• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@kacikaci Taky to stále slýchám, až teď po 11 měsících někteří tvrdí, že je Vojta celý já, tak teda nevím...ale taky bych řekla, musím asi vyhrabat svou fotku...to porovnání měla jedna moje kamarádka a vypadalo to hodně podobně jako u vás, prostě celá maminka :wink:
7. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jak se vede... u nás momentálně dost bojujem:frowning2: Byli jsme včera na 4. dávce hexy a malá mi od té doby horečkuje. V noci jí to šlo ke 40!!! Jsem se celkem vylekala a pořád čekala, zda jí to spadne. Přes den byla o něco lepší, ale pořád kňourá a nespí - paradoxně. Jen snad 2 x 20 min. Tak uvidíme, jaká bude tahle noc:frowning2: Jsem z toho celkem překvapená, protože všechny předchozí očkování proběhly v klidu.

Navíc má odřenou dupku. Asi bylo něco v plínce - jinak si to neumím vysvětlit. Večer jsem jí koupala, dala spinkat, ráno odbalila a má takové jakoby tři zářezy a velký odřený flíček. Plínku pokadila, tak jsem jí moc neprobírala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nenašla jsem na okrajích nic, ale jinak si to neumím vysvětlit. Dr. říkala, že to mohla udělat třeba jen ta plínka a horko, ale to zrovna už byla chladnější noc, malá spala v body, tak pochybuju a fakt to jsou jakoby zářezy.... hodím foto. No, bobek malý:frowning2: Ještě ta modřina na pusině, tak jsem si u dr. připadala jak neschopný blbec. :unamused:

Jinak si už pěkně sama chodí a baví jí to čím dál víc. Stále ale vylézá, kam to jen jde, takže jí furt musím hlídat. Snaží se taky dostat do spíže, v nestřežený okamžik tam uloupila Magu, tak jí to nějak zachutnalo, tak se jí snaží pořád najít. Ještě že máme jen takovou ze zdravé výživy... Asi jí fascinuje ta slaná chuť:slight_smile:
9. srp 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady naše dupka, no holky koukněte, to jí přece nemohla udělat plínka, prostě v ní muselo něco být. :frowning2:
9. srp 2012 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg takhle špatnou reakci na hexu? to mě mrzí, tak snad jí to brzy přejde..my jdeme v roce..tak jsem taky zvědavá, jak bude reagovat..předchozí jsme měli taky ok..
jinak to nevypadá jako potničky z horka, to je odřenina, ale divné, že by bylo něco v plínce takhle tvrdého? a nemohla si třeba na něco sednout, co by ji takhle otlačilo/škráblo?

u nás se malá začíná srovnávat i noci jsou už lepší, průjem měla asi 5 dní, ale zub pořád nikde, tak nevím, co to bylo?! a potvůrka chce naše jídlo, dřív seděla s námi u stolu a kousala si křupku nebo chleba, nebo kousek ovoce, ale teď celou dobu co my jíme, tak doslova piští (až z toho bolí bubínky :grinning: ), že chce taky, vůbec nevím co s tím, nedá se nijak "ošálit" a naše jídlo jí prostě zatím dávat nechci, používáme dost pikantní věci, česnek, apod..a když jsme venku a piju vodu z petky, tak to je taky jekot, její hrnek neee, ale pít z naší lahve, to jo...
taky teď všude vylézá, na gauč, postel, apod..tak je to o úraz, ale umí už i slézt, akorát někdy si prostě sedne na kraj, a včera i přepadla, si neuvědomila, že za ní už nic není.. :unamused:
včera poprvé seděla na nočníku, ale vyčůrala se, až když z něho vstala :grinning: ale tak nevadí :slight_smile:
9. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi smazal celý příspěvek :confounded:

@kacikaci no, už naštěstí dneska teploty ustoupily, tak je to lepší, sláva :grinning: U té plínečky nevím, večer jsem jí koupala, oblékala a myslím, že bych si toho všimla... No, je to záhada, mažem Sudocrémem a zatím se to naštěstí "klep klep" hojí.

S tím jídlem je to i u nás, ale protože vařím i pro Tedíka, tak máma jídlo uzpusobené pro děti. Takže v tom není problém, my se prostě přizpůsobili dětské stravě. :grinning: Tak jí odlož dřív a pak to teprve dochuť. Tak to dělám i já, vařím najednou, odeberu jí a pak to dosolím a dokořením. No a Dorotka má pocit, že má to samé, co my. Obávám se, že tohle už jiné nebude, navíc budou mít ty naše sluníčka za chvilku rok a to už se běžně přechází na stravu dospělých.
9. srp 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jak vlastně probíhá přechod na klasické "dospělácké" jídlo? to prostě až bude prckovi rok, tak jí mám do jídla začít přidávat sůl? nebo je to taky nějak hodně postupně jako s prvními příkrmy? neumím si to představit... od kdy jí třeba můžu dát omáčku?jakože třeba guláš maso na cibulce?
9. srp 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no u nás to probíhá postupně:slight_smile: Využívám toho, že je v létě hodně zeleniny a tak dělám hodně zeleninku, masko, brambor.... třeba kuřecí s mrkvičkou, hráškem. A to masko už dělám na cibulce, dávám tam kmín, ale třeba neosolím. Nebo už měla koprovku s bramborem a žloutkem, bramborovou kaši apod. U toho guláše nevím, ale určitě bych jí dala ochutnat. Když se stane, že třeba dělám něco, co bych jí nedala, tak jí ještě uvařím zvlášť. Třeba když dělám nějaké smažené jídlo, ale to už fakt minimálně. Ani s tou solí bych to nehrotila, dokud Ti jí neslaná jídla, tak prostě nesol. Ale ono to příjde :wink: , že jí to už moc chutnat pak nebude, tak to prostě trošku osolíš. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg aha, takže další level už můžu udělat? :slight_smile: já se bojim, abych jí nějak neublížila, tak jsem asi až moooc opatrná, takže maso na cibulce vyzkoušíme :slight_smile: když jenom cítím koprovku, tak regulerně zvracím, takže tu jí bohužel bude muset udělat třeba babička, o tu jí maminka ochudí :unamused: já jí zkoušel atřeba br. kaši a karbanátky na přírodno, a to sbaštila na posezení, a tak přemýšlím, jaké další jídlo..aby to měla pestrý..
9. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci určitě bych se toho nebála... Přiznám se, že třeba místo cibulky používám raději pórek, ale někdo dává cibulku třeba už mnohem dřív. Určitě je fajn třeba i kedlubnové zelí - kyselím citr. šťávou, nebo jsme měli i řepu (opět místo octa citr. šťáva), ale ta jí teda moc nechutnala:slight_smile:
9. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky za rady!!! budu dělat o víkendu cuketový zelí, tak jí ho zkusím dát..
9. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Jsem na tom podobně, taky se asi ještě bojím, i když nejspíš zbytečně! :wink: Je fakt, že málokdy se už v klidu najím, protože malý neustále ukazuje ručičkou na mě a říká ňam ňam ňam, pořád dokola, dokud mu nedám aspoň kousek :grinning: Je to s ním sranda. Jinak už taky zkouší vylézt na něco, teď hlavně na křeslo, to je trochu níž a pak na gauč, ale ne tolik, spíš když na něm něco vidí, sám od sebe ještě ne...krůčky stále nejsou, ale nikam nespěchám, to pak teprve začne :wink:

@lennetfrigg Tak to je mi moc líto...s tou hexou nemám zkušenosti, na 4. dávku jdeme taky až v roce...s tou prdelkou nevím nevím...my měli tenkrát přímo opruzeninu z toho průjmu s krví až skoro do hnisu a zabral nám Imazol nebo jak se to jmenovalo, tak to třeba zkus...ale podle obr. mi to přijde spíš na odřeninu...je asi blbost, aby snědla něco tak tvrdýho ne?? Držím pěsti, ať je to brzy ok!!! :slight_smile:
9. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravim nakukuju po nocích, ty děti jsou nějak akční a porád couráme venku , a po nocích honím fotky. Holky mi usímaj až okolo 22, takže než uklidim aspon trochu je skoro půlnoc. Přes den to pomalu nemá cenu :grinning:

@lennetfrigg no fakt vypadá na něco v plínce, je to pravidelný aje vidět jak se to šouplo. A gratuluju k chození

s jídlem je to taky děsná švanda u nás, má geny po tátovi. V kuchyni je při zavoláni k obědu první a chce všechno co máme my, to její ji prestává zajímat. Zrovna včera zpucovala svoji várku kaše a pak se tu ještě přetahovala s Maruškou o párek, kterej ještě nesmí. Jak se dá něco na stůl, tak začne křičet, aby na ní nááhodou nezapoměli.
12. srp 2012 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2012 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, jakpak se máte? Teď je zase krásně tak to je fajn :wink: My se máme vcelku stejně, jen malý dělá velké pokroky, tak je to sranda a někdy se smějeme pěkně v kuse od rána do večera :slight_smile: Dneska jsme si ještě udělali výlet na Pastviny na dračí lodě, tak to bylo úplně super, počasí, lidi, parádička! Mějte se fajn a užívejte sluníčka :grinning:
18. srp 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak povolily zoubky a dobré spaní pokračuje, vstávám k prďolkovi jen jednou, max dvakrát za noc. No luxus a já chytám druhý dech. Je to paráda, v sobotu jsme vyrazili na historický jarmark (spousta aktivit pro děti, i ty nejmenší) a v neděli jsme se jeli vyřádit do vody. Nejlepší je, že si to neužívám jen já, ale i ten můj prďolka . Navíc se nám prodloužilo i spaní přes den, chodí chrupkat 2x, dopo a odpo a v pohodě na 45 minut, ale dal jednou i 2 hodiny v kuse :grinning:
20. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Už čtete prďolkům před spaním? A jaká knížka se líbí nejvíc?
20. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy to je ale pořádný vedro - celý dny jsme s malým na zahradě v bazénku :slight_smile: Miky všude vleze a kam se nevleze tak se o to alespoň pokouší a pak řve, že mu to nejde :slight_smile: 14 dní jsem tu nebyla tak vás musím dočíst co je u vás nového.. my pochodujeme kolem nábytku a moc se mu to líbí hrazdičku používá jako chodítko.. už nechodíme spinkat 2x denně, ale jen po obídku tak snad mu to vydrží co nejdéle :slight_smile: jinak pořád baštíme úplně vše dnes měl lečo z bio zeleniny od mamči ze zahrádky a moooc mu chutnalo... hrozně moc to letí už našem zlatíčkám bude 1 rok nemůžu tomu uvěřit jak ten rok utekl
Holky máte nějaký tipy na narozeninový dárečky???
Užívejte si sluníčka a mějte se a smějte se :grinning:
21. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se všechny máte, my teď byli 2 týdny bez noťase (měli jsme reklamaci), tak jsem si myslela, že to tady budu dočítat pěkně dlouho a ono né:slight_smile:

Co u Vás všech nového, ja pomalu plánuju narozeninový dortík, oslava nás čeká už 1.9. :grinning: Ani se nechce věřit, jak to utíká:slight_smile: Dorotka už sama pěkně chodí i venku, což samozřejmě znamená, že nechce sedět v kočárku:slight_smile: Povídá sí, dělá lumpárny, hlavně podle Tedíka se naučila spoustu ptákovin, tak mně z nich jde občas hlava kolem:slight_smile: Tedík nám nastupuje do školky, tak to to září bude hezky začínat.

Dorotka spinká stále 2 x denně, dopo a pak kolem šesté večer. Chodí spinkat kolem 22 hodiny, tak by to nevydržela. Zkoušeli jsme i nedat spinkat k večeru a pak jí dat do postele dřív, ale to zas mi v noci nespala. Tak to kašlem a uvidíme, jak se nám změní režim se školkou. Papá všechno, což je super, je jedlík a taky konečně pořádně i pije. Kojít pořád v noci a ráno kojím, ale nevadí, snad se to časem odnaučí :wink:

@nelina_ gratuluju ke konečně klidnějším nocím a "klep klep", ať to vydrží :wink: Číst nečtem, malá zatím u toho nevydrží, s Tedíkem si pohádky vymyšlíme, chce pořád o autech a taková kniha (365 pohádek o autech :stuck_out_tongue_closed_eyes: )není. :grinning: :grinning: :grinning:

@dzajnach my už dárečky i zabalili. Z těch větších dostane odrážedlo, kočárek+panenku. Hodně hraček máme po Tedíkovi, tak jsme teď koupili jen nějaké nové vkládačky, hrací telefon, mikrofón, do vody veselý kohoutek - to jsem zvědavá, zda jí to zaujme... a už ani nevím:slight_smile: Ale celkem hodně toho má, tak snad se bude líbit:slight_smile:
23. srp 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky :slight_smile: my se včera vrátili z dovči, objížděli jsme Moravu, bylo to fajn, ale v tom vedru v autě bez klimošky žádná pecka :slight_smile:
nám je dnes přesně 11 měsíců, nemůžu tomu uvěřit..malá teď pěkně rozvázala - odpovídá už na některé věci, když řeknu, že už nemám (u jídla :grinning: ), tak odvětí "není", apod...je s ní sranda..
jinak taky chodí spát ještě 2x denně hodinku dopolko a někdy i dvě a půl hoďky odpoledne, ale musí být v postýlce, v kočárku už prostě spát nechce, a když tam schrupne, tak na půl hoďky max...přece nebude venku spát, když má z kočárku tak parádní výhled :grinning:
@nelina_ snažíme se Amálce číst už od narození - to to ještě šlo dobře, ale teď nám bere knížku z ruky, nebo jí chce listovat, a už ani nepomůže, když jí dáme do ruky jinou knížku..takže teď jí čteme tak dvě minuty v kuse max. a pak si s knížkou "hrajeme"..
@lennetfrigg můžu se zeptat jaké odrážedlo?
holky neslyšely jste náhodou o tom, že se všechny maminky v Čr musí jít podepsat prohlášení na sociálku o tom, že žijí trvale v čr, jinak přijdou o RP?
24. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, rozhodujem se o přední nebo zadní sedačce na kolo. Máte zkušenost? V souhrnu jsem našla a si tyhle výhody a nevýhody:
Přední cyklosedačka (pro děti od 9 do 15 kg)
+ dobré dorozumívání s dítětem
+ dítě je stále na očích; kontrola jeho chování
+ dítě může lépe pozorovat okolí
- vhodná pouze pro menší děti a na krátké vzdálenosti
- při nehodě je dítě relativně nechráněné
- prach, hmyz a další cizí tělíska se mohou dostat do očí dítěte
- dítě není chráněno před větrem
- není možná ochrana šíje dítěte (nutný výhled jezdce)
- méně pohodlné pro dítě; občas vadí řídítka
- omezené šlapání jezdce; zhoršení ovladatelnosti kola

Zadní cyklosedačka (pro děti buď od 9 do 15 kg, nebo od 9 do 22 kg)
+ nejbezpečnější místo pro umístění cyklosedačky; při pádu nemůže jezdec spadnout na dítě
+ pohodlnější jízda pro dítě a jezdce
+ vyšší opěrka pro lepší podepření zad a hlavy dítěte
+ vhodná i pro delší vzdálenosti
+ dítě je více chráněno před větrem
+ větší ochrana před prachem, hmyzem a dalšími cizími tělísky
- dítě není na očích; ztížená kontrola jeho chování
- omezený výhled dítěte dopředu
- omezená oblast šlapání pro jezdce; možnost narážení patou do sedátka
- zadní nosič mimo provoz; jezdec nemůže mít batoh na zádech
24. srp 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci koupili jsme tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31186575&tab=0
je malinké, tak z něj došáhne. Jsou třeba asi i stabilnější - hlavně autíčka, třeba tuhle značku mohu doporučit:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56187205&tab=1
měl Tedík a vydrželo ze všech nejvíc a je fakt stabilní. Ale kdybychom Dorotce koupili auto, tak by jí na tom chtěl jezdit, takže proto motorka.

Dneska jsme si udělali celodenní výletík a v jedné restauraci měli auto na dálkové ovládání, no Dorotka nadšená jak v tom jezdila... Jsem z ní vždy na větvi, že se ničeho nebojí. Jsme uvažovali něco takového koupit Tedíkovi na Vánoce a hold budem asi muset koupit hned pro dva, jinak by byl boj. Nedávno jsme třeba koupili v Ikeii takový vozíček, no věčně se o něho perou. Dorotka ho nechce dát, ták řve, pak řve Tedík...Ještě teď lituju, že jsem rovnou nekoupili dva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@nelina_ za mě určitě dozadu:slight_smile:

24. srp 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci jo jo, tohle je už fajn věk, že se s níma už člověk domluví :grinning:
24. srp 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám nikdo nikde:frowning2:

Ja zrovna vybírám fotky na udělání, už jich mám tolik, že nevím, kam je dávat :unamused: Tedík je nemocný, tak uvidíme, zda Dorotka odolá, první narozeninky a být nemocná... Snad se nám to vyhne. Jinak nového nic moc, zítra nám příjde soused dávat obložení do kuchyně, tak se těším, protože jsem bez vody a tak snad v pátek už nám vše napojí i myčku:slight_smile:

Jinak my po roce zkoncovali s Calmou, Dorotka už zjistila, že se musí zbytečně namáhat, tak používáme na mlíčko už klasické lahvičky, ale prso pořád vyžaduje, tak jsem zvědavá, zda jí to přejde - hlavně v noci :grinning:

S mamkou jsme dneska byli koupit náušničky, dostane je od babči a prababči k narozeninám. No, jsem myslela, že ta prodavačka nám snad ani nic neukáže, to byl přístup... Být tady jiné zlatnictví, tak jdu určítě jinam i když nakonec jsem vybrala, tak snad bude malá slečna spokojená.

A co Dortíky, už plánujete? Já mám představu, tak snad se povede udělat, jak si přeju.Jen tady bez té kuchyně, to bude náročné:frowning2: Ještě vymyslet pro rodinu nějaký fajn oběd, kdyby jste měli nějaký tip, sem s ním. :wink:
29. srp 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
no já se po nocích hrabu ve fotkách tak chodím nárazově

@lennetfrigg tak at se vyléčíte včas, nekdy je to jen otázka dne. Já chtěla dělat šiknej třipatrák s tučnákama ,nebo s opičkama ale po včerejšku je muj favorit takovej , jaksně že to tam nedotunim, takovbý časový kapacity nemám
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/312035_452694164770826_1348930126_n.jpg
ale láka mě vyzkoušet ten kosenej, tak to asi zkombinuju :D
jinak zaručeně usílá okolo 10 když vydrží tak jde spát po obědě, někdy zdžřímne v povvečer ale at spí nebo nespí tak ji dřiv jak ve 22 neudolám.

Ta komunikace začíná být užasná

@lennetfrigg všechno néééj hlavě zdravíčko, spokokenost a pohodové dny. Sem asi v sobotu zrovna nevlezu ,a le třeba vás odchytím na FB, i když sobota bude dost akční,
K narizeninám zatím nevím co, odrážedlo ji táta koupil jen tak, součtem už má tři prtože ani nevěděl, že už dvě máme, jedno doma a druhé u babičky. A tu opičku všešchno bavi chvilku a pak nic, tohle má to tátovi :P
když vidí do hrnce je nejspokojenější
30. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
11 měsíční fotky
30. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa moc děkujeme:slight_smile: Té nemoci zatím Dorotka odolává, ale Tedík celý den leží, nejhorší je, že mi zvrací léky od horečky, tak dostává čípky a to zas pláče, že je nechce. Ale nedá se nic dělat, nějak to do něj dostat musím. :unamused:

Dort nádherný:slight_smile: Ale to už abych začala ho tvořit.... Mám trochu jednoduchší, ale taky chci patrový. Jen pořád kutím jaký korpus, jaký krém. Chtěla jsem dělat už dneska, aspoň marcipánové ozdoby, ale zatím jsem ve stavu, kdy mám v kuchyni aspoň kachle, vodu né... tak se mi tu moc nic vyrábět nechce:frowning2:
30. srp 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa krásné fotky! pěkný dort, na takový si teda netroufám :grinning: pečení není zrovna moje hobby, ale i tak chci maličké upéct k narozkám dort, a stále ještě řeším jaký - nebo spíš, co už může jíst a co ne
@lennetfrigg přeju, ať je Tedíkovi co nejdřív lépe...a jinak s předstihem gratuluju k Dorotčiným 1. narozkám - pěkně si užijte oslavičku!
jinak já jsem chtěla Amy udělat dort s ovocem (nadevše ho miluje) a želatinou, myslíte, že už může kousek želatiny nebo je to úplně nevhodný???
u nás teď bojujeme v noci, vůbec to nechápu, malá spala celou noc už od konce 6tinedělí a teď najednou má hlad v noci a budí se a chce jíst, včera jsem k ní vstávala 6x, z toho dvakrát jedla, jsem zoufalá, jaktože začala až teď? čím myslíte, že by to mohlo být??
31. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci třeba roste a potřebuje více papat. Možná bych zkusila přes den přidat mlíčka a zařadit už i něco tučnějšího - jako tvaroh apod. Možná, když bude mít přes den dostatek, budou noci klidnější. Ale můžou jí i třeba trapit zoubky, tak se budí a při tom se i nabaští. Určitě je to jen přechodné, přejde to. No, ja patřím k těm, kdy dítko nespalo celou noc ani jednou, takže mi to tak nepříjde, ale je fakt, že se budí za noc 2x. Někdy se ale stane, že se vzbudí kolem 4 hodiny a třeba do šesti neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěsti jen vyjímečně. :grinning:

Jinak ovoce, želatina - určitě můžeš, nebo můžeš ve zdravé výživě koupit Agar ( je to jako želatina - ale je to tuším z mořských řas nebo tak něco). Ja budu dělat klasiku, nevidím důvod, jí trochu nedat, když vše je domácí, bez konzervantů atd.
31. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg taky jsem si říkala, že prostě už potřebuje větší příjem, když má hodně výdeje, celý den se nezastaví, ale zase mi přijde, že přes den jí fakt dost - sní celý talíř oběda, 6x týdně má maso, svačiny má taky veliký, spoustu ovoce, až se nestačím někdy divit, jogurt, večer kaši, a stejně že by jí to nestačilo..zkusím teda už tvaroh a tak a uvidíme
ty jo jako představa že budu od 4 do šesti vzhůru je děsivá, to se u nás naštěstí nestává, ťuk, ťuk, ťuk, já fakt potřebuju k životu akutně spánek, jinak nefunguju a okolí to má pak se mnou těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to je opravdu jen přechodné..

jinak někdy před měsícem a půl jsem se ze srandy přihlásila do mezinárodní soutěže kadeřníků a vizážistů - hledali lidi, na kterých by se mohli zúčastnění soutěžící vyřádit a udělat přeměnu..a volali mi, že mě vybrali, tak mám obrovskou radost, a jsem moc zvědavá, co se mnou provedou :grinning: je to zítra a je to finále té soutěže, tak doufám, že někomu pomůžu k vítězství a někdo mě k osvěžení života na mateřské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte- nerada vám lezu už do zaběhnuté diskuze :slight_smile: Mám dvojčata narozený loni v září. Jen se chci zeptat-jak jste psaly o tom odrážedle-nemáte nějaký odkaz, jaké? Ty klasický mi přijdou už tak minim.pro dvouletý dětičky. Díky
31. srp 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek