořád jen baštila :slight_smile: ..bolesti v podbříšku mám také poslední 3 dny mě to trapí ale není to tak zlé jen na stranách a když jsem to říkala doktorovi tak řek že to je jen jak se roztahuje děloha :slight_smile: tak snad to brzy vše přejde a budem si užívat bříška:P
26. únor 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem ve trinactem tydnu potratila , takze se s vami loucim :( preju vam krasna zdrava miminka z celyho srdce .
3. bře 2013 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se daří? Já mám za sebou screening a dneska jsem byla na kontrole u své Dr. Mimi vypadá v pohodě a pěkně si tam plave :slight_smile: Termín podle PM mám 23.8., podle ultrazvuku 10.9., takže babo raď :slight_smile:

@nnnadja Už chodíš někam cvičit? Já jsem v neděli vytáhla po dlouhé době kolo a neskutečně jsem si to užila. A dneska Dr. mi říkala jen ať jezdím :slight_smile: Uvidím, možná to kolo mi bude stačit :sunglasses:
11. bře 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jeste jsem nezacala, protoze je mi porad dost spatne, ale chci zacit od dubna. A to na ten tehobic - ale do Palkovic - stoji to tam 90,-Kc - v OV jsem pod 160,-Kc nenasla... Takze pokud by se nekdo chtel pridat, budu jen rada. Pani cvici od tri maminek vyse. Auto mam, bydlim v casti Belsky les. Je to kazde utery od 18:00 hod a doporucuju.. Jinak taky doufam, ze se na to uz vrhnu, nepribrala jsem sice jeste ani deko, ale citim se takova nejaka oplacana..Jak jste na to vy, uz pribirate?
11. bře 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, můžu se k vám přidat ?? termín mám 1.9. takže jsem cca 16 tt :slight_smile:
11. bře 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ahojky určitě se můžeš přidat :wink: ja mam termín 5 dni po tobe:P
13. bře 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 díky no tak já určitě s mým štěstím budu rodit dříve ...
13. bře 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kolik jste už tak přibrali ?
13. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ja jsem zatím přibrala 3 kila ale jen v brisko roste tak snad ten vahovy prirustek nebude tak veliky na konci tehotenstvi rada bych to zas nechala v porodnici vse:P
15. bře 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 2-3kg nahoře, jsem v 14tt. A taky si připadám taková celá oplácaná, břicho zatím nic moc :slight_smile:
15. bře 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky berete nějaké vitamíny ?a mažete se ?
19. bře 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jj ja beri Centrum Materna...jinak se nemazu protoze v prvnim tehu jsem mela od GSmamavit krem na strie mazala jsem jak mela ae stejnak brisko popraskalo tak tedka nemazu kdyz uz popraskane je :D :confounded:
20. bře 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už cítíte pohyby miminka ? já zatím né a nevím od kdy by se to mělo cítít .. .
21. bře 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den! Tak mam po screeningu. Vse dopadlo ok:slight_smile: dokonce uz i pohlavi se asi vi. ja nepribrala jeste vubec nic. Ale vricho uz mam. Mazat se mazu od zacatku 2x denne. Delala jsem to tak i u prvniho ani jedna prasklinka. Vitaminy neberu, jsem lempl na jakekoli brani leku. Pohyby miminky bych jeste necekala - tedy zarijovky.
21. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja gratuluji . jé tak to máme asi čas :slight_smile:tak díky
24. bře 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, mám na prodej autosedačku romer - vajíčko. Je v bezvadném stavu, barvu má červeno-černou. Cena je 2500 Kč. A pak mám taky oblečky pro holčičku ve velikosti 74. Neměl byste někdo zájem?
24. bře 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak já sem u prvního těhu cejtila slaboulinké pohyby v 16tt..a tedka uz je citím tak 2 tydny tedy od 15tt ale uz jsou pravidelnejsi a vetsi :P
26. bře 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata..tak sa k vam pridavam, termin porodu nam pani doktorka napisala na 9.9. a ked sme boli na I.trimestralnom screeningu 28.2. tak pan doktor su trufol odhadnut pohlavie a 21.3. zas pani doktorka potvrdila odhad svojho kolegu - tak vraj cakame chlapecka...dnes som sa zarazila ked som zbadala boulicku na brusku a ked zmizla a objavila sa na inom mieste doslo mi co to bolo :slight_smile: tak zatial necitim pohyby alebo si myslim ze to nie su ony ale moje creva co citim...no malicke som aspon takto "videla" :slight_smile:
7. dub 2013 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak druhý screening máme za sebou, vše je ok, i kontrola srdíčka dopadla dobře. No a snad už i víme co to bude :slight_smile: tak se mějte hezky a pěkné těhulkování
18. dub 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek